Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2113
2 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1251
3 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1202
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1167
5 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1100
6 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1054
7 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1027
8 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 978
9 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
10 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
11 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 850
12 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
13 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 804
14 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 781
15 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 771
16 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 728
17 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 709
18 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
19 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 685
20 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 678
21 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
22 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 644
23 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
24 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
25 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 618
26 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
27 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 614
28 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 607
29 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
30 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 569
31 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 562
32 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
33 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 551
34 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
35 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 544
36 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 541
37 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 528
38 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
39 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
40 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
41 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
42 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 493
43 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 489
44 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 480
45 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 474
46 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 470
47 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 461
48 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
49 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
50 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 443
51 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 437
52 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
53 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 427
54 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 421
55 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
56 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 413
57 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
58 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
59 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 397
60 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
61 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 386
62 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
63 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 384
64 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 378
65 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
66 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 370
67 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 367
68 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 366
69 Tugmeanu Andrei (TugmeanuAndrei) Hunedoara 364
70 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
71 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
72 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 352
73 Rusu Polak (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 351
74 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
75 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 349
76 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
77 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 340
78 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
79 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
80 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 332
81 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
82 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
83 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 329
84 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
85 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
86 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 320
87 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 316
88 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 309
89 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
90 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
91 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
92 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
93 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 294
94 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 292
95 Iovescu Razvan (IovescuRazvan) Hunedoara 291
96 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 287
97 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
98 Indreiu Denis (DenisInd) Hunedoara 281
99 Sfart Andrei (AndreiSfart) Hunedoara 279
100 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 275
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.