Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dragomir Elena (dragele) Constanta 769
2 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 615
3 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 584
4 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 446
5 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
6 pica madalin (madalinpika) Constanta 345
7 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
8 Adam Robert (Robert710o) Constanta 273
9 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
10 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
11 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
12 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
13 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
14 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 168
15 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 165
16 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
17 dada dada (tugleatudor) Constanta 159
18 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
19 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
20 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
21 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
22 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 129
23 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
24 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
25 Firu Maria (firumaria) Constanta 122
26 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
27 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 116
28 e. carla (clarabella) Constanta 115
29 Stancu Nicolae Tiberiu (Shodan) Constanta 114
30 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 113
31 Dimitriu Adrian-Lucian (xXLucyan99Xx) Constanta 112
32 Tudor Stefan (sadoja42) Constanta 106
33 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 105
34 Florin Ion (asdfzxcv) Constanta 105
35 Tuta Nora Elena (NoraElena) Constanta 105
36 Gogu Mihai (Mihai551) Constanta 104
37 Dogaru Andrei (rino24) Constanta 104
38 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 102
39 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 101
40 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 96
41 Larion Loredana (ela898) Constanta 93
42 Ismail Serhan (serhan) Constanta 93
43 Bucovala Diana (Diana10) Constanta 92
44 Burlacu Andreea (Andreea9599) Constanta 89
45 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 88
46 Durbalau Radu (durbalauradu) Constanta 87
47 Andronache Andreea (andreeeea1616) Constanta 87
48 Vioreanu Liviu (Liviu_Vioreanu) Constanta 85
49 Timofticiuc Bogdan (bogdan3734) Constanta 84
50 Vasai Robert (robi4419) Constanta 82
51 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 81
52 ana ionela (anaionela) Constanta 79
53 gheorghe arina (ariiina) Constanta 77
54 Murat Cristian (cristi12345) Constanta 77
55 Punga Razvan (Punga) Constanta 76
56 Evghenie Andreea Florentina (evgflorentina) Constanta 76
57 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 74
58 manole daniela (manoledaniela) Constanta 74
59 Master GrandMaster (CppMaster) Constanta 74
60 Stere Mihai (Mihai_Supra) Constanta 73
61 Panica Maria (panicamaria) Constanta 73
62 Rotaru Cosmin Marian (kind3rsan) Constanta 71
63 Radu Victor George (jorjjorj123) Constanta 70
64 Vina Nicoleta (NicoletaVina) Constanta 70
65 Petre Robert (petrerobert) Constanta 70
66 Pavel Radu (DKC) Constanta 69
67 Vasile Antonio (Nexyu5S) Constanta 68
68 Siriteanu Vlad (VladSiriteanu) Constanta 67
69 Turof Carol (carol0014) Constanta 67
70 Chelaru Robert (Reink) Constanta 65
71 Grigore Lavinia (laviniad) Constanta 65
72 Agapciuc Nicolae (Nickag989) Constanta 62
73 briaaaaaa 06 (Briana06) Constanta 59
74 Fodor Andrada (andrafodor) Constanta 59
75 Rotaru Andreea (Rotaru_Andreea2443) Constanta 58
76 Curt-Amet Elif (andraelif) Constanta 55
77 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 55
78 Tofan Malina (Malinamaria) Constanta 54
79 Todosia Mihai (Todosia_Mihai) Constanta 54
80 Lamureanu Adriana (LamureanuAdriana) Constanta 53
81 Oprea Livia-Daniela-Mihaela (oprealivia) Constanta 53
82 Marin Melissa (1305MeliMelo) Constanta 53
83 Popa Antonia-Lorena (Antoniaaa) Constanta 53
84 Ababei Daniel (Danniell) Constanta 52
85 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 52
86 Musat Clara(@s.u.r.u.b.e.l pe insta) (Clara4816) Constanta 52
87 Lala Costin Theo (CapitanulBurcea) Constanta 51
88 Eremia Radu Paul (RaduEremia) Constanta 51
89 Soare Maria-Roxana (Roxyc) Constanta 51
90 Dascalu Bianca (dascalubella) Constanta 51
91 Focan Stefan (Stefan222) Constanta 50
92 Tohăneanu Daniela (Daniela_Mariana) Constanta 50
93 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 50
94 Stanciu Dafne (Dafne) Constanta 50
95 Popescu Ana (AnaPop998) Constanta 49
96 Geambaza Cezar (CezarG06) Constanta 49
97 Iosif Stefan Martin (fanescara) Constanta 49
98 Cosali Aleina (Alexys142) Constanta 48
99 Ghergu David (DavidGhergu) Constanta 48
100 Nicolescu Daria (daria2507) Constanta 48
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.