Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1468
2 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 900
3 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 848
4 Alex Alx (greabalex99) Mures 833
5 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 809
6 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 749
7 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 748
8 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 747
9 Mihalache Rares (pe5te) Mures 700
10 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
11 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 642
12 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 599
13 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 571
14 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
15 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 555
16 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 546
17 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
18 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
19 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
20 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 519
21 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 516
22 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 515
23 Chis Ionel (IonelChis) Mures 506
24 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
25 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
26 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 485
27 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
28 Mera Delia (DeliaMera) Mures 476
29 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 474
30 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
31 Petca Daria (dareare14) Mures 468
32 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 467
33 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 465
34 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 461
35 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 454
36 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 444
37 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
38 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
39 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 428
40 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 419
41 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 416
42 Oprea Tereza (tigera) Mures 416
43 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 409
44 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 409
45 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 403
46 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 394
47 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 394
48 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 375
49 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 374
50 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
51 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
52 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 354
53 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 353
54 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 348
55 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 347
56 Varo Diana (dia_ella) Mures 343
57 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 335
58 Muth Andrei (andreimt) Mures 334
59 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 334
60 Tosa David (DavidTosa) Mures 333
61 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 332
62 Precup Horea (horeaprecup) Mures 332
63 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 331
64 Moldovan Ariana.H (ariana_h) Mures 329
65 Babos Dávid (Babos) Mures 325
66 Demian Adrian (adriandemian) Mures 324
67 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
68 Bumbac Bogdan (bumbacbogdan) Mures 323
69 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 321
70 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 319
71 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 319
72 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 318
73 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
74 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
75 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 307
76 Moldovan Gabi (Capitanu_Burcea) Mures 304
77 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 299
78 Matea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 299
79 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 297
80 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 297
81 Sasaujan Cristian (SasaujanCristianAndrei) Mures 296
82 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
83 Mureșan Claudiu (Muresan_Claudiu) Mures 294
84 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 293
85 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 293
86 chiorean raul (raulchiorean) Mures 288
87 bardasan andreea (andreeabardasan) Mures 287
88 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 287
89 Simedrea Silvia (simedrea_silvia) Mures 286
90 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
91 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 285
92 Cotoară Damian-Laurențiu (Cotoara_Damian) Mures 285
93 Gherman Filip (felipeG) Mures 283
94 negovan adalia (adanegovan) Mures 282
95 Porojan Madalin (madalinporojan2010) Mures 277
96 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 276
97 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 276
98 Purcar David (davidpurcar) Mures 275
99 Pop Marc (PopMarc) Mures 273
100 Szekely Szilard (SZSZL) Mures 272
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.