Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2170
2 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 2101
3 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 1983
4 Oniga Mihai (bustatu) Bistrita Nasaud 1783
5 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1771
6 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 1757
7 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1730
8 Moca Andrei (TREYWAY) Bistrita Nasaud 1701
9 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1687
10 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1664
11 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1650
12 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1610
13 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1568
14 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1539
15 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1520
16 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1425
17 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1418
18 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1397
19 naega jeil jal naga je je jeil jal naga (stefdasca) Neamt 1382
20 Horia Apostol (ApostolHoria) Suceava 1360
21 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1339
22 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1338
23 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1318
24 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1310
25 Cretoiu Patricia (Patricel24) Gorj 1281
26 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1275
27 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1270
28 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1269
29 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1267
30 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1265
31 Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 1256
32 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1256
33 S. Harvey (RubenDuliba) Neamt 1250
34 Sava Daniel (danyvs) Vaslui 1234
35 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1233
36 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1228
37 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1223
38 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1213
39 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1209
40 Arco Spark (Arco) Botosani 1208
41 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1208
42 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1207
43 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1201
44 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1199
45 Temes George (Semetg) Neamt 1195
46 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1193
47 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1180
48 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
49 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1173
50 Seretan Cristian (cristian99) Covasna 1172
51 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1169
52 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1167
53 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1162
54 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1158
55 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1152
56 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 1142
57 Ciurcau Leonardo (Goth) Bistrita Nasaud 1131
58 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1126
59 Ganaside Alexandru (AlexGanaside) Bucuresti 1122
60 Olteanu Alexandru (AlexandruOlteanu20161111) Bucuresti 1118
61 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1114
62 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 1108
63 Fica Marius (fica_marius10) Suceava 1098
64 ciprian ur$ulean (ciprianursulean) Suceava 1091
65 Cires Rares (rares987) Suceava 1089
66 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1087
67 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1078
68 Nastase Luminita (luminst) Prahova 1076
69 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1076
70 Lazaroiu Lucas (Lucas26) Arges 1075
71 Pugna Bogdan (Bogdan_Pugna) Bistrita Nasaud 1074
72 Bărbuț-Dică Sami (warriorscats) Dolj 1073
73 Rizescu Bogdan (rizescubogdan01) Gorj 1072
74 Mihu Suzana (suzanica) Suceava 1071
75 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1070
76 Deleanu Stefan (Stefatorus) Suceava 1068
77 Harangus Vlad (vladvlad) Bistrita Nasaud 1067
78 Adrian Negreanu-Maior (lanteamadrian) Cluj 1067
79 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1066
80 Anton emilian (emiemi55) Suceava 1066
81 Lupsa Laurentiu (Laurentiu2002) Bistrita Nasaud 1061
82 LAZAR INGRID (Hell_Giver2079) Bacau 1060
83 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1060
84 Negreanu-Maior Lucia (lanteamlucia) Cluj 1058
85 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1056
86 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1049
87 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1049
88 Dan Mihai (dan_mihai) Bistrita Nasaud 1048
89 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1047
90 Ovidiu Daniel (Danyel) Bucuresti 1043
91 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 1042
92 Monda Bogdan (Bogda_Monda) Bistrita Nasaud 1040
93 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 1026
94 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1026
95 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 1024
96 Doru Floare (Doruletz) Bistrita Nasaud 1019
97 Biciușcă Matei (SUPERBMA) Neamt 1017
98 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1014
99 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 1010
100 Negreanu-Maior Andrei Gabriel (lanteamgabi) Cluj 1009
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.