Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 851
2 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 823
3 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 674
4 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 640
5 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 630
6 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 606
7 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 545
8 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 537
9 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
10 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 498
11 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 496
12 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 486
13 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 482
14 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 465
15 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 415
16 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 413
17 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 411
18 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 399
19 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 391
20 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 375
21 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 372
22 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 368
23 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 364
24 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 353
25 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 347
26 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 345
27 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 339
28 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 335
29 chri s (chrisobis) Satu Mare 329
30 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 328
31 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 326
32 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 324
33 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
34 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 312
35 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 308
36 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 303
37 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 299
38 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 298
39 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 296
40 Racolta Raul (CB) Satu Mare 292
41 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 285
42 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 284
43 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
44 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 283
45 David Dan (DanD) Satu Mare 282
46 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 280
47 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 267
48 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 263
49 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 262
50 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 254
51 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 252
52 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 248
53 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 246
54 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 237
55 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 230
56 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 228
57 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 219
58 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 213
59 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
60 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 211
61 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 210
62 geng walter (walter) Satu Mare 205
63 Caraba Marian (fratelemarian) Satu Mare 203
64 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
65 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 193
66 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 190
67 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 190
68 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 187
69 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 186
70 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 184
71 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 181
72 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 180
73 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 180
74 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 180
75 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 177
76 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 175
77 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
78 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 171
79 Engel Ines (engelines) Satu Mare 171
80 veres florian (veresflorian) Satu Mare 169
81 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
82 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
83 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
84 Sabou Mark (Sabou_Mark) Satu Mare 160
85 Markus Blanka (BlankaMarkus) Satu Mare 160
86 Tot Marc (marctot) Satu Mare 159
87 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 158
88 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
89 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
90 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 153
91 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
92 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
93 Havrincea Andrea (Andrea_Havrincea) Satu Mare 148
94 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 147
95 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 147
96 Filip Alesia (Alesiafilip) Satu Mare 147
97 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
98 Ilisei Rares (IliseiRares) Satu Mare 146
99 Alex Fanea (FaneaAlex) Satu Mare 146
100 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 144
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.