Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Tudor Afrim (tudor) Timis 1449
2 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1315
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 1141
4 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 889
5 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
6 Ivașcu-Ilici Silca (user1000) Timis 848
7 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 776
8 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
9 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 633
10 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 519
11 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 471
12 Iliescu Letiția-Marta (letitia_iliescu) Timis 462
13 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 439
14 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 436
15 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 426
16 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 394
17 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
18 Dan Danutz (RaZvI) Timis 379
19 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 369
20 Crișan Alexia (crisanalexia) Timis 366
21 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 362
22 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 361
23 Tunea Alexandra (AlexandraTunea) Timis 355
24 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 349
25 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 343
26 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 342
27 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 341
28 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 330
29 Tomici Biliana (tomici_biliana) Timis 326
30 Marisescu Miruna (mirunamarisescu) Timis 325
31 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 325
32 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 323
33 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 320
34 Vadrariu Daria (vadrariu_daria) Timis 320
35 Boțoc Indi (IndiBotoc) Timis 319
36 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 319
37 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 316
38 Prodan Flavius (prodan_fIavius) Timis 313
39 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 312
40 Fortis Victor Stefan (Victor_Fortis) Timis 310
41 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 309
42 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 307
43 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 306
44 Mateias Andra (MateiasAndra) Timis 300
45 Livadariu David (dadvilfed) Timis 297
46 Matei Riana (matei_riana) Timis 296
47 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 295
48 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 294
49 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 294
50 Bonea Mara (marabonea) Timis 293
51 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 293
52 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 291
53 Maxim Teodor (maxim_teodor) Timis 287
54 Ghera Denis (denisghera) Timis 285
55 Toma Mihai (mihai_toma) Timis 284
56 Oprita Alexia (Oprita_Alexia) Timis 284
57 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 284
58 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 281
59 Rusu David-Vlad (David_Rusu) Timis 279
60 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 278
61 Sandru Luca (sandru_luca) Timis 277
62 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 276
63 Radulescu Darius (dariusrad) Timis 273
64 Indries Sorana (Sorana08) Timis 273
65 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 269
66 petrescu rares (rarespetrescu) Timis 267
67 Popa Lucas (Lucas_Popa) Timis 267
68 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 265
69 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 262
70 Crișan Andrei-Bogdan (Yay_123) Timis 255
71 Nicoara Andrei (nicoara_andrei) Timis 252
72 Bodrogean Nadira (nadira_132005) Timis 252
73 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
74 Georgescu David (DavidGeo123) Timis 250
75 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 249
76 Vaşar Adela (Adela14) Timis 248
77 Furdi Mayda (furdi_mayda2005) Timis 248
78 Chis Bogdan (chis32) Timis 244
79 Pokker Maximilian (pokker_maximilian) Timis 244
80 Napau Dragos (napau_dragos) Timis 244
81 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 243
82 Lile Timeea (timeealile) Timis 243
83 Seracovanu Edward (CuteNoob213) Timis 241
84 VERZOC Andrei-Vlad (verzoc_andrei) Timis 241
85 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 240
86 Comsa Bogdan (bogdi04) Timis 238
87 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 238
88 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 237
89 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
90 Borsos Matheas (maty15) Timis 236
91 Abraham Paul (paulabraham) Timis 235
92 Duma Feigl Mihnea (dumamihnea) Timis 235
93 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 234
94 Mîrzoca Radu (mirzoca_radu) Timis 234
95 Filip Andrei (Andrei_Filip) Timis 229
96 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 226
97 Sturza Natalia (Sturza_Natalia) Timis 224
98 Biras Raluca (raluca_biras) Timis 224
99 Ciuclea Alexandra (ciuclea_ruth) Timis 224
100 Parvu Andrei (Parvu_Andrei) Timis 223
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.