Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 949
2 Dafteru D (djy2016) Olt 457
3 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 410
4 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 350
5 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
6 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 314
7 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 303
8 Negru Adelin (negruadelin) Olt 284
9 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 263
10 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 253
11 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 253
12 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
13 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 219
14 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 218
15 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 211
16 Grancea Dana (DanaG) Olt 207
17 Finca Dorian (Dori157) Olt 204
18 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 200
19 Dinu Daniel (barket12) Olt 200
20 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 199
21 Costea Corina (corinaa) Olt 197
22 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
23 Puiu Oana (puiuoana) Olt 181
24 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
25 - - (164829) Olt 175
26 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
27 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
28 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 170
29 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
30 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 165
31 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
32 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 162
33 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
34 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
35 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 158
36 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
37 Toma Daria (daria10) Olt 152
38 Lia Sara (LiaSara) Olt 150
39 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 150
40 Dan George (DanGeorge) Olt 149
41 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
42 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
43 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
44 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
45 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
46 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 139
47 Tudor Dana (TDana) Olt 137
48 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 137
49 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 135
50 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
51 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 134
52 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
53 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
54 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 132
55 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 132
56 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 131
57 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 128
58 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
59 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
60 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 125
61 Joian Ionut Daniel (JOIANIONUT) Olt 124
62 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
63 Barbulescu Florinel (BarbulescuFlorinel) Olt 121
64 Tosa Oana (TosaOana) Olt 118
65 Stoica George (catalinstoica) Olt 117
66 Papuc Adrian (papucadrian) Olt 117
67 Prodan Mihai (Mihai_Prodan) Olt 116
68 Predut Marius (MariusAlex) Olt 115
69 Joita Dragos Ionut (dragosjoita) Olt 113
70 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 113
71 Marcu Silviu (icsdev13) Olt 113
72 bau bau (baubaubau) Olt 113
73 Olteanu Marius Florin (OlteanuMariusFlorin) Olt 111
74 dasda asdwa (rarbossr2667) Olt 109
75 Ciobanu Lavinia (Lavi21) Olt 106
76 Grigore Cosmin (GrigoreC) Olt 105
77 Circiumaru Florin (CirciumaruFlorin) Olt 105
78 Milica Ionut Marius (MILICA) Olt 104
79 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 104
80 Bosneag Alessia (alessiabosneag) Olt 104
81 Tufa Virgil Mihail Gabriel (tmihai) Olt 103
82 Ciupitu Octavian Andrei (pbandreiinfo) Olt 102
83 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 102
84 Elena Cristina (ElenaCristina15) Olt 101
85 Stanciu Virginia Ana Maria (anamaria91) Olt 101
86 Dinca Alina (DincaAlina) Olt 101
87 Zanfiroaica MarinaLavinia (MarinaLavinia) Olt 101
88 Căpriță Roxana (CapritaRoxana) Olt 100
89 marinela-elena stefan (elenastefan) Olt 100
90 Ciocirlan Catalin (Cata1) Olt 100
91 Ţârdel Mirela (mirelatardel) Olt 100
92 Ciu Adrian (AdrianCiu) Olt 99
93 Chita Olimpia (pchgread) Olt 99
94 Marinescu Cristian (akodios) Olt 99
95 Basangiu Marius (basangiumarius) Olt 99
96 Ghiuleanu Ionut Cezar (Cezar18) Olt 99
97 Cirju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 98
98 Tudor Nicu (tnicu631) Olt 98
99 Dominic Stefan (DominicStefan) Olt 98
100 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 97
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.