Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1337
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1175
3 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1123
4 Daniel Mihai (daniel96) Alba 989
5 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 831
6 costea marcel (marcel17) Alba 731
7 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 723
8 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 721
9 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 712
10 andra andra (andrraaa) Alba 693
11 Lup Andrei (lupandrei) Alba 649
12 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
13 gelu ionescu (test111) Alba 642
14 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 620
15 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
16 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 555
17 Todea Denisa (denisatodea) Alba 540
18 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 536
19 Badu Catalin (Badu) Alba 534
20 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 531
21 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
22 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 526
23 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 521
24 Petruta George (Macha) Alba 519
25 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 515
26 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
27 scarlat marius (marius0072) Alba 506
28 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 488
29 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
30 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 483
31 pasca marian (pascamarian) Alba 480
32 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 478
33 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 475
34 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 473
35 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 471
36 Marc Dani (DaniMarc) Alba 470
37 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
38 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
39 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 450
40 Jugariu Diana (dianajug) Alba 448
41 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
42 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 445
43 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
44 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 435
45 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 434
46 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 430
47 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 430
48 David Paul (pauldavid) Alba 423
49 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
50 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 410
51 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 405
52 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 401
53 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 399
54 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
55 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
56 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 385
57 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 382
58 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 376
59 Alexei Palene (qwer) Alba 375
60 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
61 asd fgh (lkjhgfdsa) Alba 367
62 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
63 Galchis Cristian (DanCristian04) Alba 365
64 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 365
65 Truta Dan (trutadan) Alba 364
66 Cirtog Filip Andrei (cyg_Filip) Alba 364
67 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
68 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 360
69 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 359
70 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 352
71 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
72 Cret Valentina Andreea (andreeacret) Alba 351
73 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
74 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 348
75 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 348
76 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
77 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 345
78 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 345
79 Scrob Ionuț (ionutscrob) Alba 342
80 EU eu (QWEasd) Alba 340
81 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 338
82 Jurj Mihaela (jurjmihaela22) Alba 336
83 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 334
84 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 332
85 Luk 1152 (Luk1152) Alba 332
86 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 330
87 Olinovici Catalin (Olinovici_C) Alba 329
88 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 328
89 Regele Leu (regeleleu) Alba 325
90 Para Roxana (9798) Alba 324
91 Turlea Mădălina (turleamadalina) Alba 321
92 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 320
93 beleiu maria (mariabelei) Alba 320
94 Corches Adrian (adrian12234) Alba 319
95 Mermezan Mihai (MermezanMihai) Alba 319
96 Cozma Rares (CozmaRares) Alba 317
97 Todea Andreea (TodeaAndreea) Alba 316
98 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 310
99 Rus Rares (RusRares) Alba 310
100 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 309
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.