Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1111
2 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1057
3 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 1029
4 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1023
5 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1023
6 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1023
7 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 962
8 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 934
9 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 858
10 suteu ionut (suteuionut) Maramures 848
11 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 829
12 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
13 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 796
14 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
15 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 768
16 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
17 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 732
18 DAT BOIIIIIIIl (catafothewin) Maramures 713
19 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 674
20 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
21 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 666
22 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 662
23 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 657
24 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
25 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 649
26 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 631
27 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 630
28 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 618
29 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
30 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
31 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 610
32 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 610
33 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
34 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 604
35 Dragos Denis (Denis1) Maramures 604
36 Daria Culac (Daru06) Maramures 602
37 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 586
38 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
39 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 575
40 FISH BOT (Dica) Maramures 573
41 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 566
42 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
43 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
44 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 550
45 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 550
46 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 546
47 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
48 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 539
49 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 530
50 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 527
51 Schiau Alex (Schiau) Maramures 518
52 Makray Robert (yolo_69) Maramures 517
53 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 516
54 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 515
55 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 510
56 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 509
57 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
58 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 507
59 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 504
60 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
61 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
62 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
63 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
64 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 484
65 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
66 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 479
67 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 478
68 pop iosua (kuzunache) Maramures 468
69 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 460
70 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 457
71 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 455
72 DAT BOIIIIIIII (Alex_Muresan) Maramures 450
73 Pop Paul (paulpop13) Maramures 446
74 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
75 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 439
76 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 438
77 Moraru Dora (morarudora) Maramures 437
78 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 430
79 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
80 Andercau Andrei (Ander) Maramures 425
81 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 421
82 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 416
83 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 416
84 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 416
85 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 415
86 Chiș Raluca (Raluca_Chis) Maramures 414
87 Sechel Ioana (ioana_sechel) Maramures 413
88 Remetan Raul (reme) Maramures 404
89 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 404
90 Pasca Paul (pascapaul) Maramures 403
91 Mota Andrei (andreimota) Maramures 402
92 Csizmadia Alex (AmiralSynux) Maramures 399
93 Jasmina Cornestean (JasminaCornestean) Maramures 396
94 Miholca Cristian (cristianmiholca) Maramures 392
95 Hoban Paul Adelin (PaulHoban1) Maramures 390
96 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 389
97 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 387
98 Irina Avram (irina_avram) Maramures 384
99 Buie Bogdan-Sebastian (bogdan_buie) Maramures 383
100 Pop Lorena (lorenapop) Maramures 383
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.