Top 100 , judetul Tulcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danet Paul (danet_paul) Tulcea 675
2 Daraban Timotei (Earthbert) Tulcea 447
3 Iordache Antonio (Antonio007009008) Tulcea 380
4 Bostinaru Andu (aandutzu162) Tulcea 242
5 Sirbu Boeti Eduard Cristian (Sirbu_Eduard) Tulcea 232
6 Tibi Octavian (TibiOctavian) Tulcea 216
7 Sabău Raul (raulss27) Tulcea 191
8 Bardas Alexandru (Krawss) Tulcea 121
9 ungureanu diana (DIANA100000) Tulcea 103
10 Popa Alin (alinpopalch) Tulcea 103
11 Constantinescu Emil (emyll96) Tulcea 81
12 Hrisa Lavinia (hrisalavinia) Tulcea 77
13 Ivanov Victor (IvanovVictor) Tulcea 73
14 Alex Alex Alex (Alex0000) Tulcea 72
15 Nume* reerrw (teracota2014) Tulcea 65
16 balia cosmina (cosmina1247) Tulcea 60
17 Polaru Stefan (Wulfrisu) Tulcea 56
18 Roman Iulian (thedarkstrix) Tulcea 54
19 Naumencu Andrei (Andrei20034) Tulcea 51
20 Terci Andrei (troaca01) Tulcea 51
21 Iancu Izabela (Izabela_Iancu) Tulcea 47
22 Carstoiu Virginia (VirginiaCarstoiu) Tulcea 39
23 Pop Lavinia (poplavinia) Tulcea 38
24 ghhmjhgjukh Adda (addux) Tulcea 38
25 Brici Victor (TMB_Utzu) Tulcea 37
26 Ion Costin (costin73) Tulcea 37
27 Alexandru Mercan (alexmercan2016) Tulcea 37
28 Turlica Daniel (vladinho34) Tulcea 35
29 Goldan Cristian (Cris7jc) Tulcea 33
30 lefterache stefan (lefterache_s) Tulcea 33
31 Poenaru Irina (Irina_2002) Tulcea 32
32 Guzencu Claudiu (Claudiu789) Tulcea 32
33 Mercan Alexandru (alexmercan2014) Tulcea 30
34 Borta Simon-Maric (RefreshCode) Tulcea 30
35 Mauna Cristina (cristinamauna) Tulcea 29
36 Titu Laura (titulaura) Tulcea 29
37 Melinte Cristian (melintecristi) Tulcea 28
38 Constandache Anamaria (c_anamaria02) Tulcea 27
39 Stanga Iulian (JmaicanucuJmare) Tulcea 27
40 Gandraman Iulian (grandman) Tulcea 27
41 Ionescu Larisa (LarisaIonescu) Tulcea 26
42 Musat Gabriela (MusatGabriela) Tulcea 25
43 Neculai Stefan (neculaistefan) Tulcea 25
44 Baltatu Andreea Catalina (AndreeaBaltatu12) Tulcea 25
45 Ciortan Alexandru (Alexandru0107) Tulcea 25
46 miron emanuel (emanuel2000) Tulcea 25
47 Uram Darina (daryna) Tulcea 24
48 Amariei Alexandru (Amariei_Alexandru_Daniel) Tulcea 24
49 Mocanu Cristina (CristinaMc) Tulcea 24
50 David Alexandru (David___Alexandru) Tulcea 24
51 Radu Ionut Valentin (NOBODY2007) Tulcea 23
52 Munteanu Andrei-Alexandru (MunteanuAlexandru) Tulcea 23
53 Leonte Cristina (leontecristina) Tulcea 23
54 grigoras ana (anamar) Tulcea 23
55 Stoica Stefan (StefanStoica) Tulcea 23
56 Mihaela S (micuta_profesoara) Tulcea 23
57 Stan Cosmina-Gabriela (Cosmina29) Tulcea 23
58 Cobzarencu Robert (RobertCobzarencu) Tulcea 22
59 Manolache Radu (radux1234) Tulcea 22
60 Costea Andreea Maria (andreeamaria31) Tulcea 22
61 Caragea Ana-Maria (anacara) Tulcea 22
62 Luchianov Antonia (Antonia_Luchianov) Tulcea 22
63 Neculai Alexandru (Alexutu) Tulcea 21
64 Serghei Vlad (SergheiVlad10B) Tulcea 21
65 razem ioan (razemioan) Tulcea 21
66 BUTURUGA RADU (buturuga) Tulcea 20
67 Militaru Sebastian (MilitaruSebastianTeodor) Tulcea 20
68 Filip Emil (emilian789) Tulcea 19
69 Ivanov Dragos (dragosivanov14) Tulcea 19
70 perju marcel (marcel1502) Tulcea 19
71 Covalea Mihai (MihaiAurelian) Tulcea 19
72 Cretu Cosmin (CosminBeleaua) Tulcea 19
73 Lazar Eusebiu (eusebiu01) Tulcea 19
74 Craciun Anghel (Anghel23) Tulcea 18
75 Donea Andreea Marinela (doneaandreea13) Tulcea 18
76 Stana Cristina (cstana) Tulcea 18
77 Nume Prenume (Tulip) Tulcea 18
78 Gheorghiu Andrei (AndreyGheorghiu) Tulcea 18
79 Teleman Georgiana (TGeorgiana) Tulcea 17
80 Mustafa Arslan-Sever (MustafaSever) Tulcea 17
81 Codrescu Alexandra (alexandra550) Tulcea 15
82 sava bogdan (bogdansava) Tulcea 15
83 Tanasov Corina (TCorina) Tulcea 14
84 Patrascu Dragos (dragos187ers) Tulcea 14
85 Gherasim Andrei (Andrei1303) Tulcea 14
86 Soare Mihai (mihaim4u) Tulcea 14
87 Tranulea Teodora (teodoratranulea) Tulcea 13
88 Ungureanu Adrian (OverRulz) Tulcea 13
89 Sultan Marian (Sultzzy) Tulcea 13
90 Avram Andreea (Andreea2111) Tulcea 13
91 Botea David (Boteadavid) Tulcea 13
92 Despina Alexandru (AlexXEN) Tulcea 13
93 daniel tutuianu (danielda) Tulcea 12
94 Bașa Geanina-Cristina (Geanina02) Tulcea 12
95 Iaschiu Rares (Rares_7514) Tulcea 12
96 Cristi Vlad (CristiVlad) Tulcea 12
97 Bogdan Capitaneanu (Bogdan247) Tulcea 12
98 Grosu Valentin (Grosu_Valentin) Tulcea 11
99 Miron Constantin (PolarPolarBear) Tulcea 11
100 Danila Cosmin (danilacosmin516) Tulcea 11
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.