Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1135
2 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1113
3 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1036
4 Costache Radu - Mihai (radu_costache) Iasi 948
5 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 929
6 Sima Clara (simaclara) Iasi 920
7 Hinganescu Leonard (LeonardH) Iasi 902
8 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 891
9 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 876
10 Ursache Stefan (Steve_IT) Iasi 865
11 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 864
12 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 841
13 セービン・ アイリゲイト (Sabin) Iasi 766
14 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 762
15 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
16 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 740
17 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 728
18 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 719
19 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 714
20 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 706
21 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 700
22 Cazan Alex (Alex2) Iasi 695
23 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
24 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 669
25 Nechita Vlad-Mihai (noname9royal) Iasi 651
26 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 646
27 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 626
28 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 618
29 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 603
30 Duca Alina (duca_alina) Iasi 595
31 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
32 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 590
33 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 585
34 Serban Alexandru (st98B) Iasi 580
35 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 577
36 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 577
37 Damian Radu (radudami) Iasi 572
38 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 569
39 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 565
40 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 562
41 Dominte Andreea (Andreea_0) Iasi 558
42 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 557
43 c c (cc) Iasi 555
44 Perju Mihai (733777588) Iasi 554
45 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 544
46 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 528
47 Stoica☺☻♥♦♣♠•◘ Marian (st_marian) Iasi 524
48 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 524
49 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 522
50 Gradinaru Alexia (alexiagradinaru) Iasi 522
51 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 522
52 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 518
53 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 516
54 Untu Serban (OpClever) Iasi 516
55 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 500
56 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 496
57 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 490
58 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 489
59 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 482
60 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 479
61 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 469
62 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 468
63 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 463
64 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 458
65 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 449
66 Todosi Valentina (todosivalentina) Iasi 449
67 Stanciu Ioan (ionutstanciu1) Iasi 448
68 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 443
69 Prohozescu Ciprian (ciprianprohozescu) Iasi 441
70 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 438
71 Adia, cred (39_2003_Adia) Iasi 434
72 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 433
73 Penescu Teodora (teodorapenescu) Iasi 432
74 Dumitrescu George-Alex (alexdumitrescu) Iasi 432
75 Melinte Alexandru (AlexandruMelinte99) Iasi 432
76 hartan silviu (silviuhartan) Iasi 429
77 Vacniuc Teodora (VacniucTeodora) Iasi 428
78 Halip Andrei (halip) Iasi 428
79 Barabula Oana (OanaB) Iasi 428
80 Ungureanu Stefan (stefanungureanu) Iasi 423
81 Apopei Roxana (roxanaapopei) Iasi 420
82 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 420
83 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 420
84 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 419
85 King Michael (Michael) Iasi 417
86 Dumitriu Stefan (Stefan_Dumitriu) Iasi 416
87 Iftime Stefan (stefaniftime) Iasi 415
88 Florea Madalina (Florea_Madalina) Iasi 412
89 Surubaru Iustin (surubiber) Iasi 409
90 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 404
91 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 402
92 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 400
93 Manoleasa Tudor (TudorManoleasa) Iasi 398
94 Neculea Gabriela (gabrielaneculea) Iasi 396
95 Alexandru Cristina Georgiana (PotatoBob) Iasi 394
96 Pintilie Adrian (zoukye) Iasi 394
97 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 393
98 Botez Georgiana (GeorgianaBotez) Iasi 389
99 Inculeț Bogdan (InculetBogdan) Iasi 386
100 Luciu Gabriel (Luciu_Gabriel) Iasi 385
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.