Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1365
2 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 1355
3 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1259
4 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1259
5 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 1130
6 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 1126
7 Costache Radu - Mihai (radu_msk) Iasi 1091
8 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 1067
9 Perju Lacramioara-Ioana (Ioana48) Iasi 1038
10 ⠀ TesTMuKa (victorpusnei) Iasi 1021
11 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 995
12 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 941
13 Sima Clara (simaclara) Iasi 932
14 Stoica Marian (st_marian) Iasi 918
15 Hinganescu Leonard (LeonardH) Iasi 903
16 Ursache Stefan (stefanursache) Iasi 899
17 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 896
18 Ilegitim Sabin (Sabin) Iasi 865
19 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 859
20 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 856
21 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 835
22 Stefanache Silviu - Constantin (swswiss) Iasi 834
23 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 833
24 King Michael (Michael) Iasi 794
25 Darabaneanu Liviu Eugen (Darabaneanu_Liviu_Eugen) Iasi 773
26 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 763
27 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
28 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 754
29 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 749
30 Nechita Vlad-Mihai (noname9royal) Iasi 741
31 Duca Alina (duca_alina) Iasi 740
32 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 739
33 c c (cc) Iasi 736
34 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 729
35 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 721
36 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 719
37 Cazan Alex (Alex2) Iasi 700
38 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
39 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 683
40 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 669
41 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 661
42 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 650
43 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 647
44 Serban Alexandru (st98B) Iasi 643
45 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 634
46 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 632
47 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 625
48 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 624
49 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 621
50 Damian Radu (radudami) Iasi 616
51 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 613
52 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 606
53 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 603
54 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 600
55 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 599
56 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 597
57 Untu Serban (OpClever) Iasi 592
58 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
59 Alexandrescu Nicolae (Nicu24) Iasi 589
60 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 577
61 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 572
62 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 566
63 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 565
64 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 564
65 Dumitrescu Alex (alexdumitrescu) Iasi 563
66 Nitica Victor (wullen) Iasi 562
67 Perju Mihai (733777588) Iasi 556
68 Croitoriu Andrei (Andrei_Croitoriu) Iasi 550
69 Mandrea Alexandru (AlexM4) Iasi 549
70 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 540
71 Mihai Adascalitei (MihaiAdasca) Iasi 537
72 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 536
73 R Adia (39_2003_Adia) Iasi 534
74 Luciu Gabriel (lucios) Iasi 534
75 Roman Cristian-Ioan (Xsound) Iasi 533
76 Vlad Zahariuc (Vlad2015) Iasi 529
77 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 528
78 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 520
79 Bucataru Florin (bucataruflorin) Iasi 519
80 Emilian Necula (Emiliannec) Iasi 517
81 Farcas Vlad (vlad198) Iasi 511
82 Mărmureanu Adeline Elena (AdelineElena14) Iasi 510
83 Paulet Stefan (Paulet_Stefan) Iasi 509
84 Dron Ionut Gabriel (gabu) Iasi 504
85 Hriscu Iosif (IosifHriscu) Iasi 503
86 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 502
87 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 501
88 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 501
89 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 495
90 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 491
91 Peiu Dragos (PeiuDragos) Iasi 486
92 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 480
93 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 477
94 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 476
95 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 476
96 Iordache Alexandru (Hackerul_Gogu) Iasi 463
97 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 458
98 Ionescu Paul (PaulAndrei2000) Iasi 454
99 Stanciu Ioan (ionutstanciu1) Iasi 451
100 Alexandru Cristina Georgiana (PotatoBob) Iasi 450
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.