Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1859
2 Vasiluta Mihai-Alexandru (AlexVasiluta) Gorj 1787
3 Cretoiu Patricia (CretoiuPatricia) Gorj 1396
4 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1301
5 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1269
6 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 1235
7 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 1193
8 Ana-Maria Tudorescu (AnaMaria1973) Gorj 1190
9 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1181
10 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1178
11 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1172
12 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1133
13 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 1131
14 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1122
15 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1117
16 Groza Iulia (igrz) Gorj 1091
17 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1088
18 Nimara Dan (DanN) Gorj 1068
19 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 1037
20 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 1024
21 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 993
22 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 987
23 Mihaela Runceanu (Ana0512) Gorj 977
24 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 975
25 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 965
26 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 955
27 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 952
28 Banta Diana (banta05) Gorj 949
29 Ciobotea Alexandru (iAlexandru24) Gorj 937
30 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 936
31 Gusatu Alexandru (Gusatu_Alexandru) Gorj 933
32 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 931
33 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 925
34 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 923
35 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 922
36 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 920
37 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 910
38 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 906
39 STANCIU TIVLEA VALENTIN (STANCIUVALENTIN) Gorj 899
40 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 896
41 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 891
42 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 889
43 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 884
44 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 881
45 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 869
46 Fintina Stefania (fintinastefi) Gorj 865
47 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
48 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 855
49 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 845
50 Munteanu David (kaine01) Gorj 837
51 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 833
52 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 831
53 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 828
54 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 828
55 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 821
56 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 817
57 Vintilescu Andrei (Vinti) Gorj 809
58 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 806
59 Dinca Stefan (Dinca_Stefan) Gorj 806
60 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 797
61 Șorop Dorel-Cristian (Dorel_Cristian) Gorj 795
62 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 793
63 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 785
64 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
65 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
66 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
67 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 763
68 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 760
69 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 758
70 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 752
71 Eftenoiu Traianis (Traianis) Gorj 751
72 Dumitru Stefania (dumitrustefania) Gorj 748
73 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 743
74 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 742
75 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
76 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 740
77 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 738
78 Voicu Laura Luisa (LuisaV) Gorj 738
79 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 737
80 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 735
81 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 734
82 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 733
83 David Albert (DavidAlbert) Gorj 731
84 Ceapa Andrada (ceapaandrada) Gorj 730
85 Valeanu Andrei (VALEANUA11) Gorj 729
86 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 725
87 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
88 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 723
89 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 720
90 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
91 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
92 Alex Dobritan (Alex_dobritan05) Gorj 717
93 Chițan Rafael-Alexandru (rafaelrafy) Gorj 711
94 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 710
95 Burlica Teodora (Teodora_Burlica) Gorj 707
96 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 703
97 Dobrota Angela (angidobrota) Gorj 702
98 Magureanu Andreea (Magura13) Gorj 699
99 Pasare Francisca (Pasare_Francisca28) Gorj 698
100 Paralescu Patricia (PatriPara) Gorj 694
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.