Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2091
2 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 1993
3 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 1955
4 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1649
5 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1649
6 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 1640
7 .Oniga Mihai (mihai9) Bistrita Nasaud 1603
8 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1600
9 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1538
10 Moca Andrei (JekoN) Bistrita Nasaud 1528
11 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1519
12 💻 Vlad-Laurentiu Nicu (nicuvlad76) Vaslui 1489
13 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1466
14 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1429
15 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1424
16 the _ candidate _ master (stefdasca) Neamt 1361
17 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1340
18 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1329
19 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1309
20 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1287
21 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1268
22 Horia Apostol (ApostolHoria) Suceava 1265
23 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1264
24 Cretoiu Patricia (Patricel24) Gorj 1246
25 Sava Daniel (danyvs) Vaslui 1234
26 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1226
27 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1225
28 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1223
29 Rubin ­ (RubenDuliba) Neamt 1216
30 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1198
31 Arco Spark (Arco) Botosani 1186
32 Jurcut Paul (Jurcut_Paul) Bihor 1182
33 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1179
34 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1176
35 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1170
36 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1169
37 Seretan Cristian (cristian99) Covasna 1167
38 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1165
39 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1164
40 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1147
41 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1131
42 NITA Mioara (Mioara_NITA) Bihor 1124
43 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1123
44 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1120
45 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1116
46 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1113
47 ciprian ur$ulean (ciprianursulean) Suceava 1091
48 Olteanu Alexandru (AlexandruOlteanu20161111) Bucuresti 1087
49 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1085
50 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1083
51 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1082
52 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1080
53 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1079
54 Pugna Bogdan (Bogdan_Pugna) Bistrita Nasaud 1074
55 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1068
56 Deleanu Stefan (Stefatorus) Suceava 1067
57 Harangus Vlad (vladvlad) Bistrita Nasaud 1067
58 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1061
59 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1059
60 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1058
61 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1055
62 Rizescu Bogdan (rizescubogdan01) Gorj 1052
63 Ovidiu Daniel (Danyel) Bucuresti 1041
64 Monda Bogdan (Bogda_Monda) Bistrita Nasaud 1040
65 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1036
66 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1029
67 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1018
68 Mihu Suzana (suzanica) Suceava 1015
69 Lazaroiu Lucas (Lucas26) Arges 1006
70 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1003
71 Temes George (Semetg) Neamt 1002
72 Dan Mihai (dan_mihai) Bistrita Nasaud 999
73 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 994
74 Petrovan Rares (Petrovan_Rares) Bistrita Nasaud 989
75 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 983
76 Dumbravean Bogdan (dumbraveanb) Bistrita Nasaud 980
77 Berengea Cristian (Cristianberengea) Bistrita Nasaud 979
78 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 977
79 Anton emilian (emiemi55) Suceava 977
80 Cires Rares (rares987) Suceava 975
81 Chis Raluca (RalucaChis) Bistrita Nasaud 975
82 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 974
83 Ciocîrlan Petru (PeterVsGaming) Neamt 971
84 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 965
85 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 955
86 Dascălu Cosmin (CosminDascalu) Vaslui 953
87 Ciurcau Leonardo (Leo11) Bistrita Nasaud 951
88 Costache Radu - Mihai (radu_costache) Iasi 945
89 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 942
90 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 942
91 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 928
92 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 928
93 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 925
94 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 924
95 Broscoteanu Daria (dariab22) Arges 922
96 Nasca Razvan (razvannasca) Bistrita Nasaud 922
97 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 919
98 Sima Clara (simaclara) Iasi 919
99 Cozma Catalin (CozmaCatalinSW) Bacau 918
100 Paul Andrei (andreipaul) Bihor 917
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.