Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dragomir Elena (dragele) Constanta 920
2 Rotaru Razvan - Andrei (sans) Constanta 680
3 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 630
4 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
5 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 496
6 Adam Robert (Robert710o) Constanta 400
7 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 390
8 Chita Catalin Adrian (Daytarel) Constanta 356
9 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
10 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
11 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
12 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
13 Firu Maria (firumaria) Constanta 261
14 Mihaila Stefan-Alexandru (informaticianuldelacnmb999) Constanta 258
15 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 253
16 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 237
17 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
18 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 232
19 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 219
20 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 216
21 Fulga Catalin Anton (FulgaCatalinAnton) Constanta 213
22 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
23 Petre Robert (petrerobert) Constanta 207
24 Vasai Robert (robi4419) Constanta 202
25 Aglitoiu Marius (aglitoiu) Constanta 187
26 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 182
27 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
28 Platon Mihai Valentin (vally) Constanta 171
29 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
30 Rosca Mihai Bogdan (satoky) Constanta 170
31 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 169
32 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
33 Gama Sabin (princx) Constanta 163
34 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 162
35 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 162
36 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 158
37 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
38 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 150
39 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
40 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
41 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 143
42 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 142
43 Tobescu Robert-Leonard (RobyToby) Constanta 140
44 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 133
45 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 132
46 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 129
47 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
48 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
49 Manea Raluca (Carrots) Constanta 127
50 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 126
51 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 125
52 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
53 Ion Ion (PrblmSlvr) Constanta 124
54 Cioplea Claudia (claudia221) Constanta 122
55 Ioniță Andreea (AndreeaInt) Constanta 122
56 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 118
57 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 117
58 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
59 Panica Maria (panicamaria) Constanta 115
60 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 115
61 e. carla (clarabella) Constanta 115
62 Stancu Nicolae Tiberiu (Shodan) Constanta 114
63 Dimitriu Adrian-Lucian (xXLucyan99Xx) Constanta 112
64 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 109
65 Tudor Stefan (sadoja42) Constanta 106
66 Chelcea Cristian-Gabriel (chelcea_cristian) Constanta 106
67 Tuta Nora Elena (NoraElena) Constanta 105
68 Florin Ion (asdfzxcv) Constanta 105
69 Dogaru Andrei (rino24) Constanta 104
70 Gogu Mihai (Mihai551) Constanta 104
71 Amet Levent (Levent_30) Constanta 100
72 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 100
73 gheorghe arina (areeeena) Constanta 93
74 Larion Loredana (ela898) Constanta 93
75 Ismail Serhan (serhan) Constanta 93
76 Bucovala Diana (Diana10) Constanta 92
77 bugu ana-maria (ana_bugu) Constanta 90
78 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 90
79 Burlacu Andreea (Andreea9599) Constanta 89
80 Turof Carol (carol0014) Constanta 88
81 Cosma Andreea (4NDR334) Constanta 88
82 Durbalau Radu (durbalauradu) Constanta 87
83 Andronache Andreea (andreeeea1616) Constanta 87
84 Seinescu Oana (OanaSeinescu) Constanta 87
85 Lefter Daniel Ionut (DanyMotanu) Constanta 87
86 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 87
87 Veli Amina (VeliAmina) Constanta 87
88 Dumitrof Dan Stefan (dacistul) Constanta 86
89 Pop Alexandra (alexandra236) Constanta 85
90 h13 . (h13) Constanta 85
91 Vioreanu Liviu (Liviu_Vioreanu) Constanta 85
92 roberta pascu (roberta2) Constanta 85
93 Ionescu Rares Andrei (LeBronGOAT) Constanta 85
94 Timofticiuc Bogdan (bogdan3734) Constanta 84
95 Dan Alin (deboneir1) Constanta 84
96 Botezatu Ioan Eugen (Slash) Constanta 84
97 Dandu Larisa (Dandu_Larisa) Constanta 84
98 Boncea Andrei (AndreyB1) Constanta 81
99 Master GrandMaster (CppMaster) Constanta 81
100 Selaru Andrei (AndreiSelaru) Constanta 80
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.