Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gorea Claudiu-Cristian (gorea_claudiu) Mures 1472
2 Amanoae Iulian (iuliuscaesar) Mures 961
3 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 849
4 Alex Alx (greabalex99) Mures 833
5 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 822
6 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 781
7 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 752
8 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 749
9 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 706
10 Mihalache Rares (pe5te) Mures 705
11 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 661
12 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 644
13 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 605
14 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 604
15 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 596
16 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
17 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 561
18 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 559
19 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 555
20 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
21 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
22 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
23 Mera Delia (DeliaMera) Mures 525
24 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 522
25 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 510
26 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
27 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 504
28 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 496
29 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 496
30 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
31 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
32 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 480
33 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
34 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 474
35 Petca Daria (dareare14) Mures 469
36 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 467
37 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
38 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 448
39 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 442
40 Oprea Tereza (tigera) Mures 442
41 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
42 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 439
43 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 438
44 Moldovan Gabi (Capitanu_Burcea) Mures 432
45 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 424
46 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 418
47 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 418
48 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 396
49 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 394
50 Lăpușan Paul-Adrian (lapusan_paul) Mures 383
51 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 383
52 Tosa David (DavidTosa) Mures 379
53 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 378
54 Marc Dalia (Marc_Dalia) Mures 376
55 Marginean Ionut (ionu_marginean) Mures 374
56 Morar Crina (CrinaMorar) Mures 370
57 Oprea Florin-Octavian (opreaflorin27) Mures 366
58 Mera Mihai (mera_mihai) Mures 362
59 Stoica Marius (mariusstoica21) Mures 360
60 Precup Horea (horeaprecup) Mures 360
61 Bumbac Bogdan (bumbacbogdan) Mures 355
62 Vasiesiu Victor (Victor24) Mures 354
63 Demian Adrian (adriandemian) Mures 352
64 Florea Ciprian (RomanianSolver) Mures 350
65 Babos Dávid (Babos) Mures 347
66 Varo Diana (dia_ella) Mures 343
67 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 342
68 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 341
69 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 340
70 Muth Andrei (andreimt) Mures 338
71 Kovacs Alexandru (alex9568) Mures 337
72 Dee Lukacs Andras Gergely (gergopc) Mures 333
73 Moldovan Radu (moldovan_radu) Mures 330
74 Diac Paul (diacpaul) Mures 324
75 Pop Marc (PopMarc) Mures 324
76 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 322
77 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 321
78 Nistor Andreea (Nistor_Andreea) Mures 320
79 Masca Ionel (Ionel1919) Mures 318
80 Mătea Augustin Ioan (Ionut18092002) Mures 317
81 Bor Andreea (andreea_bor) Mures 313
82 Contiu Dragos (Dragoscontiu) Mures 312
83 bardasan andreea (andreeabardasan) Mures 312
84 Mureșan Claudiu (Muresan_Claudiu) Mures 311
85 Santa Bianca (Santa_Bianca) Mures 311
86 Horga Larisa (LarisaHorga) Mures 309
87 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 308
88 Negovan Adalia (adanegovan) Mures 307
89 Sasaujan Cristian (SasaujanCristianAndrei) Mures 303
90 Cotoară Damian-Laurențiu (Cotoara_Damian) Mures 301
91 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 301
92 Morar Denisa Bianca (Denisa_Morar) Mures 295
93 Balas Tudor (killerkiller11) Mures 293
94 Jozsef-Adrian Sallai (draftomatic) Mures 292
95 Simedrea Silvia (simedrea_silvia) Mures 292
96 chiorean raul (raulchiorean) Mures 289
97 Radovici Vera (vera) Mures 287
98 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 287
99 Bota Andrei Raul (Bota1999) Mures 285
100 Gherman Filip (felipeG) Mures 283
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.