Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1287
2 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1137
3 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1123
4 Daniel Mihai (daniel96) Alba 949
5 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 773
6 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 723
7 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 717
8 costea marcel (marcel17) Alba 714
9 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 679
10 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
11 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
12 andra andra (andrraaa) Alba 584
13 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 581
14 Lup Andrei (lupandrei) Alba 571
15 gelu ionescu (test111) Alba 562
16 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 555
17 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
18 Petruta George (Macha) Alba 519
19 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
20 Todea Denisa (denisatodea) Alba 506
21 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 500
22 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 492
23 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 491
24 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
25 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 484
26 Han Ilie Marian (HanMarian) Alba 461
27 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 459
28 Ion Axente (ionaxente) Alba 453
29 pasca marian (pascamarian) Alba 450
30 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 450
31 Barzan Cosmin (Cosmin77) Alba 445
32 Negrea Mihai (Negreamihai) Alba 444
33 Marc Dani (DaniMarc) Alba 441
34 Jugariu Diana (dianajug) Alba 439
35 Badu Catalin (Badu) Alba 438
36 Cristea Alexa (AlexaM) Alba 433
37 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 430
38 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 429
39 Bocsa Georgiana (BocsaGeorgiana) Alba 428
40 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 420
41 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 415
42 Râşteiu Roxana (Roxana99) Alba 412
43 Joldes Raluca (Joldesraluca) Alba 408
44 scarlat marius (marius0072) Alba 400
45 Buzgariu Octavian (Buzgariu_Octavian) Alba 398
46 David Paul (pauldavid) Alba 398
47 Burz Teodora (TeodoraBurz) Alba 397
48 Gandalf The Grey (Mithrandir) Alba 392
49 Giurgiu Daniel (giurgiudani) Alba 390
50 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 389
51 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 389
52 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 383
53 Alexei Palene (qwer) Alba 375
54 Daniel Feher (feher1975) Alba 370
55 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 367
56 Narita Andrei (NaritaAndrei) Alba 366
57 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 364
58 Asavoaei Georgiana (asgeorgiana) Alba 362
59 Albu CNAI Cristian (AlbuCristian12) Alba 359
60 Toader Daniela (ToaderDanyela) Alba 352
61 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 352
62 Narita Mihaela (Mihaela_Narita) Alba 351
63 Giurgiu Andreea (giurgiuveanu) Alba 350
64 Boncea Ioana (ioanaboncea) Alba 348
65 Cirtog Filip Andrei (cyg_Filip) Alba 347
66 Asaf Emui (nenea15) Alba 347
67 Stanculete Teodor (StanculeteTeodor) Alba 347
68 groparu andreea (andreeagroparu19) Alba 346
69 Cercel Tudor (Tudor2016) Alba 344
70 Briciu Denisa Nicoleta (BDenisa04) Alba 343
71 Petricele Mihaela (Mihaela99) Alba 340
72 Truta Dan (trutadan) Alba 336
73 Galchis Cristian (DanCristian04) Alba 333
74 Luk 1152 (Luk1152) Alba 332
75 Bucea Bogdan (BBogdan19) Alba 330
76 Ciupe David (DavidCiupe) Alba 328
77 Para Roxana (9798) Alba 324
78 Scrob Ionuț (ionutscrob) Alba 323
79 Mermezan Mihai (MermezanMihai) Alba 319
80 Gomboș Andrei (andreigombos) Alba 315
81 Cozma Rares (CozmaRares) Alba 314
82 Cret Valentina Andreea (andreeacret) Alba 312
83 Cret Alexandru (Alex5975) Alba 310
84 Rus Rares (RusRares) Alba 310
85 Regele Leu (regeleleu) Alba 309
86 Corches Adrian (adrian12234) Alba 308
87 Briciu Luiza (luizabriciu) Alba 307
88 Vitza Gabriel (GabrielVitza) Alba 306
89 gog catalin (catalin_gog) Alba 306
90 Pogan Sergiu (PoganSergiu) Alba 301
91 Bucea Georgia (Georgia) Alba 301
92 adam andrei (adam_andrei) Alba 300
93 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 297
94 beleiu maria (mariabelei) Alba 295
95 zahut sorina (zahut_sorina) Alba 294
96 Candrea Olimpiu Gheorghe (I3COG) Alba 294
97 Schiau Alessio (Geralt) Alba 293
98 Dandea Ioana (Ioana76) Alba 292
99 Melut Cara (caracatus) Alba 291
100 Groza Camelia (cameliagroza) Alba 290
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.