Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 1906
2 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1163
3 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 961
4 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 924
5 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 923
6 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 905
7 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
8 Nicula Andrei (niculaandrei) Hunedoara 804
9 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 802
10 Varga Alexandra (AlexandraVarga) Hunedoara 797
11 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 745
12 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 690
13 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 666
14 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
15 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
16 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 619
17 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 614
18 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 605
19 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 583
20 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 580
21 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 564
22 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 554
23 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 544
24 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 534
25 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
26 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
27 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 509
28 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
29 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 480
30 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 475
31 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 468
32 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
33 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
34 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
35 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 422
36 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 419
37 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 416
38 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
39 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
40 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 405
41 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 390
42 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 383
43 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 378
44 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
45 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 363
46 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
47 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
48 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 348
49 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 343
50 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
51 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
52 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
53 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 336
54 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
55 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
56 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
57 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
58 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 319
59 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 311
60 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
61 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
62 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 302
63 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 300
64 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 299
65 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
66 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 295
67 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 289
68 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 288
69 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 287
70 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 287
71 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 286
72 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 285
73 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
74 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 279
75 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 276
76 Andreea Vonica (VonicaAndreea) Hunedoara 274
77 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 272
78 Dinsorean Raul (RaulDinsorean) Hunedoara 270
79 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 270
80 Batrina Razvan (Razvan_Batrina) Hunedoara 263
81 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 261
82 Gîrliște Marcel (Girliste_Marcel) Hunedoara 251
83 Plesa Ana-Maria (Anaplesa) Hunedoara 250
84 Carabet Bogdan (CarabetBogdan) Hunedoara 248
85 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 248
86 Vapit Bogdan (bogdan33) Hunedoara 246
87 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 246
88 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 245
89 Grumeza Theodor Radu (teogrumeza) Hunedoara 241
90 Mos Robert (MosRobert15) Hunedoara 236
91 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 233
92 Voicu Bogdan (ferari99) Hunedoara 232
93 Barbu Andrei (Andrei_barbu_97) Hunedoara 229
94 Csatlos Tudor (tudorcsatlos) Hunedoara 229
95 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 227
96 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 224
97 Lupu Diana (DianaLupu) Hunedoara 222
98 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 219
99 Pirlea Denisa (Denisa121) Hunedoara 212
100 Stanciu Marc (kalypseee) Hunedoara 212
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.