Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1336
2 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 1272
3 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1256
4 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1229
5 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 1130
6 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 1109
7 Costache Radu - Mihai (radu_msk) Iasi 1071
8 Perju Lacramioara-Ioana (Ioana48) Iasi 1027
9 ⠀ TesTMuKa (victorpusnei) Iasi 1010
10 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 993
11 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 957
12 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 941
13 Sima Clara (simaclara) Iasi 932
14 Hinganescu Leonard (LeonardH) Iasi 903
15 Ursache Stefan (stefanursache) Iasi 899
16 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 896
17 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 859
18 Ilegitim Sabin (Sabin) Iasi 856
19 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 847
20 Stoica Marian (st_marian) Iasi 838
21 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 835
22 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 833
23 Stefanache Silviu - Constantin (swswiss) Iasi 815
24 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
25 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 757
26 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 748
27 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 739
28 Nechita Vlad-Mihai (noname9royal) Iasi 725
29 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 719
30 c c (cc) Iasi 712
31 Duca Alina (duca_alina) Iasi 705
32 Cazan Alex (Alex2) Iasi 700
33 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 700
34 King Michael (Michael) Iasi 699
35 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 696
36 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
37 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 681
38 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 653
39 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 650
40 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 647
41 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 644
42 Serban Alexandru (st98B) Iasi 643
43 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 636
44 Darabaneanu Liviu Eugen (Darabaneanu_Liviu_Eugen) Iasi 631
45 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 622
46 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 621
47 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 620
48 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 617
49 Damian Radu (radudami) Iasi 616
50 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 612
51 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 608
52 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 599
53 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 597
54 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 595
55 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 593
56 Untu Serban (OpClever) Iasi 592
57 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
58 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 590
59 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 577
60 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 567
61 Alexandrescu Nicolae (Nicu24) Iasi 567
62 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 566
63 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 565
64 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 563
65 Nitica Victor (wullen) Iasi 562
66 Dumitrescu George-Alex (alexdumitrescu) Iasi 559
67 Perju Mihai (733777588) Iasi 554
68 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 539
69 Mandrea Alexandru (AlexM4) Iasi 538
70 Mihai Adascalitei (MihaiAdasca) Iasi 537
71 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 536
72 R Adia (39_2003_Adia) Iasi 529
73 Luciu Gabriel (lucios) Iasi 528
74 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 520
75 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 516
76 Roman Cristian-Ioan (Xsound) Iasi 510
77 Mărmureanu Adeline Elena (AdelineElena14) Iasi 510
78 Croitoriu Andrei (Andrei_Croitoriu) Iasi 508
79 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 502
80 Hriscu Iosif (IosifHriscu) Iasi 501
81 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 501
82 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 501
83 Dron Ionut Gabriel (gabu) Iasi 501
84 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 495
85 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 491
86 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 480
87 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 477
88 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 473
89 Bucataru Florin (bucataruflorin) Iasi 473
90 Paulet Stefan (Paulet_Stefan) Iasi 472
91 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 469
92 Peiu Dragos (PeiuDragos) Iasi 468
93 Emilian Necula (Emiliannec) Iasi 463
94 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 458
95 Stanciu Ioan (ionutstanciu1) Iasi 451
96 Alexandru Cristina Georgiana (PotatoBob) Iasi 450
97 Todosi Valentina (todosivalentina) Iasi 449
98 Neculea Gabriela (gabrielaneculea) Iasi 446
99 Prohozescu Ciprian (ciprianprohozescu) Iasi 441
100 Ungureanu Stefan (stefanungureanu) Iasi 440
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.