Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 843
2 Dafteru D (djy2016) Olt 444
3 Szabo Maria (szabmari) Olt 344
4 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 330
5 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
6 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 300
7 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 293
8 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 292
9 Negru Adelin (negruadelin) Olt 284
10 Novac Mihaela (novamiha) Olt 264
11 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 253
12 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 242
13 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 236
14 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
15 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 205
16 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 202
17 Dinu Daniel (barket12) Olt 200
18 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 198
19 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 193
20 Grancea Dana (DanaG) Olt 190
21 Finca Dorian (Dori157) Olt 188
22 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
23 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 182
24 Costea Corina (corinaa) Olt 182
25 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
26 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
27 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
28 Puiu Oana (puiuoana) Olt 167
29 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
30 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
31 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
32 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 161
33 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
34 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
35 - - (164829) Olt 158
36 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 157
37 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 156
38 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
39 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 150
40 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
41 Dan George (DanGeorge) Olt 149
42 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
43 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
44 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
45 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
46 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
47 Tudor Dana (TDana) Olt 137
48 Toma Daria (daria10) Olt 136
49 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
50 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 134
51 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 134
52 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
53 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
54 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
55 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 127
56 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
57 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
58 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
59 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
60 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
61 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 123
62 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 123
63 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
64 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
65 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
66 Predut Marius (MariusAlex) Olt 115
67 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 113
68 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
69 bau bau (baubaubau) Olt 113
70 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
71 Tosa Oana (TosaOana) Olt 107
72 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
73 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 104
74 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
75 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 102
76 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
77 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
78 Milica Ionut Marius (MILICA) Olt 100
79 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
80 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
81 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
82 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
83 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
84 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 97
85 Stanciu Virginia Ana Maria (anamaria91) Olt 97
86 Lungu Larisa (LunguLarisa) Olt 97
87 Bosneag Alessia (alessiabosneag) Olt 97
88 Ciupitu Octavian Andrei (pbandreiinfo) Olt 96
89 Matei Mirel (MateiMirel) Olt 94
90 Ciu Adrian (AdrianCiu) Olt 94
91 Badescu Ion Sorin (SorinBadescu) Olt 94
92 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 93
93 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 92
94 Gaina Robert Ionut (grobert) Olt 92
95 Dumitru Damaris (dumitrudamaris) Olt 91
96 Andrei Cristinel (AndreiCristinel) Olt 91
97 marinela-elena stefan (elenastefan) Olt 91
98 Stanica Cristian (CristiStanica) Olt 91
99 Cioboata Alex (cioboataalex) Olt 90
100 Rox Ghe (rghe) Olt 90
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.