Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1338
2 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1328
3 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
4 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1104
5 Rizescu Bogdan (rizescubogdan01) Gorj 1102
6 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1085
7 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1077
8 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1076
9 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1067
10 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 1035
11 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1004
12 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 985
13 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 980
14 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 943
15 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 924
16 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 917
17 Buleac Maria-Lavinia (BuleacLavinia) Gorj 908
18 Groza Iulia (igrz) Gorj 902
19 Dumitrescu Andrei (dumitrescu_andrei) Gorj 896
20 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 888
21 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 882
22 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 872
23 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 869
24 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
25 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 862
26 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 855
27 Nimara Dan (DanN) Gorj 840
28 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 839
29 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 830
30 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 825
31 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 805
32 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 804
33 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 789
34 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 785
35 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 782
36 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
37 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
38 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 773
39 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 769
40 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
41 Bulacu Vasile Horatiu-Dorel (HoratiuBulacu) Gorj 768
42 Bicoi Darius (Darius_S) Gorj 767
43 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 767
44 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 763
45 Munteanu David (kaine01) Gorj 758
46 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 756
47 Banta Diana (banta05) Gorj 748
48 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 747
49 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 743
50 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
51 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 732
52 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 727
53 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 726
54 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
55 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 722
56 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 722
57 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 722
58 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 721
59 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
60 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
61 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 716
62 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 710
63 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 708
64 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 706
65 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 705
66 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 703
67 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 703
68 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 703
69 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 702
70 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 694
71 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 689
72 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 684
73 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 682
74 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 676
75 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
76 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
77 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 673
78 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
79 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 661
80 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 659
81 Prava Felix-Mihai (felix24mihai) Gorj 653
82 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 652
83 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 640
84 Boeriu Monica (Moni2000) Gorj 629
85 Varga Robert (VargaRobert) Gorj 625
86 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 624
87 Burlica Stefania (StefiBurlica) Gorj 619
88 David Albert (DavidAlbert) Gorj 614
89 Taralesca Ovidiu (ovidiutaralesca) Gorj 613
90 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 612
91 Godinel Mihai Alexandru (Godinel_Mihai) Gorj 611
92 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 610
93 Dragomir Cristiana (cristianadragomir) Gorj 608
94 Roby Noby (urweak) Gorj 606
95 Carbunescu Maeva (CarbunescuMaeva) Gorj 603
96 Purdescu Patricia (Purdescu_Patricia) Gorj 603
97 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 601
98 Balu Ionut (ionutbalu) Gorj 601
99 Opirlesc Andrei Marius (andrei_marius) Gorj 600
100 Savoiu Valentin-Marian (ValentinSavoiu) Gorj 599
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.