Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1175
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 1070
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 994
4 Oana Fiat (oanaf) Timis 856
5 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
6 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 557
7 Popescu Florina (user1000) Timis 500
8 Vasiu Rares (Vasiu_Rares) Timis 471
9 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 422
10 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
11 Dan Danutz (RaZvI) Timis 378
12 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 327
13 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 327
14 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 319
15 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 305
16 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 296
17 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 284
18 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 279
19 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
20 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 262
21 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 256
22 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
23 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 246
24 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 240
25 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 237
26 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 237
27 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
28 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 233
29 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 231
30 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 230
31 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 223
32 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 223
33 Constantin Catalina (constantin_catalina) Timis 219
34 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 218
35 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 218
36 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
37 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 214
38 Ghera Denis (denisghera) Timis 211
39 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 210
40 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 210
41 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 207
42 Vaşar Adela (Adela14) Timis 205
43 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 204
44 Bonea Mara (marabonea) Timis 202
45 pefilm . (lucascarlat) Timis 198
46 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
47 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 197
48 Livadariu David (dadvilfed) Timis 195
49 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 193
50 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 193
51 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 192
52 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 189
53 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 186
54 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 185
55 Milchi Oana (EMilchi) Timis 184
56 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 183
57 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 182
58 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 179
59 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 176
60 radu ariana (radu_ariana) Timis 175
61 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 173
62 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 171
63 Capatina Alexandru (Caleata66) Timis 169
64 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 168
65 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
66 Lile Timeea (timeealile) Timis 166
67 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 164
68 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 164
69 Indries Sorana (Sorana08) Timis 162
70 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 160
71 Chis Bogdan (chis32) Timis 159
72 Tiru Andrei Dragos (Tiru_Andrei_Dragos) Timis 159
73 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 159
74 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
75 Poenaru Diana (diana_307) Timis 155
76 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 154
77 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 152
78 Lata Eduard (lataeduard) Timis 151
79 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 150
80 Ciutacu Tudor (rodvas1) Timis 149
81 pascu stefania (pascu_stefania) Timis 149
82 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 148
83 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 147
84 Matei Tudor (matei_tudor) Timis 147
85 Lupulescu Vlad (lupulescu_vlad) Timis 146
86 Geanina Ene (enegeanina) Timis 145
87 Sion Denis (Sion_Denis) Timis 144
88 Brittich Ana (Ana77B) Timis 144
89 Marcu Cristina (kity) Timis 144
90 Militaru Odette (Militaru_Odette) Timis 144
91 Velea Miruna Denisa (miruna_velea) Timis 143
92 Ciotarla Ania (Ania) Timis 143
93 Blajovan Ana (AnaMariaBlajovan) Timis 142
94 Borca Bogdan-Gabriel (Borca_Bogdan_Gabriel) Timis 141
95 Borsos Matheas (maty15) Timis 140
96 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 140
97 Szatmari Karola (karola_szatmari) Timis 140
98 Chileban Dragos Andrei (DragosChileban) Timis 139
99 Pirvu andreea (AndreeaDE) Timis 139
100 Deian Andrei (one_build_man) Timis 138
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.