Top 100 , judetul Cluj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1287
2 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 896
3 Pop Dina (DinaPop) Cluj 855
4 Hozai Silvia (silvia_h) Cluj 756
5 Coroiu Alex (Alexandru_Coroiu) Cluj 577
6 pop darius (darius3) Cluj 574
7 patcas rares (patcasrares) Cluj 545
8 Georgiu Alin (GeorgiuAlinIonel) Cluj 545
9 Fatu Samuel (Fatu_Samuel) Cluj 542
10 Hotupan Rares (RaresHotupan) Cluj 532
11 Popescu Mihaela (miha_popescu) Cluj 530
12 Harangus Alexandru Mihai (harangus2) Cluj 487
13 Potra Antonio (Antonio020712) Cluj 472
14 Bogdan Chiorean (Kio21) Cluj 464
15 Pop Cornel Adrian (pop_cornel1512) Cluj 457
16 Dodon Alexandru (AlexandruDodon) Cluj 446
17 Pele Carmen Ioana (ioanapele) Cluj 438
18 Negreanu Maior Lucia (lnegreanu) Cluj 438
19 Varga David (VARGA_DAVID2002) Cluj 436
20 H Bogdan (ThunderPie3) Cluj 426
21 Muresan Daniela (Daniela) Cluj 416
22 Titoc Rares (TitocRares) Cluj 411
23 Moisin Andrei (andreimoisin) Cluj 408
24 Tarța Antonia (tarta_antonia) Cluj 406
25 Jula Andrei (andreijula) Cluj 402
26 Tivadar Alexandra Mara (tivadar_mara) Cluj 402
27 Budai Hunor (hunor) Cluj 402
28 Mora Radu (mora_radu) Cluj 401
29 Sabău Cătălin (Sabau_Catalin) Cluj 398
30 Moldovan Alexandra (alexandra_moldovan) Cluj 397
31 Sabo Andrei (AndiAndi) Cluj 393
32 Cucura Gavrea Georgiana (CucuraGavreaGeorgiana) Cluj 393
33 Stână Ştefan Antonyo (stana_stefan) Cluj 378
34 Silaghi Bianca (Bie) Cluj 375
35 Harangus Dan (dan_harangus) Cluj 375
36 Chender Tudor (Chender_Tudor) Cluj 373
37 Muhamed Alah (ion_1997) Cluj 371
38 Popan Denis Andrei (PopanDenis) Cluj 371
39 Besa Luca (luca901) Cluj 367
40 Mezei Muresan Teodora (TeodoraMM) Cluj 366
41 Domsa Anda (Anda_Domsa) Cluj 359
42 Todorut Denis-Andrei (Denistod) Cluj 357
43 Moldovan Oana (OanaM) Cluj 356
44 Oprescu Radu (OprescuRadu) Cluj 354
45 Iurian Adrian Razvan (AdrianR8) Cluj 354
46 Sorin Somesn (Sorinel210300) Cluj 354
47 Marcu Mihai (marcumihai) Cluj 353
48 Pop Stefana Maria (StefanaPop) Cluj 351
49 Pop Radu (Radu156) Cluj 351
50 Vaida Angela Maria (vaida_angela007) Cluj 348
51 Daddy . (andreicimpeanu17) Cluj 339
52 Galan Sorana (sorana13) Cluj 339
53 John Doe (root) Cluj 333
54 Mr. Avocado Man (Bivo) Cluj 329
55 Ilca Vioris (Vioris) Cluj 324
56 Minzat Alina (MinzatAlina) Cluj 323
57 Boldor Ioana (BoldorIoana) Cluj 323
58 Campan Florina (campanflorina) Cluj 321
59 Hozai Andreea (Andreea_Hozai) Cluj 321
60 Pintea Alexandru (alexp) Cluj 318
61 Rus Simona Catalina (RusSimona) Cluj 317
62 Cimpean Erik (ErikCimpean) Cluj 315
63 Harangus Andrei (Andrei15H) Cluj 313
64 Manole Paula (paula_manole) Cluj 311
65 Hoza Razvan (Hoza_Razvan) Cluj 308
66 Harangus Andrei (Andrei_Harangus) Cluj 307
67 T G (cnamd) Cluj 306
68 Radu Alisia (RaduAlisia) Cluj 306
69 rusu marina (marinarusu) Cluj 304
70 Peter Gabriel (PeterIonutGabriel) Cluj 300
71 Baba Stefan (StefanBaba) Cluj 300
72 Tamas Timi (timitamas24) Cluj 298
73 Filp Teodor (FilpTeodor) Cluj 296
74 Văran Tudor (tudorvaran) Cluj 296
75 Costenar Gabriel (CostenarGabriel) Cluj 294
76 Haiduc Catalin (CatalinHaiduc) Cluj 291
77 Manole Alina (alina_manole) Cluj 291
78 Toderean Alexandru (alexandrutoderean) Cluj 291
79 paulmic cipri (paulm) Cluj 287
80 Chete Doru (cdorug) Cluj 286
81 Coroian Rebecca (Rebecca25) Cluj 283
82 Moldovan Vlad (vlad_moldovan) Cluj 283
83 Birtas Ioana (BirtasIoana) Cluj 283
84 Cocian Lavinia (cocianlavinia) Cluj 283
85 Liscan Rares (RaresLiscan) Cluj 278
86 Gheorghe Mihai-Paul (mihai99g) Cluj 276
87 Cimpean Iulia (cimpeaniulia) Cluj 268
88 Rodina Ioana (Ioana03) Cluj 268
89 cavasi eduard (cavasieduard) Cluj 266
90 Marchis Tania (Marchis_Tania) Cluj 265
91 Andrei Paul (AndreiPaulCJ) Cluj 262
92 Cira Andreea (cira_andreea) Cluj 259
93 Popa Mihai (PopaMihai) Cluj 253
94 Dumitriu Mihai (DumitriuMihai) Cluj 252
95 Kerekes Konrad Krisztian (Konrad) Cluj 252
96 Trombitas Richard (aezakmihesoyam) Cluj 250
97 Gavris Paul (gavris) Cluj 249
98 Hantig Lorena Maria (LorenaMaria) Cluj 248
99 Tecar Darius (tecar_d) Cluj 246
100 Hirsch Alexandra (alexandrah) Cluj 246
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.