Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1092
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 917
3 Oana Fiat (oanaf) Timis 808
4 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 680
5 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 512
6 neagoe eugen (eneagoe) Timis 388
7 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 387
8 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
9 Dan Danutz (RaZvI) Timis 378
10 Popescu Florina (user1000) Timis 331
11 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
12 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 262
13 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 241
14 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 231
15 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 229
16 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 219
17 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 218
18 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
19 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 212
20 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 206
21 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 201
22 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
23 Patrut Maria (patrutmaria1226) Timis 194
24 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 182
25 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 178
26 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 178
27 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 178
28 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 177
29 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 172
30 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 171
31 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 171
32 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
33 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 164
34 pefilm . (lucascarlat) Timis 161
35 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 160
36 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 159
37 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 159
38 Vasiu Rares (Vasiu_Rares) Timis 158
39 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
40 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 156
41 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 156
42 Ghera Denis (denisghera) Timis 155
43 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 149
44 Milchi Elena Oana (EMilchi) Timis 149
45 Livadariu David (dadvilfed) Timis 147
46 Lupulescu Vlad (lupulescu_vlad) Timis 146
47 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 143
48 Velea Miruna Denisa (miruna_velea) Timis 143
49 Vaşar Adela (Adela14) Timis 142
50 Blajovan Ana (AnaMariaBlajovan) Timis 140
51 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 139
52 Lile Timeea (timeealile) Timis 138
53 Deian Andrei (one_build_man) Timis 138
54 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 137
55 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 134
56 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 132
57 Udrescu Andreea Maria Luciana (AndreeaMLU) Timis 131
58 Virga Alexia (alexia_virga) Timis 130
59 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 129
60 Madaras Alex (AlexM00) Timis 127
61 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 126
62 Ignar Mirabela (Bela_98) Timis 126
63 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 124
64 Ghinescu Lucian Calin (Luky) Timis 123
65 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 122
66 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 122
67 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 121
68 Geanina Ene (enegeanina) Timis 120
69 Nu AmNume (Ish) Timis 120
70 Sfetcu Mihai-Andrei-Stefan (SFETCUANDREI) Timis 120
71 Filip Andrei (Andrei_Filip) Timis 120
72 Ciutacu Tudor (rodvas1) Timis 120
73 Cinteza Emil (EmilR0) Timis 118
74 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 118
75 Bonea Mara (marabonea) Timis 117
76 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 116
77 Draganescu Ioana (IoanaDraganescu) Timis 114
78 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 113
79 Deaconescu Andrei (AndreiDea) Timis 111
80 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 109
81 Urlan Rares (rares_urlan) Timis 108
82 Poenaru Diana (diana_307) Timis 106
83 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 106
84 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 105
85 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 104
86 Duma Feigl Mihnea (dumamihnea) Timis 103
87 Chis Bogdan (chis32) Timis 102
88 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 102
89 Jieanu Stefan (StefanJ) Timis 102
90 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 102
91 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 100
92 Fircea Stefan (stefan_fircea) Timis 100
93 Ivancu Andreea Raluca (RK_05) Timis 97
94 radu ariana (radu_ariana) Timis 97
95 Mercea Marisia (mercea_marisia) Timis 97
96 Constantin Catalina (constantin_catalina) Timis 97
97 Pretorian Razvan (pretorian_razvan) Timis 97
98 Sturza Natalia (Sturza_Natalia) Timis 97
99 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 95
100 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 95
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.