Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1786
2 Vasiluta Mihai-Alexandru (AlexVasiluta) Gorj 1670
3 Cretoiu Patricia (CretoiuPatricia) Gorj 1371
4 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1269
5 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1257
6 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1181
7 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1173
8 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1165
9 Ana-Maria Tudorescu (AnaMaria1973) Gorj 1153
10 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 1151
11 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 1137
12 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1133
13 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1121
14 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1109
15 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1088
16 Nimara Dan (DanN) Gorj 1068
17 Groza Iulia (igrz) Gorj 1039
18 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 1034
19 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 1024
20 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 993
21 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 987
22 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 983
23 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 975
24 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 964
25 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 952
26 Mihaela Runceanu (Ana0512) Gorj 943
27 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 936
28 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 923
29 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 921
30 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 919
31 Banta Diana (banta05) Gorj 910
32 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 897
33 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 895
34 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 889
35 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 881
36 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 881
37 Ciobotea Alexandru (iAlexandru24) Gorj 872
38 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 871
39 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 866
40 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
41 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 861
42 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 847
43 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 847
44 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 845
45 Gusatu Alexandru (Gusatu_Alexandru) Gorj 840
46 Munteanu David (kaine01) Gorj 837
47 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 833
48 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 828
49 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 828
50 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 827
51 STANCIU TIVLEA VALENTIN (STANCIUVALENTIN) Gorj 821
52 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 820
53 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 816
54 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 809
55 Dinca Stefan (Dinca_Stefan) Gorj 799
56 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 790
57 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 782
58 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
59 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
60 Fintina Stefania (fintinastefi) Gorj 773
61 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 769
62 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
63 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 763
64 Șorop Dorel-Cristian (Dorel_Cristian) Gorj 761
65 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 760
66 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 758
67 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 757
68 Vintilescu Andrei (Vinti) Gorj 756
69 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 752
70 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 743
71 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
72 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 740
73 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 738
74 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 737
75 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 735
76 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 734
77 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 733
78 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 728
79 David Albert (DavidAlbert) Gorj 726
80 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 725
81 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
82 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 723
83 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 720
84 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
85 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
86 Eftenoiu Traianis (Traianis) Gorj 712
87 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 710
88 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 703
89 Voicu Laura Luisa (LuisaV) Gorj 700
90 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 692
91 Roby Noby (urweak) Gorj 682
92 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
93 Ceapa Andrada (ceapaandrada) Gorj 674
94 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
95 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
96 Chițan Rafael-Alexandru (rafaelrafy) Gorj 664
97 Dumitru Stefania (dumitrustefania) Gorj 664
98 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 662
99 Oprea Liviu (liviuoprea) Gorj 660
100 Burlica Teodora (Teodora_Burlica) Gorj 659
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.