Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 836
2 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 640
3 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 621
4 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 621
5 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 612
6 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 568
7 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 541
8 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 537
9 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
10 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 480
11 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 456
12 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 413
13 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 408
14 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 393
15 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 372
16 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 364
17 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 357
18 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 350
19 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 348
20 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 347
21 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 342
22 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 335
23 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 334
24 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 330
25 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 326
26 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 318
27 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
28 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 315
29 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 306
30 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 305
31 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 301
32 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 301
33 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 297
34 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 294
35 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 289
36 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 288
37 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 286
38 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
39 Racolta Raul (CB) Satu Mare 282
40 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 281
41 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 279
42 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 276
43 David Dan (DanD) Satu Mare 271
44 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 271
45 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 267
46 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 255
47 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 251
48 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 242
49 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 238
50 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 238
51 chri s (chrisobis) Satu Mare 233
52 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 232
53 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 230
54 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 229
55 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 218
56 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
57 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 212
58 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 210
59 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 205
60 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
61 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 190
62 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 190
63 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 188
64 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 186
65 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 183
66 Caraba Marian (fratelemarian) Satu Mare 181
67 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 179
68 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 176
69 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 175
70 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 174
71 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 173
72 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
73 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 171
74 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
75 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 167
76 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 163
77 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
78 geng walter (walter) Satu Mare 162
79 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
80 Markus Blanka (BlankaMarkus) Satu Mare 158
81 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
82 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
83 veres florian (veresflorian) Satu Mare 154
84 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 153
85 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
86 Engel Ines (engelines) Satu Mare 149
87 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
88 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 147
89 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 147
90 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 147
91 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
92 Sabou Mark (Sabou_Mark) Satu Mare 144
93 Danut Bogdan (danutbogdan) Satu Mare 143
94 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 142
95 Tot Marc (marctot) Satu Mare 140
96 Havrincea Andrea (Andrea_Havrincea) Satu Mare 136
97 Pintea Alexandra (alexandrapintea) Satu Mare 135
98 Pop Bogdan (PopBogdan123) Satu Mare 133
99 Fodor Beatrix (fodorbea17) Satu Mare 132
100 Grosan Raul (raulgrosan) Satu Mare 130
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.