Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Lorintz Alexandru (Alex_tz307) Alba 2228
2 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1363
3 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1208
4 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1128
5 Daniel Mihai (daniel96) Alba 1111
6 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 1010
7 andra andra (andrraaa) Alba 990
8 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 883
9 Lup Andrei (lupandrei) Alba 859
10 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 831
11 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 814
12 costea marcel (marcel17) Alba 758
13 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 758
14 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 744
15 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 728
16 Cristescu Cristi (Vasilescu123) Alba 728
17 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 702
18 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 697
19 Neag Raluca Elizabeta (NeagEliza) Alba 647
20 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
21 test zamfir (testzamfir) Alba 643
22 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 635
23 Badu Catalin (Badu) Alba 635
24 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 621
25 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
26 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 602
27 Jugariu Diana (dianajug) Alba 596
28 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 580
29 Olinovici Catalin (Olinovici_C) Alba 573
30 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 565
31 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 563
32 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 552
33 Todea Denisa (denisatodea) Alba 550
34 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 533
35 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 526
36 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
37 Bogdan Ioan (bogdan_ioan) Alba 525
38 Mihon Daniel (DanielMihon) Alba 519
39 Petruta George (Macha) Alba 519
40 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 517
41 a a (eduardm) Alba 515
42 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
43 scarlat marius (marius0072) Alba 506
44 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 505
45 Marc Dani (DaniMarc) Alba 504
46 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 500
47 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 496
48 pasca marian (pascamarian) Alba 488
49 nu stiu (nustiu9999999) Alba 487
50 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
51 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 487
52 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 484
53 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 482
54 Pop David-Gabriel (pleopica_312) Alba 479
55 Toda Emanuela (ema_toda) Alba 479
56 Narița Simona (SimonaNarita) Alba 469
57 Jurj Mihaela (maelaa) Alba 465
58 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
59 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 459
60 Ion Axente (ionaxente) Alba 458
61 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 457
62 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 452
63 David Paul (pauldavid) Alba 452
64 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 450
65 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 446
66 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
67 Crisan Flavia (FlaviaCrisan11) Alba 444
68 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
69 Moga Ciprian (CiprianM30) Alba 444
70 Corches Adrian (adrian12234) Alba 443
71 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 440
72 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 434
73 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 432
74 Vasiu Andrei (Machaveli) Alba 421
75 beleiu maria (mariabelei) Alba 421
76 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 420
77 Regele Leu (regeleleu) Alba 417
78 Gheorghe Mihai (MihaiG09) Alba 417
79 x x (spleen) Alba 416
80 Berindeie Paul (Paul0516) Alba 414
81 Dragonasu De la SPECII (Dragos_Drogatu_de_la_SPECII) Alba 413
82 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 412
83 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
84 Bena Andrei (andreibena08) Alba 409
85 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 399
86 Truta Dan (trutadan) Alba 398
87 Tunaru Alexandra (Alecu123) Alba 398
88 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 397
89 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 396
90 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
91 Todea Eduard Teodor (Todea_Edi) Alba 388
92 Ana_scrob Dănuț (Danutdanut) Alba 387
93 Pasca Diana Valentina (Pasca_Diana) Alba 381
94 Marginean Sebastian (ViiRalL) Alba 379
95 vlad . (vladmidoni) Alba 379
96 Bustan-Jeflea Daniela (Bustan_Daniela) Alba 377
97 Alexei Palene (qwer) Alba 375
98 Pasca Alex (alexpasca) Alba 372
99 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
100 Ivan Teodora (IvanTeodora) Alba 369
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.