Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2361
2 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 2228
3 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2002
4 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1921
5 Oniga Mihai (bustatu) Bistrita Nasaud 1907
6 Moca Andrei (TREYWAY) Bistrita Nasaud 1859
7 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 1854
8 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1851
9 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1823
10 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1732
11 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1668
12 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1652
13 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1635
14 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1583
15 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1540
16 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1530
17 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1474
18 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1451
19 Adrian Negreanu-Maior (lanteamadrian) Cluj 1443
20 Negreanu-Maior Andrei Gabriel (lanteamgabi) Cluj 1441
21 Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 1440
22 Negreanu-Maior Lucia (lanteamlucia) Cluj 1439
23 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1438
24 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1432
25 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1428
26 Horia Apostol (ApostolHoria) Suceava 1427
27 소녀 시대 (stefdasca) Neamt 1408
28 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1398
29 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1392
30 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1385
31 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1366
32 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1360
33 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1358
34 Temes George (Semetg) Neamt 1351
35 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1333
36 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1311
37 Lupsa Laurentiu (TREYWAYS) Bistrita Nasaud 1301
38 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1295
39 S. Harvey (RubenDuliba) Neamt 1277
40 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 1272
41 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1270
42 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1267
43 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1265
44 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1257
45 Țopa Robert (roberttopa) Galati 1248
46 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1247
47 Vintila Valentin (Wi) Bucuresti 1244
48 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1238
49 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1228
50 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1227
51 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1222
52 Mocanu Alexandru (mocanu2001alexandru12345) Suceava 1220
53 Doru Floare (Doruletz) Bistrita Nasaud 1218
54 Arco Spark (Arco) Botosani 1214
55 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1211
56 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1209
57 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1208
58 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1207
59 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 1206
60 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1199
61 Ciurcau Leonardo (Goth) Bistrita Nasaud 1189
62 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1183
63 Fica Marius (fica_marius10) Suceava 1183
64 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
65 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1178
66 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1178
67 Cires Rares (rares987) Suceava 1174
68 Seretan Cristian (cristian99) Covasna 1172
69 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 1165
70 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1155
71 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 1153
72 Nastase Luminita (luminst) Prahova 1145
73 Olteanu Alexandru (AlexandruOlteanu20161111) Bucuresti 1144
74 Ganaside Alexandru (AlexGanaside) Bucuresti 1137
75 Liviu-Constantin Olaru (cplusplus) Neamt 1130
76 LAZAR INGRID (Hell_Giver2079) Bacau 1125
77 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1124
78 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1121
79 Biciușcă Matei (SUPERBMA) Neamt 1120
80 Anton emilian (emiemi55) Suceava 1118
81 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 1118
82 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1117
83 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1111
84 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1108
85 Mihu Suzana (suzanica) Suceava 1099
86 Munteanu Denisa (denisa2904) Vaslui 1096
87 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1095
88 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1094
89 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1093
90 ciprian ur$ulean (ciprianursulean) Suceava 1092
91 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1091
92 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1091
93 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1088
94 Lazaroiu Lucas (Lucas26) Arges 1087
95 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1086
96 Dan Mihai (dan_mihai) Bistrita Nasaud 1082
97 Pugna Bogdan (Bogdan_Pugna) Bistrita Nasaud 1074
98 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1074
99 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1073
100 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 1069
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.