Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1107
2 無ザット コスミン (noone18) Olt 895
3 Dafteru D (djy2016) Olt 558
4 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 556
5 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 481
6 Szabo Maria (szaboo) Olt 466
7 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 447
8 Vlad Alexandru (AlexandruVlad113355) Olt 415
9 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 387
10 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 383
11 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 338
12 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 332
13 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
14 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 317
15 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 302
16 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 301
17 Popică Samuil (scriitorul) Olt 296
18 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 289
19 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 288
20 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
21 Patainea Robert (Riko) Olt 282
22 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 282
23 Finca Dorian (Dori157) Olt 280
24 Vlad Andrei (vladandrew28) Olt 277
25 Grancea Dana (DanaG) Olt 271
26 Torcea Rares (raresinformaticianul) Olt 266
27 Albert Antonia (antoniaalbert) Olt 265
28 Costea Corina (corinaa) Olt 260
29 Puiu Oana (puiuoana) Olt 245
30 Vasilescu Alex (Alexvleo10) Olt 241
31 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 239
32 Razvan . (TutuianuRazvan) Olt 238
33 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 237
34 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
35 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 227
36 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 225
37 Toma Daria (daria10) Olt 222
38 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 215
39 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 205
40 Dinu Daniel (barket12) Olt 203
41 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 200
42 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 199
43 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 199
44 Tosa Oana (TosaOana) Olt 197
45 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 191
46 Rox Ghe (rghe) Olt 189
47 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
48 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 181
49 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 180
50 - - (164829) Olt 179
51 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 179
52 bujgoi mihnea ionut (MihneaBujgoi) Olt 177
53 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
54 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
55 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 171
56 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 171
57 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
58 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 167
59 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
60 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 163
61 MIRCEA LEONARD (mircealeonard20) Olt 162
62 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
63 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
64 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
65 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 156
66 Vrabete Alexandru (Alex_Alex10) Olt 154
67 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
68 Dan George (DanGeorge) Olt 149
69 Smereca Marian (marian_smereca) Olt 148
70 Dan George (georgedan5) Olt 147
71 Prodan Mihai (mihaiprodan) Olt 146
72 Zanfiroaica MarinaLavinia (MarinaLavinia) Olt 146
73 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
74 Dobroiu Alexandru (dobroiu_alex) Olt 145
75 The Ghostface (Sakujo) Olt 144
76 Manu Robert Mihai (ManuRobert) Olt 144
77 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
78 Petre Dragos Teodor (dragos_teodor04) Olt 142
79 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
80 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
81 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 141
82 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
83 Elena Cristina (ElenaCristina15) Olt 140
84 dasda asdwa (Borsmagic) Olt 138
85 Tudor Dana (TDana) Olt 137
86 Ionica Larisa (Larisa112) Olt 137
87 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 135
88 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 135
89 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
90 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
91 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
92 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 133
93 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 133
94 Gherghinaru Florin Gabriel (florin_dud7) Olt 133
95 Nitu Daniel (Nitu_D) Olt 131
96 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 131
97 Iordache Ionuț Cosmin (Redangu) Olt 129
98 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 128
99 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
100 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.