Top 100 , judetul Iasi

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Maxim Andrei (MaximAndrei) Iasi 1232
2 Ursache Liliana (lilianaursache) Iasi 1223
3 Tufescu Lacramioara (lacramioaratufescu) Iasi 1211
4 POPA ROBERT (POPA_ROBERT_ANDREI) Iasi 1076
5 Costache Radu - Mihai (radu_msk) Iasi 1012
6 Serban Marinel (marinelserban) Iasi 1011
7 Gheorghies Alexandru (andu2006) Iasi 980
8 Vina Andreea Madalina (AndreeaVina) Iasi 936
9 Sima Clara (simaclara) Iasi 928
10 Farcas Vlad (Vladalin1234) Iasi 923
11 Hinganescu Leonard (LeonardH) Iasi 902
12 Ursache Stefan (stefanursache) Iasi 899
13 Peiu Iulian (lucian8132134) Iasi 896
14 Toma Andrei (toma1andrei) Iasi 886
15 ⠀ moos (victorpusnei) Iasi 873
16 Hartan Mihai Silviu (silviutest1) Iasi 859
17 Perju Lacramioara-Ioana (Ioana48) Iasi 851
18 Ilegitim Sabin (Sabin) Iasi 845
19 Ciopraga Razvan (rofux35) Iasi 824
20 Oleniuc Iulian (IulianOleniuc) Iasi 820
21 Zaharia Teodor Mihai (mihai002016) Iasi 806
22 Burduhosu Mihai (BurduhosuMihai) Iasi 761
23 Anitoaei Teodor (Teoh) Iasi 748
24 Dăscălescu Mihail (TheDarkLord) Iasi 739
25 Stoica Marian (st_marian) Iasi 707
26 Nechita Vlad-Mihai (noname9royal) Iasi 702
27 Cazan Alex (Alex2) Iasi 700
28 Stefanache Silviu - Constantin (swswiss) Iasi 696
29 Cornei Laura (lavren) Iasi 690
30 Anghelus Vlad (anghelus_vlad) Iasi 689
31 Duca Alina (duca_alina) Iasi 683
32 Bicu Daniel (BicuDan1el) Iasi 679
33 Aruxandei Matei - Stefan (MateiStefan) Iasi 664
34 Capatina Nicolae (NicuC) Iasi 650
35 Hritcu Ema Mihaela (HritcuEma) Iasi 647
36 c c (cc) Iasi 640
37 Popoveniuc Cezar (Cezar211) Iasi 638
38 Serban Alexandru (st98B) Iasi 636
39 Stefaniu Codrin (Codrin) Iasi 621
40 Oloieri Alexandru (alexoloieri) Iasi 615
41 Petariu Iustinian (IustinPetrariu) Iasi 613
42 Soltan Eduard (eduardsoltan) Iasi 612
43 Tudosa Eduard (Tudosa) Iasi 605
44 Iulian Crudu (IulianCrudu) Iasi 594
45 Onofrei Tudor (OnofreiTudor) Iasi 592
46 Cazacu Razvan (razvan1999) Iasi 591
47 Damian Radu (radudami) Iasi 591
48 Ursachi Gabriela (GabrielaU) Iasi 583
49 Stativa Georgiana (stativageorgiana) Iasi 577
50 Panainte Rares Iustinian (PanainteRares) Iasi 574
51 Dima Elisabeta (lizu) Iasi 571
52 Mocanu Alexandru (AlexMocanu9) Iasi 566
53 Mardiros Gabriel-Alexandru (The_Encoder) Iasi 565
54 Pantiru Diana (dianapantiru) Iasi 565
55 Preda Andrei (andreipreda) Iasi 563
56 Onofrei Albert-Andrei (albertandrei29) Iasi 563
57 Dominte Andreea (Andreea_0) Iasi 558
58 Perju Mihai (733777588) Iasi 554
59 Untu Serban (OpClever) Iasi 554
60 King Michael (Michael) Iasi 550
61 dead acc (ddeaddacc) Iasi 543
62 Opariuc Bianca (opariucbianca) Iasi 540
63 Dumitrescu George-Alex (alexdumitrescu) Iasi 537
64 CONEA GABRIELA (gconea) Iasi 534
65 Sandu Gheorghe (gheorghesandu) Iasi 531
66 Pricop Ana (anapricop1) Iasi 527
67 Vlad Adriana (VladAdriana) Iasi 523
68 R Adia (39_2003_Adia) Iasi 511
69 Boaca Andrei (andreivkrekvei) Iasi 505
70 Mărmureanu Adeline Elena (AdelineElena14) Iasi 505
71 Dascalu Andrei (dascalu_andrei) Iasi 504
72 Luciu Gabriel (lucios) Iasi 503
73 Hanganu Alexandra (alexandra_hanganu) Iasi 501
74 Botez Georgiana (Georgiana96) Iasi 495
75 Chiriac Catalin (kiriaccatalin) Iasi 495
76 Maciuc Ana-Maria (anamaciuc) Iasi 492
77 Stefan Stef (StefanStef) Iasi 491
78 Andreea Olariu (andreeaolariu) Iasi 489
79 Dron Ionut Gabriel (gabu) Iasi 484
80 Mirt Alexandru (alexmirt) Iasi 480
81 Gagea Eusebiu-Andrei (eusebiu_gagea) Iasi 475
82 Mandrea Alexandru (AlexM4) Iasi 472
83 Melniciuc Ilie (ilie_melniciuc) Iasi 467
84 Hriscu Iosif (IosifHriscu) Iasi 465
85 Roman Cristian-Ioan (Xsound) Iasi 460
86 Andrei Apricopoai (Apricopoaiandrei) Iasi 459
87 Inculet Alexandru (InculetAlexandru) Iasi 455
88 Stanciu Ioan (ionutstanciu1) Iasi 450
89 Todosi Valentina (todosivalentina) Iasi 449
90 Alexandrescu Nicolae (Nicu24) Iasi 445
91 Prohozescu Ciprian (ciprianprohozescu) Iasi 441
92 Ungureanu Stefan (stefanungureanu) Iasi 439
93 Emilian Necula (Emiliannec) Iasi 435
94 Paulet Stefan (Paulet_Stefan) Iasi 433
95 Penescu Teodora (teodorapenescu) Iasi 432
96 Melinte Alexandru (AlexandruMelinte99) Iasi 432
97 Vacniuc Teodora (VacniucTeodora) Iasi 431
98 Halip Andrei (halip) Iasi 429
99 hartan silviu (silviuhartan) Iasi 429
100 Peiu Dragos (PeiuDragos) Iasi 429
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.