Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1592
2 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1589
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1303
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1095
5 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1025
6 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 973
7 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 912
8 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 883
9 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 870
10 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 810
11 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
12 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 726
13 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 704
14 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 699
15 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
16 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 653
17 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 650
18 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 646
19 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 639
20 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
21 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
22 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 604
23 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
24 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
25 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 594
26 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 586
27 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 569
28 Stan Stefan (gufet24) Valcea 567
29 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 565
30 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 565
31 Florescu Mihai (mitza_florescu) Valcea 557
32 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
33 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 551
34 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 549
35 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
36 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 545
37 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
38 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 533
39 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 531
40 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
41 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
42 Brabete Remus (Remi) Valcea 520
43 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 513
44 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 508
45 Uta Daiana (daianauta) Valcea 508
46 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
47 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
48 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 504
49 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 498
50 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 494
51 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
52 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
53 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
54 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 490
55 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 487
56 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 475
57 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 467
58 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 465
59 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 461
60 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 455
61 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
62 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 450
63 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
64 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 433
65 Messner Anne (anne_marie) Valcea 429
66 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 426
67 Ianis Buse (Ianis) Valcea 426
68 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 421
69 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 417
70 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 417
71 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 413
72 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 413
73 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 410
74 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 408
75 Stroe Miruna (Mirunastef09) Valcea 407
76 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 406
77 Raluca Ioana (Ioanaaaa_Raluca) Valcea 402
78 Gogoase Anamaria (AnamariaG) Valcea 402
79 Miroiu Radu Mihai (radumiroiu) Valcea 402
80 Darla Cristian (cristiandarla) Valcea 401
81 Panaitescu Mihnea (chewybamb) Valcea 399
82 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 398
83 Loghin Razvan (razv789) Valcea 396
84 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 395
85 Mihailescu Eduard-Florin (mihailescu_eduard) Valcea 393
86 Vâlcea Alexandra (alexandra1) Valcea 392
87 Sandulescu Andra-Bianca (AndraBia) Valcea 392
88 uta Vlad (vladuta61) Valcea 391
89 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 390
90 Vilău Andrei-Daniel (Vilau_Andrei) Valcea 388
91 Raduca Petre Cristian (raducapetrecristian1) Valcea 387
92 Vamesu Alex (alexvamesu) Valcea 385
93 Rares Rotaru (RaresAndrei) Valcea 378
94 Stanca Alicia (Alicia98) Valcea 378
95 Pirvu Catalin (Catalin_Pirvu) Valcea 375
96 Ionita Denis (IonitaDenis) Valcea 375
97 Mateescu Elena (mateescuelena) Valcea 374
98 Catrinoiu Adrian (adriancatrinoiu) Valcea 369
99 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 369
100 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 369
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.