Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1136
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 1031
3 Oana Fiat (oanaf) Timis 829
4 neagoe eugen (eneagoe) Timis 784
5 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
6 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 539
7 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 418
8 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
9 Popescu Florina (user1000) Timis 379
10 Dan Danutz (RaZvI) Timis 378
11 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 312
12 Vasiu Rares (Vasiu_Rares) Timis 307
13 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 281
14 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 273
15 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
16 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 261
17 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
18 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 250
19 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 244
20 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 243
21 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 241
22 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 234
23 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 233
24 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 233
25 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
26 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 214
27 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 206
28 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 206
29 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 201
30 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 201
31 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 199
32 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
33 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 197
34 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 190
35 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 188
36 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 186
37 pefilm . (lucascarlat) Timis 185
38 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 184
39 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 183
40 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 182
41 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 179
42 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 179
43 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 178
44 Livadariu David (dadvilfed) Timis 177
45 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 176
46 Bonea Mara (marabonea) Timis 176
47 Ghera Denis (denisghera) Timis 176
48 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 176
49 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 173
50 Constantin Catalina (constantin_catalina) Timis 170
51 Vaşar Adela (Adela14) Timis 168
52 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 167
53 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
54 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 164
55 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 164
56 Milchi Elena Oana (EMilchi) Timis 164
57 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 161
58 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 160
59 Lile Timeea (timeealile) Timis 159
60 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 158
61 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 158
62 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
63 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 156
64 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 147
65 Lupulescu Vlad (lupulescu_vlad) Timis 146
66 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 146
67 Velea Miruna Denisa (miruna_velea) Timis 143
68 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 142
69 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 142
70 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 140
71 Blajovan Ana (AnaMariaBlajovan) Timis 140
72 radu ariana (radu_ariana) Timis 139
73 Deian Andrei (one_build_man) Timis 138
74 Ciutacu Tudor (rodvas1) Timis 138
75 Indries Sorana (Sorana08) Timis 137
76 Virga Alexia (alexia_virga) Timis 136
77 Geanina Ene (enegeanina) Timis 136
78 Poenaru Diana (diana_307) Timis 135
79 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 135
80 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 133
81 Udrescu Andreea Maria Luciana (AndreeaMLU) Timis 131
82 Militaru Odette (Militaru_Odette) Timis 129
83 Ciotarla Ania (Ania) Timis 128
84 Filip Andrei (Andrei_Filip) Timis 128
85 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 128
86 Madaras Alex (AlexM00) Timis 127
87 Lata Eduard (lataeduard) Timis 127
88 Brittich Ana (Ana77B) Timis 126
89 Marcu Cristina (kity) Timis 126
90 Ignar Mirabela (Bela_98) Timis 126
91 Pătroescu Casian (Patroescu_Casian) Timis 125
92 Tiru Andrei Dragos (Tiru_Andrei_Dragos) Timis 125
93 pascu stefania (pascu_stefania) Timis 125
94 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 125
95 Chis Bogdan (chis32) Timis 123
96 Ghinescu Lucian Calin (Luky) Timis 123
97 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 122
98 Borsos Matheas (maty15) Timis 122
99 Duma Feigl Mihnea (dumamihnea) Timis 122
100 Butuza Vlad (Butuza_Vlad) Timis 122
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.