Top 100 , judetul Tulcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danet Paul (danet_paul) Tulcea 674
2 Daraban Timotei (Earthbert) Tulcea 435
3 Iordache Antonio (Antonio007009008) Tulcea 371
4 Bostinaru Andu (aandutzu162) Tulcea 242
5 Sirbu Boeti Eduard Cristian (Sirbu_Eduard) Tulcea 231
6 Tibi Octavian (TibiOctavian) Tulcea 215
7 Sabău Raul (raulss27) Tulcea 189
8 Bardas Alexandru (Krawss) Tulcea 121
9 Popa Alin (alinpopalch) Tulcea 86
10 Constantinescu Emil (emyll96) Tulcea 81
11 Hrisa Lavinia (hrisalavinia) Tulcea 77
12 Alex Alex Alex (Alex0000) Tulcea 69
13 Nume* reerrw (teracota2014) Tulcea 65
14 ungureanu diana (DIANA100000) Tulcea 62
15 Polaru Stefan (Wulfrisu) Tulcea 56
16 Roman Iulian (thedarkstrix) Tulcea 54
17 Iancu Izabela (Izabela_Iancu) Tulcea 47
18 Carstoiu Virginia (VirginiaCarstoiu) Tulcea 39
19 ghhmjhgjukh Adda (addux) Tulcea 38
20 Pop Lavinia (poplavinia) Tulcea 38
21 Alexandru Mercan (alexmercan2016) Tulcea 37
22 Ivanov Victor (IvanovVictor) Tulcea 37
23 Brici Victor (TMB_Utzu) Tulcea 37
24 Ion Costin (costin73) Tulcea 36
25 Turlica Daniel (vladinho34) Tulcea 34
26 lefterache stefan (lefterache_s) Tulcea 33
27 Goldan Cristian (Cris7jc) Tulcea 32
28 Mercan Alexandru (alexmercan2014) Tulcea 30
29 Titu Laura (titulaura) Tulcea 28
30 Mauna Cristina (cristinamauna) Tulcea 27
31 Ionescu Larisa (LarisaIonescu) Tulcea 26
32 Borta Simon-Maric (RefreshCode) Tulcea 26
33 Constandache Anamaria (c_anamaria02) Tulcea 26
34 Stanga Iulian (JmaicanucuJmare) Tulcea 25
35 miron emanuel (emanuel2000) Tulcea 25
36 Neculai Stefan (neculaistefan) Tulcea 25
37 Mocanu Cristina (CristinaMc) Tulcea 24
38 Uram Darina (daryna) Tulcea 24
39 Mihaela S (micuta_profesoara) Tulcea 23
40 Ciortan Alexandru (Alexandru0107) Tulcea 23
41 Baltatu Andreea Catalina (AndreeaBaltatu12) Tulcea 23
42 Melinte Cristian (melintecristi) Tulcea 23
43 Musat Gabriela (MusatGabriela) Tulcea 23
44 Radu Ionut Valentin (NOBODY2007) Tulcea 22
45 Stan Cosmina-Gabriela (Cosmina29) Tulcea 21
46 Caragea Ana-Maria (anacara) Tulcea 21
47 grigoras ana (anamar) Tulcea 21
48 Luchianov Antonia (Antonia_Luchianov) Tulcea 21
49 Leonte Cristina (leontecristina) Tulcea 21
50 Costea Andreea Maria (andreeamaria31) Tulcea 20
51 David Alexandru (David___Alexandru) Tulcea 20
52 Militaru Sebastian (MilitaruSebastianTeodor) Tulcea 19
53 Covalea Mihai (MihaiAurelian) Tulcea 19
54 Gandraman Iulian (grandman) Tulcea 19
55 Cretu Cosmin (CosminBeleaua) Tulcea 19
56 Saint Jimmy (SaintJimmy) Tulcea 18
57 Nume Prenume (Tulip) Tulcea 18
58 Stana Cristina (cstana) Tulcea 18
59 Munteanu Andrei-Alexandru (MunteanuAlexandru) Tulcea 18
60 Neculai Alexandru (Alexutu) Tulcea 18
61 Amariei Alexandru (Amariei_Alexandru_Daniel) Tulcea 18
62 Stoica Stefan (StefanStoica) Tulcea 17
63 Manolache Radu (radux1234) Tulcea 17
64 razem ioan (razemioan) Tulcea 16
65 Serghei Vlad (SergheiVlad10B) Tulcea 16
66 BUTURUGA RADU (buturuga) Tulcea 16
67 Filip Emil (emilian789) Tulcea 16
68 Cobzarencu Robert (RobertCobzarencu) Tulcea 16
69 Lazar Eusebiu (eusebiu01) Tulcea 15
70 Codrescu Alexandra (alexandra550) Tulcea 15
71 Patrascu Dragos (dragos187ers) Tulcea 14
72 Gherasim Andrei (Andrei1303) Tulcea 14
73 Teleman Georgiana (TGeorgiana) Tulcea 14
74 perju marcel (marcel1502) Tulcea 14
75 Soare Mihai (mihaim4u) Tulcea 13
76 Ungureanu Adrian (OverRulz) Tulcea 13
77 Gheorghiu Andrei (AndreyGheorghiu) Tulcea 13
78 Despina Alexandru (AlexXEN) Tulcea 13
79 Avram Andreea (Andreea2111) Tulcea 13
80 Ivanov Dragos (dragosivanov14) Tulcea 13
81 Donea Andreea Marinela (doneaandreea13) Tulcea 13
82 Bogdan Capitaneanu (Bogdan247) Tulcea 12
83 Tanasov Corina (TCorina) Tulcea 12
84 Mustafa Arslan-Sever (MustafaSever) Tulcea 12
85 daniel tutuianu (danielda) Tulcea 12
86 Cristi Vlad (CristiVlad) Tulcea 12
87 Barbu Ioana (Ioana2007) Tulcea 11
88 Craciun Anghel (Anghel23) Tulcea 11
89 Danila Cosmin (danilacosmin516) Tulcea 11
90 Calutu Antoniu Gabriel (GabyAntony) Tulcea 11
91 Gigel Contra (CDA) Tulcea 11
92 Tranulea Teodora (teodoratranulea) Tulcea 11
93 Banu Ioan Rivaldo (Rivaldo56) Tulcea 10
94 arhire alexandru (ArhireALEX) Tulcea 10
95 Bașa Geanina-Cristina (Geanina02) Tulcea 10
96 Sultan Marian (Sultzzy) Tulcea 10
97 sava bogdan (bogdansava) Tulcea 10
98 Reznicencu Sergiu (Antonii) Tulcea 9
99 Dima Robert (Dima2002) Tulcea 9
100 Petre Georgiana (petregeorgiana2304) Tulcea 9
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.