Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1324
2 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 806
3 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 745
4 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 733
5 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 732
6 Mihalache Rares (pe5te) Mures 688
7 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 654
8 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
9 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 570
10 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 568
11 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 546
12 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
13 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
14 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
15 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 512
16 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 510
17 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 491
18 Chis Ionel (IonelChis) Mures 491
19 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 490
20 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 483
21 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
22 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
23 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 473
24 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 466
25 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 458
26 Petca Daria (dareare14) Mures 454
27 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
28 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 437
29 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 437
30 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 432
31 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 408
32 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 404
33 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 395
34 Oprea Tereza (tigera) Mures 368
35 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 367
36 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
37 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 360
38 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
39 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 354
40 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 340
41 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 339
42 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
43 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 320
44 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 316
45 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
46 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 311
47 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
48 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 300
49 Muth Andrei (andreimt) Mures 298
50 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
51 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 292
52 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 292
53 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 291
54 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 288
55 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
56 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 280
57 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 277
58 Purcar David (davidpurcar) Mures 275
59 Gherman Filip (felipeG) Mures 274
60 Demian Adrian (adriandemian) Mures 271
61 Precup Horea (horeaprecup) Mures 269
62 chiorean raul (raulchiorean) Mures 268
63 Szekely Szilard (SZSZL) Mures 266
64 Ștefan Liviu Alin (stefan_alin) Mures 262
65 Citirigă Ștefan (Citiriga_Stefan) Mures 261
66 Movilă Dănuț (danutmovila) Mures 261
67 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 260
68 Tamara Istrate (Tamara16) Mures 259
69 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 253
70 Catana-Bota Ioan-Bogdan (CatanaBogdan) Mures 251
71 Varo Diana (dia_ella) Mures 250
72 Pop Flavius Vasile (Flavius2000) Mures 250
73 Nita Dan-Lucian (Luci4n) Mures 247
74 Mandanac Anca Ioana (MandanacAnca) Mures 244
75 Souca Natalia (nati_souca) Mures 243
76 Toth Cristina (Cristina_Toth) Mures 241
77 Simon Jozsef Gabriel (Simon_Gabriel) Mures 240
78 Herlea Alexandrina (alexandrina10) Mures 239
79 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 239
80 Matei Adrian (MateiAdrian) Mures 238
81 Truţa Diana (dianatruta) Mures 237
82 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 236
83 Blaj Denisa (Denisa21) Mures 235
84 Cax Pax (RaresMolnar) Mures 233
85 Chiorean Andrei (chioreanandrei) Mures 231
86 Szabo Zoltan (SzaboZoltan) Mures 231
87 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 231
88 Kaffer Zulu (Zulu_Kaffer) Mures 230
89 Müller Haris (haris55055) Mures 230
90 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 230
91 Porumb Horatiu (zea_mays) Mures 229
92 Feier Gabriela (gaby_feier) Mures 228
93 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 226
94 Bocicor Andrei (bocicorandrei) Mures 226
95 Muntean Carla (Muntean_Carla) Mures 224
96 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 221
97 Rusu Andreea (andreearusu37) Mures 221
98 Dumbravă Sorin-Tiberiu (Dumbrava_Sorin) Mures 221
99 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 218
100 Blaj Roxana-Andreea (blaj_roxana) Mures 217
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.