Top 100 , judetul Cluj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Capangi Mihaela (mcapangi) Cluj 1265
2 Negreanu-Maior Adrian (adrian_negreanu) Cluj 823
3 Hozai Silvia (silvia_h) Cluj 756
4 Pop Dina (DinaPop) Cluj 726
5 Vana Marc (VanaMarc) Cluj 696
6 Negreanu Maior Andrei Gabriel (LukeCastellan) Cluj 649
7 Georgiu Alin (GeorgiuAlinIonel) Cluj 545
8 patcas rares (patcasrares) Cluj 544
9 Popescu Mihaela (miha_popescu) Cluj 523
10 Fatu Samuel (Fatu_Samuel) Cluj 521
11 Hotupan Rares (RaresHotupan) Cluj 491
12 Harangus Alexandru Mihai (harangus2) Cluj 487
13 Bogdan Chiorean (Kio21) Cluj 463
14 Pop Cornel Adrian (pop_cornel1512) Cluj 449
15 Dodon Alexandru (AlexandruDodon) Cluj 446
16 Pele Carmen Ioana (ioanapele) Cluj 438
17 Varga David (VARGA_DAVID2002) Cluj 425
18 Muresan Daniela (Daniela) Cluj 416
19 Jula Andrei (andreijula) Cluj 402
20 Titoc Rares (TitocRares) Cluj 401
21 Mora Radu (mora_radu) Cluj 398
22 Moldovan Alexandra (alexandra_moldovan) Cluj 397
23 Sabău Cătălin (Sabau_Catalin) Cluj 394
24 Tivadar Alexandra Mara (tivadar_mara) Cluj 387
25 Cucura Gavrea Georgiana (CucuraGavreaGeorgiana) Cluj 383
26 Tarța Antonia (tarta_antonia) Cluj 377
27 Silaghi Bianca (Bie) Cluj 375
28 H Bogdan (ThunderPie3) Cluj 373
29 Chender Tudor (Chender_Tudor) Cluj 373
30 Harangus Dan (dan_harangus) Cluj 372
31 Stână Ştefan Antonyo (stana_stefan) Cluj 372
32 Muhamed Alah (ion_1997) Cluj 371
33 Popan Denis Andrei (PopanDenis) Cluj 369
34 Mezei Muresan Teodora (TeodoraMM) Cluj 366
35 Sabo Andrei (AndiAndi) Cluj 366
36 Besa Luca (luca901) Cluj 364
37 Domsa Anda (Anda_Domsa) Cluj 359
38 Potra Antonio (Antonio020712) Cluj 358
39 Moldovan Oana (OanaM) Cluj 356
40 Todorut Denis-Andrei (Denistod) Cluj 356
41 Sorin Somesn (Sorinel210300) Cluj 354
42 Moisin Andrei (andreimoisin) Cluj 348
43 Pop Radu (Radu156) Cluj 346
44 Vaida Angela Maria (vaida_angela007) Cluj 339
45 Daddy . (andreicimpeanu17) Cluj 339
46 Galan Sorana (sorana13) Cluj 338
47 Negreanu Maior Lucia (lnegreanu) Cluj 337
48 Iurian Adrian Razvan (AdrianR8) Cluj 337
49 Coroiu Alex (Alexandru_Coroiu) Cluj 336
50 John Doe (root) Cluj 333
51 Mr. Avocado Man (Bivo) Cluj 329
52 Ilca Vioris (Vioris) Cluj 324
53 Budai Hunor (hunor) Cluj 323
54 Boldor Ioana (BoldorIoana) Cluj 323
55 Minzat Alina (MinzatAlina) Cluj 323
56 Hozai Andreea (Andreea_Hozai) Cluj 321
57 Campan Florina (campanflorina) Cluj 319
58 Pintea Alexandru (alexp) Cluj 318
59 Rus Simona Catalina (RusSimona) Cluj 317
60 Cimpean Erik (ErikCimpean) Cluj 315
61 Harangus Andrei (Andrei15H) Cluj 313
62 Marcu Mihai (marcumihai) Cluj 313
63 Manole Paula (paula_manole) Cluj 311
64 Radu Alisia (RaduAlisia) Cluj 306
65 Harangus Andrei (Andrei_Harangus) Cluj 305
66 rusu marina (marinarusu) Cluj 304
67 Pop Stefana Maria (StefanaPop) Cluj 303
68 Baba Stefan (StefanBaba) Cluj 300
69 Peter Gabriel (PeterIonutGabriel) Cluj 300
70 Văran Tudor (tudorvaran) Cluj 296
71 Tamas Timi (timitamas24) Cluj 296
72 Oprescu Radu (OprescuRadu) Cluj 296
73 Hoza Razvan (Hoza_Razvan) Cluj 295
74 Costenar Gabriel (CostenarGabriel) Cluj 294
75 Haiduc Catalin (CatalinHaiduc) Cluj 291
76 Manole Alina (alina_manole) Cluj 291
77 Toderean Alexandru (alexandrutoderean) Cluj 291
78 Chete Doru (cdorug) Cluj 286
79 Cocian Lavinia (cocianlavinia) Cluj 283
80 Birtas Ioana (BirtasIoana) Cluj 283
81 Coroian Rebecca (Rebecca25) Cluj 283
82 Moldovan Vlad (vlad_moldovan) Cluj 282
83 Gheorghe Mihai-Paul (mihai99g) Cluj 276
84 T G (cnamd) Cluj 273
85 Filp Teodor (FilpTeodor) Cluj 269
86 Rodina Ioana (Ioana03) Cluj 268
87 Cimpean Iulia (cimpeaniulia) Cluj 268
88 Marchis Tania (Marchis_Tania) Cluj 265
89 Andrei Paul (AndreiPaulCJ) Cluj 262
90 Cira Andreea (cira_andreea) Cluj 257
91 Liscan Rares (RaresLiscan) Cluj 253
92 Kerekes Konrad Krisztian (Konrad) Cluj 252
93 Dumitriu Mihai (DumitriuMihai) Cluj 252
94 Gavris Paul (gavris) Cluj 249
95 Man Gabriel (GabrielMan) Cluj 245
96 Hirsch Alexandra (alexandrah) Cluj 245
97 pop darius (darius3) Cluj 244
98 Tecar Darius (tecar_d) Cluj 244
99 RSTH RSTH (RSTH) Cluj 243
100 Stir Anca (ancastir) Cluj 242
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.