Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1135
2 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1115
3 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 1098
4 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1079
5 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1026
6 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1023
7 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 999
8 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 977
9 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
10 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 861
11 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 836
12 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 830
13 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
14 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
15 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 769
16 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 752
17 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
18 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
19 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
20 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 684
21 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 683
22 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 677
23 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
24 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
25 Daria Culac (Daru06) Maramures 662
26 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 662
27 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 657
28 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
29 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 653
30 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 651
31 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 640
32 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 634
33 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 630
34 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 621
35 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
36 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
37 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
38 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
39 Dragos Denis (Denis1) Maramures 604
40 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
41 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 580
42 FISH BOT (Dica) Maramures 580
43 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 573
44 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 571
45 Schiau Alex (Schiau) Maramures 562
46 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
47 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 557
48 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
49 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 552
50 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 551
51 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 551
52 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
53 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 542
54 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 539
55 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 530
56 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 528
57 Makray Robert (yolo_69) Maramures 520
58 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 516
59 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 512
60 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
61 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 505
62 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 505
63 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 504
64 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
65 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
66 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 492
67 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
68 Moraru Dora (morarudora) Maramures 489
69 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
70 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
71 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 483
72 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 480
73 Chiorean Mihai (MIhai13) Maramures 480
74 pop iosua (kuzunache) Maramures 470
75 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 470
76 Mota Andrei (andreimota) Maramures 465
77 Csizmadia Alex (AmiralSynux) Maramures 465
78 Gîta Anamaria (Annagta2) Maramures 462
79 Muresan Alex (Alex_Muresan) Maramures 461
80 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 457
81 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 453
82 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 451
83 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 449
84 Pop Paul (paulpop13) Maramures 446
85 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
86 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 439
87 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 438
88 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 437
89 Irina Avram (irina_avram) Maramures 436
90 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 432
91 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
92 Filip Anda (filip_anda) Maramures 426
93 Andercau Andrei (Ander) Maramures 425
94 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 422
95 Chiș Raluca (Raluca_Chis) Maramures 417
96 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 416
97 Sechel Ioana (ioana_sechel) Maramures 414
98 Libotean Florina (Florina_Libotean) Maramures 406
99 Remetan Raul (reme) Maramures 404
100 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 404
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.