Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1341
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1176
3 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1125
4 Daniel Mihai (daniel96) Alba 1032
5 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 857
6 gelu ionescu (test111) Alba 829
7 andra andra (andrraaa) Alba 796
8 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 762
9 Lup Andrei (lupandrei) Alba 756
10 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 752
11 costea marcel (marcel17) Alba 731
12 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 728
13 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 656
14 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
15 test zamfir (testzamfir) Alba 643
16 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
17 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 606
18 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 583
19 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 580
20 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 579
21 Badu Catalin (Badu) Alba 566
22 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 543
23 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 542
24 Todea Denisa (denisatodea) Alba 541
25 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 535
26 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
27 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 524
28 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 522
29 Petruta George (Macha) Alba 519
30 Jugariu Diana (dianajug) Alba 514
31 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
32 scarlat marius (marius0072) Alba 506
33 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 490
34 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 489
35 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
36 pasca marian (pascamarian) Alba 481
37 Marc Dani (DaniMarc) Alba 476
38 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 474
39 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 472
40 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
41 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 460
42 Neag Raluca Elizabeta (NeagEliza) Alba 460
43 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 456
44 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 454
45 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 454
46 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
47 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 450
48 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 446
49 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
50 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
51 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 438
52 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 431
53 David Paul (pauldavid) Alba 424
54 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 423
55 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 421
56 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 420
57 Olinovici Catalin (Olinovici_C) Alba 413
58 Dragonasu De la SPECII (Dragos_Drogatu_de_la_SPECII) Alba 413
59 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
60 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 410
61 Corches Adrian (adrian12234) Alba 409
62 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 400
63 Jurj Mihaela (jurjmihaela22) Alba 399
64 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
65 Cirtog Filip Andrei (cyg_Filip) Alba 394
66 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
67 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 389
68 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 386
69 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 386
70 Gheorghe Mihai (MihaiG09) Alba 380
71 Regele Leu (regeleleu) Alba 378
72 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 377
73 Alexei Palene (qwer) Alba 375
74 Mădălina Chirpicinic (Madalina_Chirpicinic) Alba 375
75 Truta Dan (trutadan) Alba 375
76 Crisan Flavia (FlaviaCrisan11) Alba 373
77 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
78 Narita Simona (SimonaNarita) Alba 370
79 asd fgh (lkjhgfdsa) Alba 367
80 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 366
81 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
82 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
83 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 360
84 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 359
85 Marginean Sebastian (ViiRalL) Alba 356
86 x x (spleen) Alba 353
87 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 352
88 beleiu maria (mariabelei) Alba 352
89 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 352
90 Cret Valentina Andreea (andreeacret) Alba 352
91 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
92 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 351
93 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
94 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 348
95 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
96 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 346
97 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 345
98 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 345
99 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 344
100 Scrob Ionuț (ionutscrob) Alba 342
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.