Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Mars aka Smen (enderbice) Olt 599
2 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 573
3 Dafteru D (djy2016) Olt 423
4 Stoica Andrei (unguruu) Olt 321
5 Negru Adelin (negruadelin) Olt 283
6 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 263
7 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 253
8 Szabo Maria (szabmari) Olt 252
9 Cîciu Alin (AlinGiulian) Olt 240
10 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
11 Dinu Daniel (barket12) Olt 199
12 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 199
13 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 191
14 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 190
15 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
16 Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 182
17 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
18 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
19 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 171
20 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 169
21 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 169
22 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 167
23 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
24 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 164
25 Grancea Dana (DanaG) Olt 163
26 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
27 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
28 Finca Dorian (Dori157) Olt 160
29 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 159
30 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
31 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
32 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 157
33 Costea Corina (corinaa) Olt 154
34 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
35 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
36 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 145
37 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
38 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
39 Dan George (DanGeorge) Olt 143
40 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
41 Puiu Oana (puiuoana) Olt 142
42 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
43 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
44 Tudor Dana (TDana) Olt 137
45 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
46 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
47 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 134
48 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
49 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
50 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
51 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
52 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
53 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 124
54 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
55 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
56 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
57 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 119
58 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
59 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
60 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 116
61 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
62 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 112
63 Toma Daria (daria10) Olt 111
64 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
65 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
66 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 105
67 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
68 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
69 bau bau (baubaubau) Olt 100
70 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
71 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
72 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
73 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
74 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
75 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
76 Lungu Larisa (LunguLarisa) Olt 97
77 Predut Marius (MariusAlex) Olt 96
78 Badescu Ion Sorin (SorinBadescu) Olt 94
79 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 92
80 Gaina Robert Ionut (grobert) Olt 92
81 Andrei Cristinel (AndreiCristinel) Olt 91
82 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 90
83 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 90
84 Cioboata Alex (cioboataalex) Olt 90
85 Dinovici Adriana (dinovici) Olt 89
86 Papuc Constantin Adrian (padrian) Olt 88
87 Imireanu Marina (marinaimireanu) Olt 88
88 Ciupitu Octavian Andrei (pbandreiinfo) Olt 87
89 Truica Daniel (truicadaniel) Olt 87
90 Stanica Cristian (CristiStanica) Olt 87
91 Deaconu Alexandra (alexandra2404) Olt 87
92 Popa Ioana (popaioana1499) Olt 87
93 Gheorghe Nicoleta Cristina (Nicoletaa99) Olt 86
94 Milica Ionut Marius (MILICA) Olt 86
95 Ciu Adrian (AdrianCiu) Olt 86
96 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 85
97 Meleru Cornel Gabriel (gabryiel) Olt 85
98 Stanciu Virginia Ana Maria (anamaria91) Olt 85
99 Mitrache Alexandra (Alexandramarr17) Olt 84
100 Motroc Marius (mariusmms) Olt 84
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.