Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 719
2 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 564
3 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 543
4 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 525
5 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 521
6 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 475
7 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 407
8 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 361
9 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 354
10 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 346
11 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 341
12 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 329
13 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
14 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 310
15 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 290
16 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 282
17 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 280
18 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 279
19 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 273
20 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 264
21 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 261
22 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 254
23 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 254
24 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 250
25 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 248
26 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 246
27 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 246
28 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 240
29 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 239
30 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 237
31 Racolta Raul (CB) Satu Mare 229
32 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 229
33 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 227
34 David Dan (DanD) Satu Mare 217
35 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
36 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 208
37 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 206
38 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 200
39 Cherecheș Andrei (AndreiChereches02) Satu Mare 196
40 Posta Catalin (catap97) Satu Mare 195
41 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 192
42 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 191
43 Czintos Roland (RoliDavid) Satu Mare 184
44 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 180
45 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 174
46 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 174
47 Culic Bia (biaculic) Satu Mare 172
48 Mocan Razvan (razm) Satu Mare 172
49 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 170
50 Mehi Mihai (ChopChop) Satu Mare 167
51 Moldovan Theodora (todomoldovan) Satu Mare 167
52 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 163
53 Kiraly Alexandru (KiralyCraft) Satu Mare 162
54 Nyikita Aleodor (Aleodor) Satu Mare 161
55 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 158
56 Sofran Geo (eudavid99) Satu Mare 157
57 Tincu Diana (DianaTincu) Satu Mare 155
58 Caracioni Octavian (TopsideOak405) Satu Mare 154
59 Bodo Bianca (bodobianca) Satu Mare 154
60 Ducai David (davidducai) Satu Mare 153
61 raul ionut (mingiutza) Satu Mare 148
62 Branisteanu Bogdan (bogdycityfan) Satu Mare 146
63 Beres Iulia (IuliaBeres) Satu Mare 145
64 Tomsa Ioana (Ioana9111) Satu Mare 143
65 Tataruca Serban (Serbanelul) Satu Mare 140
66 Pintea Alexandra (alexandrapintea) Satu Mare 135
67 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 134
68 Fodor Beatrix (fodorbea17) Satu Mare 132
69 Linzenbold Walter (LinzenboldWalter) Satu Mare 130
70 Grosan Raul (raulgrosan) Satu Mare 129
71 Tester Probleme (TesterProbleme) Satu Mare 129
72 Kadar Andreea (20Andreea00) Satu Mare 128
73 Uhl Laura (uhllaura) Satu Mare 128
74 Bogdan Sebastian (butwait1sec) Satu Mare 128
75 Podina Tudor (Podi) Satu Mare 127
76 Ignat Eduard (edy_ignat) Satu Mare 126
77 Iordache Stefan (Stefan_Iordache) Satu Mare 125
78 Avasi Oana (oanaavasi) Satu Mare 124
79 Morar Antonio (Tonny) Satu Mare 123
80 Dumuta Rares (dumutarares) Satu Mare 122
81 Ursu Dan Corin (dan_ursu) Satu Mare 122
82 Bura Beniamin (bengio) Satu Mare 121
83 Pop Bogdan (PopBogdan123) Satu Mare 119
84 Donca Maria (MariaDonca) Satu Mare 119
85 Vitoc Alecs (valecs97) Satu Mare 118
86 Lucut Andreea (Ade18) Satu Mare 117
87 Stan Iasmina (staniasminamihaela) Satu Mare 115
88 Moldovan Cristian (mcg) Satu Mare 115
89 Rus Lavinia (Lavinia180800) Satu Mare 113
90 Danut Bogdan (danutbogdan) Satu Mare 113
91 Bucseneanu Sorana (sorana_bucseneanu) Satu Mare 111
92 Rob Andrei (RobAndrei) Satu Mare 110
93 Berecz Gabriel (gabriel_bjg) Satu Mare 110
94 Jiboc Manuel (Manu15) Satu Mare 106
95 Zvunka Lorena (LorenaM) Satu Mare 106
96 Ulics Daniel (Daniulics) Satu Mare 104
97 Indricuţ Alexandru (alex_22) Satu Mare 104
98 Ghisan Hannelore (HanneloreGhisan) Satu Mare 103
99 Arteni Dan (dan_arteni) Satu Mare 100
100 Andreea Lung (deea_deya) Satu Mare 100
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.