Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1201
2 Tudor Afrim (tudor) Timis 1123
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 1022
4 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
5 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
6 Popescu Florina (user1000) Timis 620
7 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 593
8 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 581
9 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 429
10 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 400
11 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
12 Dan Danutz (RaZvI) Timis 379
13 Iliescu Letitia (letitia_iliescu) Timis 364
14 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 351
15 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 332
16 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 321
17 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 321
18 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 319
19 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 318
20 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 308
21 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 286
22 Fortis Victor Stefan (Victor_Fortis) Timis 286
23 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 285
24 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 283
25 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 280
26 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 280
27 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 274
28 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 270
29 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 267
30 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 266
31 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 262
32 Botoc Indi (IndiBotoc) Timis 261
33 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 254
34 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 252
35 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
36 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 250
37 Bonea Mara (marabonea) Timis 245
38 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 244
39 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 243
40 Ghera Denis (denisghera) Timis 242
41 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 239
42 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
43 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 235
44 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 233
45 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 233
46 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 229
47 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 228
48 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 226
49 Livadariu David (dadvilfed) Timis 223
50 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 217
51 Buburuzan Alexandru (AlexBub) Timis 216
52 Vaşar Adela (Adela14) Timis 213
53 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 212
54 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 212
55 Indries Sorana (Sorana08) Timis 211
56 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 209
57 Ciorica Vlad (vlad2323) Timis 207
58 Calinescu Razvan (razvan112002) Timis 205
59 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 205
60 Capatina Alexandru (Caleata66) Timis 201
61 pefilm . (lucascarlat) Timis 198
62 Oniea Calin (calinjager) Timis 198
63 Milchi Oana (EMilchi) Timis 196
64 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 196
65 Ardelean Sasha Cristian (ArdeleanSashaCristian) Timis 194
66 Petcu Vlad (vlad_petcu) Timis 192
67 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 192
68 Lile Timeea (timeealile) Timis 189
69 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 188
70 Danciu Robert (Danciu_Robert) Timis 187
71 Chis Bogdan (chis32) Timis 184
72 radu ariana (radu_ariana) Timis 184
73 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 179
74 Frigura Flavia (FlaviaFrigura) Timis 179
75 Tiru Andrei Dragos (Tiru_Andrei_Dragos) Timis 179
76 Angheluta Alexandra (alexandraangheluta) Timis 176
77 Paun Robert (RobertPaun003) Timis 172
78 Irsai Samuel (SamySam2009) Timis 171
79 Borsos Matheas (maty15) Timis 169
80 Biras Raluca (raluca_biras) Timis 169
81 Pătroescu Casian (Patroescu_Casian) Timis 169
82 Militaru Odette (Militaru_Odette) Timis 169
83 Alec Bogdan (Alec) Timis 167
84 Marcu Cristina (kity) Timis 166
85 VERZOC Andrei-Vlad (verzoc_andrei) Timis 165
86 Matei Tudor (matei_tudor) Timis 165
87 Poenaru Diana (diana_307) Timis 164
88 Diana Lăptică (dianalaptica) Timis 164
89 Bogdan Alexia (bogdanalexia) Timis 163
90 Crișan Andrei-Bogdan (Yay_123) Timis 161
91 Cziszter Eduard (cziszteredi) Timis 161
92 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 159
93 Ciotarla Ania (Ania) Timis 158
94 Jurita Iulia (IuliaJurita) Timis 157
95 Szatmari Karola (karola_szatmari) Timis 157
96 Golban Cristina (cristinagolban) Timis 157
97 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 156
98 Sion Denis (Sion_Denis) Timis 156
99 Duma Feigl Mihnea (dumamihnea) Timis 156
100 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 156
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.