Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Mars aka Smen (enderbice) Olt 453
2 Ianis Buse (Ianis) Olt 405
3 Dafteru D (djy2016) Olt 366
4 Stoica Andrei (unguruu) Olt 321
5 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 317
6 Negru Adelin (negruadelin) Olt 283
7 Stefanescu Ecaterina (ecaterina_stefanescu) Olt 229
8 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 225
9 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 214
10 Dinu Daniel (barket12) Olt 199
11 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
12 Szabo Maria (szabmari) Olt 179
13 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
14 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 174
15 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
16 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 169
17 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
18 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
19 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
20 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
21 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
22 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 157
23 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 153
24 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
25 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
26 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
27 Dan George (DanGeorge) Olt 143
28 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 142
29 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
30 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
31 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
32 Tudor Dana (TDana) Olt 137
33 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
34 Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 135
35 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
36 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 134
37 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
38 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
39 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 132
40 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
41 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
42 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
43 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
44 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
45 Cîciu Alin (AlinGiulian) Olt 121
46 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
47 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 121
48 Bildea Amelia (Ameliad) Olt 120
49 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
50 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 117
51 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
52 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 114
53 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
54 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
55 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
56 Costea Corina (corinaa) Olt 105
57 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
58 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
59 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 101
60 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
61 Finca Dorian (Dori157) Olt 100
62 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
63 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
64 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
65 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
66 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
67 Grancea Dana (DanaG) Olt 98
68 Lungu Larisa (LunguLarisa) Olt 97
69 Badescu Ion Sorin (SorinBadescu) Olt 94
70 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 92
71 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 92
72 Gaina Robert Ionut (grobert) Olt 92
73 Andrei Cristinel (AndreiCristinel) Olt 91
74 Cioboata Alex (cioboataalex) Olt 90
75 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 90
76 Dinovici Adriana (dinovici) Olt 89
77 Imireanu Marina (marinaimireanu) Olt 88
78 Papuc Constantin Adrian (padrian) Olt 88
79 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 88
80 Truica Daniel (truicadaniel) Olt 87
81 Puiu Oana (puiuoana) Olt 87
82 Deaconu Alexandra (alexandra2404) Olt 87
83 Popa Ioana (popaioana1499) Olt 86
84 Predut Marius (MariusAlex) Olt 86
85 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 85
86 Gheorghe Nicoleta Cristina (Nicoletaa99) Olt 85
87 Meleru Cornel Gabriel (gabryiel) Olt 85
88 Motroc Marius (mariusmms) Olt 84
89 Mitrache Alexandra (Alexandramarr17) Olt 84
90 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 83
91 Gugiu Costin (costingugiu) Olt 83
92 Croitoriu Raphael Mihai (mihmisi13) Olt 83
93 Florescu Catalin-gabriel (FlorescuGabriel96) Olt 83
94 Matache Razvan (rzvrazvan2014) Olt 82
95 Apreotesei Irina Antonia (IrinaApreotesei) Olt 81
96 Iosca Madalin (Madalin52545) Olt 81
97 Toma George Iulian (tomaiulian) Olt 81
98 Galaon Izabela (GalaonIzabela) Olt 79
99 Iordache Elena (elena_iordache) Olt 79
100 bau bau (baubaubau) Olt 79
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.