Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1186
2 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1182
3 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 1163
4 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1116
5 Diaconescu Malina (malina2109) Maramures 1112
6 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1103
7 Filipas Vlad (filipasvlad) Maramures 1054
8 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1025
9 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 994
10 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 868
11 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
12 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 863
13 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 837
14 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 830
15 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
16 Schiau Alex (Schiau) Maramures 804
17 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 804
18 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 802
19 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
20 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 769
21 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 768
22 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 738
23 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 738
24 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
25 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
26 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
27 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 689
28 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 682
29 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
30 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
31 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 671
32 Craciun Adriana (CraciunA6) Maramures 664
33 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 663
34 Moldovan Bogdana Maria (Bogdana13) Maramures 660
35 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
36 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 654
37 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 653
38 Ciocan Florin (ciocanflorin37) Maramures 644
39 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 642
40 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 639
41 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 637
42 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 632
43 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 632
44 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 627
45 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 622
46 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
47 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
48 Ciociu Tudor (CiociuTudor) Maramures 614
49 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
50 Filip Anda (filip_anda) Maramures 610
51 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
52 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 607
53 Dragos Denis (Denis1) Maramures 606
54 Stan Andreea (Stan_Andreea) Maramures 584
55 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
56 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 581
57 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 579
58 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 576
59 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 559
60 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
61 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 557
62 Pop Raluca (popraluca) Maramures 556
63 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
64 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 552
65 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
66 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 545
67 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 539
68 Irina Avram (irina_avram) Maramures 535
69 pop iosua (kuzunache) Maramures 534
70 Toth Alexandra (tothalexandra) Maramures 534
71 Makray Robert (yolo_69) Maramures 533
72 Pop Sergiu (SergiuPop) Maramures 522
73 Stan Andreea (teo_profi) Maramures 520
74 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 516
75 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 516
76 Mota Andrei (andreimota) Maramures 510
77 Boloș Andrei (bolosandrei1) Maramures 508
78 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 508
79 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
80 Marian Alexandra (alexandramarian2002) Maramures 506
81 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 505
82 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 504
83 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 504
84 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 504
85 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
86 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
87 Pinte Ionut (pinte) Maramures 493
88 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 492
89 Moraru Dora (morarudora) Maramures 490
90 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
91 Libotean Florina (Florina_Libotean) Maramures 486
92 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
93 Chiorean Mihai (MIhai13) Maramures 480
94 Csizmadia Alex (AmiralSynux) Maramures 478
95 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 476
96 Simona Simona (simonatuns) Maramures 474
97 Curac Mihai (MihaiCurac) Maramures 473
98 Horgos Raul (horgosraul) Maramures 467
99 Gîta Anamaria (Annagta2) Maramures 462
100 Muresan Alex (Alex_Muresan) Maramures 461
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.