Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2586
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1818
3 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1702
4 Voica Ştefan-Alexandru (stefanvoica) Valcea 1265
5     (Gabriel_S) Valcea 1225
6 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1173
7 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1142
8 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1064
9 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1028
10 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 949
11 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
12 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
13 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 805
14 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 795
15 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 748
16 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 738
17 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
18 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 732
19 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 714
20 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 713
21 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
22 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
23 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
24 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 660
25 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
26 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
27 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
28 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
29 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
30 Stan Stefan (gufet24) Valcea 626
31 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 625
32 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 625
33 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
34 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
35 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
36 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
37 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 596
38 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
39 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 591
40 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
41 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 586
42 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 579
43 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 578
44 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 572
45 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
46 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 559
47 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
48 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
49 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 551
50 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
51 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 541
52 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 541
53 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 540
54 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 538
55 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
56 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 534
57 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 533
58 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 533
59 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
60 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 523
61 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 522
62 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
63 Andu XD (AnduCh) Valcea 521
64 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
65 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 518
66 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
67 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
68 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 510
69 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 509
70 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
71 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 509
72 dobra nicoleta-emilia (Emilia23) Valcea 508
73 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
74 Ianis Buse (Ianis) Valcea 504
75 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 501
76 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 501
77 Lacraru Karina (KarinaLacraru) Valcea 500
78 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 498
79 Preduca Matei (PREDVCA) Valcea 497
80 Calinescu Catalin (Cali123) Valcea 495
81 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
82 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 493
83 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
84 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 493
85 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
86 Messner Anne (anne_marie) Valcea 492
87 Dobre Darius (Darius1414) Valcea 490
88 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 486
89 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 484
90 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 482
91 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 478
92 Lazar Valentin (LazarValentin) Valcea 478
93 Predescu Stefan (MadCat69) Valcea 475
94 Nitu Tudor (NituTudor) Valcea 473
95 Ionică Jennifer Elena (ijennifer100) Valcea 472
96 Bogoslov Ion-Gabriel (bogoslovgabriel) Valcea 471
97 Teo 🍗🍟🍩 KING (teo1906) Valcea 469
98 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
99 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 468
100 Loghin Razvan (razv789) Valcea 465
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.