Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1435
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1178
3 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 983
4 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 979
5 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 913
6 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 883
7 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 878
8 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 870
9 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 858
10 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
11 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 726
12 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 698
13 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 697
14 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 655
15 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 653
16 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 638
17 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 636
18 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 619
19 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 619
20 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
21 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 599
22 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 593
23 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 586
24 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 579
25 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 565
26 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 551
27 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
28 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 545
29 Stan Stefan (gufet24) Valcea 543
30 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 541
31 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 541
32 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 535
33 Florescu Mihai (mitza_florescu) Valcea 531
34 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 528
35 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 521
36 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
37 Brabete Remus (Remi) Valcea 508
38 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 508
39 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
40 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
41 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 504
42 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 494
43 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
44 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
45 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 492
46 Uta Daiana (daianauta) Valcea 489
47 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 479
48 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 476
49 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 465
50 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 463
51 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 455
52 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 451
53 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 449
54 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
55 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 440
56 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 434
57 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 432
58 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 428
59 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 418
60 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 417
61 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 417
62 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 416
63 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 412
64 Stroe Miruna (Mirunastef09) Valcea 407
65 Miroiu Radu Mihai (radumiroiu) Valcea 401
66 Darla Cristian (cristiandarla) Valcea 400
67 Panaitescu Mihnea (chewybamb) Valcea 398
68 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 395
69 Capatina Ioana Raluca (Ioana_Capatina) Valcea 393
70 Sandulescu Andra-Bianca (AndraBia) Valcea 392
71 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 391
72 Vâlcea Alexandra (alexandra1) Valcea 391
73 Stanculescu Gabriel (Gabriel_S) Valcea 388
74 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 387
75 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 385
76 Vamesu Alex (alexvamesu) Valcea 385
77 Stanca Alicia (Alicia98) Valcea 378
78 Gogoase Anamaria (AnamariaG) Valcea 375
79 Pirvu Catalin (Catalin_Pirvu) Valcea 375
80 Ionita Denis (IonitaDenis) Valcea 374
81 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 374
82 Loghin Razvan (razv789) Valcea 373
83 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 370
84 Messner Anne (anne_marie) Valcea 369
85 Catrinoiu Adrian (adriancatrinoiu) Valcea 369
86 Raduca Petre Cristian (raducapetrecristian1) Valcea 366
87 Rares Rotaru (RaresAndrei) Valcea 365
88 Vilculescu Georgiana (georgianavilculescu) Valcea 364
89 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 361
90 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 358
91 Spiridon Teodor (Lightangel7) Valcea 357
92 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 356
93 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 352
94 Mihailescu Eduard-Florin (mihailescu_eduard) Valcea 343
95 Marinescu Eusebiu (MarinescuSeby) Valcea 343
96 Mitulescu Alexandra-Elena (alex_mitulescu) Valcea 342
97 Vilău Andrei-Daniel (Vilau_Andrei) Valcea 342
98 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 341
99 Mateescu Elena (mateescuelena) Valcea 340
100 Rusu Irina (irina_rusu) Valcea 337
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.