Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1472
2 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1001
3 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 849
4 Alex Alx (greabalex99) Mures 834
5 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 822
6 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 795
7 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 768
8 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 760
9 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 752
10 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
11 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 665
12 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
13 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 635
14 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 613
15 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 607
16 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 580
17 Mera Delia (DeliaMera) Mures 575
18 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
19 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 561
20 Moldovan Gabi (GM1337) Mures 558
21 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 555
22 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
23 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
24 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
25 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 525
26 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 523
27 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 511
28 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 511
29 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
30 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
31 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
32 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 488
33 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
34 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
35 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 474
36 Petca Daria (dareare14) Mures 469
37 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 467
38 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
39 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 448
40 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 448
41 Oprea Tereza (tigera) Mures 445
42 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 442
43 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
44 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
45 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 427
46 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 424
47 Tosa David (DavidTosa) Mures 420
48 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 419
49 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 417
50 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 398
51 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 394
52 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 391
53 Oprea Florin-Octavian (opreaflorin27) Mures 388
54 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 386
55 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 383
56 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 380
57 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 380
58 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 374
59 Bumbac Bogdan (bogdanbumbac) Mures 373
60 Precup Horea (horeaprecup) Mures 372
61 Demian Adrian (adriandemian) Mures 364
62 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
63 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
64 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 354
65 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 353
66 Babos Dávid (Babos) Mures 347
67 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 344
68 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 344
69 Varo Diana (dia_ella) Mures 343
70 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 342
71 Muth Andrei (andreimt) Mures 338
72 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 337
73 Pop Marc (PopMarc) Mures 335
74 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 335
75 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 333
76 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 332
77 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 328
78 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
79 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 324
80 bardasan andreea (andreeabardasan) Mures 323
81 Negovan Adalia (adanegovan) Mures 319
82 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 318
83 Mătea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 317
84 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 314
85 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 313
86 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
87 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 312
88 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 312
89 Mureșan Claudiu (Muresan_Claudiu) Mures 311
90 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
91 Sasaujan Cristian (SasaujanCristianAndrei) Mures 303
92 Cotoară Damian-Laurențiu (Cotoara_Damian) Mures 301
93 Radovici Vera (vera) Mures 298
94 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 296
95 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
96 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 295
97 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 293
98 Simedrea Silvia (simedrea_silvia) Mures 293
99 Huciu Iris Diana (Iris_Huciu) Mures 292
100 Ratiu Maria-Carmen (mariacarmen) Mures 292
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.