Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2123
2 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1314
3 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1204
4 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1204
5 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1157
6 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1101
7 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1061
8 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 978
9 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
10 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
11 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 877
12 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 862
13 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 827
14 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 803
15 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 784
16 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 769
17 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 710
18 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
19 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 686
20 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 678
21 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 658
22 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 653
23 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
24 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 648
25 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 644
26 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
27 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
28 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 626
29 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
30 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 602
31 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 582
32 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
33 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 562
34 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 557
35 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
36 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
37 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 543
38 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 525
39 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 521
40 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
41 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
42 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
43 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 509
44 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
45 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 500
46 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 493
47 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 493
48 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 470
49 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 467
50 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
51 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
52 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 443
53 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
54 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 432
55 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 425
56 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 421
57 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
58 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
59 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
60 Rusu Polak (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 406
61 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 404
62 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 400
63 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 397
64 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
65 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 390
66 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 389
67 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 386
68 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
69 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 385
70 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
71 Tugmeanu Andrei (TugmeanuAndrei) Hunedoara 364
72 Osadici Darius (OsadiciDarius) Hunedoara 362
73 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 361
74 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 360
75 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
76 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
77 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
78 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
79 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
80 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 338
81 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
82 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 336
83 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 332
84 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
85 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
86 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
87 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
88 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 320
89 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 316
90 Iovescu Razvan (IovescuRazvan) Hunedoara 314
91 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 309
92 Cristea Marcel (Cristeamarcel) Hunedoara 307
93 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
94 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
95 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
96 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 301
97 Sfart Andrei (AndreiSfart) Hunedoara 296
98 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
99 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 294
100 Adamescu Georgiana (adamescugeorgiana) Hunedoara 293
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.