Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2050
2 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1224
3 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1194
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1150
5 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1046
6 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1045
7 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1000
8 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 978
9 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
10 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
11 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 847
12 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
13 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 777
14 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 770
15 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 761
16 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 707
17 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
18 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 686
19 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 685
20 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 678
21 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
22 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 644
23 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
24 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
25 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
26 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 583
27 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
28 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 560
29 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 557
30 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
31 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 556
32 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
33 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 540
34 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
35 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
36 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 516
37 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
38 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 505
39 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
40 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 488
41 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 482
42 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 470
43 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 457
44 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
45 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
46 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 448
47 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 446
48 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
49 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 424
50 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 420
51 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
52 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
53 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
54 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 406
55 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 399
56 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 397
57 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 392
58 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
59 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 386
60 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
61 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 384
62 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
63 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 369
64 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 368
65 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
66 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
67 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 350
68 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
69 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
70 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
71 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 339
72 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 338
73 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
74 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
75 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 332
76 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
77 Tugmeanu Andrei (TugmeanuAndrei) Hunedoara 331
78 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 326
79 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 325
80 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
81 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
82 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 320
83 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 318
84 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 316
85 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 313
86 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 309
87 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
88 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
89 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
90 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
91 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 294
92 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 293
93 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 292
94 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
95 Iovescu Razvan (IovescuRazvan) Hunedoara 276
96 Indreiu Denis (DenisInd) Hunedoara 274
97 Rusu Polak (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 274
98 Andreea Vonica (VonicaAndreea) Hunedoara 274
99 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 273
100 Batrina Razvan (Razvan_Batrina) Hunedoara 272
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.