Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 1955
2 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1164
3 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 974
4 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 965
5 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 942
6 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 928
7 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 905
8 Varga Alexandra (AlexandraVarga) Hunedoara 830
9 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 827
10 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 810
11 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 749
12 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
13 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 667
14 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 648
15 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
16 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 629
17 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 619
18 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 614
19 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 587
20 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 580
21 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 564
22 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 560
23 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
24 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 536
25 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 530
26 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
27 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
28 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 509
29 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 503
30 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
31 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 485
32 Iovescu Andrei (IovescuAndrei) Hunedoara 468
33 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
34 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 449
35 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 442
36 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 440
37 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
38 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 416
39 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
40 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
41 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 405
42 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 397
43 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 396
44 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 390
45 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 383
46 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 379
47 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
48 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 361
49 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
50 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
51 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 352
52 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 350
53 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 348
54 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 345
55 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
56 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
57 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
58 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
59 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
60 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 327
61 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 326
62 Radac Anastasia (radacanastasia) Hunedoara 325
63 Bildea Gabriel (BGabriel) Hunedoara 320
64 Beca Alex (Alexbeca) Hunedoara 319
65 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 314
66 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 311
67 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 309
68 Malina Kiss (malinakiss) Hunedoara 307
69 Mustea Madalina (Madalinamustea) Hunedoara 307
70 Bucurestean Maria (NewUser) Hunedoara 305
71 Tincu Dragos (TincuDragos) Hunedoara 305
72 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 303
73 Ana Ana (Hemmings) Hunedoara 299
74 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 299
75 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 295
76 Muntean Oana (MunteanOana) Hunedoara 295
77 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 291
78 Vasiu Marian (Marian07) Hunedoara 289
79 Cataniciu Silviu (silviu1706) Hunedoara 287
80 Opra Andrei-Radu (Andrei23) Hunedoara 285
81 Robotin Bianca (RobotinBianca) Hunedoara 285
82 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 282
83 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 277
84 Andreea Vonica (VonicaAndreea) Hunedoara 274
85 Dinsorean Raul (RaulDinsorean) Hunedoara 270
86 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 264
87 Batrina Razvan (Razvan_Batrina) Hunedoara 263
88 Gîrliște Marcel (Girliste_Marcel) Hunedoara 251
89 Plesa Ana-Maria (Anaplesa) Hunedoara 250
90 Carabet Bogdan (CarabetBogdan) Hunedoara 248
91 Vapit Bogdan (bogdan33) Hunedoara 246
92 Grumeza Theodor Radu (teogrumeza) Hunedoara 241
93 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 240
94 Mos Robert (MosRobert15) Hunedoara 236
95 Voicu Bogdan (ferari99) Hunedoara 234
96 Csatlos Tudor (tudorcsatlos) Hunedoara 229
97 Barbu Andrei (Andrei_barbu_97) Hunedoara 229
98 Ungureanu Razvan Alexandru (AlexUngureanu) Hunedoara 227
99 Morutan Vlad (Vladrocs) Hunedoara 225
100 Lupu Diana (DianaLupu) Hunedoara 222
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.