Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1390
2 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 827
3 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 780
4 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 760
5 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 739
6 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 738
7 Mihalache Rares (pe5te) Mures 690
8 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 667
9 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
10 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
11 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 560
12 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 560
13 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 546
14 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
15 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
16 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
17 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 526
18 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
19 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 493
20 Chis Ionel (IonelChis) Mures 492
21 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
22 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
23 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
24 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 473
25 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 466
26 Petca Daria (dareare14) Mures 454
27 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
28 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
29 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 437
30 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 433
31 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 420
32 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 417
33 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 415
34 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 412
35 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 401
36 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 400
37 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 396
38 Oprea Tereza (tigera) Mures 381
39 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 374
40 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 368
41 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
42 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
43 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 354
44 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 340
45 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 334
46 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
47 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 316
48 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
49 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 313
50 Muth Andrei (andreimt) Mures 312
51 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 310
52 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
53 Varo Diana (dia_ella) Mures 305
54 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 304
55 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 302
56 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 300
57 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 297
58 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
59 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 292
60 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
61 Demian Adrian (adriandemian) Mures 284
62 Precup Horea (horeaprecup) Mures 283
63 Gherman Filip (felipeG) Mures 282
64 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 281
65 Purcar David (davidpurcar) Mures 275
66 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 274
67 chiorean raul (raulchiorean) Mures 274
68 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 271
69 Bumbac Bogdan (bumbacbogdan) Mures 269
70 Szekely Szilard (SZSZL) Mures 267
71 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 265
72 BaB0$$ Dávid (Babos) Mures 265
73 Ștefan Liviu Alin (stefan_alin) Mures 262
74 Citirigă Ștefan (Citiriga_Stefan) Mures 261
75 Movilă Dănuț (danutmovila) Mures 261
76 Tamara Istrate (Tamara16) Mures 259
77 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 255
78 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 254
79 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 252
80 Catana-Bota Ioan-Bogdan (CatanaBogdan) Mures 251
81 Pop Flavius Vasile (Flavius2000) Mures 250
82 Porumb Horatiu (zea_mays) Mures 247
83 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 247
84 Nita Dan-Lucian (Luci4n) Mures 247
85 Porojan Madalin (madalinporojan2010) Mures 247
86 Mandanac Anca Ioana (MandanacAnca) Mures 244
87 Souca Natalia (nati_souca) Mures 243
88 Kéri Csaba (kericsaba95) Mures 243
89 Matea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 243
90 Toth Cristina (Cristina_Toth) Mures 241
91 Simon Jozsef Gabriel (Simon_Gabriel) Mures 240
92 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 240
93 Herlea Alexandrina (alexandrina10) Mures 239
94 Matei Adrian (MateiAdrian) Mures 238
95 Truţa Diana (dianatruta) Mures 237
96 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 237
97 Blaj Denisa (Denisa21) Mures 235
98 Cax Pax (RaresMolnar) Mures 234
99 Szabo Zoltan (SzaboZoltan) Mures 233
100 Magyarosi Péter (magyarosipeter) Mures 233
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.