Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1055
2 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 926
3 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 895
4 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 866
5 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 805
6 Verba Robert (Rotbert) Maramures 804
7 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
8 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 758
9 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
10 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 715
11 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 708
12 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 686
13 David Catalin (catafothewin) Maramures 675
14 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 672
15 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 666
16 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
17 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 637
18 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 630
19 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 629
20 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 616
21 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 612
22 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 612
23 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 608
24 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 607
25 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
26 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 558
27 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
28 Dragos Denis (Denis1) Maramures 553
29 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
30 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 537
31 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 531
32 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 515
33 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 510
34 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 508
35 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 505
36 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 505
37 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 502
38 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 500
39 Pop Eric (Thunderback) Maramures 499
40 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 493
41 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
42 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
43 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 486
44 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 484
45 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 483
46 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 482
47 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 459
48 FISH BOT (Dica) Maramures 455
49 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 453
50 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 450
51 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 447
52 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
53 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 438
54 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 437
55 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
56 Makray Robert (yolo_69) Maramures 426
57 pop iosua (kuzunache) Maramures 425
58 Daria Culac (Daru06) Maramures 424
59 Andercau Andrei (Ander) Maramures 423
60 Pop Paul (paulpop13) Maramures 422
61 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 418
62 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 413
63 Remetan Raul (reme) Maramures 404
64 Pasca Paul (pascapaul) Maramures 402
65 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 399
66 suteu ionut (suteuionut) Maramures 399
67 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 396
68 Miholca Cristian (cristianmiholca) Maramures 392
69 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 389
70 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 386
71 Muresan Ioan-Alexandru (Alex_Muresan) Maramures 385
72 Pop Lorena (lorenapop) Maramures 383
73 Carp Mara (CarpMara) Maramures 382
74 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 382
75 Herteg Alexandra (alexandraherteg) Maramures 377
76 Sandu Cristian (ChrystianSandu) Maramures 375
77 Mih Mara (maramih) Maramures 373
78 Mocsi Daniel Andrei (Daniel_Mocsi) Maramures 369
79 Silinc Mihai (Doar4Fun) Maramures 369
80 Maris Andreea (andreeamaris) Maramures 368
81 Hoban Paul Adelin (PaulHoban1) Maramures 358
82 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 355
83 Mota Andrei (andreimota) Maramures 351
84 Buie Bogdan-Sebastian (bogdan_buie) Maramures 350
85 Bledea Dragos (DragosB) Maramures 350
86 Madaras Alexandra (madaras_alexandra) Maramures 349
87 Tulici Francisc (tulici_francisc) Maramures 347
88 Jasmina Cornestean (JasminaCornestean) Maramures 344
89 Szeleczki Patrick (tipsy99) Maramures 340
90 Mostis Andrei (andmos98) Maramures 339
91 Pop Maria (pop_maria) Maramures 338
92 Schiau Alex (Schiau) Maramures 337
93 Sas Ingrid (ingridsas) Maramures 336
94 Săsăran Cosmina (cosmi44) Maramures 332
95 Mirea Radu (RaduX) Maramures 332
96 Costinas Vlad (vladd_1999) Maramures 331
97 Grigorescu Andrei (grigorescuandrei) Maramures 329
98 Forgacs Amelia (Amelia) Maramures 328
99 Oana Roxana (oanar24) Maramures 327
100 Bumbar Ana-Maria (anamariab) Maramures 325
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.