Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1340
2 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 820
3 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 748
4 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 738
5 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 733
6 Mihalache Rares (pe5te) Mures 690
7 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 654
8 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
9 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 629
10 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 568
11 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 546
12 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
13 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
14 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
15 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 523
16 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 517
17 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 514
18 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 491
19 Chis Ionel (IonelChis) Mures 491
20 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 490
21 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 490
22 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
23 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
24 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 473
25 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 466
26 Petca Daria (dareare14) Mures 454
27 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
28 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 437
29 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 437
30 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 432
31 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 414
32 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 408
33 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 404
34 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 395
35 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 387
36 Oprea Tereza (tigera) Mures 368
37 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 367
38 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 363
39 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
40 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
41 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 354
42 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 340
43 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 339
44 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
45 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 320
46 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 316
47 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
48 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
49 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 302
50 Muth Andrei (andreimt) Mures 298
51 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
52 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 292
53 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 292
54 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 291
55 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 288
56 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
57 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 282
58 Gherman Filip (felipeG) Mures 280
59 Purcar David (davidpurcar) Mures 275
60 Demian Adrian (adriandemian) Mures 271
61 Precup Horea (horeaprecup) Mures 269
62 Varo Diana (dia_ella) Mures 268
63 chiorean raul (raulchiorean) Mures 268
64 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 266
65 Szekely Szilard (SZSZL) Mures 266
66 Ștefan Liviu Alin (stefan_alin) Mures 262
67 Citirigă Ștefan (Citiriga_Stefan) Mures 261
68 Movilă Dănuț (danutmovila) Mures 261
69 Tamara Istrate (Tamara16) Mures 259
70 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 258
71 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 253
72 Catana-Bota Ioan-Bogdan (CatanaBogdan) Mures 251
73 Pop Flavius Vasile (Flavius2000) Mures 250
74 Nita Dan-Lucian (Luci4n) Mures 247
75 Mandanac Anca Ioana (MandanacAnca) Mures 244
76 Souca Natalia (nati_souca) Mures 243
77 Toth Cristina (Cristina_Toth) Mures 241
78 Simon Jozsef Gabriel (Simon_Gabriel) Mures 240
79 Herlea Alexandrina (alexandrina10) Mures 239
80 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 239
81 Matei Adrian (MateiAdrian) Mures 238
82 Truţa Diana (dianatruta) Mures 237
83 Bumbac Bogdan (bumbacbogdan) Mures 237
84 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 237
85 Blaj Denisa (Denisa21) Mures 235
86 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 235
87 Cax Pax (RaresMolnar) Mures 233
88 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 233
89 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 232
90 Szabo Zoltan (SzaboZoltan) Mures 231
91 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 231
92 Chiorean Andrei (chioreanandrei) Mures 231
93 Müller Haris (haris55055) Mures 230
94 Kaffer Zulu (Zulu_Kaffer) Mures 230
95 Porumb Horatiu (zea_mays) Mures 229
96 Feier Gabriela (gaby_feier) Mures 228
97 Bocicor Andrei (bocicorandrei) Mures 226
98 Muntean Carla (Muntean_Carla) Mures 224
99 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 222
100 Rusu Andreea (andreearusu37) Mures 221
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.