Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2400
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1721
3 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1690
4 Voica Ştefan-Alexandru (stefanvoica) Valcea 1184
5 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1171
6 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap2) Valcea 1113
7 Stanculescu Gabriel (Gabriel_S) Valcea 1096
8 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1095
9 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap) Valcea 1046
10 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1027
11 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 965
12 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 944
13 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
14 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
15 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
16 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 736
17 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 732
18 Petrovici Ricardo (Ricardo03) Valcea 724
19 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 714
20 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 710
21 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
22 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 694
23 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
24 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
25 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
26 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 654
27 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
28 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
29 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
30 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
31 Stan Stefan (gufet24) Valcea 626
32 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
33 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 619
34 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
35 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
36 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
37 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
38 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 589
39 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
40 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 586
41 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 581
42 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 567
43 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
44 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 559
45 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
46 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
47 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 551
48 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
49 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 541
50 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 539
51 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
52 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 533
53 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 533
54 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
55 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 522
56 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 522
57 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
58 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 520
59 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
60 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
61 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
62 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 511
63 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 509
64 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 509
65 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
66 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
67 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 506
68 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 503
69 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 494
70 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
71 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 493
72 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 493
73 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 493
74 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
75 Ianis Buse (Ianis) Valcea 493
76 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
77 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 487
78 Chirita Andrei Gabriel (AnduCh) Valcea 486
79 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 486
80 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 484
81 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 484
82 Austrian Oak (LightWeightBeibeeeeeee) Valcea 482
83 Messner Anne (anne_marie) Valcea 477
84 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 475
85 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 474
86 Lazar Valentin (LazarValentin) Valcea 473
87 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
88 Bogoslov Ion-Gabriel (bogoslovgabriel) Valcea 465
89 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 461
90 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 456
91 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
92 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 452
93 Serban Dragos (dragos_dex27) Valcea 452
94 Loghin Razvan (razv789) Valcea 450
95 Teo 🍗🍟🍩 KING (teo1906) Valcea 449
96 Unguroiu Victor (UVictor) Valcea 447
97 Dobre Adrian (DobreAdrian) Valcea 446
98 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 443
99 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
100 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 442
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.