Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1001
2 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 849
3 Alex Alx (greabalex99) Mures 834
4 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 822
5 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 795
6 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 769
7 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 760
8 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 752
9 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
10 Moldovan Gabi (GM1337) Mures 685
11 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 671
12 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 647
13 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
14 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 630
15 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 613
16 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 581
17 Mera Delia (DeliaMera) Mures 575
18 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
19 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 561
20 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 555
21 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
22 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
23 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
24 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 525
25 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 523
26 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 513
27 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 511
28 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
29 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
30 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
31 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 488
32 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
33 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
34 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 474
35 Petca Daria (dareare14) Mures 469
36 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 467
37 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
38 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 448
39 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 448
40 Oprea Tereza (tigera) Mures 445
41 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 442
42 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
43 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
44 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 427
45 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 424
46 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 424
47 Tosa David (DavidTosa) Mures 420
48 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 417
49 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 398
50 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 394
51 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 391
52 Oprea Florin-Octavian (opreaflorin27) Mures 388
53 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 386
54 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 384
55 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 383
56 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 380
57 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 377
58 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 374
59 Bumbac Bogdan (bogdanbumbac) Mures 373
60 Precup Horea (horeaprecup) Mures 372
61 Demian Adrian (adriandemian) Mures 364
62 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
63 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 354
64 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 353
65 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 349
66 Babos Dávid (Babos) Mures 347
67 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 344
68 Varo Diana (dia_ella) Mures 343
69 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 342
70 Muth Andrei (andreimt) Mures 341
71 Pop Marc (PopMarc) Mures 339
72 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 337
73 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 336
74 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 334
75 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 333
76 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 332
77 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 328
78 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 324
79 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
80 bardasan andreea (andreeabardasan) Mures 323
81 Negovan Adalia (adanegovan) Mures 319
82 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 318
83 Mătea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 317
84 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 317
85 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
86 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 312
87 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 312
88 Mureșan Claudiu (Muresan_Claudiu) Mures 311
89 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
90 Sasaujan Cristian (SasaujanCristianAndrei) Mures 303
91 Cotoară Damian-Laurențiu (Cotoara_Damian) Mures 301
92 Radovici Vera (vera) Mures 298
93 Ratiu Maria-Carmen (mariacarmen) Mures 297
94 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 297
95 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
96 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 295
97 Simedrea Silvia (simedrea_silvia) Mures 293
98 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 293
99 Huciu Iris Diana (Iris_Huciu) Mures 292
100 chiorean raul (raulchiorean) Mures 289
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.