Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotaru Razvan - Andrei (sans) Constanta 1281
2 Dragomir Elena (dragele) Constanta 969
3 Gvr Luca (GvrLuk) Constanta 812
4 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 645
5 Mihaila Stefan-Alexandru (ANNOnymous) Constanta 606
6 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
7 Chita Catalin Adrian (Danciu123) Constanta 568
8 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 536
9 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 497
10 Adam Robert (Robert710o) Constanta 466
11 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 413
12 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 360
13 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
14 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
15 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
16 kez z (PizzaHutDeliveryGuy) Constanta 285
17 Firu Maria (firumaria) Constanta 282
18 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 278
19 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
20 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 245
21 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 242
22 Aglitoiu Marius (aglitoiu) Constanta 242
23 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 242
24 Petre Robert (petrerobert) Constanta 240
25 Gama Sabin (princx) Constanta 239
26 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
27 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 231
28 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 230
29 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 230
30 Fulga Catalin Anton (FulgaCatalinAnton) Constanta 229
31 Amet Levent (Leviator_30) Constanta 228
32 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 220
33 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 215
34 Severin Dragos (Severin_Dragos) Constanta 207
35 Vasai Robert (robi4419) Constanta 204
36 Sabau Tiberiu (Tibisabau365) Constanta 200
37 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 193
38 Tobescu Robert-Leonard (RobyToby) Constanta 191
39 Amet Levent (Levent_30) Constanta 190
40 Platon Mihai Valentin (vally) Constanta 189
41 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 187
42 Botezatu Ioan Eugen (Slash) Constanta 185
43 Rosca Mihai Bogdan (satoky) Constanta 185
44 Manea Raluca (Carrots) Constanta 176
45 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 173
46 Indrecan Marina Larisa (Mariii) Constanta 173
47 Barbu Cezar (Barbu_Cezar) Constanta 170
48 Vasiliu Andrei-Radu (andreyv244) Constanta 169
49 Halciug Andrei (andreisid20) Constanta 168
50 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 165
51 Mironescu Octavian (Octa581) Constanta 163
52 Birligea Cosmin (Cosmin_AurelianB) Constanta 161
53 Spînu Eusebiu Daniel (Spyro7883) Constanta 158
54 Babus Delia (Delia03) Constanta 157
55 Baclanov Virgil (Gil098) Constanta 156
56 h13 . (h13) Constanta 155
57 Zanoaga Stefania (stefan8ia) Constanta 153
58 Chelcea Cristian-Gabriel (chelcea_cristian) Constanta 153
59 Cioplea Claudia (claudia221) Constanta 153
60 Cosma Andreea (4NDR334) Constanta 151
61 Vizitiu Bogdan (Vizitiubogdanthuglife) Constanta 148
62 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 148
63 BOLOVAN MARIA MAGDALENA (Magda16) Constanta 147
64 gicu gicu (ardiles123) Constanta 146
65 roberta pascu (roberta2) Constanta 144
66 Pop Alexandra (alexandra236) Constanta 144
67 100 % BOI (King_Crimson) Constanta 143
68 Veli Amina (VeliAmina) Constanta 142
69 Ioniță Andreea (AndreeaInt) Constanta 141
70 Seinescu Oana (OanaSeinescu) Constanta 141
71 bugu ana-maria (ana_bugu) Constanta 140
72 Dan Alin (deboneir1) Constanta 139
73 Lefter Daniel Ionut (DanyMotanu) Constanta 137
74 Ionescu Rares Andrei (electrraa) Constanta 136
75 Buhnici Andrei (Andreibuh) Constanta 135
76 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 135
77 Jianu Miruna Florentina (Florentina03) Constanta 134
78 Slave Luana (luana_1109) Constanta 134
79 Andreiev Stefan (andreievstefan) Constanta 133
80 Basaram Stefan (BasaramStefan) Constanta 132
81 Musat Andrei (Andrei_Musat) Constanta 131
82 Selaru Andrei (AndreiSelaru) Constanta 130
83 Chiriazi Cristian Alexandru (bobita_deprimatu) Constanta 129
84 Popescu Alex (AlexCristian) Constanta 129
85 Ion Teodora Andreea (IonTeodora01) Constanta 129
86 Lazar Cristina (cristinalazar) Constanta 128
87 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 127
88 k m (kasmira) Constanta 126
89 Andrei Andrei (andreigby) Constanta 125
90 Dumitrof Dan Stefan (dacistul) Constanta 125
91 Cupsan Teodora-Vanessa (CupsanTeodoraVanessa) Constanta 124
92 Ion Ion (PrblmSlvr) Constanta 124
93 Preda Diana (DianaPreda2002) Constanta 120
94 Lascu Ellen (ellen) Constanta 120
95 Panica Maria (panicamaria) Constanta 118
96 Ionescu Stefan (Stefan_Ionescu) Constanta 118
97 Stanca Ana-Maria (Stanca_Ana_Maria) Constanta 117
98 Stineru Daniel (Fish098) Constanta 116
99 Iordache Alex (iordas) Constanta 116
100 Cozma Bogdan (bogdancozma19) Constanta 116
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.