Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1151
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 1047
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 950
4 Oana Fiat (oanaf) Timis 856
5 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
6 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 557
7 Popescu Florina (user1000) Timis 499
8 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 419
9 Vasiu Rares (Vasiu_Rares) Timis 389
10 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
11 Dan Danutz (RaZvI) Timis 378
12 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 319
13 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 305
14 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 304
15 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 292
16 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 286
17 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 283
18 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 277
19 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
20 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 252
21 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
22 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 251
23 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 241
24 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 239
25 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 237
26 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
27 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 233
28 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 231
29 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 223
30 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 223
31 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
32 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 215
33 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 213
34 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 211
35 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 210
36 Constantin Catalina (constantin_catalina) Timis 209
37 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 206
38 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 206
39 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 204
40 Bonea Mara (marabonea) Timis 202
41 Ghera Denis (denisghera) Timis 201
42 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
43 pefilm . (lucascarlat) Timis 198
44 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 197
45 Livadariu David (dadvilfed) Timis 194
46 Vaşar Adela (Adela14) Timis 193
47 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 193
48 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 192
49 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 191
50 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 187
51 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 186
52 Milchi Oana (EMilchi) Timis 184
53 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 184
54 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 183
55 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 182
56 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 182
57 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 179
58 radu ariana (radu_ariana) Timis 175
59 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 175
60 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 174
61 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
62 Lile Timeea (timeealile) Timis 166
63 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 166
64 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 164
65 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 164
66 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 163
67 Indries Sorana (Sorana08) Timis 162
68 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 160
69 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 160
70 Tiru Andrei Dragos (Tiru_Andrei_Dragos) Timis 158
71 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
72 Chis Bogdan (chis32) Timis 157
73 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 156
74 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 154
75 Poenaru Diana (diana_307) Timis 154
76 Lata Eduard (lataeduard) Timis 151
77 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 150
78 Ciutacu Tudor (rodvas1) Timis 148
79 Matei Tudor (matei_tudor) Timis 147
80 pascu stefania (pascu_stefania) Timis 147
81 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 147
82 Lupulescu Vlad (lupulescu_vlad) Timis 146
83 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 146
84 Brittich Ana (Ana77B) Timis 144
85 Geanina Ene (enegeanina) Timis 144
86 Velea Miruna Denisa (miruna_velea) Timis 143
87 Marcu Cristina (kity) Timis 143
88 Ciotarla Ania (Ania) Timis 143
89 Blajovan Ana (AnaMariaBlajovan) Timis 142
90 Militaru Odette (Militaru_Odette) Timis 141
91 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 140
92 Szatmari Karola (karola_szatmari) Timis 140
93 Pirvu andreea (AndreeaDE) Timis 139
94 Deian Andrei (one_build_man) Timis 138
95 Lata Robert (lata_robert) Timis 137
96 Borsos Matheas (maty15) Timis 137
97 moga alex (alex1101) Timis 137
98 Borca Bogdan-Gabriel (Borca_Bogdan_Gabriel) Timis 136
99 Virga Alexia (alexia_virga) Timis 136
100 Biras Raluca (raluca_biras) Timis 136
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.