Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2365
2 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1671
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1668
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1170
5 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1123
6 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1052
7 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1027
8 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap) Valcea 1004
9 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
10 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
11 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 744
12 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
13 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 733
14 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 729
15 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 713
16 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
17 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
18 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
19 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 659
20 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
21 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
22 Petrovici Ricardo (Ricardo03) Valcea 645
23 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
24 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
25 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
26 Stan Stefan (gufet24) Valcea 625
27 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
28 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 608
29 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
30 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
31 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
32 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
33 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
34 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 572
35 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 567
36 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
37 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 564
38 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 559
39 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
40 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 554
41 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 553
42 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
43 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
44 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 539
45 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
46 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 533
47 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 531
48 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
49 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 524
50 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 522
51 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
52 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 521
53 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
54 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
55 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
56 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 510
57 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
58 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 509
59 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
60 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
61 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
62 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
63 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 493
64 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 487
65 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 486
66 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 484
67 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 482
68 Ianis Buse (Ianis) Valcea 481
69 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 481
70 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 471
71 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
72 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 467
73 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 467
74 Lazar Valentin (LazarValentin) Valcea 460
75 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 457
76 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 456
77 Chirita Andrei Gabriel (AnduCh) Valcea 454
78 Messner Anne (anne_marie) Valcea 454
79 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
80 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 452
81 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 450
82 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 446
83 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 445
84 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 443
85 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 442
86 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
87 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 439
88 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 439
89 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 438
90 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 437
91 Unguroiu Victor (UVictor) Valcea 437
92 Loghin Razvan (razv789) Valcea 435
93 Serban Dragos (dragos_dex27) Valcea 434
94 Mateescu Elena (mateescuelena) Valcea 431
95 Dobre Adrian (DobreAdrian) Valcea 430
96 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 429
97 Austrian Oak (LightWeightBeibeeeeeee) Valcea 426
98 Stan Rares Gabriel (stanrares02) Valcea 419
99 Andrei Alex (alexalandrei) Valcea 419
100 uta Vlad (vladuta61) Valcea 418
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.