Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 688
2 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 525
3 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 521
4 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 509
5 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 504
6 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 424
7 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 354
8 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 347
9 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 346
10 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 328
11 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
12 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 314
13 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 310
14 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 299
15 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 282
16 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 279
17 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 267
18 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 260
19 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 255
20 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 245
21 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 244
22 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 244
23 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 237
24 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 234
25 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 230
26 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 230
27 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 229
28 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 218
29 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 214
30 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
31 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 212
32 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 211
33 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 202
34 Racolta Raul (CB) Satu Mare 199
35 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 199
36 David Dan (DanD) Satu Mare 195
37 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
38 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 192
39 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 185
40 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 183
41 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 180
42 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 178
43 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 174
44 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
45 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 170
46 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
47 Mehi Mihai (ChopChop) Satu Mare 165
48 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 164
49 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 164
50 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
51 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 158
52 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 157
53 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
54 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 156
55 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 156
56 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 155
57 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
58 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
59 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 152
60 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
61 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
62 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 135
63 Pintea Alexandra (alexandrapintea) Satu Mare 135
64 Fodor Beatrix (fodorbea17) Satu Mare 132
65 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 131
66 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 130
67 Tester Probleme (TesterProbleme) Satu Mare 129
68 Grosan Raul (raulgrosan) Satu Mare 129
69 Uhl Laura (uhllaura) Satu Mare 128
70 Kadar Andreea (20Andreea00) Satu Mare 128
71 Bogdan Sebastian (butwait1sec) Satu Mare 128
72 Podina Tudor (Podi) Satu Mare 127
73 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 126
74 Iordache Stefan (Stefan_Iordache) Satu Mare 125
75 Avasi Oana (oanaavasi) Satu Mare 124
76 Ursu Dan Corin (dan_ursu) Satu Mare 122
77 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 122
78 Bura Beniamin (bengio) Satu Mare 121
79 Donca Maria (MariaDonca) Satu Mare 119
80 Vitoc Alecs (valecs97) Satu Mare 118
81 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 117
82 Caracioni Octavian (TopsideOak405) Satu Mare 116
83 Stan Iasmina (staniasminamihaela) Satu Mare 115
84 Moldovan Cristian (mcg) Satu Mare 115
85 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 114
86 Rus Lavinia (Lavinia180800) Satu Mare 113
87 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 111
88 Bucseneanu Sorana (sorana_bucseneanu) Satu Mare 111
89 Danut Bogdan (danutbogdan) Satu Mare 110
90 Berecz Gabriel (gabriel_bjg) Satu Mare 110
91 Zvunka Lorena (LorenaM) Satu Mare 106
92 Ulics Daniel (Daniulics) Satu Mare 104
93 Jiboc Manuel (Manu15) Satu Mare 104
94 Ghisan Hannelore (HanneloreGhisan) Satu Mare 103
95 Pop Bogdan (PopBogdan123) Satu Mare 102
96 Arteni Dan (dan_arteni) Satu Mare 100
97 Andreea Lung (deea_deya) Satu Mare 100
98 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 97
99 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 95
100 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 93
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.