Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea-Zamfir Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Iasi 1558
2 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1452
3 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 1452
4 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 1381
5 Niţă Mihai-Daniel (nmdaniel) Iasi 1358
6 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1304
7 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1260
8 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 1133
9 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 1108
10 Costache Radu - Mihai (radu_msk) Iasi 1099
11 ⠀ Victor (victorpusnei) Iasi 1057
12 Perju Lacramioara-Ioana (Ioana48) Iasi 1038
13 Darabaneanu Liviu Eugen (Darabaneanu_Liviu_Eugen) Iasi 1014
14 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 1007
15 Stoica Marian (st_marian) Iasi 1006
16 Stefanache Silviu - Constantin (swswiss) Iasi 959
17 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 942
18 Sima Clara (simaclara) Iasi 932
19 Ursache Stefan (stefanursache) Iasi 914
20 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 903
21 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 896
22 c c (cc) Iasi 891
23 Ilegitim Sabin (Sabin) Iasi 882
24 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 859
25 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 855
26 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 842
27 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 795
28 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 784
29 Duca Alina (duca_alina) Iasi 775
30 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 773
31 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
32 Nechita Vlad-Mihai (vmnechita) Iasi 757
33 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 750
34 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 739
35 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 737
36 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 724
37 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 723
38 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 713
39 Luciu Gabriel (lucios) Iasi 711
40 Cazan Alex (Alex2) Iasi 700
41 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
42 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 681
43 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 678
44 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 671
45 Roman Cristian-Ioan (Xsound) Iasi 668
46 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 667
47 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 652
48 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 651
49 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 649
50 Mihai Adascalitei (MihaiAdasca) Iasi 646
51 Serban Alexandru (st98B) Iasi 644
52 Damian Radu (radudami) Iasi 642
53 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 638
54 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 636
55 Croitoriu Andrei (Andrei_Croitoriu) Iasi 622
56 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 621
57 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 618
58 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 614
59 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 607
60 Bucataru Florin (bucataruflorin) Iasi 603
61 Emilian Necula (Emiliannec) Iasi 600
62 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 598
63 Untu Serban (OpClever) Iasi 592
64 Dron Ionut Gabriel (gabu) Iasi 592
65 Mandrea Alexandru (AlexM4) Iasi 591
66 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
67 Alexandrescu Nicolae (Nicu24) Iasi 589
68 Dumitrescu Alex (alexdumitrescu) Iasi 583
69 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 581
70 Paulet Stefan (Paulet_Stefan) Iasi 578
71 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 577
72 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 572
73 Hriscu Iosif (IosifHriscu) Iasi 571
74 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 568
75 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 566
76 Iordache Alexandru (Hackerul_Gogu) Iasi 566
77 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 564
78 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 563
79 Nitica Victor (wullen) Iasi 562
80 Farcas Vlad (vlad198) Iasi 560
81 Perju Mihai (733777588) Iasi 557
82 R Adia (39_2003_Adia) Iasi 553
83 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 551
84 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 540
85 Vlad Zahariuc (Vlad2015) Iasi 534
86 Zola Rhea (anndreeaz) Iasi 529
87 Frunza Alexandru-Ioan (FrunzaAlexandruIoan) Iasi 526
88 Peiu Dragos (PeiuDragos) Iasi 524
89 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 520
90 dimofte cosmin (cosmindimofte) Iasi 514
91 Mărmureanu Adeline Elena (AdelineElena14) Iasi 510
92 __ lυcα __ (bostanlucastefan) Iasi 509
93 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 506
94 Cioata Ioana Larisa (Ioana_Larisa) Iasi 503
95 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 502
96 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 501
97 Ungureanu Stefan (stefanungureanu) Iasi 500
98 Alexandru Cristina Georgiana (PotatoBob) Iasi 498
99 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 495
100 Padurariu Ionut (Padurariu) Iasi 493
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.