Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1705
2 Vasiluta Mihai-Alexandru (AlexVasiluta) Gorj 1621
3 Cretoiu Patricia (CretoiuPatricia) Gorj 1363
4 Bogdan Rizescu (rizescubogdan01) Gorj 1249
5 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 1221
6 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1181
7 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 1165
8 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1160
9 Ana-Maria Tudorescu (AnaMaria1973) Gorj 1153
10 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 1134
11 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 1133
12 Andrei Bădescu (AndreiBadescu) Gorj 1121
13 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1109
14 Criveanu Bogdan (Crivi) Gorj 1106
15 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1088
16 Nimara Dan (DanN) Gorj 1068
17 Groza Iulia (igrz) Gorj 1039
18 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 1024
19 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 1023
20 Buleac Maria-Lavinia (BuleacLavinia) Gorj 1018
21 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 993
22 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 987
23 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 975
24 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 964
25 Popescu Andrei (PopescuAndreiAlexandru) Gorj 952
26 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 952
27 Mihaela Runceanu (Ana0512) Gorj 937
28 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 936
29 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 921
30 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 921
31 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 919
32 Banta Diana (banta05) Gorj 900
33 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 897
34 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 894
35 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 889
36 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 881
37 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 878
38 Ciobotea Alexandru (iAlexandru24) Gorj 866
39 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 864
40 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 860
41 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 853
42 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 846
43 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 844
44 Coltan Cristian (InStyle) Gorj 838
45 Munteanu David (kaine01) Gorj 837
46 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 833
47 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 828
48 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 828
49 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 826
50 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 819
51 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 816
52 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 809
53 Gusatu Alexandru (Gusatu_Alexandru) Gorj 808
54 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 797
55 STANCIU TIVLEA VALENTIN (STANCIUVALENTIN) Gorj 792
56 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 787
57 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
58 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 778
59 Dinca Stefan (Dinca_Stefan) Gorj 776
60 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
61 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 767
62 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 763
63 Fintina Stefania (fintinastefi) Gorj 761
64 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 761
65 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 760
66 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 758
67 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 752
68 Șorop Dorel-Cristian (Dorel_Cristian) Gorj 751
69 Bunget Andreea Maria (andreeamaria24) Gorj 746
70 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 743
71 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 741
72 Alexandrescu Paula (Paula_Alexandrescu) Gorj 740
73 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 738
74 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 737
75 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 735
76 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 734
77 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 733
78 Radu Predescu (raducan_pre) Gorj 728
79 David Albert (DavidAlbert) Gorj 726
80 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 725
81 Vintilescu Andrei (Vinti) Gorj 724
82 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 724
83 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 723
84 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 720
85 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
86 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 718
87 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 710
88 Eftenoiu Traianis (Traianis) Gorj 709
89 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 703
90 alex nedelcu (alexn3d3lcu) Gorj 692
91 Roby Noby (urweak) Gorj 681
92 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
93 Ceapa Andrada (ceapaandrada) Gorj 674
94 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
95 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
96 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 661
97 Oprea Liviu (liviuoprea) Gorj 660
98 Burlica Teodora (Teodora_Burlica) Gorj 659
99 Dumitru Stefania (dumitrustefania) Gorj 659
100 Chițan Rafael-Alexandru (rafaelrafy) Gorj 658
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.