Top 100 , judetul Gorj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Cretoiu Patricia (Patricel24) Gorj 1248
2 Zoican Denis (ZoicanDenis) Gorj 1179
3 Vasiluta Mihai-Alexandru (WorringCobra78) Gorj 1098
4 Rizescu Bogdan (rizescubogdan01) Gorj 1055
5 Rotaru Radu Stefan (RotaruRadu) Gorj 1032
6 Popa Sebastian (Seba_sebi) Gorj 1015
7 Groza Mihai (GrozaMihai) Gorj 1014
8 Peptenaru Marin Vasile (Marin_Vasile_Peptenaru) Gorj 1003
9 Granu Vlad Dragos (GranuVlad) Gorj 986
10 Tudorescu Ana-Maria (AnaMaria1973) Gorj 933
11 Popeanga Mihnea-Stefan (Mihnea27) Gorj 926
12 Patica Alexandra (alexandra_patica) Gorj 916
13 Preda Alin Catalin (Preda_Catalin) Gorj 914
14 Avram Ana Maria (AnaMariaAvram) Gorj 890
15 Dumitrescu Andrei (dumitrescu_andrei) Gorj 868
16 Patroescu Luiza (Lulu_tama_ka) Gorj 862
17 Dinuta Eduard Stefan (DinutaEduardStefan) Gorj 845
18 Bogdan Valentin Razvan (Bogdan_VRazvan) Gorj 819
19 Buleac Maria-Lavinia (BuleacLavinia) Gorj 816
20 Nanu Robert (robertnanu) Gorj 805
21 Marcu Alex (alexmarcu1) Gorj 805
22 Groza Iulia (igrz) Gorj 804
23 Guta Razvan-Alexandru (RazvanGuta) Gorj 789
24 Cismaru Daria (DariaCismaru) Gorj 787
25 Șofei Andrei-Adrian (SofeiAndrei) Gorj 785
26 Popescu Aurelian (acuas) Gorj 780
27 Bălăcescu Anamaria (Anamaria121421) Gorj 779
28 Florescu Miruna (Florecu_Miruna) Gorj 779
29 Cirtina Maria Alexandra (CirtinaMariaAlexandra) Gorj 777
30 Zanficu Madalina-Valentina (madalinazanficu) Gorj 773
31 Balaeti Miruna (miruna_ioana) Gorj 768
32 Paducel Elena-Madalina (ElenaPaducel) Gorj 761
33 Diaconescu Luciano (lucianodiaconescu) Gorj 761
34 Radoi Iulian (aeromaniaX) Gorj 754
35 Virtan Alina Elena (VirtanAlinaElena) Gorj 740
36 Balaci Andrei Lucian (andrei_lucian) Gorj 726
37 Stoichitescu Maria (stoichitescumaria) Gorj 720
38 Noroc Andrei (andreiutu111) Gorj 720
39 Buduran Bianca (BiancaBuduran) Gorj 719
40 Popescu Mihai (mihai50000) Gorj 717
41 Boghiu Alexandra (AlexandraBoghiu) Gorj 716
42 Corbeanu Adela (CorbeanuAdela) Gorj 709
43 Stanescu Daria-Maria (Daria_Stanescu) Gorj 706
44 Biris Andreea (andreeabiris) Gorj 705
45 Dragu Andrei (andreidragu) Gorj 699
46 Diaconescu Ana-Maria (AnaDiaconescu13) Gorj 698
47 Spataru Horia (Horia2016) Gorj 697
48 Munteanu David (kaine01) Gorj 696
49 Otgon Alexandra (alexandraotgon) Gorj 693
50 Macsut Vlad (macsutvlad) Gorj 693
51 Bicoi Darius (Darius_S) Gorj 689
52 Brînzan Darius (darius27dar) Gorj 688
53 Tudorescu Roxana Gabriela (Roxana15) Gorj 686
54 Bulacu Vasile Horatiu-Dorel (HoratiuBulacu) Gorj 685
55 Tirca Miruna (mirunatirca) Gorj 675
56 Nicolescu Maria (marianicolescu21) Gorj 674
57 Banta Diana (banta05) Gorj 672
58 Vilceanu Sonia (VilceanuSonia) Gorj 669
59 Nimara Dan (DanN) Gorj 668
60 Popescu Eugen (popescueugen) Gorj 666
61 Ionescu Anda (andaionescu) Gorj 663
62 Samoila Andrei (andreisamoila74) Gorj 660
63 Prava Felix-Mihai (felix24mihai) Gorj 653
64 Stoian Sorin Alexandru (Alexandru_Stoian) Gorj 652
65 Stavri Dominic-Stefan (StavriStefan) Gorj 647
66 Popescu Ioan (giotozila) Gorj 637
67 Popescu Maria - (mateeapopescu) Gorj 636
68 Godinel Daria Teodora (GodinelDaria) Gorj 634
69 Cirstea Razvan Damian (razvandamian) Gorj 630
70 Boeriu Monica (Moni2000) Gorj 629
71 Varga Robert (VargaRobert) Gorj 625
72 Mateisescu Maria (MariaMateisescu) Gorj 623
73 Mischie Razvan (razvanmischie) Gorj 622
74 Burlica Stefania (StefiBurlica) Gorj 617
75 Dabelea Ioana VIviana (ioanavivianadabelea) Gorj 617
76 Petrica Cristina (PetricaCristina) Gorj 615
77 Godinel Mihai Alexandru (Godinel_Mihai) Gorj 611
78 Dragomir Cristiana (cristianadragomir) Gorj 608
79 Taralesca Ovidiu (ovidiutaralesca) Gorj 608
80 Ungureanu Ana-Maria (anayep) Gorj 604
81 Murariu Alexandru (andu2001) Gorj 602
82 Codreanu Catalin (CatalinC) Gorj 600
83 Opirlesc Andrei Marius (andrei_marius) Gorj 600
84 Savoiu Valentin-Marian (ValentinSavoiu) Gorj 599
85 Pircalaboiu Alexandra (AlexandraPircalaboiu) Gorj 594
86 Udrescu Vlad (Vlad52) Gorj 590
87 Popescu Ion (Jormungand) Gorj 590
88 Stroie Dragoș (sdragos200) Gorj 586
89 Ciobanu Bianca (bianca153) Gorj 585
90 Carbunescu Maeva (CarbunescuMaeva) Gorj 585
91 Amza Ana-Maria (anopanda) Gorj 579
92 Avramescu Andrei (fizicianuandrei) Gorj 574
93 Balu Ionut (ionutbalu) Gorj 573
94 Cretescu Adrian (cretescuadrian) Gorj 572
95 Trufelea Raluca Elena (TrufeleaRaluca) Gorj 568
96 Purdescu Patricia (Purdescu_Patricia) Gorj 565
97 Raul Gioanca (RaulG) Gorj 560
98 123qwe 123 (Razvan123qwe123) Gorj 560
99 Prunescu Bogdan (Bogdy_P) Gorj 559
100 Vasile Mădălin (MadalinVasile) Gorj 558
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.