Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1433
2 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 848
3 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 838
4 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 798
5 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 748
6 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 745
7 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 694
8 Mihalache Rares (pe5te) Mures 690
9 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
10 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 595
11 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 570
12 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
13 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 546
14 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 542
15 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
16 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
17 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
18 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 518
19 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 510
20 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
21 Chis Ionel (IonelChis) Mures 492
22 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
23 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
24 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
25 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 474
26 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 467
27 Petca Daria (dareare14) Mures 454
28 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 445
29 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 444
30 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
31 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
32 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 438
33 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 437
34 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 429
35 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 422
36 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 421
37 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 406
38 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 404
39 Oprea Tereza (tigera) Mures 397
40 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 368
41 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 364
42 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
43 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
44 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 355
45 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 354
46 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 346
47 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 340
48 Varo Diana (dia_ella) Mures 340
49 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 338
50 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
51 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 323
52 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 321
53 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 321
54 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 316
55 Muth Andrei (andreimt) Mures 314
56 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
57 Oprea Florin-Octavian (opreaflorin27) Mures 310
58 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
59 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 303
60 Precup Horea (horeaprecup) Mures 302
61 Demian Adrian (adriandemian) Mures 300
62 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 297
63 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
64 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 293
65 Bumbac Bogdan (bumbacbogdan) Mures 292
66 Babos Dávid (Babos) Mures 292
67 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 291
68 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 287
69 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
70 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 285
71 Gherman Filip (felipeG) Mures 282
72 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 279
73 Purcar David (davidpurcar) Mures 275
74 chiorean raul (raulchiorean) Mures 274
75 Szekely Szilard (SZSZL) Mures 272
76 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 269
77 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 269
78 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 268
79 Matea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 268
80 Sasaujan Cristian (SasaujanCristianAndrei) Mures 267
81 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 266
82 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 264
83 Ștefan Liviu Alin (stefan_alin) Mures 262
84 Movilă Dănuț (danutmovila) Mures 261
85 Citirigă Ștefan (Citiriga_Stefan) Mures 261
86 Mureșan Claudiu (Muresan_Claudiu) Mures 261
87 Tamara Istrate (Tamara16) Mures 259
88 Simedrea Silvia (simedrea_silvia) Mures 257
89 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 255
90 Magyarosi Péter (magyarosipeter) Mures 254
91 bardasan andreea (andreeabardasan) Mures 252
92 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 252
93 Catana-Bota Ioan-Bogdan (CatanaBogdan) Mures 251
94 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 251
95 Porojan Madalin (madalinporojan2010) Mures 251
96 Pop Flavius Vasile (Flavius2000) Mures 250
97 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 250
98 Porumb Horatiu (zea_mays) Mures 249
99 Nita Dan-Lucian (Luci4n) Mures 247
100 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 247
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.