Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dragomir Elena (dragele) Constanta 777
2 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 615
3 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 584
4 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 460
5 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
6 pica madalin (madalinpika) Constanta 345
7 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
8 Adam Robert (Robert710o) Constanta 293
9 Dorneanu Cezar (cezar702) Constanta 270
10 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
11 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
12 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
13 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
14 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
15 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 168
16 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 165
17 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
18 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
19 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
20 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
21 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 129
22 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
23 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
24 Firu Maria (firumaria) Constanta 125
25 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
26 Ion Ion (PrblmSlvr) Constanta 124
27 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 118
28 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 117
29 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
30 e. carla (clarabella) Constanta 115
31 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 115
32 Stancu Nicolae Tiberiu (Shodan) Constanta 114
33 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 113
34 Dimitriu Adrian-Lucian (xXLucyan99Xx) Constanta 112
35 Tudor Stefan (sadoja42) Constanta 106
36 Tuta Nora Elena (NoraElena) Constanta 105
37 Florin Ion (asdfzxcv) Constanta 105
38 Dogaru Andrei (rino24) Constanta 104
39 Gogu Mihai (Mihai551) Constanta 104
40 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 101
41 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 101
42 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 98
43 Larion Loredana (ela898) Constanta 93
44 Ismail Serhan (serhan) Constanta 93
45 Bucovala Diana (Diana10) Constanta 92
46 Burlacu Andreea (Andreea9599) Constanta 89
47 Vasai Robert (robi4419) Constanta 88
48 Andronache Andreea (andreeeea1616) Constanta 87
49 Durbalau Radu (durbalauradu) Constanta 87
50 Chita Catalin Adrian (Daytarel) Constanta 86
51 Vioreanu Liviu (Liviu_Vioreanu) Constanta 85
52 Timofticiuc Bogdan (bogdan3734) Constanta 84
53 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 83
54 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 80
55 Manea Raluca (Carrots) Constanta 80
56 ana ionela (anaionela) Constanta 79
57 gheorghe arina (ariiina) Constanta 77
58 Murat Cristian (cristi12345) Constanta 77
59 Punga Razvan (Punga) Constanta 76
60 Evghenie Andreea Florentina (evgflorentina) Constanta 76
61 Turof Carol (carol0014) Constanta 75
62 Terinte Alex (Terinte_Alex) Constanta 75
63 Panica Maria (panicamaria) Constanta 74
64 manole daniela (manoledaniela) Constanta 74
65 Master GrandMaster (CppMaster) Constanta 74
66 Stere Mihai (Mihai_Supra) Constanta 73
67 Rotaru Cosmin Marian (kind3rsan) Constanta 71
68 Vina Nicoleta (NicoletaVina) Constanta 70
69 Radu Victor George (jorjjorj123) Constanta 70
70 Petre Robert (petrerobert) Constanta 70
71 Pavel Radu (DKC) Constanta 69
72 Vasile Antonio (Nexyu5S) Constanta 68
73 Siriteanu Vlad (VladSiriteanu) Constanta 67
74 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 65
75 Grigore Lavinia (laviniad) Constanta 65
76 Chelaru Robert (Reink) Constanta 65
77 Savu Laurentiu (laursavu) Constanta 64
78 Maca Dana (DanaMaca) Constanta 63
79 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 63
80 Agapciuc Nicolae (Nickag989) Constanta 62
81 Fodor Andrada (andrafodor) Constanta 59
82 briaaaaaa 06 (Briana06) Constanta 59
83 Rotaru Andreea (Rotaru_Andreea2443) Constanta 58
84 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 55
85 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 55
86 Curt-Amet Elif (andraelif) Constanta 55
87 Todosia Mihai (Todosia_Mihai) Constanta 54
88 Tofan Malina (Malinamaria) Constanta 54
89 Oprea Livia-Daniela-Mihaela (oprealivia) Constanta 53
90 Marin Melissa (1305MeliMelo) Constanta 53
91 Popa Antonia-Lorena (Antoniaaa) Constanta 53
92 Lamureanu Adriana (LamureanuAdriana) Constanta 53
93 Musat Clara(@s.u.r.u.b.e.l pe insta) (Clara4816) Constanta 52
94 Ababei Daniel (Danniell) Constanta 52
95 Pita Alexandru Catalin (Alex13999) Constanta 51
96 Eremia Radu Paul (RaduEremia) Constanta 51
97 Soare Maria-Roxana (Roxyc) Constanta 51
98 Dascalu Bianca (dascalubella) Constanta 51
99 Raul Simache (ropeIsmoke) Constanta 51
100 Lala Costin Theo (CapitanulBurcea) Constanta 51
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.