Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1045
2 Dafteru D (djy2016) Olt 493
3 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 485
4 Szabo Maria (szaboo) Olt 448
5 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 425
6 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 395
7 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 361
8 You do not need to know (noone17) Olt 355
9 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
10 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 317
11 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 316
12 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 310
13 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 292
14 Popică Samuil (scriitorul) Olt 291
15 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
16 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 287
17 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 282
18 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 267
19 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 266
20 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 264
21 Finca Dorian (Dori157) Olt 255
22 Grancea Dana (DanaG) Olt 248
23 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 244
24 Costea Corina (corinaa) Olt 237
25 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 229
26 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 228
27 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
28 Puiu Oana (puiuoana) Olt 227
29 Vlad Andrei (vladandrew28) Olt 213
30 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 209
31 Dinu Daniel (barket12) Olt 202
32 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 199
33 Toma Daria (daria10) Olt 198
34 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 189
35 Lia Sara (LiaSara) Olt 189
36 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
37 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 180
38 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
39 - - (164829) Olt 175
40 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 175
41 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
42 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
43 Tosa Oana (TosaOana) Olt 168
44 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 167
45 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
46 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 162
47 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
48 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
49 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
50 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
51 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 159
52 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 158
53 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 157
54 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
55 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 152
56 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 151
57 Dan George (DanGeorge) Olt 149
58 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
59 Dan George (georgedan5) Olt 143
60 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
61 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
62 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
63 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
64 Tudor Dana (TDana) Olt 137
65 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 135
66 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
67 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
68 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
69 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 134
70 Prodan Mihai (mihaiprodan) Olt 134
71 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
72 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 133
73 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 131
74 Zanfiroaica MarinaLavinia (MarinaLavinia) Olt 131
75 Elena Cristina (ElenaCristina15) Olt 131
76 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
77 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
78 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
79 Iordache Ionuț Cosmin (Redangu) Olt 124
80 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
81 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
82 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
83 Vrabete Alexandru (Alex_Alex10) Olt 119
84 dasda asdwa (Borsmagic) Olt 117
85 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
86 Smereca Marian (marian_smereca) Olt 117
87 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
88 Circiumaru Florin (CirciumaruFlorin) Olt 116
89 bau bau (baubaubau) Olt 116
90 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 115
91 Predut Marius (MariusAlex) Olt 115
92 marinela-elena stefan (elenastefan) Olt 114
93 Marcu Silviu (icsdev13) Olt 113
94 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
95 Dominic Stefan (DominicStefan) Olt 112
96 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
97 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
98 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 106
99 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 105
100 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 104
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.