Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 753
2 Mars aka Smen (enderbice) Olt 710
3 Dafteru D (djy2016) Olt 427
4 Stoica Andrei (unguruu) Olt 321
5 Szabo Maria (szabmari) Olt 305
6 Negru Adelin (negruadelin) Olt 284
7 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 282
8 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 276
9 Cîciu Alin (AlinGiulian) Olt 259
10 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
11 Novac Mihaela (novamiha) Olt 225
12 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 218
13 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 216
14 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 209
15 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 204
16 Dinu Daniel (barket12) Olt 199
17 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 190
18 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 188
19 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 185
20 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
21 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 181
22 Finca Dorian (Dori157) Olt 178
23 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
24 Grancea Dana (DanaG) Olt 175
25 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
26 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 173
27 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
28 Costea Corina (corinaa) Olt 167
29 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
30 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
31 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
32 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
33 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
34 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 157
35 Puiu Oana (puiuoana) Olt 153
36 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
37 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
38 Dan George (DanGeorge) Olt 149
39 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
40 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
41 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
42 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
43 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
44 Tudor Dana (TDana) Olt 137
45 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
46 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
47 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 134
48 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
49 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
50 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 133
51 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 133
52 - - (164829) Olt 130
53 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
54 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
55 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
56 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
57 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
58 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 123
59 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 123
60 Toma Daria (daria10) Olt 122
61 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
62 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
63 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
64 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
65 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 113
66 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
67 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 109
68 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
69 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
70 bau bau (baubaubau) Olt 102
71 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
72 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
73 Predut Marius (MariusAlex) Olt 100
74 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
75 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 100
76 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
77 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
78 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
79 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
80 Lungu Larisa (LunguLarisa) Olt 97
81 Badescu Ion Sorin (SorinBadescu) Olt 94
82 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 93
83 Milica Ionut Marius (MILICA) Olt 93
84 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 92
85 Gaina Robert Ionut (grobert) Olt 92
86 Stanciu Virginia Ana Maria (anamaria91) Olt 91
87 Andrei Cristinel (AndreiCristinel) Olt 91
88 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 90
89 Cioboata Alex (cioboataalex) Olt 90
90 Ciupitu Octavian Andrei (pbandreiinfo) Olt 90
91 Dinovici Adriana (dinovici) Olt 89
92 Stanica Cristian (CristiStanica) Olt 88
93 Ciu Adrian (AdrianCiu) Olt 88
94 Papuc Constantin Adrian (padrian) Olt 88
95 Imireanu Marina (marinaimireanu) Olt 88
96 Truica Daniel (truicadaniel) Olt 87
97 Deaconu Alexandra (alexandra2404) Olt 87
98 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 87
99 Popa Ioana (popaioana1499) Olt 87
100 Gheorghe Nicoleta Cristina (Nicoletaa99) Olt 86
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.