Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Mars aka Smen (enderbice) Olt 495
2 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 434
3 Dafteru D (djy2016) Olt 388
4 Stoica Andrei (unguruu) Olt 321
5 Negru Adelin (negruadelin) Olt 283
6 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 225
7 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 214
8 Szabo Maria (szabmari) Olt 208
9 Dinu Daniel (barket12) Olt 199
10 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
11 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 177
12 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
13 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
14 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 169
15 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 169
16 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
17 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 163
18 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
19 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
20 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
21 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
22 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 157
23 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
24 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
25 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 148
26 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
27 Dan George (DanGeorge) Olt 143
28 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 142
29 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
30 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
31 Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 141
32 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
33 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 140
34 Tudor Dana (TDana) Olt 137
35 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 136
36 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
37 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
38 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 134
39 Cîciu Alin (AlinGiulian) Olt 134
40 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
41 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
42 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 127
43 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 126
44 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
45 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
46 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
47 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
48 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
49 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
50 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
51 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
52 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 114
53 Grancea Dana (DanaG) Olt 113
54 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
55 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
56 Costea Corina (corinaa) Olt 110
57 Finca Dorian (Dori157) Olt 107
58 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
59 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
60 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
61 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
62 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
63 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
64 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
65 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
66 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
67 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 98
68 Lungu Larisa (LunguLarisa) Olt 97
69 Badescu Ion Sorin (SorinBadescu) Olt 94
70 Puiu Oana (puiuoana) Olt 93
71 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 92
72 Gaina Robert Ionut (grobert) Olt 92
73 Andrei Cristinel (AndreiCristinel) Olt 91
74 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 90
75 Predut Marius (MariusAlex) Olt 90
76 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 90
77 Cioboata Alex (cioboataalex) Olt 90
78 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 90
79 Dinovici Adriana (dinovici) Olt 89
80 Imireanu Marina (marinaimireanu) Olt 88
81 Papuc Constantin Adrian (padrian) Olt 88
82 Deaconu Alexandra (alexandra2404) Olt 87
83 Popa Ioana (popaioana1499) Olt 87
84 Truica Daniel (truicadaniel) Olt 87
85 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 85
86 Gheorghe Nicoleta Cristina (Nicoletaa99) Olt 85
87 Meleru Cornel Gabriel (gabryiel) Olt 85
88 Mitrache Alexandra (Alexandramarr17) Olt 84
89 Motroc Marius (mariusmms) Olt 84
90 Gugiu Costin (costingugiu) Olt 83
91 Croitoriu Raphael Mihai (mihmisi13) Olt 83
92 Florescu Catalin-gabriel (FlorescuGabriel96) Olt 83
93 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 83
94 Toma George Iulian (tomaiulian) Olt 82
95 Matache Razvan (rzvrazvan2014) Olt 82
96 Iosca Madalin (Madalin52545) Olt 81
97 Apreotesei Irina Antonia (IrinaApreotesei) Olt 81
98 bau bau (baubaubau) Olt 80
99 Toma Daria (daria10) Olt 79
100 Iordache Elena (elena_iordache) Olt 79
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.