Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1131
2 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1036
3 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 928
4 Sima Clara (simaclara) Iasi 919
5 Hinganescu Leonard (LeonardH) Iasi 900
6 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 891
7 Costache Radu - Mihai (radu_costache) Iasi 880
8 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 875
9 Ursache Stefan (Steve_IT) Iasi 851
10 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 839
11 sssss ss (silviutest1) Iasi 837
12 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
13 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 743
14 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 740
15 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 696
16 Cazan Alex (Alex2) Iasi 695
17 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
18 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 686
19 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 669
20 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 668
21 セービン・ アイリゲイト (Sabin) Iasi 647
22 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 646
23 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 621
24 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 618
25 Nechita Vlad-Mihai (noname9royal) Iasi 606
26 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 598
27 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
28 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 588
29 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 584
30 Damian Radu (radudami) Iasi 570
31 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 569
32 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 568
33 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 565
34 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 562
35 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 561
36 Serban Alexandru (st98B) Iasi 558
37 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 556
38 Perju Mihai (733777588) Iasi 554
39 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 540
40 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 531
41 c c (cc) Iasi 529
42 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 528
43 Dominte Andreea (Andreea_0) Iasi 521
44 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 516
45 Untu Serban (OpClever) Iasi 516
46 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 507
47 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 507
48 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 502
49 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 500
50 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 498
51 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 490
52 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 489
53 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 488
54 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 482
55 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 479
56 Stoica☺☻♥♦♣♠•◘ Marian (st_marian) Iasi 478
57 Gradinaru Alexia (alexiagradinaru) Iasi 467
58 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 466
59 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 466
60 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 462
61 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 457
62 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 449
63 Todosi Valentina (todosivalentina) Iasi 449
64 Stanciu Ioan (ionutstanciu1) Iasi 445
65 Prohozescu Ciprian (ciprianprohozescu) Iasi 441
66 Penescu Teodora (teodorapenescu) Iasi 432
67 Melinte Alexandru (AlexandruMelinte99) Iasi 432
68 hartan silviu (silviuhartan) Iasi 429
69 Barabula Oana (OanaB) Iasi 428
70 Halip Andrei (halip) Iasi 428
71 Vacniuc Teodora (VacniucTeodora) Iasi 428
72 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 427
73 Duca Alina (duca_alina) Iasi 424
74 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 423
75 Apopei Roxana (roxanaapopei) Iasi 420
76 Dumitriu Stefan (Stefan_Dumitriu) Iasi 416
77 Iftime Stefan (stefaniftime) Iasi 414
78 Florea Madalina (Florea_Madalina) Iasi 412
79 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 411
80 Surubaru Iustin (surubiber) Iasi 409
81 Ungureanu Stefan (stefanungureanu) Iasi 408
82 Adia, cred (39_2003_Adia) Iasi 407
83 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 407
84 Manoleasa Tudor (TudorManoleasa) Iasi 398
85 Petariu Iustinian (PetrariuFlorin) Iasi 396
86 Pintilie Adrian (zoukye) Iasi 394
87 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 393
88 Botez Georgiana (GeorgianaBotez) Iasi 389
89 Inculeț Bogdan (InculetBogdan) Iasi 385
90 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 382
91 Robin Nibor (Robin) Iasi 381
92 Alexandru Cristina Georgiana (PotatoBob) Iasi 376
93 Dumitrescu George-Alex (alexdumitrescu) Iasi 376
94 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 376
95 Neculea Gabriela (gabrielaneculea) Iasi 376
96 King Michael (Michael) Iasi 375
97 Guzel Sara (saraguzel) Iasi 375
98 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 375
99 Luciu Gabriel (Luciu_Gabriel) Iasi 369
100 Harip Alex (HaripAlex) Iasi 369
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.