Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1178
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 1091
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 1012
4 Oana Fiat (oanaf) Timis 856
5 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
6 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 558
7 Vasiu Rares (Vasiu_Rares) Timis 532
8 Popescu Florina (user1000) Timis 502
9 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 422
10 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
11 Dan Danutz (RaZvI) Timis 379
12 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 328
13 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 327
14 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 319
15 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 305
16 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 301
17 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 296
18 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 291
19 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 283
20 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
21 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 264
22 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 261
23 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 256
24 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
25 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 246
26 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 239
27 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 238
28 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
29 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 235
30 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 233
31 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 231
32 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 227
33 Constantin Catalina (constantin_catalina) Timis 226
34 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 225
35 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 223
36 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 223
37 Bonea Mara (marabonea) Timis 223
38 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 223
39 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 218
40 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
41 Ghera Denis (denisghera) Timis 211
42 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 210
43 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 209
44 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 207
45 Vaşar Adela (Adela14) Timis 205
46 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 204
47 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
48 pefilm . (lucascarlat) Timis 198
49 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 197
50 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 196
51 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 195
52 Livadariu David (dadvilfed) Timis 195
53 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 195
54 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 193
55 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 192
56 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 186
57 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 186
58 Milchi Oana (EMilchi) Timis 184
59 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 183
60 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 182
61 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 179
62 radu ariana (radu_ariana) Timis 175
63 Tiru Andrei Dragos (Tiru_Andrei_Dragos) Timis 173
64 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 171
65 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 170
66 Capatina Alexandru (Caleata66) Timis 169
67 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 168
68 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
69 Lile Timeea (timeealile) Timis 166
70 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 164
71 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 164
72 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 163
73 Indries Sorana (Sorana08) Timis 162
74 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 160
75 Chis Bogdan (chis32) Timis 159
76 Militaru Odette (Militaru_Odette) Timis 159
77 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
78 Poenaru Diana (diana_307) Timis 155
79 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 154
80 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 152
81 Fortis Victor Stefan (Victor_Fortis) Timis 151
82 Lata Eduard (lataeduard) Timis 151
83 Chileban Dragos (DragosChileban) Timis 150
84 pascu stefania (pascu_stefania) Timis 150
85 Ciutacu Tudor (rodvas1) Timis 149
86 Pătroescu Casian (Patroescu_Casian) Timis 148
87 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 148
88 Matei Tudor (matei_tudor) Timis 147
89 Borca Bogdan-Gabriel (Borca_Bogdan_Gabriel) Timis 146
90 Lupulescu Vlad (lupulescu_vlad) Timis 146
91 Geanina Ene (enegeanina) Timis 145
92 Sion Denis (Sion_Denis) Timis 144
93 Brittich Ana (Ana77B) Timis 144
94 Marcu Cristina (kity) Timis 144
95 Ciotarla Ania (Ania) Timis 143
96 Velea Miruna Denisa (miruna_velea) Timis 143
97 Blajovan Ana (AnaMariaBlajovan) Timis 142
98 Jurita Iulia (IuliaJurita) Timis 141
99 Borsos Matheas (maty15) Timis 140
100 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 140
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.