Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2029
2 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1193
3 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1186
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1134
5 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1045
6 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1016
7 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 972
8 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 963
9 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
10 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 858
11 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 847
12 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
13 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 769
14 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 754
15 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 738
16 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
17 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 679
18 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 678
19 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 668
20 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 658
21 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
22 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 642
23 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
24 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 624
25 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
26 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
27 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 565
28 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 560
29 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
30 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 551
31 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
32 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 540
33 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
34 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
35 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 519
36 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
37 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
38 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 486
39 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 470
40 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 469
41 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 458
42 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
43 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
44 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 439
45 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
46 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 424
47 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 420
48 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
49 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
50 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 409
51 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
52 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 402
53 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 397
54 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 396
55 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
56 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 386
57 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
58 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 384
59 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 374
60 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 373
61 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
62 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 366
63 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
64 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
65 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 349
66 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
67 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
68 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
69 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
70 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
71 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 332
72 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
73 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
74 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 320
75 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
76 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 317
77 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 316
78 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 310
79 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 309
80 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
81 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 306
82 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
83 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
84 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 301
85 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
86 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 294
87 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 294
88 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 292
89 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
90 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 278
91 Andreea Vonica (VonicaAndreea) Hunedoara 274
92 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 273
93 Batrina Razvan (Razvan_Batrina) Hunedoara 272
94 Tugmeanu Andrei (TugmeanuAndrei) Hunedoara 272
95 Dinsorean Raul (RaulDinsorean) Hunedoara 270
96 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 267
97 Muntean Andrei (Muntean_Andrei) Hunedoara 261
98 Gîrliște Marcel (Girliste_Marcel) Hunedoara 256
99 Sfart Andrei (AndreiSfart) Hunedoara 254
100 Plesa Ana-Maria (Anaplesa) Hunedoara 250
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.