Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1340
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1175
3 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1125
4 Daniel Mihai (daniel96) Alba 999
5 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 843
6 costea marcel (marcel17) Alba 731
7 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 728
8 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 723
9 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 720
10 andra andra (andrraaa) Alba 711
11 Lup Andrei (lupandrei) Alba 705
12 gelu ionescu (test111) Alba 650
13 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
14 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 626
15 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
16 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 580
17 Badu Catalin (Badu) Alba 551
18 Todea Denisa (denisatodea) Alba 540
19 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 539
20 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 531
21 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 527
22 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
23 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 521
24 Petruta George (Macha) Alba 519
25 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 515
26 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
27 scarlat marius (marius0072) Alba 506
28 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 496
29 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 488
30 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
31 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 483
32 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 481
33 pasca marian (pascamarian) Alba 480
34 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 473
35 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 471
36 Marc Dani (DaniMarc) Alba 470
37 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
38 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
39 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 452
40 Jugariu Diana (dianajug) Alba 451
41 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 445
42 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
43 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
44 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 437
45 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 435
46 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 431
47 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 431
48 David Paul (pauldavid) Alba 423
49 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 418
50 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
51 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 409
52 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 407
53 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 402
54 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 399
55 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
56 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
57 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 387
58 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 385
59 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 383
60 Alexei Palene (qwer) Alba 375
61 Galchis Cristian (DanCristian04) Alba 370
62 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
63 Truta Dan (trutadan) Alba 367
64 asd fgh (lkjhgfdsa) Alba 367
65 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
66 Cirtog Filip Andrei (cyg_Filip) Alba 366
67 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 365
68 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
69 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 360
70 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 359
71 Olinovici Catalin (Olinovici_C) Alba 354
72 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 352
73 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
74 Cret Valentina Andreea (andreeacret) Alba 351
75 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
76 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 348
77 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 348
78 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
79 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 345
80 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 345
81 Jurj Mihaela (jurjmihaela22) Alba 343
82 Scrob Ionuț (ionutscrob) Alba 342
83 x x (spleen) Alba 340
84 EU eu (QWEasd) Alba 340
85 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 339
86 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 337
87 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 336
88 Regele Leu (regeleleu) Alba 332
89 Luk 1152 (Luk1152) Alba 332
90 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 331
91 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 328
92 Para Roxana (9798) Alba 324
93 Turlea Mădălina (turleamadalina) Alba 323
94 beleiu maria (mariabelei) Alba 323
95 Corches Adrian (adrian12234) Alba 322
96 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 321
97 Mermezan Mihai (MermezanMihai) Alba 319
98 Cozma Rares (CozmaRares) Alba 317
99 Todea Andreea (TodeaAndreea) Alba 316
100 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 311
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.