Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2491
2 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2400
3 Camilla Camilla (camilla) Bucuresti 2398
4 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 2332
5 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2114
6 Moca Andrei (TREYWAY) Bistrita Nasaud 2076
7 Oniga Mihai (bustatu) Bistrita Nasaud 2070
8 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 2002
9 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1993
10 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1974
11 Adrian Negreanu-Maior (lanteamadrian) Cluj 1974
12 Negreanu-Maior Lucia (lanteamlucia) Cluj 1972
13 Negreanu-Maior Andrei Gabriel (lanteamgabi) Cluj 1915
14 Țopa Robert (roberttopa) Galati 1842
15 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1831
16 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1807
17 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1721
18 Vasiluta Mihai-Alexandru (AlexVasiluta) Gorj 1710
19 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1690
20 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1686
21 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1682
22 Mocanu Alexandru (mocanu2001alexandru12345) Suceava 1658
23 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1657
24 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1646
25 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1636
26 Lupsa Laurentiu (TREYWAYS) Bistrita Nasaud 1618
27 Ionescu Simona (simonaionescu74) Bucuresti 1581
28 Dudau George (vladvs2000) Vaslui 1571
29 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1563
30 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1540
31 Dobrita Gabriel // DeKKKaN. (GabyD002) Neamt 1524
32 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Iasi 1507
33 this is (the_end) Brasov 1493
34 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1490
35 소 녀 시 대 (stefdasca) Neamt 1489
36 Horia Apostol (ApostolHoria) Cluj 1468
37 Vintila Valentin (Wi) Bucuresti 1466
38 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1451
39 Neagu Alexandru (AlexandruNeagu) Republica Moldova 1444
40 Liviu-Constantin Olaru (cplusplus) Neamt 1444
41 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1436
42 Caprio Frank (RubenDuliba) Neamt 1435
43 Programator Inginer Linndows (linndows) Dambovita 1434
44 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1429
45 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 1427
46 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1422
47 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1398
48 Doru Floare (Doruletz) Bistrita Nasaud 1396
49 Ciurcau Leonardo (Goth) Bistrita Nasaud 1393
50 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1393
51 Biciușcă Matei (SUPERBMA) Neamt 1390
52 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1382
53 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 1379
54 Cretoiu Patricia (CretoiuPatricia) Gorj 1376
55 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 1359
56 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1358
57 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1342
58 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1341
59 Buzatu Giulian (Giulian617) Suceava 1334
60 Ganaside Alexandru (AlexGanaside) Bucuresti 1318
61 LAZAR INGRID (Hell_Giver2079) Bacau 1315
62 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1311
63 Rotaru Razvan - Andrei (sans) Constanta 1308
64 Iacob Marcel-Emanuel (EmanuelIM) Neamt 1306
65 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1300
66 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1288
67 Nastase Luminita (luminst) Prahova 1286
68 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1285
69 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1281
70 No one shall interrupt my everlasting climax! (King_Crimson) Constanta 1279
71 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1277
72 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 1276
73 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1271
74 Munteanu Denisa (denisa2904) Vaslui 1261
75 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1260
76 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1259
77 Fica Marius (fica_marius10) Suceava 1252
78 Niţă Mihai-Daniel (nmdaniel) Iasi 1246
79 Cimpean Abel (Abel_Cimpean) Bistrita Nasaud 1232
80 Moldovan Tudor (tudormoldovan) Bistrita Nasaud 1230
81 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1229
82 Arco Spark (Arco) Botosani 1227
83 Cires Rares (rares987) Suceava 1225
84 Demian Catalin Ionut (DemianCatalin) Bistrita Nasaud 1222
85 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1213
86 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1212
87 Raluca Sylvie (ralucasylvie) Calarasi 1210
88 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 1208
89 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1207
90 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1205
91 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 1205
92 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1203
93 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1201
94 Negrea B. Andrei (Negrea_) Bistrita Nasaud 1195
95 Begu Maria Florina (Maria_Florina) Neamt 1193
96 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1189
97 Voica Ştefan-Alexandru (stefanvoica) Valcea 1184
98 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 1184
99 Pop Dina (DinaPop) Cluj 1184
100 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1183
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.