Top 100 , judetul Buzau

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1177
2 Bratosin David - Robert (BatedCrayon) Buzau 792
3 Dragomir Constantin Cristian (EagleEye1) Buzau 760
4 Gheorghe Liviu Ionut (liviugheorghe1234) Buzau 647
5 raduna daniel (danielraduna) Buzau 595
6 Neacsu-Miclea Liviu Stefan (Ysaika) Buzau 583
7 Stroescu Stefan (stefan00) Buzau 573
8 Agache Mihai-Alexandru (MikeStrike101) Buzau 571
9 Ciocan Cristi (CristiCiocan) Buzau 567
10 Maruntis Andrei (andreisophie) Buzau 531
11 dan ionut (danhutw) Buzau 527
12 Marin Oana-Florentina (oana1201) Buzau 490
13 Cristescu Beniamin (beniamin96informaticianul) Buzau 435
14 Ungureanu Albert (AlbertUngureanu) Buzau 433
15 Anitei George Adelin (AdelinAnitei) Buzau 410
16 Androne Maria Teodora (Maria_Teodora) Buzau 408
17 Vlad Bogdan (Orion) Buzau 408
18 Lazar Ionut Radu (LazarIonutRadu) Buzau 403
19 Traian Catalin (i_am_marco) Buzau 399
20 Popescu Iulia Cleopatra (Popescu_Iulia_Cleopatra) Buzau 393
21 stefan ss (necromss) Buzau 390
22 Rotaru Petru-Alexandru (AlexR) Buzau 388
23 Constantinescu Andreea (andreea_c) Buzau 382
24 mirel p (mirel_P) Buzau 375
25 Cordunasu Alexandra (Alexandra_Cordunasu) Buzau 363
26 Năpruiu Andrei (NapruiuAndrei) Buzau 358
27 Alex Voicu (Alex1133) Buzau 354
28 Drugea Diana (DrugeaDiana) Buzau 348
29 Mihnea Lupu (Mihnea1404) Buzau 338
30 Tudorache Theo (Theodoruluss) Buzau 327
31 Cighir David (iwish) Buzau 325
32 Baroian Andrei (Baroian) Buzau 325
33 Badii Vlad-Nicolae (vladbadii) Buzau 319
34 Pescaru Anamaria-Andra (pescaru21) Buzau 310
35 Lebada Daria (daria_lebada) Buzau 310
36 Prioteasa Ioana (ioanaprioteasa15) Buzau 309
37 Bulancea Cezar (cezar123456) Buzau 308
38 Barbu Andrei (brbandrei) Buzau 303
39 Tanase Catalina (catalina_t) Buzau 289
40 Haret Anna (annaharet) Buzau 288
41 Maciuca Alexandru (MaciucaAlexandru) Buzau 287
42 Musca Andrei (Andrei_Musca) Buzau 284
43 Ionita Andrei (ionita_andrei) Buzau 283
44 Lică Raul Leonard (Raul_Leonard) Buzau 281
45 Breazu Laura (LauraBreazu) Buzau 278
46 Dobre Cosmin (DobreCosmin) Buzau 277
47 David Eduard (DavidEduard) Buzau 275
48 Uruc Georgiana Cătălina (catalina_uruc) Buzau 273
49 Draganoiu Andreea (andreea_draganoiu) Buzau 269
50 Aradoaie Ioana-Maria (Aradoaieeee) Buzau 267
51 Ichim Cosmin (Cosmin_Ichim) Buzau 266
52 Dragomir Andrei Mihai (andreidrago14) Buzau 265
53 Badea Eduard (EduardFlorian) Buzau 265
54 Sandu Codrin (sanducodrin) Buzau 260
55 Barbu Andrei (andreib3) Buzau 259
56 Constantin Calin (calinutu2004) Buzau 259
57 Mateescu Alexandra (Alexandra123465) Buzau 256
58 Mocanu Raluca (MocanuRaluca) Buzau 256
59 Stătescu Relu (ReluS) Buzau 254
60 Clinciu Diana (clinciudiana) Buzau 250
61 Georgescu Mara (MaraGeorgescu) Buzau 250
62 Necula Nicoleta (NeculaNicoleta) Buzau 243
63 Gresoiu Andrei (Andreo) Buzau 239
64 Gavrila Ana-Maria (AnaGavrila25) Buzau 239
65 Capatina Razvan Nicolae (Razvan48) Buzau 238
66 Simescu Dan (DanSimescu) Buzau 234
67 Caraidar Eren (CaraEren) Buzau 232
68 Constantin Radu-Gabriel (carbonaradu__) Buzau 232
69 Zamfirescu Denis (Sal_Denis) Buzau 232
70 Pruteanu Vlad (pruteanuvlad) Buzau 230
71 Dima Daria-Elena (Dima_Daria_Elena) Buzau 228
72 Cioata Andrei Valentin (CioataAndrei) Buzau 222
73 Ion Corina (corina_ion) Buzau 221
74 Branzea Alexandra (branzeaalexandra11) Buzau 219
75 Diaconita Lavinia (laviniadiaconita) Buzau 217
76 C Francesca (francescaa) Buzau 214
77 Mocanu Carmen Elena (Carmen_Elena) Buzau 212
78 Tatuta Marius Gabriel (TMG) Buzau 211
79 Ionita Pavel Cristian (IonitaCristian) Buzau 208
80 Ungureanu Alexandru (Alex_Ungureanu) Buzau 207
81 Caloian Tudor (TudorC) Buzau 206
82 darius ignatescu (dariusignatescu) Buzau 205
83 Gavrilă Teodor (TeodorGavrila) Buzau 204
84 Chivoiu Gabi (chivoiu_gabi) Buzau 203
85 Nicolae Mario (NicoaleMario) Buzau 202
86 Anton Teodora (anton_teodora0) Buzau 202
87 Stoicescu Ionut (Stoicescu_Ionut) Buzau 202
88 Oncioiu Cosmin (kozmynus) Buzau 201
89 Petre Eduard (eDyyboSS) Buzau 200
90 Ion Bianca (ibianca02) Buzau 198
91 Oprea Diana (Diana___) Buzau 197
92 Mocanu Rares (raresmocanu) Buzau 197
93 Baceanu Robert-Cosmin (robert_baceanu) Buzau 196
94 stoica georgiana (stoicageorgiana) Buzau 195
95 Grigorescu Alin Valeriu (Valeriuurascinfo05) Buzau 195
96 Lupu Cerasela (lupucerasela) Buzau 195
97 Constantin Andrada-Gabriela (3Andrada3) Buzau 194
98 dan ionut (adanprj) Buzau 193
99 S Andra (andra9) Buzau 193
100 Raicu Alexandru (alexraicu22) Buzau 192
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.