Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1526
2 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1520
3 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1224
4 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
5 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1141
6 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1140
7 Ana-Maria Tudorescu (AnaMaria1973) Gorj 1119
8 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1118
9 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1108
10 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1100
11 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1087
12 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 1081
13 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1081
14 Groza Iulia (igrz) Gorj 976
15 Buleac Maria-Lavinia (BuleacLavinia) Gorj 974
16 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 970
17 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 963
18 Nimara Dan (DanN) Gorj 951
19 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 945
20 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 938
21 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 935
22 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 921
23 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 918
24 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 917
25 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 908
26 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 904
27 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 896
28 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 889
29 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 881
30 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 871
31 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 867
32 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
33 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 858
34 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 831
35 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 828
36 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 827
37 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 825
38 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 823
39 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 811
40 Banta Diana (banta05) Gorj 804
41 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 799
42 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 799
43 Munteanu David (kaine01) Gorj 797
44 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 791
45 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 788
46 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 787
47 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 787
48 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
49 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
50 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 772
51 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 769
52 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
53 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 763
54 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 759
55 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 757
56 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
57 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 738
58 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 738
59 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 737
60 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 735
61 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 731
62 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 730
63 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 729
64 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 729
65 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 728
66 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 726
67 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
68 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 722
69 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
70 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
71 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 710
72 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 707
73 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 704
74 David Albert (DavidAlbert) Gorj 701
75 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 698
76 Mihaela Runceanu (Ana0512) Gorj 693
77 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 689
78 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 676
79 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
80 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
81 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 672
82 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 671
83 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
84 Eftenoiu Traianis (Traianis) Gorj 668
85 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 661
86 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 658
87 gusatu Alexandru (Gusatu_Alexandru) Gorj 656
88 Balacenoiu Alin (lgtltarkas) Gorj 653
89 Prava Felix-Mihai (felix24mihai) Gorj 653
90 Roby Noby (urweak) Gorj 647
91 Oprea Liviu (liviuoprea) Gorj 642
92 Dumitru Stefania (dumitrustefania) Gorj 640
93 Ceapa Andrada (ceapaandrada) Gorj 631
94 Boeriu Monica (Moni2000) Gorj 629
95 Fintina Stefania (fintinastefi) Gorj 628
96 Varga Robert (VargaRobert) Gorj 625
97 Moța Georgiana (georgiana_mota03) Gorj 624
98 Stavaroiu Anca (Ancastavaroiu) Gorj 623
99 Udrescu Vlad (Vlad52) Gorj 621
100 Popescu Sanda (Miha3la) Gorj 620
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.