Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotaru Razvan - Andrei (sans) Constanta 1215
2 Dragomir Elena (dragele) Constanta 937
3 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 639
4 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
5 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 532
6 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 461
7 Chita Catalin Adrian (Daytarel) Constanta 461
8 Mihaila Stefan-Alexandru (ANNOnymous) Constanta 459
9 Adam Robert (Robert710o) Constanta 454
10 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 411
11 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
12 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 354
13 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
14 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
15 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
16 Firu Maria (firumaria) Constanta 269
17 kezuuu uuuuuu (PizzaHutDeliveryGuy) Constanta 259
18 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 245
19 Aglitoiu Marius (aglitoiu) Constanta 242
20 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 242
21 Petre Robert (petrerobert) Constanta 235
22 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
23 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 231
24 Fulga Catalin Anton (FulgaCatalinAnton) Constanta 229
25 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 229
26 Gama Sabin (princx) Constanta 229
27 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 219
28 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 209
29 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
30 Vasai Robert (robi4419) Constanta 204
31 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 193
32 Tobescu Robert-Leonard (RobyToby) Constanta 191
33 Platon Mihai Valentin (vally) Constanta 189
34 Amet Levent (Levent_30) Constanta 188
35 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 187
36 Rosca Mihai Bogdan (satoky) Constanta 185
37 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 176
38 Botezatu Ioan Eugen (Slash) Constanta 175
39 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
40 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 173
41 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
42 Manea Raluca (Carrots) Constanta 169
43 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 169
44 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 168
45 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
46 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 155
47 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
48 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 151
49 Cioplea Claudia (claudia221) Constanta 150
50 Amet Levent (Leviator_30) Constanta 148
51 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
52 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
53 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 141
54 Ioniță Andreea (AndreeaInt) Constanta 141
55 Baclanov Virgil (Gil098) Constanta 140
56 Babus Delia (Delia03) Constanta 137
57 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 135
58 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 133
59 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 131
60 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 129
61 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
62 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
63 Dumitrof Dan Stefan (dacistul) Constanta 125
64 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
65 Chelcea Cristian-Gabriel (chelcea_cristian) Constanta 124
66 Ion Ion (PrblmSlvr) Constanta 124
67 Dan Alin (deboneir1) Constanta 120
68 Panica Maria (panicamaria) Constanta 118
69 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 118
70 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 117
71 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 117
72 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
73 e. carla (clarabella) Constanta 115
74 Stancu Nicolae Tiberiu (Shodan) Constanta 114
75 Dimitriu Adrian-Lucian (xXLucyan99Xx) Constanta 112
76 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 112
77 Dragulescu Andrei - Sebastian (AnSeDra_021) Constanta 111
78 Musat Andrei (Andrei_Musat) Constanta 110
79 Sabau Tiberiu (Tibisabau365) Constanta 110
80 Preda Diana (DianaPreda2002) Constanta 107
81 Tudor Stefan (sadoja42) Constanta 106
82 Iordache Alex (iordas) Constanta 106
83 Tuta Nora Elena (NoraElena) Constanta 105
84 Florin Ion (asdfzxcv) Constanta 105
85 Dogaru Andrei (rino24) Constanta 104
86 Gogu Mihai (Mihai551) Constanta 104
87 Todosia Mihai (Todosia_Mihai) Constanta 103
88 Al Ax (AlexAlAxAxel) Constanta 100
89 Dandu Larisa (Dandu_Larisa) Constanta 99
90 Cosma Andreea (4NDR334) Constanta 98
91 BOLOVAN MARIA MAGDALENA (Magda16) Constanta 97
92 Stineru Daniel (Fish098) Constanta 95
93 roberta pascu (roberta2) Constanta 94
94 Gvr Luca (GvrLuk) Constanta 94
95 Pop Alexandra (alexandra236) Constanta 94
96 gheorghe arina (areeeena) Constanta 93
97 Larion Loredana (ela898) Constanta 93
98 Ismail Serhan (serhan) Constanta 93
99 Veli Amina (VeliAmina) Constanta 92
100 Bucovala Diana (Diana10) Constanta 92
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.