Top 100 , judetul Buzau

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 1305
2 Bratosin David - Robert (BatedCrayon) Buzau 794
3 Dragomir Constantin Cristian (EagleEye1) Buzau 760
4 Gheorghe Liviu Ionut (liviugheorghe1234) Buzau 678
5 Capatina Razvan Nicolae (Razvan48) Buzau 621
6 raduna daniel (danielraduna) Buzau 601
7 Neacsu-Miclea Liviu Stefan (Ysaika) Buzau 583
8 Stroescu Stefan (stefan00) Buzau 573
9 Agache Mihai-Alexandru (MikeStrike101) Buzau 571
10 Ciocan Cristi (CristiCiocan) Buzau 567
11 Petre-Șoldan Adela (Adela_Petre) Buzau 545
12 Alex Voicu (Alex1133) Buzau 533
13 Maruntis Andrei (andreisophie) Buzau 533
14 dan ionut (danhutw) Buzau 533
15 Marin Oana-Florentina (oana1201) Buzau 520
16 Constantinescu Andreea (andreea_c) Buzau 507
17 Tudorache Theo (Theodoruluss) Buzau 466
18 Ungureanu Albert (AlbertUngureanu) Buzau 448
19 Cristescu Beniamin (beniamin96informaticianul) Buzau 435
20 Androne Maria Teodora (Maria_Teodora) Buzau 431
21 Vlad Bogdan (_Bobo_) Buzau 430
22 Bulancea Cezar (cezar123456) Buzau 422
23 Anitei George Adelin (AdelinAnitei) Buzau 419
24 Lazar Ionut Radu (LazarIonutRadu) Buzau 406
25 Popescu Iulia Cleopatra (Popescu_Iulia_Cleopatra) Buzau 405
26 Rotaru Petru-Alexandru (AlexR) Buzau 400
27 Traian Catalin (i_am_marco) Buzau 399
28 stefan ss (necromss) Buzau 390
29 mirel p (mirel_P) Buzau 380
30 Cordunasu Alexandra (Alexandra_Cordunasu) Buzau 378
31 Năpruiu Andrei (NapruiuAndrei) Buzau 368
32 Branzea Alexandra (branzeaalexandra11) Buzau 364
33 Cighir David (iwish) Buzau 357
34 Baroian Andrei (Baroian) Buzau 353
35 Drugea Diana (DrugeaDiana) Buzau 350
36 Mihnea Lupu (Mihnea1404) Buzau 345
37 Tanase Catalina (catalina_t) Buzau 344
38 Dobre Cosmin (DobreCosmin) Buzau 341
39 Badii Vlad-Nicolae (vladbadii) Buzau 334
40 Lebada Daria (daria_lebada) Buzau 325
41 Prioteasa Ioana (ioanaprioteasa15) Buzau 322
42 Barbu Andrei (brbandrei) Buzau 321
43 Pescaru Anamaria-Andra (pescaru21) Buzau 320
44 Haret Anna (annaharet) Buzau 312
45 Maciuca Alexandru (MaciucaAlexandru) Buzau 308
46 Musca Andrei (Andrei_Musca) Buzau 302
47 Ichim Cosmin (Cosmin_Ichim) Buzau 298
48 Aradoaie Ioana-Maria (Aradoaieeee) Buzau 288
49 Breazu Laura (LauraBreazu) Buzau 287
50 Draganoiu Andreea (andreea_draganoiu) Buzau 285
51 Uruc Georgiana Cătălina (catalina_uruc) Buzau 284
52 Ionita Andrei (ionita_andrei) Buzau 283
53 Dragomir Andrei Mihai (andreidrago14) Buzau 283
54 Lică Raul Leonard (Raul_Leonard) Buzau 282
55 David Eduard (DavidEduard) Buzau 281
56 Sandu Codrin (sanducodrin) Buzau 279
57 darius ignatescu (dariusignatescu) Buzau 278
58 Barbu Andrei (andreib3) Buzau 278
59 Badea Eduard (EduardFlorian) Buzau 277
60 Stoicescu Ionut (Stoicescu_Ionut) Buzau 272
61 Mocanu Raluca (MocanuRaluca) Buzau 271
62 Mateescu Alexandra (Alexandra123465) Buzau 267
63 Stătescu Relu (ReluS) Buzau 265
64 Clinciu Diana (clinciudiana) Buzau 264
65 Gavrila Ana-Maria (AnaGavrila25) Buzau 263
66 Gresoiu Andrei (Andreo) Buzau 262
67 Constantin Calin (calinutu2004) Buzau 259
68 Necula Nicoleta (NeculaNicoleta) Buzau 257
69 Caraidar Eren (CaraEren) Buzau 251
70 Georgescu Mara (MaraGeorgescu) Buzau 250
71 Cioata Andrei Valentin (CioataAndrei) Buzau 250
72 Zamfirescu Denis (Sal_Denis) Buzau 250
73 Pruteanu Vlad (pruteanuvlad) Buzau 249
74 Constantin Radu-Gabriel (carbonaradu__) Buzau 249
75 S Andra (andra9) Buzau 242
76 Nicolae Mario (NicoaleMario) Buzau 237
77 Baceanu Robert-Cosmin (robert_baceanu) Buzau 235
78 Simescu Dan (DanSimescu) Buzau 234
79 David Mihai (mihai_david2002) Buzau 230
80 Dima Daria-Elena (Dima_Daria_Elena) Buzau 229
81 Diaconita Lavinia (laviniadiaconita) Buzau 228
82 Ungureanu Alexandru (Alex_Ungureanu) Buzau 225
83 Voicu Bianca (biancav5) Buzau 222
84 Zotescu Andreea (andreeazotescu) Buzau 221
85 Ion Corina (corina_ion) Buzau 221
86 Anton Teodora (anton_teodora0) Buzau 221
87 Vlad Mihai (mihaivlad99) Buzau 219
88 Tatuta Marius Gabriel (TMG) Buzau 219
89 Chivoiu Gabi (chivoiu_gabi) Buzau 219
90 C Francesca (francescaa) Buzau 214
91 Lupu Cerasela (lupucerasela) Buzau 213
92 Mocanu Carmen Elena (Carmen_Elena) Buzau 212
93 Gavrilă Teodor (TeodorGavrila) Buzau 212
94 Oncioiu Cosmin (kozmynus) Buzau 211
95 Constantin Andrada-Gabriela (3Andrada3) Buzau 211
96 Ion Bianca (ibianca02) Buzau 210
97 Preda Alina (PredaAlina) Buzau 208
98 Ionita Pavel Cristian (IonitaCristian) Buzau 208
99 Tanasa Maria (mariatns) Buzau 208
100 Trandafir Raluca (RalucaTrandafir) Buzau 207
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.