Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1158
2 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1115
3 Diaconescu Malina (malina2109) Maramures 1110
4 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1080
5 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 1066
6 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1066
7 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1023
8 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 977
9 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
10 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 861
11 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 836
12 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 830
13 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
14 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
15 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 773
16 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 769
17 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
18 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 727
19 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
20 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
21 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 696
22 Daria Culac (Daru06) Maramures 696
23 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 677
24 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
25 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
26 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 662
27 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 661
28 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
29 Diana Dan (Dianaaa16) Maramures 653
30 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 652
31 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 641
32 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 636
33 Schiau Alex (Schiau) Maramures 632
34 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 630
35 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 622
36 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
37 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
38 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
39 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 609
40 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
41 Dragos Denis (Denis1) Maramures 604
42 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 603
43 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 599
44 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
45 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 580
46 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 562
47 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 560
48 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
49 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 557
50 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
51 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 553
52 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 552
53 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 552
54 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 552
55 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
56 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 543
57 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 540
58 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 539
59 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 539
60 Makray Robert (yolo_69) Maramures 520
61 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 516
62 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 512
63 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
64 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 505
65 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 504
66 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
67 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
68 Irina Avram (irina_avram) Maramures 493
69 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 492
70 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 492
71 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
72 Moraru Dora (morarudora) Maramures 489
73 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 487
74 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
75 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
76 Chiorean Mihai (MIhai13) Maramures 480
77 pop iosua (kuzunache) Maramures 478
78 Csizmadia Alex (AmiralSynux) Maramures 467
79 Mota Andrei (andreimota) Maramures 466
80 Gîta Anamaria (Annagta2) Maramures 462
81 Muresan Alex (Alex_Muresan) Maramures 461
82 Filip Anda (filip_anda) Maramures 460
83 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 457
84 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 455
85 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 454
86 Moldovan Bogdana Maria (Bogdana13) Maramures 451
87 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 449
88 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 447
89 Pop Paul (paulpop13) Maramures 446
90 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
91 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 443
92 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 439
93 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 438
94 Libotean Florina (Florina_Libotean) Maramures 431
95 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
96 Stan Andreea (Stan_Andreea) Maramures 428
97 Andercau Andrei (Ander) Maramures 425
98 Chiș Raluca (Raluca_Chis) Maramures 417
99 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 416
100 Sechel Ioana (ioana_sechel) Maramures 414
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.