Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1117
2 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 1089
3 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1066
4 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1057
5 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1024
6 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1023
7 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 995
8 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 943
9 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
10 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 860
11 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 836
12 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
13 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 798
14 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
15 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 768
16 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
17 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 732
18 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
19 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 695
20 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 677
21 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 674
22 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
23 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 670
24 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 662
25 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 657
26 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
27 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 650
28 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 649
29 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 640
30 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 630
31 Daria Culac (Daru06) Maramures 630
32 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 625
33 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 625
34 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
35 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 614
36 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 614
37 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
38 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
39 Dragos Denis (Denis1) Maramures 604
40 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
41 FISH BOT (Dica) Maramures 580
42 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 580
43 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 570
44 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
45 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 557
46 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
47 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 550
48 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 548
49 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
50 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 545
51 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 542
52 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 539
53 Schiau Alex (Schiau) Maramures 533
54 Makray Robert (yolo_69) Maramures 520
55 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 517
56 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 516
57 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 512
58 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
59 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 504
60 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
61 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 501
62 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
63 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
64 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 488
65 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
66 Moraru Dora (morarudora) Maramures 486
67 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 483
68 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
69 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 470
70 pop iosua (kuzunache) Maramures 468
71 Mota Andrei (andreimota) Maramures 465
72 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 463
73 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 461
74 DAT BOIIIIIIII (Alex_Muresan) Maramures 460
75 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 457
76 Csizmadia Alex (AmiralSynux) Maramures 455
77 Pop Paul (paulpop13) Maramures 446
78 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
79 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 444
80 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 443
81 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 439
82 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 438
83 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 436
84 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 434
85 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 432
86 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 430
87 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
88 Filip Anda (filip_anda) Maramures 426
89 Andercau Andrei (Ander) Maramures 425
90 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 422
91 Chiș Raluca (Raluca_Chis) Maramures 417
92 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 416
93 Sechel Ioana (ioana_sechel) Maramures 414
94 Irina Avram (irina_avram) Maramures 412
95 Chiorean Mihai (MIhai13) Maramures 407
96 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 407
97 Remetan Raul (reme) Maramures 404
98 Pasca Paul (pascapaul) Maramures 403
99 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 403
100 Jasmina Cornestean (JasminaCornestean) Maramures 401
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.