Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 「sans jojotale」 (sans) Constanta 1264
2 Dragomir Elena (dragele) Constanta 960
3 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 645
4 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
5 Chita Catalin Adrian (Daytarel) Constanta 568
6 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 532
7 Mihaila Stefan-Alexandru (ANNOnymous) Constanta 504
8 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 495
9 Adam Robert (Robert710o) Constanta 462
10 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 411
11 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 360
12 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
13 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
14 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
15 Firu Maria (firumaria) Constanta 282
16 kezuuu uuuuuu (PizzaHutDeliveryGuy) Constanta 275
17 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
18 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 269
19 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 245
20 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 242
21 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 242
22 Aglitoiu Marius (aglitoiu) Constanta 242
23 Petre Robert (petrerobert) Constanta 239
24 Gama Sabin (princx) Constanta 239
25 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
26 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 230
27 Fulga Catalin Anton (FulgaCatalinAnton) Constanta 229
28 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 228
29 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 226
30 Amet Levent (Leviator_30) Constanta 218
31 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 214
32 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 212
33 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
34 Vasai Robert (robi4419) Constanta 204
35 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 193
36 Tobescu Robert-Leonard (RobyToby) Constanta 191
37 Amet Levent (Levent_30) Constanta 190
38 Platon Mihai Valentin (vally) Constanta 189
39 Rosca Mihai Bogdan (satoky) Constanta 185
40 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 182
41 Manea Raluca (Carrots) Constanta 175
42 Botezatu Ioan Eugen (Slash) Constanta 175
43 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 173
44 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
45 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
46 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 169
47 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 168
48 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
49 Baclanov Virgil (Gil098) Constanta 156
50 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
51 Cioplea Claudia (claudia221) Constanta 153
52 Cosma Andreea (4NDR334) Constanta 151
53 Sabau Tiberiu (Tibisabau365) Constanta 151
54 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
55 Chelcea Cristian-Gabriel (chelcea_cristian) Constanta 148
56 BOLOVAN MARIA MAGDALENA (Magda16) Constanta 147
57 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
58 Pop Alexandra (alexandra236) Constanta 144
59 roberta pascu (roberta2) Constanta 144
60 100 % BOI (King_Crimson) Constanta 143
61 Veli Amina (VeliAmina) Constanta 142
62 Babus Delia (Delia03) Constanta 142
63 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 141
64 Ioniță Andreea (AndreeaInt) Constanta 141
65 Seinescu Oana (OanaSeinescu) Constanta 141
66 bugu ana-maria (ana_bugu) Constanta 140
67 Dan Alin (deboneir1) Constanta 139
68 Lefter Daniel Ionut (DanyMotanu) Constanta 137
69 Ionescu Rares Andrei (electrraa) Constanta 136
70 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 135
71 Slave Luana (luana_1109) Constanta 134
72 Spînu Eusebiu Daniel (SpinuEusebiuDaniel) Constanta 134
73 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 133
74 h13 . (h13) Constanta 132
75 Jianu Miruna Florentina (Florentina03) Constanta 132
76 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 131
77 Selaru Andrei (AndreiSelaru) Constanta 130
78 Musat Andrei (Andrei_Musat) Constanta 130
79 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
80 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 129
81 Chiriazi Cristian Alexandru (bobita_deprimatu) Constanta 129
82 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
83 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 127
84 k m (kasmira) Constanta 126
85 Dumitrof Dan Stefan (dacistul) Constanta 125
86 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 125
87 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
88 Ion Ion (PrblmSlvr) Constanta 124
89 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 118
90 Panica Maria (panicamaria) Constanta 118
91 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 117
92 Lascu Ellen (ellen) Constanta 117
93 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
94 Iordache Alex (iordas) Constanta 115
95 e. carla (clarabella) Constanta 115
96 Preda Diana (DianaPreda2002) Constanta 114
97 Stancu Nicolae Tiberiu (Shodan) Constanta 114
98 Stineru Daniel (Fish098) Constanta 113
99 Gvr Luca (GvrLuk) Constanta 112
100 Dimitriu Adrian-Lucian (xXLucyan99Xx) Constanta 112
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.