Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1052
2 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 918
3 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 869
4 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 851
5 Verba Robert (Rotbert) Maramures 804
6 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
7 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 747
8 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 743
9 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
10 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 714
11 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 683
12 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 683
13 David Catalin (catafothewin) Maramures 674
14 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 672
15 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 666
16 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
17 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 629
18 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 616
19 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 616
20 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 612
21 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 608
22 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 600
23 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
24 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 582
25 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 570
26 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 558
27 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
28 Dragos Denis (Denis1) Maramures 546
29 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
30 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 537
31 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 521
32 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 505
33 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 505
34 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 504
35 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 502
36 Pop Eric (Thunderback) Maramures 499
37 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
38 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 483
39 Pinte Ionut (pinte) Maramures 479
40 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 472
41 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 468
42 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 467
43 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 463
44 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 459
45 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 448
46 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 446
47 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
48 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 444
49 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 440
50 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 438
51 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 437
52 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 435
53 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 434
54 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
55 Andercau Andrei (Ander) Maramures 423
56 Makray Robert (yolo_69) Maramures 418
57 Pop Paul (paulpop13) Maramures 416
58 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 412
59 pop iosua (kuzunache) Maramures 410
60 Remetan Raul (reme) Maramures 404
61 Pasca Paul (pascapaul) Maramures 402
62 Miholca Cristian (cristianmiholca) Maramures 392
63 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 387
64 Muresan Ioan-Alexandru (Alex_Muresan) Maramures 383
65 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 383
66 Pop Lorena (lorenapop) Maramures 383
67 Carp Mara (CarpMara) Maramures 382
68 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 380
69 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 380
70 Herteg Alexandra (alexandraherteg) Maramures 377
71 Sandu Cristian (ChrystianSandu) Maramures 375
72 Mih Mara (maramih) Maramures 373
73 Silinc Mihai (Doar4Fun) Maramures 369
74 Mocsi Daniel Andrei (Daniel_Mocsi) Maramures 369
75 Maris Andreea (andreeamaris) Maramures 368
76 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 366
77 suteu ionut (suteuionut) Maramures 366
78 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 355
79 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 353
80 Madaras Alexandra (madaras_alexandra) Maramures 349
81 Hoban Paul Adelin (PaulHoban1) Maramures 348
82 Szeleczki Patrick (tipsy99) Maramures 340
83 Mostis Andrei (andmos98) Maramures 339
84 Mota Andrei (andreimota) Maramures 336
85 Sas Ingrid (ingridsas) Maramures 336
86 Mirea Radu (RaduX) Maramures 332
87 Tulici Francisc (tulici_francisc) Maramures 331
88 Buie Bogdan-Sebastian (bogdan_buie) Maramures 331
89 Forgacs Amelia (Amelia) Maramures 328
90 Pop Maria (pop_maria) Maramures 328
91 Bledea Dragos (DragosB) Maramures 327
92 Bumbar Ana-Maria (anamariab) Maramures 325
93 Săsăran Cosmina (cosmi44) Maramures 324
94 Sabou Alexandru (Saboualexandru) Maramures 322
95 Grigorescu Andrei (grigorescuandrei) Maramures 322
96 Costinas Vlad (vladd_1999) Maramures 322
97 Pop Cristian (Pop_Cristian) Maramures 321
98 Chereji Darius (Darius10) Maramures 319
99 Jasmina Cornestean (JasminaCornestean) Maramures 318
100 Gîta Anamaria (Annagta2) Maramures 316
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.