Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2105
2 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1648
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1544
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1163
5 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1103
6 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1027
7 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 995
8 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
9 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
10 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
11 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 733
12 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 729
13 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 706
14 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 703
15 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 668
16 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 666
17 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
18 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
19 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
20 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
21 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 621
22 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
23 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 620
24 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 619
25 Stan Stefan (gufet24) Valcea 618
26 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
27 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
28 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 593
29 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
30 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 585
31 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
32 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap) Valcea 559
33 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
34 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 554
35 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
36 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 552
37 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 551
38 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
39 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 539
40 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
41 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 531
42 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
43 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 524
44 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
45 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
46 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 519
47 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 517
48 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
49 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
50 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 513
51 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 512
52 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
53 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
54 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
55 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 500
56 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
57 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
58 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
59 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 485
60 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 485
61 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 480
62 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 479
63 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 476
64 Petrovici Ricardo (AlcaBrisca) Valcea 476
65 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 476
66 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 475
67 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
68 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 468
69 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 468
70 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 465
71 Ianis Buse (Ianis) Valcea 463
72 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
73 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 451
74 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 450
75 Messner Anne (anne_marie) Valcea 444
76 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
77 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 437
78 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 435
79 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 435
80 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 435
81 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 435
82 Loghin Razvan (razv789) Valcea 434
83 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 417
84 Andrei Alex (alexalandrei) Valcea 415
85 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 414
86 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 414
87 Unguroiu Victor (UVictor) Valcea 413
88 Serban Dragos (dragos_dex27) Valcea 413
89 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 412
90 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 412
91 Stroe Miruna (Mirunastef09) Valcea 408
92 Raluca Ioana (Ioanaaaa_Raluca) Valcea 408
93 uta Vlad (vladuta61) Valcea 403
94 Miroiu Radu Mihai (radumiroiu) Valcea 403
95 Mihailescu Eduard-Florin (mihailescu_eduard) Valcea 403
96 Gogoase Anamaria (AnamariaG) Valcea 402
97 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 401
98 Darla Cristian (cristiandarla) Valcea 401
99 Panaitescu Mihnea (chewybamb) Valcea 399
100 Vilău Andrei-Daniel (Vilau_Andrei) Valcea 397
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.