Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 795
2 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 601
3 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 580
4 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 533
5 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
6 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 517
7 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 490
8 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 478
9 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 419
10 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 389
11 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 375
12 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 369
13 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 360
14 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 357
15 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 347
16 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 332
17 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 326
18 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
19 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 309
20 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 305
21 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 301
22 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 300
23 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 293
24 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 292
25 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 291
26 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 286
27 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
28 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 279
29 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 274
30 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 273
31 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 272
32 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 265
33 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 263
34 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 262
35 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 261
36 David Dan (DanD) Satu Mare 259
37 Racolta Raul (CB) Satu Mare 259
38 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 253
39 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 249
40 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 247
41 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 246
42 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 243
43 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 230
44 Cozma Casiana (CozmaCasiana) Satu Mare 228
45 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 226
46 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 222
47 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 217
48 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
49 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 209
50 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 198
51 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
52 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 193
53 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 192
54 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 189
55 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 186
56 Mehi Mihai (ChopChop) Satu Mare 185
57 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 184
58 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 181
59 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 175
60 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 174
61 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 173
62 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
63 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 170
64 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 170
65 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
66 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 164
67 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
68 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
69 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 161
70 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 157
71 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
72 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 155
73 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
74 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 154
75 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
76 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 149
77 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
78 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 146
79 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
80 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 143
81 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 143
82 Danut Bogdan (danutbogdan) Satu Mare 139
83 David Alex (Alex_David1337) Satu Mare 137
84 Pintea Alexandra (alexandrapintea) Satu Mare 135
85 Fodor Beatrix (fodorbea17) Satu Mare 132
86 Grosan Raul (raulgrosan) Satu Mare 130
87 Tester Probleme (TesterProbleme) Satu Mare 129
88 Pop Bogdan (PopBogdan123) Satu Mare 129
89 Kadar Andreea (20Andreea00) Satu Mare 128
90 Bogdan Sebastian (butwait1sec) Satu Mare 128
91 Uhl Laura (uhllaura) Satu Mare 128
92 Podina Tudor (Podi) Satu Mare 127
93 geng walter (walter) Satu Mare 126
94 Iordache Stefan (Stefan_Iordache) Satu Mare 125
95 Avasi Oana (oanaavasi) Satu Mare 124
96 Ursu Dan Corin (dan_ursu) Satu Mare 122
97 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 122
98 Tripon Briana (TriponBriana) Satu Mare 121
99 Bura Beniamin (bengio) Satu Mare 121
100 Donca Maria (MariaDonca) Satu Mare 119
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.