Top 100 , judetul Buzau

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Olaroiu Nicolae (nicuolaroiu) Buzau 985
2 Dragomir Constantin Cristian (EagleEye1) Buzau 760
3 Bratosin David - Robert (BatedCrayon) Buzau 732
4 Gheorghe Liviu Ionut (liviugheorghe1234) Buzau 614
5 raduna daniel (danielraduna) Buzau 590
6 Stroescu Stefan (stefan00) Buzau 572
7 Agache Mihai-Alexandru (MikeStrike101) Buzau 571
8 Ciocan Cristi (CristiCiocan) Buzau 566
9 Neacsu-Miclea Liviu Stefan (Ysaika) Buzau 554
10 dan ionut (danhutw) Buzau 511
11 Maruntis Andrei (andreisophie) Buzau 500
12 Cristescu Beniamin (beniamin96informaticianul) Buzau 435
13 Ungureanu Albert (AlbertUngureanu) Buzau 403
14 Traian Catalin (i_am_marco) Buzau 399
15 Lazar Ionut Radu (LazarIonutRadu) Buzau 393
16 stefan ss (necromss) Buzau 390
17 Rotaru Petru-Alexandru (AlexR) Buzau 387
18 Anitei George Adelin (AdelinAnitei) Buzau 380
19 Vlad Bogdan (Orion) Buzau 376
20 Marin Oana-Florentina (oana1201) Buzau 361
21 Androne Maria Teodora (Maria_Teodora) Buzau 359
22 mirel p (mirel_P) Buzau 355
23 Popescu Iulia Cleopatra (Popescu_Iulia_Cleopatra) Buzau 344
24 Constantinescu Andreea (andreea_c) Buzau 337
25 Năpruiu Andrei (NapruiuAndrei) Buzau 334
26 Cordunasu Alexandra (Alexandra_Cordunasu) Buzau 323
27 Drugea Diana (DrugeaDiana) Buzau 320
28 Badii Vlad-Nicolae (vladbadii) Buzau 290
29 Barbu Andrei (brbandrei) Buzau 287
30 Mihnea Lupu (Mihnea1404) Buzau 286
31 Prioteasa Ioana (ioanaprioteasa15) Buzau 278
32 Cighir David (iwish) Buzau 278
33 Baroian Andrei (Baroian) Buzau 274
34 Lebada Daria (daria_lebada) Buzau 272
35 Tudorache Theo (Theodoruluss) Buzau 271
36 Pescaru Anamaria-Andra (pescaru21) Buzau 265
37 Ionita Andrei (ionita_andrei) Buzau 261
38 Musca Andrei (Andrei_Musca) Buzau 260
39 Constantin Calin (calinutu2004) Buzau 259
40 Lică Raul Leonard (Raul_Leonard) Buzau 258
41 Aradoaie Ioana-Maria (Aradoaieeee) Buzau 253
42 Georgescu Mara (MaraGeorgescu) Buzau 250
43 Haret Anna (annaharet) Buzau 245
44 David Eduard (DavidEduard) Buzau 245
45 Breazu Laura (LauraBreazu) Buzau 244
46 Uruc Georgiana Cătălina (catalina_uruc) Buzau 243
47 Badea Eduard (EduardFlorian) Buzau 242
48 Tanase Catalina (catalina_t) Buzau 241
49 Maciuca Alexandru (MaciucaAlexandru) Buzau 240
50 Dragomir Andrei Mihai (andreidrago14) Buzau 235
51 Clinciu Diana (clinciudiana) Buzau 231
52 Sandu Codrin (sanducodrin) Buzau 230
53 Draganoiu Andreea (andreea_draganoiu) Buzau 230
54 Stătescu Relu (ReluS) Buzau 228
55 Barbu Andrei (andreib3) Buzau 228
56 Simescu Dan (DanSimescu) Buzau 225
57 Alex Voicu (Alex1133) Buzau 224
58 Gresoiu Andrei (Andreo) Buzau 224
59 Constantin Radu-Gabriel (carbonaradu__) Buzau 222
60 Ion Corina (corina_ion) Buzau 221
61 Mocanu Raluca (MocanuRaluca) Buzau 218
62 Dima Daria-Elena (Dima_Daria_Elena) Buzau 215
63 Ichim Cosmin (Cosmin_Ichim) Buzau 214
64 C Francesca (francescaa) Buzau 213
65 Cioata Andrei Valentin (CioataAndrei) Buzau 213
66 Mateescu Alexandra (Alexandra123465) Buzau 212
67 Mocanu Carmen Elena (Carmen_Elena) Buzau 212
68 Ionita Pavel Cristian (IonitaCristian) Buzau 208
69 Caloian Tudor (TudorC) Buzau 206
70 Necula Nicoleta (NeculaNicoleta) Buzau 206
71 Caraidar Eren (CaraEren) Buzau 206
72 Pruteanu Vlad (pruteanuvlad) Buzau 205
73 Petre Eduard (eDyyboSS) Buzau 200
74 Zamfirescu Denis (Sal_Denis) Buzau 196
75 Grigorescu Alin Valeriu (Valeriuurascinfo05) Buzau 195
76 Ion Bianca (ibianca02) Buzau 192
77 Raicu Alexandru (alexraicu22) Buzau 192
78 Oprea Diana (Diana___) Buzau 192
79 Filip Mihai (mihai2000q) Buzau 190
80 Diaconita Lavinia (laviniadiaconita) Buzau 188
81 Tatuta Marius Gabriel (TMG) Buzau 187
82 Bulancea Cezar (cezar123456) Buzau 187
83 Pacurar Bianca (Bianca_Pacurar) Buzau 185
84 stoica georgiana (stoicageorgiana) Buzau 183
85 Ungureanu Alexandru (Alex_Ungureanu) Buzau 181
86 dan ionut (adanprj) Buzau 180
87 Hanganu Radu (raduhanganu) Buzau 176
88 Pana Irina (irinapana) Buzau 173
89 Chivoiu Gabi (chivoiu_gabi) Buzau 171
90 Spînu Daniela (daniela_elena15) Buzau 169
91 Zotescu Andreea (andreeazotescu) Buzau 169
92 Oncioiu Cosmin (kozmynus) Buzau 169
93 Mocanu Rares (raresmocanu) Buzau 168
94 Lupu Cerasela (lupucerasela) Buzau 164
95 Gherghe Madalin (madalin98) Buzau 164
96 Nicolae Mario (NicoaleMario) Buzau 164
97 Preda Alina (PredaAlina) Buzau 163
98 Constantin Andrada-Gabriela (3Andrada3) Buzau 162
99 Moise Ruxandra Daria (DariaMoise) Buzau 161
100 Mavrodin Luca (mavrodinluca) Buzau 161
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.