Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 632
2 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 525
3 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 520
4 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 509
5 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 504
6 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 424
7 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 354
8 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 346
9 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 326
10 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 320
11 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
12 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 314
13 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 309
14 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 299
15 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 282
16 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 279
17 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 260
18 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 258
19 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 255
20 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 245
21 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 244
22 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 244
23 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 237
24 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 234
25 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 230
26 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 229
27 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 218
28 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 214
29 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
30 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 212
31 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 211
32 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 202
33 Racolta Raul (CB) Satu Mare 199
34 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 199
35 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
36 David Dan (DanD) Satu Mare 195
37 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 192
38 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 185
39 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 183
40 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 183
41 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 180
42 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 178
43 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 174
44 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
45 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 169
46 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
47 Mehi Mihai (ChopChop) Satu Mare 165
48 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 164
49 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 164
50 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
51 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 157
52 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 157
53 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 156
54 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 156
55 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 155
56 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
57 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 154
58 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
59 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 150
60 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
61 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
62 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 135
63 Pintea Alexandra (alexandrapintea) Satu Mare 135
64 Fodor Beatrix (fodorbea17) Satu Mare 132
65 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 131
66 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 130
67 Tester Probleme (TesterProbleme) Satu Mare 129
68 Grosan Raul (raulgrosan) Satu Mare 129
69 Bogdan Sebastian (butwait1sec) Satu Mare 128
70 Uhl Laura (uhllaura) Satu Mare 128
71 Kadar Andreea (20Andreea00) Satu Mare 128
72 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 126
73 Iordache Stefan (Stefan_Iordache) Satu Mare 125
74 Avasi Oana (oanaavasi) Satu Mare 124
75 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 122
76 Ursu Dan Corin (dan_ursu) Satu Mare 122
77 Bura Beniamin (bengio) Satu Mare 121
78 Donca Maria (MariaDonca) Satu Mare 119
79 Podina Tudor (Podi) Satu Mare 119
80 Vitoc Alecs (valecs97) Satu Mare 118
81 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 117
82 Moldovan Cristian (mcg) Satu Mare 115
83 Stan Iasmina (staniasminamihaela) Satu Mare 115
84 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 114
85 Rus Lavinia (Lavinia180800) Satu Mare 113
86 Bucseneanu Sorana (sorana_bucseneanu) Satu Mare 111
87 Berecz Gabriel (gabriel_bjg) Satu Mare 110
88 Danut Bogdan (danutbogdan) Satu Mare 110
89 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 107
90 Zvunka Lorena (LorenaM) Satu Mare 106
91 Caracioni Octavian (TopsideOak405) Satu Mare 105
92 Ulics Daniel (Daniulics) Satu Mare 104
93 Ghisan Hannelore (HanneloreGhisan) Satu Mare 103
94 Pop Bogdan (PopBogdan123) Satu Mare 102
95 Andreea Lung (deea_deya) Satu Mare 100
96 Arteni Dan (dan_arteni) Satu Mare 100
97 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 97
98 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 95
99 Cizmar Cristian (cristicristi8160) Satu Mare 92
100 Mihnea Miron (MihneaMiron) Satu Mare 91
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.