Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1095
2 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1056
3 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 967
4 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 961
5 Malina e cea mai tare (malina2109) Maramures 944
6 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 900
7 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 896
8 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 881
9 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 841
10 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
11 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 792
12 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
13 suteu ionut (suteuionut) Maramures 733
14 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 732
15 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 729
16 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 722
17 DAT BOIIIIIIIl (catafothewin) Maramures 703
18 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
19 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 666
20 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 657
21 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 656
22 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
23 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 636
24 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 630
25 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 618
26 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
27 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
28 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 610
29 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 609
30 Dragos Denis (Denis1) Maramures 597
31 Craciun Adriana (CraciunAdriana6) Maramures 592
32 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
33 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 569
34 Daria Culac (Daru06) Maramures 566
35 FISH BOT (Dica) Maramures 565
36 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 564
37 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
38 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 558
39 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 556
40 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
41 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 546
42 Mara Corina (maracorina) Maramures 545
43 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 542
44 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 541
45 Satmari Iulius Gabriel Marian (Iulius32) Maramures 538
46 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 528
47 Grosan Antonia (AntoniaGrosan) Maramures 507
48 Buciuman Adrian (pacala) Maramures 503
49 Pop Eric (Thunderback) Maramures 500
50 Szakacs Andreea (szakacs_andreea) Maramures 499
51 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 496
52 Makray Robert (yolo_69) Maramures 492
53 Tiorean Marius (Mike22) Maramures 490
54 Thira Iulia Denisa (iuliadenisa) Maramures 489
55 Schiau Alex (Schiau) Maramures 486
56 Pinte Ionut (pinte) Maramures 486
57 Bianca Zelenszky (Biancazel) Maramures 483
58 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 480
59 Petrisor Alex (AlexPetrisor) Maramures 477
60 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 467
61 pop iosua (kuzunache) Maramures 463
62 Koblicica Andrei (AndreiK) Maramures 462
63 Tătăran Ștefan (Fane26) Maramures 462
64 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 460
65 Zete Rares (Rareskhe) Maramures 456
66 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 452
67 Galatus Bogdan (Gala) Maramures 445
68 Irimus Maria (irmariaaa) Maramures 439
69 Pacurar Aralda (Aralda) Maramures 438
70 Pop Paul (paulpop13) Maramures 437
71 Valean Larisa (LarisaV3) Maramures 434
72 Moldovan Cristian (cristim) Maramures 428
73 Andercau Andrei (Ander) Maramures 425
74 Buie Mihai (buie_mihai) Maramures 424
75 sabou sergiu (sabousergiu) Maramures 420
76 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 419
77 DAT BOIIIIIIII (Alex_Muresan) Maramures 413
78 Anitas Tudor (TudorAnitas) Maramures 413
79 Remetan Raul (reme) Maramures 404
80 Pasca Paul (pascapaul) Maramures 403
81 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 395
82 Tuns Simona (simonatuns) Maramures 394
83 Miholca Cristian (cristianmiholca) Maramures 392
84 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 386
85 Mota Andrei (andreimota) Maramures 385
86 Hoban Paul Adelin (PaulHoban1) Maramures 385
87 Baczur Richard (richardbaczur) Maramures 383
88 Pop Lorena (lorenapop) Maramures 383
89 Carp Mara (CarpMara) Maramures 382
90 Jasmina Cornestean (JasminaCornestean) Maramures 382
91 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 380
92 Herteg Alexandra (alexandraherteg) Maramures 379
93 Sandu Cristian (ChrystianSandu) Maramures 376
94 Buie Bogdan-Sebastian (bogdan_buie) Maramures 374
95 Mih Mara (maramih) Maramures 373
96 Sechel Ioana (ioana_sechel) Maramures 371
97 Chiș Raluca (Raluca_Chis) Maramures 371
98 Maris Andreea (andreeamaris) Maramures 370
99 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 369
100 Silinc Mihai (Doar4Fun) Maramures 369
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.