Top 100

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ene Dumitru (ed) Neamt 2363
2 Tompea Viorel (tompeaviorel) Suceava 2238
3 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2004
4 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1932
5 Oniga Mihai (bustatu) Bistrita Nasaud 1918
6 Moca Andrei (TREYWAY) Bistrita Nasaud 1863
7 Muresan Ciprian (mcip1977) Bistrita Nasaud 1861
8 Visinescu Violeta (violeta_visinescu) Prahova 1851
9 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1828
10 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1741
11 Marin Bogdan (BogdanMarin) Bucuresti 1668
12 Dobricean Ionuţ (Dobricean_ioan) Bucuresti 1652
13 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1635
14 Dumitrica Gheorghe (worstbyte) Bucuresti 1586
15 iulian rotaru (iulianrotaru) Neamt 1540
16 Somesan Paul Ioan (SomesanPaulIoan) Bistrita Nasaud 1532
17 Adrian Negreanu-Maior (lanteamadrian) Cluj 1494
18 Negreanu-Maior Lucia (lanteamlucia) Cluj 1490
19 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1484
20 Negreanu-Maior Andrei Gabriel (lanteamgabi) Cluj 1467
21 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1457
22 Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 1452
23 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1446
24 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1444
25 Ihut Andra (Andra_Ihut) Bistrita Nasaud 1432
26 Horia Apostol (ApostolHoria) Suceava 1428
27 소녀 시대 (stefdasca) Neamt 1408
28 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1398
29 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1392
30 Peticaru Alexandru (AlexandruPeticaru) Bucuresti 1385
31 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1370
32 Rebenciuc Paul-Florin (paul01) Suceava 1365
33 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1363
34 Temes George (Semetg) Neamt 1354
35 Ciuta Andrei Calin (exnt9_ciuta) Neamt 1334
36 Lupsa Laurentiu (TREYWAYS) Bistrita Nasaud 1322
37 PetQ DraKoJ (MystyQue) Bistrita Nasaud 1311
38 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1297
39 Simos Vasilis (simosvasilis) Suceava 1279
40 S. Harvey (RubenDuliba) Neamt 1277
41 Zoltan Răzvan-Daniel (razvanw0w) Bistrita Nasaud 1270
42 Borodi Cristian (BorodiCristian) Bistrita Nasaud 1270
43 Țopa Robert (roberttopa) Galati 1266
44 Jurj Flaviu-Andrei (jurjstyle) Bistrita Nasaud 1265
45 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1257
46 Vintila Valentin (Wi) Bucuresti 1249
47 Sacuiu Silviu (silviu_s) Bucuresti 1247
48 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1238
49 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1232
50 Pâsoi Ștefan (pasoi_stefan) Neamt 1228
51 Doru Floare (Doruletz) Bistrita Nasaud 1224
52 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1223
53 Mocanu Alexandru (mocanu2001alexandru12345) Suceava 1222
54 Macoveiciuc Matei (mateimac123) Suceava 1217
55 Arco Spark (Arco) Botosani 1214
56 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1211
57 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1209
58 Koós Tiberiu-Iosif (tiberiu_koos) Prahova 1208
59 Popovici Stefan (WhiteStorm) Bucuresti 1207
60 Toadere Andreas Robert (AndreasToadere) Bistrita Nasaud 1199
61 Fica Marius (fica_marius10) Suceava 1191
62 Ciurcau Leonardo (Goth) Bistrita Nasaud 1190
63 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1184
64 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1183
65 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
66 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1178
67 Cires Rares (rares987) Suceava 1176
68 Seretan Cristian (cristian99) Covasna 1172
69 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 1165
70 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1155
71 Nastase Luminita (luminst) Prahova 1155
72 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 1153
73 Olteanu Alexandru (AlexandruOlteanu20161111) Bucuresti 1144
74 Liviu-Constantin Olaru (cplusplus) Neamt 1139
75 Ganaside Alexandru (AlexGanaside) Bucuresti 1137
76 Biciușcă Matei (SUPERBMA) Neamt 1135
77 LAZAR INGRID (Hell_Giver2079) Bacau 1130
78 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1125
79 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1124
80 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 1120
81 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1118
82 Anton emilian (emiemi55) Suceava 1118
83 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1111
84 Miclaus Adrian (adimiclaus15) Calarasi 1109
85 Munteanu Denisa (denisa2904) Vaslui 1105
86 Mihu Suzana (suzanica) Suceava 1103
87 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1101
88 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1101
89 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1096
90 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1095
91 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1095
92 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1093
93 ciprian ur$ulean (ciprianursulean) Suceava 1092
94 Lazaroiu Lucas (Lucas26) Arges 1091
95 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1089
96 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1086
97 Dan Mihai (dan_mihai) Bistrita Nasaud 1082
98 Dudau George (vladvs2000) Vaslui 1079
99 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 1077
100 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1076
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.