Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2091
2 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 2012
3 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 1962
4 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1677
5 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 1669
6 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1650
7 Oniga Mihai (mihai9) Bistrita Nasaud 1647
8 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1605
9 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1587
10 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1570
11 Moca Andrei (JekoN) Bistrita Nasaud 1553
12 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1538
13 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1437
14 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1430
15 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1374
16 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1370
17 the _ candidate _ master (stefdasca) Neamt 1365
18 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1329
19 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1309
20 Horia Apostol (ApostolHoria) Suceava 1282
21 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1276
22 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1268
23 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1264
24 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1251
25 Cretoiu Patricia (Patricel24) Gorj 1246
26 S. Harvey (RubenDuliba) Neamt 1239
27 Sava Daniel (danyvs) Vaslui 1234
28 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1228
29 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1226
30 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1208
31 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1198
32 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1191
33 Arco Spark (Arco) Botosani 1189
34 Jurcut Paul (Jurcut_Paul) Bihor 1188
35 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1179
36 NITA Mioara (Mioara_NITA) Bihor 1177
37 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1170
38 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1168
39 Seretan Cristian (cristian99) Covasna 1167
40 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1164
41 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1158
42 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1151
43 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1143
44 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1138
45 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1135
46 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1113
47 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1101
48 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1099
49 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1096
50 ciprian ur$ulean (ciprianursulean) Suceava 1091
51 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1090
52 Olteanu Alexandru (AlexandruOlteanu20161111) Bucuresti 1087
53 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1082
54 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1077
55 Pugna Bogdan (Bogdan_Pugna) Bistrita Nasaud 1074
56 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1070
57 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1069
58 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1068
59 Harangus Vlad (vladvlad) Bistrita Nasaud 1067
60 Deleanu Stefan (Stefatorus) Suceava 1067
61 Temes George (Semetg) Neamt 1062
62 Rizescu Bogdan (rizescubogdan01) Gorj 1055
63 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1055
64 Ovidiu Daniel (Danyel) Bucuresti 1041
65 Monda Bogdan (Bogda_Monda) Bistrita Nasaud 1040
66 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1036
67 Mihu Suzana (suzanica) Suceava 1027
68 Lazaroiu Lucas (Lucas26) Arges 1026
69 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1026
70 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1023
71 Adrian Negreanu-Maior (lanteamadrian) Cluj 1015
72 Dan Mihai (dan_mihai) Bistrita Nasaud 1013
73 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1013
74 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1012
75 Ciurcau Leonardo (Leo11) Bistrita Nasaud 1011
76 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1003
77 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 1002
78 Cires Rares (rares987) Suceava 1001
79 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 995
80 Anton emilian (emiemi55) Suceava 993
81 Petrovan Rares (Petrovan_Rares) Bistrita Nasaud 989
82 Ganaside Alexandru (AlexGanaside) Bucuresti 988
83 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 984
84 Dumbravean Bogdan (dumbraveanb) Bistrita Nasaud 980
85 Berengea Cristian (Cristianberengea) Bistrita Nasaud 979
86 Chis Raluca (RalucaChis) Bistrita Nasaud 975
87 Ciocîrlan Petru (PeterVsGaming) Neamt 972
88 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 972
89 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 965
90 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 964
91 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 961
92 Dascălu Cosmin (CosminDascalu) Vaslui 953
93 Broscoteanu Daria (dariab22) Arges 949
94 Costache Radu - Mihai (radu_costache) Iasi 948
95 Fica Marius (fica_marius10) Suceava 948
96 Matei Andrei (HiImEevee) Ilfov 942
97 Bărbuț-Dică Sami (warriorscats) Dolj 942
98 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 941
99 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 933
100 Mocanu Alexandru (mocanu2001alexandru12345) Suceava 932
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.