Top 100 , judetul Buzau

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1588
2 Capatina Razvan Nicolae (Razvan48) Buzau 1110
3 Bratosin David - Robert (BatedCrayon) Buzau 965
4 Ghita Ovidiu Mihai (Ghita_Ovidiu) Buzau 855
5 Dragomir Constantin Cristian (EagleEye1) Buzau 803
6 Petre-Șoldan Adela (Adela_Petre) Buzau 790
7 Gheorghe Liviu Ionut (liviugheorghe1234) Buzau 752
8 Alex Alex (Alex1133) Buzau 703
9 Neacsu-Miclea Liviu Stefan (Ysaika) Buzau 680
10 Maruntis Andrei (andreisophie) Buzau 671
11 Bulancea Cezar (cezar123456) Buzau 639
12 raduna daniel (danielraduna) Buzau 612
13 Ungureanu Albert (AlbertUngureanu) Buzau 605
14 dan ionut (danhutw) Buzau 587
15 Stroescu Stefan (stefan00) Buzau 583
16 Agache Mihai-Alexandru (MikeStrike101) Buzau 571
17 Ciocan Cristi (CristiCiocan) Buzau 567
18 Nicolae Mario (NicoaleMario) Buzau 564
19 Branzea Alexandra (branzeaalexandra11) Buzau 558
20 Androne Maria Teodora (Maria_Teodora) Buzau 554
21 Vlad Bogdan (_Bobo_) Buzau 544
22 Tanase Catalina (catalina_t) Buzau 540
23 Rotaru Petru-Alexandru (AlexR) Buzau 523
24 Marin Oana-Florentina (oana1201) Buzau 521
25 Cordunasu Alexandra (Alexandra_Cordunasu) Buzau 519
26 Anitei George Adelin (AdelinAnitei) Buzau 515
27 Badea Eduard Florian (EduardFlorian) Buzau 513
28 Cighir David (iwish) Buzau 510
29 Constantinescu Andreea (andreea_c) Buzau 509
30 Lazar Ionut Radu (LazarIonutRadu) Buzau 483
31 Trandafir Raluca (RalucaTrandafir) Buzau 481
32 Popescu Iulia Cleopatra (Popescu_Iulia_Cleopatra) Buzau 481
33 Tudorache Theo (Theodoruluss) Buzau 466
34 Lebada Daria (daria_lebada) Buzau 457
35 Badii Vlad-Nicolae (vladbadii) Buzau 455
36 Gresoiu Andrei (Andreo) Buzau 450
37 Borcan Aniela (Aniela19) Buzau 449
38 Dobre Cosmin (DobreCosmin) Buzau 445
39 Năpruiu Andrei (NapruiuAndrei) Buzau 444
40 Drugea Diana (DrugeaDiana) Buzau 442
41 darius ignatescu (dariusignatescu) Buzau 435
42 Cristescu Beniamin (beniamin96informaticianul) Buzau 435
43 Prioteasa Ioana (ioanaprioteasa15) Buzau 434
44 Sandu Codrin (sanducodrin) Buzau 426
45 Musca Andrei (Andrei_Musca) Buzau 424
46 Baceanu Robert-Cosmin (robert_baceanu) Buzau 420
47 Baroian Andrei (Baroian) Buzau 415
48 Ursache Fabian (FabiFb) Buzau 408
49 Traian Catalin (i_am_marco) Buzau 405
50 Lică Raul Leonard (Raul_Leonard) Buzau 403
51 mirel p (mirel_P) Buzau 403
52 Dragomir Andrei Mihai (andreidrago14) Buzau 399
53 Uruc Georgiana Cătălina (catalina_uruc) Buzau 396
54 stefan ss (necromss) Buzau 391
55 Zamfirescu Denis (Sal_Denis) Buzau 385
56 Tatuta Marius Gabriel (TMG) Buzau 381
57 Aradoaie Ioana-Maria (Aradoaieeee) Buzau 375
58 Mihnea Lupu (Mihnea1404) Buzau 373
59 Mateescu Alexandra (Alexandra123465) Buzau 371
60 Necula Nicoleta (NeculaNicoleta) Buzau 366
61 David Mihai (mihai_david2002) Buzau 365
62 Leu Dobre Simona (leudobre_simona) Buzau 364
63 Barbu Andrei (brbandrei) Buzau 363
64 Popa Alexandru Stefan (Popa_Alexandru) Buzau 362
65 Clinciu Diana (clinciudiana) Buzau 359
66 David Eduard (DavidEduard) Buzau 356
67 Vladut Alex (alex_vladut) Buzau 350
68 Chivoiu Gabi (chivoiu_gabi) Buzau 346
69 Raican Mihai (Mihai2511) Buzau 343
70 Stoica Andra (andra9) Buzau 342
71 Geamanu Andreea (Andreea0135) Buzau 341
72 Lupu Cerasela (lupucerasela) Buzau 339
73 Stoicescu Ionut (Stoicescu_Ionut) Buzau 338
74 Micu Razvan (Micu102) Buzau 334
75 Pascu Calina (pascu_calina) Buzau 329
76 Serb Razvan (Razvan86) Buzau 326
77 Ion Bianca (ibianca02) Buzau 326
78 Ciupitu Claudiu (Claudio10) Buzau 322
79 Pescaru Anamaria-Andra (pescaru21) Buzau 320
80 Constantin Radu-Gabriel (carbonaradu__) Buzau 314
81 Haret Anna (annaharet) Buzau 312
82 Maciuca Alexandru (MaciucaAlexandru) Buzau 308
83 Macovei Nicolae-Cristian (cristi_macovei_cpp) Buzau 303
84 Constantin Calin (Calin025) Buzau 299
85 Ichim Cosmin (Cosmin_Ichim) Buzau 298
86 Moise Ruxandra Daria (DariaMoise) Buzau 293
87 Radu Andreea (Andreea21_Radu) Buzau 292
88 Vlad Mihai (mihaivlad99) Buzau 291
89 Raducanu Cristina (crsitinutza_74) Buzau 289
90 Breazu Laura (LauraBreazu) Buzau 288
91 Dima Daria-Elena (Dima_Daria_Elena) Buzau 286
92 Draganoiu Andreea (andreea_draganoiu) Buzau 285
93 Grigoras Victor (VictorGrigoras) Buzau 284
94 Ionita Andrei (ionita_andrei) Buzau 283
95 Lentoiu Andrei (Recordbraker) Buzau 279
96 Barbu Andrei (andreib3) Buzau 278
97 Caragea Matei (mateicaragea31) Buzau 278
98 Mocanu Raluca (MocanuRaluca) Buzau 273
99 Ciopec Cristina (CiopecCristina) Buzau 272
100 Timiras Andreea (Timiraaas) Buzau 272
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.