Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 957
2 Dafteru D (djy2016) Olt 458
3 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 410
4 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 350
5 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
6 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 314
7 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 303
8 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
9 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 263
10 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 263
11 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 253
12 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
13 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 219
14 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 218
15 Musat Cosmin (Cosmin_M17) Olt 215
16 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 211
17 Grancea Dana (DanaG) Olt 207
18 Finca Dorian (Dori157) Olt 204
19 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 200
20 Dinu Daniel (barket12) Olt 200
21 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 199
22 Costea Corina (corinaa) Olt 197
23 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 190
24 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
25 Puiu Oana (puiuoana) Olt 181
26 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
27 - - (164829) Olt 175
28 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 173
29 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
30 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
31 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 170
32 Vlad Andrei (vladandrew28) Olt 167
33 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
34 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 165
35 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
36 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
37 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
38 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
39 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 158
40 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
41 Toma Daria (daria10) Olt 152
42 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
43 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 150
44 Dan George (DanGeorge) Olt 149
45 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
46 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
47 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
48 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
49 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
50 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 139
51 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 137
52 Tudor Dana (TDana) Olt 137
53 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 135
54 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
55 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
56 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
57 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 133
58 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
59 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 132
60 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 131
61 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 131
62 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 128
63 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
64 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
65 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
66 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
67 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
68 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
69 Prodan Mihai (mihaiprodan) Olt 120
70 Tosa Oana (TosaOana) Olt 120
71 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
72 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
73 Dan George (georgedan5) Olt 115
74 Predut Marius (MariusAlex) Olt 115
75 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
76 Marcu Silviu (icsdev13) Olt 113
77 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 113
78 bau bau (baubaubau) Olt 113
79 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
80 dasda asdwa (rarbossr2667) Olt 109
81 Circiumaru Florin (CirciumaruFlorin) Olt 106
82 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
83 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 105
84 Bosneag Alessia (alessiabosneag) Olt 104
85 Milica Ionut Marius (MILICA) Olt 104
86 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 104
87 Tudor Nicu (tnicu631) Olt 104
88 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 103
89 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
90 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 103
91 Ciupitu Octavian Andrei (pbandreiinfo) Olt 102
92 Stanciu Virginia Ana Maria (anamaria91) Olt 101
93 Elena Cristina (ElenaCristina15) Olt 101
94 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
95 Zanfiroaica MarinaLavinia (MarinaLavinia) Olt 101
96 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
97 marinela-elena stefan (elenastefan) Olt 100
98 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
99 Ţârdel Mirela (mirelatardel) Olt 100
100 Ciu Adrian (AdrianCiu) Olt 99
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.