Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 3012
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 2143
3 Voica Stefan (voicastefanalexandru) Valcea 1781
4 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1756
5 𝐏𝐫𝐞𝐝𝐮𝐜𝐚 𝐌𝐚𝐭𝐞𝐢 (PREDVCA) Valcea 1593
6 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1274
7 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1235
8 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1230
9 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1028
10 Cernea Mihnea (Mihnea_Cernea) Valcea 1021
11 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 987
12 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 956
13 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 935
14 Dobra Nicoleta-Emilia (Emilia23) Valcea 929
15 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 915
16 Aa Bb (Qwert1234) Valcea 908
17 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 899
18 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
19 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
20 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 842
21 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 812
22 Nicula Maria (maria_nicula) Valcea 773
23 👨🏼‍🦲Tudor Corbeanu👨🏼‍🦲 (tudorcorbeanu) Valcea 768
24 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 766
25 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 755
26 ✔️ Dobre Darius (Darius1414) Valcea 746
27 Zebra Pay (Mihnea_Cernea2004) Valcea 741
28 Branet Tudor (tudor_andrei) Valcea 739
29 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 739
30 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 737
31 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 732
32 Chirvasiu Mihai (NistorMihai) Valcea 730
33 Braviceanu Badea Clarisse (Clarisse) Valcea 720
34 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 715
35 Dancau Sebi (DSebi) Valcea 709
36 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
37 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 677
38 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
39 Raducu Ioan Stefan (Ionut_neuer58) Valcea 671
40 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
41 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 659
42 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
43 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 655
44 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
45 Coltos Iohann (Iohannstefan) Valcea 645
46 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 645
47 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
48 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
49 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
50 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 629
51 Stan Stefan (gufet24) Valcea 626
52 Nistor Roxana-Andreea (roxana2003) Valcea 625
53 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 625
54 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
55 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 615
56 Rain Maker (CatalinAndrei) Valcea 602
57 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
58 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
59 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 599
60 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 595
61 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 594
62 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
63 Nicula Andreea (Andrusca2008) Valcea 589
64 Pascaru Alex (Aleoo) Valcea 588
65 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
66 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 585
67 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 581
68 Cioculeasa Vlad (Witch_Hunter) Valcea 578
69 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 575
70 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 574
71 Andu XD (AnduCh) Valcea 570
72 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 568
73 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
74 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 559
75 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
76 Bogoslov Ion-Gabriel (bogoslovgabriel) Valcea 555
77 Brabete Bianca (Brabete_Bianca) Valcea 552
78 Papa Silvana (silvanapapa) Valcea 552
79 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
80 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
81 Ionescu Amalia (amalia1208) Valcea 547
82 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 545
83 Loghin Razvan (razv789) Valcea 543
84 Lacraru Karina (KarinaLacraru) Valcea 543
85 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 542
86 Smarandache Grigorie Theodor (grigorie) Valcea 541
87 Stoica Stefan (Stefan555) Valcea 540
88 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 538
89 Andrei Alex (alexalandrei) Valcea 538
90 Toba Alexia Cosmina (alexia_cosmina) Valcea 538
91 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 535
92 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 535
93 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 533
94 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 531
95 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
96 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 527
97 Balasa Radu (BalasaRadu) Valcea 526
98 Ianis Buse (Ianis) Valcea 524
99 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
100 Daiana Daiana (daianauta) Valcea 520
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.