Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Iasi 1481
2 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1430
3 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 1423
4 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1275
5 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1260
6 Niţă Mihai-Daniel (nmdaniel) Iasi 1148
7 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 1132
8 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 1130
9 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 1100
10 Costache Radu - Mihai (radu_msk) Iasi 1094
11 ⠀ Victor (victorpusnei) Iasi 1039
12 Perju Lacramioara-Ioana (Ioana48) Iasi 1038
13 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 1007
14 Stoica Marian (st_marian) Iasi 1004
15 Darabaneanu Liviu Eugen (Darabaneanu_Liviu_Eugen) Iasi 968
16 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 941
17 Sima Clara (simaclara) Iasi 932
18 Ursache Stefan (stefanursache) Iasi 899
19 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 896
20 Ilegitim Sabin (Sabin) Iasi 875
21 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 869
22 Stefanache Silviu - Constantin (swswiss) Iasi 865
23 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 859
24 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 855
25 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 842
26 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 780
27 Duca Alina (duca_alina) Iasi 769
28 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 765
29 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
30 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 753
31 Nechita Vlad-Mihai (vmnechita) Iasi 751
32 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 750
33 c c (cc) Iasi 746
34 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 739
35 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 737
36 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 723
37 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 713
38 Cazan Alex (Alex2) Iasi 700
39 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
40 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 678
41 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 676
42 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 672
43 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 662
44 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 651
45 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 648
46 Serban Alexandru (st98B) Iasi 643
47 Damian Radu (radudami) Iasi 642
48 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 636
49 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 633
50 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 626
51 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 621
52 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 615
53 Roman Cristian-Ioan (Xsound) Iasi 614
54 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 613
55 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 602
56 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 600
57 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 598
58 Untu Serban (OpClever) Iasi 592
59 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
60 Dron Ionut Gabriel (gabu) Iasi 590
61 Alexandrescu Nicolae (Nicu24) Iasi 589
62 Croitoriu Andrei (Andrei_Croitoriu) Iasi 580
63 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 577
64 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 572
65 Dumitrescu Alex (alexdumitrescu) Iasi 569
66 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 566
67 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 565
68 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 564
69 Nitica Victor (wullen) Iasi 562
70 Perju Mihai (733777588) Iasi 556
71 Mandrea Alexandru (AlexM4) Iasi 555
72 Mihai Adascalitei (MihaiAdasca) Iasi 553
73 Farcas Vlad (vlad198) Iasi 552
74 Luciu Gabriel (lucios) Iasi 552
75 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 551
76 Emilian Necula (Emiliannec) Iasi 544
77 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 540
78 R Adia (39_2003_Adia) Iasi 539
79 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 539
80 Bucataru Florin (bucataruflorin) Iasi 539
81 Vlad Zahariuc (Vlad2015) Iasi 529
82 Hriscu Iosif (IosifHriscu) Iasi 528
83 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 520
84 Iordache Alexandru (Hackerul_Gogu) Iasi 519
85 Paulet Stefan (Paulet_Stefan) Iasi 512
86 Mărmureanu Adeline Elena (AdelineElena14) Iasi 510
87 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 506
88 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 502
89 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 501
90 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 495
91 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 491
92 dimofte cosmin (cosmindimofte) Iasi 488
93 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 487
94 Peiu Dragos (PeiuDragos) Iasi 487
95 Zola Rhea (anndreeaz) Iasi 485
96 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 484
97 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 480
98 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 476
99 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 458
100 Padurariu Ionut (Padurariu) Iasi 458
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.