Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1656
2 Vasiluta Mihai-Alexandru (AlexVasiluta) Gorj 1605
3 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1227
4 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1180
5 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1161
6 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1156
7 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1154
8 Ana-Maria Tudorescu (AnaMaria1973) Gorj 1153
9 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1131
10 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1121
11 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 1118
12 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1109
13 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1088
14 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 1053
15 Groza Iulia (igrz) Gorj 1011
16 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 1006
17 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 1000
18 Buleac Maria-Lavinia (BuleacLavinia) Gorj 997
19 Nimara Dan (DanN) Gorj 982
20 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 981
21 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 966
22 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 957
23 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 953
24 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 939
25 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 936
26 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 919
27 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 917
28 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 912
29 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 910
30 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 891
31 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 889
32 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 881
33 Banta Diana (banta05) Gorj 872
34 Mihaela Runceanu (Ana0512) Gorj 870
35 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 868
36 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
37 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 859
38 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 853
39 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 851
40 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 844
41 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 837
42 Munteanu David (kaine01) Gorj 829
43 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 822
44 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 821
45 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 819
46 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 816
47 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 808
48 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 808
49 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 806
50 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 797
51 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 789
52 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 784
53 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
54 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
55 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
56 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 763
57 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 760
58 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 760
59 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 757
60 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 752
61 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 744
62 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 743
63 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
64 Fintina Stefania (fintinastefi) Gorj 740
65 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 739
66 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 738
67 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 738
68 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 737
69 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 735
70 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 733
71 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 732
72 Ciobotea Alexandru (iAlexandru24) Gorj 728
73 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
74 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 722
75 David Albert (DavidAlbert) Gorj 720
76 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
77 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 719
78 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
79 STANCIU TIVLEA VALENTIN (STANCIUVALENTIN) Gorj 715
80 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 713
81 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 709
82 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 709
83 Eftenoiu Traianis (Traianis) Gorj 703
84 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 694
85 gusatu Alexandru (Gusatu_Alexandru) Gorj 692
86 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 690
87 Roby Noby (urweak) Gorj 680
88 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
89 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
90 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
91 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 661
92 Oprea Liviu (liviuoprea) Gorj 660
93 Ceapa Andrada (ceapaandrada) Gorj 659
94 Dumitru Stefania (dumitrustefania) Gorj 659
95 Prava Felix-Mihai (felix24mihai) Gorj 653
96 Balacenoiu Alin (lgtltarkas) Gorj 653
97 Dobrota Angela (angidobrota) Gorj 649
98 Moța Georgiana (georgiana_mota03) Gorj 647
99 Burlica Teodora (Teodora_Burlica) Gorj 645
100 Magureanu Andreea (Magura13) Gorj 645
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.