Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2004
2 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1183
3 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1111
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1076
5 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1000
6 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 943
7 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 937
8 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 924
9 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 916
10 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 847
11 Varga Alexandra (AlexandraVarga) Hunedoara 832
12 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
13 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 769
14 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 691
15 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
16 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 679
17 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 667
18 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
19 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 641
20 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
21 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 623
22 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 619
23 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 615
24 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
25 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
26 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 564
27 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 560
28 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
29 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 540
30 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 537
31 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
32 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 519
33 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
34 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 511
35 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
36 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 486
37 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 471
38 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 470
39 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
40 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
41 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 436
42 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
43 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 425
44 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 420
45 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 419
46 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
47 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
48 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
49 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 398
50 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 397
51 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
52 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
53 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 384
54 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 380
55 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
56 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 368
57 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 367
58 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 366
59 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
60 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
61 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 353
62 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 350
63 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 349
64 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
65 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
66 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
67 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
68 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
69 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 331
70 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
71 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 328
72 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
73 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 320
74 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
75 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 318
76 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 316
77 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 313
78 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
79 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
80 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
81 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 300
82 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
83 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 292
84 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 289
85 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
86 Andreea Vonica (VonicaAndreea) Hunedoara 274
87 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 270
88 Dinsorean Raul (RaulDinsorean) Hunedoara 270
89 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 269
90 Batrina Razvan (Razvan_Batrina) Hunedoara 263
91 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 261
92 Muntean Andrei (Muntean_Andrei) Hunedoara 256
93 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 252
94 Gîrliște Marcel (Girliste_Marcel) Hunedoara 251
95 Plesa Ana-Maria (Anaplesa) Hunedoara 250
96 Carabet Bogdan (CarabetBogdan) Hunedoara 248
97 Vapit Bogdan (bogdan33) Hunedoara 246
98 Lupu Diana (DianaLupu) Hunedoara 246
99 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 246
100 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 243
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.