Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1071
2 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 879
3 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 808
4 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 800
5 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 667
6 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 642
7 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 633
8 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 627
9 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 605
10 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
11 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 564
12 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 546
13 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
14 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
15 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
16 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 450
17 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 418
18 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 415
19 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 415
20 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
21 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
22 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 390
23 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 377
24 chri s (chrisobis) Satu Mare 371
25 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 370
26 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 359
27 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 347
28 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 347
29 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 342
30 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 341
31 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 335
32 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 334
33 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 331
34 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
35 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 313
36 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 312
37 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 311
38 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 306
39 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 299
40 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 299
41 Racolta Raul (CB) Satu Mare 293
42 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 287
43 David Dan (DanD) Satu Mare 286
44 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 284
45 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
46 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 283
47 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 283
48 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 270
49 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 267
50 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 262
51 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 255
52 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 252
53 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 251
54 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 251
55 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 240
56 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 237
57 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 231
58 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 230
59 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 226
60 Caraba Marian (fratelemarian) Satu Mare 222
61 geng walter (walter) Satu Mare 213
62 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
63 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 211
64 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 210
65 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 196
66 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 196
67 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
68 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 190
69 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 190
70 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 188
71 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 186
72 Engel Ines (engelines) Satu Mare 186
73 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 185
74 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 184
75 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 182
76 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 178
77 Sabou Mark (Sabou_Mark) Satu Mare 176
78 veres florian (veresflorian) Satu Mare 176
79 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 175
80 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
81 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 171
82 Tot Marc (marctot) Satu Mare 168
83 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
84 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 164
85 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
86 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
87 Nagy Doru (NagyDoru) Satu Mare 161
88 George Onet (iliketrains) Satu Mare 161
89 Markus Blanka (BlankaMarkus) Satu Mare 160
90 Filip Alesia (Alesiafilip) Satu Mare 159
91 Temian Horea (hory_tem) Satu Mare 158
92 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 157
93 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
94 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
95 Ilisei Rares (IliseiRares) Satu Mare 154
96 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
97 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 153
98 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
99 Havrincea Andrea (Andrea_Havrincea) Satu Mare 148
100 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 147
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.