Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1004
2 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 851
3 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 800
4 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 691
5 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 640
6 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 630
7 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
8 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 554
9 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 550
10 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 545
11 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
12 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 530
13 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
14 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 500
15 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
16 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 432
17 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 415
18 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 413
19 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
20 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
21 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 390
22 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 388
23 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 375
24 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 369
25 chri s (chrisobis) Satu Mare 363
26 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 347
27 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 345
28 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 339
29 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 337
30 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 335
31 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 334
32 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 329
33 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 328
34 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
35 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 312
36 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 308
37 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 303
38 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 299
39 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 299
40 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 296
41 Racolta Raul (CB) Satu Mare 292
42 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 284
43 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 283
44 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
45 David Dan (DanD) Satu Mare 283
46 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 281
47 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 280
48 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 270
49 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 267
50 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 260
51 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 252
52 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 251
53 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 248
54 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 248
55 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 237
56 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 230
57 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 230
58 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 229
59 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 226
60 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
61 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 211
62 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 210
63 Caraba Marian (fratelemarian) Satu Mare 208
64 geng walter (walter) Satu Mare 207
65 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 196
66 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
67 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 193
68 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 190
69 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 190
70 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 188
71 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 186
72 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 185
73 Engel Ines (engelines) Satu Mare 185
74 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 184
75 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 180
76 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 178
77 veres florian (veresflorian) Satu Mare 176
78 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 175
79 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
80 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 171
81 Sabou Mark (Sabou_Mark) Satu Mare 168
82 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
83 Tot Marc (marctot) Satu Mare 166
84 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 163
85 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
86 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
87 Markus Blanka (BlankaMarkus) Satu Mare 160
88 George Onet (iliketrains) Satu Mare 159
89 Filip Alesia (Alesiafilip) Satu Mare 158
90 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
91 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 154
92 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
93 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
94 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 153
95 Ilisei Rares (IliseiRares) Satu Mare 153
96 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
97 Havrincea Andrea (Andrea_Havrincea) Satu Mare 148
98 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 147
99 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 147
100 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.