Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1214
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1052
3 Daniel Mihai (daniel96) Alba 891
4 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 841
5 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 718
6 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 709
7 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 708
8 costea marcel (marcel17) Alba 664
9 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
10 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 643
11 vlad vlad (vlad16253) Alba 630
12 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
13 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 556
14 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 555
15 gelu ionescu (test111) Alba 546
16 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
17 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
18 Petruta George (Macha) Alba 501
19 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
20 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
21 Todea Denisa (denisatodea) Alba 455
22 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
23 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
24 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 441
25 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 437
26 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 436
27 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 434
28 Lup Andrei (lupandrei) Alba 432
29 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 430
30 Badu Catalin (Badu) Alba 423
31 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
32 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 410
33 pasca marian (pascamarian) Alba 407
34 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 403
35 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
36 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 396
37 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
38 Marc Dani (DaniMarc) Alba 389
39 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 388
40 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 386
41 Alexei Palene (qwer) Alba 375
42 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 372
43 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
44 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
45 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 363
46 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 362
47 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
48 David Paul (pauldavid) Alba 360
49 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 355
50 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 354
51 Jugariu Diana (dianajug) Alba 352
52 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 352
53 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
54 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 350
55 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
56 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 348
57 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 348
58 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
59 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 340
60 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 339
61 Burz Teodora (BTEO28) Alba 339
62 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 337
63 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 332
64 Luk 1152 (Luk1152) Alba 332
65 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 328
66 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 325
67 Para Roxana (9798) Alba 323
68 Mermezan Mihai (MermezanMihai) Alba 316
69 Truta Dan (trutadan) Alba 312
70 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 310
71 Rus Rares (RusRares) Alba 310
72 Vitza Gabriel (GabrielVitza) Alba 306
73 gog catalin (catalin_gog) Alba 306
74 Galchis Cristian (DanCristian04) Alba 304
75 Cozma Rares (CozmaRares) Alba 304
76 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 302
77 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 302
78 Bucea Georgia (Georgia) Alba 301
79 adam andrei (adam_andrei) Alba 300
80 POPESCU ANDREI (andreip99) Alba 297
81 zahut sorina (zahut_sorina) Alba 294
82 Schiau Alessio (Geralt) Alba 293
83 Dandea Ioana (Ioana76) Alba 292
84 Melut Cara (caracatus) Alba 291
85 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 289
86 test zamfir (testzamfir) Alba 288
87 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 288
88 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 286
89 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 284
90 Buzgar Alex (BAlex) Alba 284
91 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 283
92 Ilca Raluca (IRaluca) Alba 281
93 Corches Adrian (adrian12234) Alba 281
94 Mihai Roberto (xxxxxxxx) Alba 279
95 Donea Marian (Donea_Marian) Alba 276
96 scarlat marius (marius0072) Alba 276
97 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 274
98 Elena Diana (elena_diana) Alba 272
99 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 270
100 beleiu maria (mariabelei) Alba 269
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.