Top 100 , judetul Buzau

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1254
2 Bratosin David - Robert (BatedCrayon) Buzau 792
3 Dragomir Constantin Cristian (EagleEye1) Buzau 760
4 Gheorghe Liviu Ionut (liviugheorghe1234) Buzau 674
5 raduna daniel (danielraduna) Buzau 601
6 Neacsu-Miclea Liviu Stefan (Ysaika) Buzau 583
7 Stroescu Stefan (stefan00) Buzau 573
8 Agache Mihai-Alexandru (MikeStrike101) Buzau 571
9 Ciocan Cristi (CristiCiocan) Buzau 567
10 dan ionut (danhutw) Buzau 533
11 Maruntis Andrei (andreisophie) Buzau 533
12 Marin Oana-Florentina (oana1201) Buzau 509
13 Constantinescu Andreea (andreea_c) Buzau 466
14 Ungureanu Albert (AlbertUngureanu) Buzau 448
15 Cristescu Beniamin (beniamin96informaticianul) Buzau 435
16 Androne Maria Teodora (Maria_Teodora) Buzau 431
17 Vlad Bogdan (Orion) Buzau 426
18 Alex Voicu (Alex1133) Buzau 421
19 Anitei George Adelin (AdelinAnitei) Buzau 419
20 Lazar Ionut Radu (LazarIonutRadu) Buzau 406
21 Popescu Iulia Cleopatra (Popescu_Iulia_Cleopatra) Buzau 405
22 Rotaru Petru-Alexandru (AlexR) Buzau 400
23 Traian Catalin (i_am_marco) Buzau 399
24 stefan ss (necromss) Buzau 390
25 Cordunasu Alexandra (Alexandra_Cordunasu) Buzau 378
26 mirel p (mirel_P) Buzau 378
27 Tudorache Theo (Theodoruluss) Buzau 371
28 Năpruiu Andrei (NapruiuAndrei) Buzau 368
29 Bulancea Cezar (cezar123456) Buzau 364
30 Drugea Diana (DrugeaDiana) Buzau 350
31 Baroian Andrei (Baroian) Buzau 348
32 Cighir David (iwish) Buzau 346
33 Mihnea Lupu (Mihnea1404) Buzau 345
34 Tanase Catalina (catalina_t) Buzau 344
35 Badii Vlad-Nicolae (vladbadii) Buzau 334
36 Dobre Cosmin (DobreCosmin) Buzau 334
37 Branzea Alexandra (branzeaalexandra11) Buzau 327
38 Lebada Daria (daria_lebada) Buzau 325
39 Prioteasa Ioana (ioanaprioteasa15) Buzau 322
40 Pescaru Anamaria-Andra (pescaru21) Buzau 317
41 Barbu Andrei (brbandrei) Buzau 315
42 Haret Anna (annaharet) Buzau 312
43 Maciuca Alexandru (MaciucaAlexandru) Buzau 308
44 Capatina Razvan Nicolae (Razvan48) Buzau 308
45 Musca Andrei (Andrei_Musca) Buzau 302
46 Ichim Cosmin (Cosmin_Ichim) Buzau 292
47 Breazu Laura (LauraBreazu) Buzau 286
48 Draganoiu Andreea (andreea_draganoiu) Buzau 285
49 Uruc Georgiana Cătălina (catalina_uruc) Buzau 284
50 Dragomir Andrei Mihai (andreidrago14) Buzau 283
51 Ionita Andrei (ionita_andrei) Buzau 283
52 Lică Raul Leonard (Raul_Leonard) Buzau 282
53 David Eduard (DavidEduard) Buzau 281
54 Badea Eduard (EduardFlorian) Buzau 277
55 Aradoaie Ioana-Maria (Aradoaieeee) Buzau 276
56 Barbu Andrei (andreib3) Buzau 275
57 Sandu Codrin (sanducodrin) Buzau 274
58 Mocanu Raluca (MocanuRaluca) Buzau 270
59 Mateescu Alexandra (Alexandra123465) Buzau 267
60 Stătescu Relu (ReluS) Buzau 265
61 Clinciu Diana (clinciudiana) Buzau 264
62 Gavrila Ana-Maria (AnaGavrila25) Buzau 263
63 Constantin Calin (calinutu2004) Buzau 259
64 Necula Nicoleta (NeculaNicoleta) Buzau 257
65 Georgescu Mara (MaraGeorgescu) Buzau 250
66 Zamfirescu Denis (Sal_Denis) Buzau 250
67 Caraidar Eren (CaraEren) Buzau 249
68 Pruteanu Vlad (pruteanuvlad) Buzau 249
69 Constantin Radu-Gabriel (carbonaradu__) Buzau 249
70 Stoicescu Ionut (Stoicescu_Ionut) Buzau 248
71 Cioata Andrei Valentin (CioataAndrei) Buzau 247
72 Gresoiu Andrei (Andreo) Buzau 240
73 darius ignatescu (dariusignatescu) Buzau 239
74 S Andra (andra9) Buzau 238
75 Simescu Dan (DanSimescu) Buzau 234
76 Baceanu Robert-Cosmin (robert_baceanu) Buzau 229
77 Diaconita Lavinia (laviniadiaconita) Buzau 228
78 Dima Daria-Elena (Dima_Daria_Elena) Buzau 228
79 Ungureanu Alexandru (Alex_Ungureanu) Buzau 224
80 Anton Teodora (anton_teodora0) Buzau 221
81 Ion Corina (corina_ion) Buzau 221
82 Chivoiu Gabi (chivoiu_gabi) Buzau 219
83 Tatuta Marius Gabriel (TMG) Buzau 219
84 David Mihai (mihai_david2002) Buzau 218
85 Zotescu Andreea (andreeazotescu) Buzau 215
86 C Francesca (francescaa) Buzau 214
87 Lupu Cerasela (lupucerasela) Buzau 213
88 Gavrilă Teodor (TeodorGavrila) Buzau 212
89 Mocanu Carmen Elena (Carmen_Elena) Buzau 212
90 Nicolae Mario (NicoaleMario) Buzau 210
91 Ion Bianca (ibianca02) Buzau 210
92 Constantin Andrada-Gabriela (3Andrada3) Buzau 210
93 Oncioiu Cosmin (kozmynus) Buzau 209
94 Preda Alina (PredaAlina) Buzau 208
95 Tanasa Maria (mariatns) Buzau 208
96 Ionita Pavel Cristian (IonitaCristian) Buzau 208
97 Voicu Bianca (biancav5) Buzau 208
98 Caloian Tudor (TudorC) Buzau 206
99 Moise Ruxandra Daria (DariaMoise) Buzau 203
100 Vladut Alex (alex_vladut) Buzau 203
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.