Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1331
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1162
3 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1123
4 Daniel Mihai (daniel96) Alba 982
5 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 826
6 costea marcel (marcel17) Alba 731
7 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 723
8 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 717
9 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 705
10 andra andra (andrraaa) Alba 687
11 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
12 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 618
13 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
14 Lup Andrei (lupandrei) Alba 611
15 gelu ionescu (test111) Alba 594
16 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 555
17 Todea Denisa (denisatodea) Alba 538
18 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 531
19 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
20 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 521
21 Petruta George (Macha) Alba 519
22 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
23 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 509
24 Badu Catalin (Badu) Alba 507
25 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 503
26 scarlat marius (marius0072) Alba 499
27 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
28 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 487
29 pasca marian (pascamarian) Alba 480
30 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 478
31 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 469
32 Marc Dani (DaniMarc) Alba 465
33 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
34 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 459
35 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 457
36 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
37 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 448
38 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
39 Jugariu Diana (dianajug) Alba 445
40 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
41 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 440
42 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 435
43 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 434
44 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 430
45 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 429
46 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 427
47 David Paul (pauldavid) Alba 423
48 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
49 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 408
50 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 400
51 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 399
52 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
53 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 392
54 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
55 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 385
56 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 382
57 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 375
58 Alexei Palene (qwer) Alba 375
59 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
60 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 369
61 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
62 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 365
63 Galchis Cristian (DanCristian04) Alba 362
64 Cirtog Filip Andrei (cyg_Filip) Alba 362
65 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
66 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 360
67 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 359
68 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 352
69 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
70 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
71 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 348
72 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 348
73 Cret Valentina Andreea (andreeacret) Alba 347
74 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
75 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 345
76 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 345
77 Scrob Ionuț (ionutscrob) Alba 342
78 Truta Dan (trutadan) Alba 338
79 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 334
80 Luk 1152 (Luk1152) Alba 332
81 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 332
82 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 328
83 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 328
84 Para Roxana (9798) Alba 324
85 Regele Leu (regeleleu) Alba 322
86 Jurj Mihaela (jurjmihaela22) Alba 321
87 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 320
88 beleiu maria (mariabelei) Alba 320
89 Mermezan Mihai (MermezanMihai) Alba 319
90 Cozma Rares (CozmaRares) Alba 317
91 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 317
92 Corches Adrian (adrian12234) Alba 316
93 Todea Andreea (TodeaAndreea) Alba 316
94 Rus Rares (RusRares) Alba 310
95 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 309
96 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 309
97 Vitza Gabriel (GabrielVitza) Alba 306
98 gog catalin (catalin_gog) Alba 306
99 EU eu (QWEasd) Alba 303
100 Bustan-Jeflea Daniela (Bustan_Daniela) Alba 302
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.