Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1511
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1225
3 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1162
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1058
5 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1018
6 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 942
7 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 906
8 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 883
9 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 870
10 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
11 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 726
12 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 701
13 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 698
14 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 684
15 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 655
16 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 653
17 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 638
18 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
19 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 625
20 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
21 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
22 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 599
23 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 594
24 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 592
25 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 586
26 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 565
27 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 551
28 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
29 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 545
30 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 544
31 Stan Stefan (gufet24) Valcea 543
32 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 542
33 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 538
34 Florescu Mihai (mitza_florescu) Valcea 531
35 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 529
36 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 528
37 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 523
38 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 521
39 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
40 Brabete Remus (Remi) Valcea 512
41 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 512
42 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 508
43 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
44 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
45 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 498
46 Uta Daiana (daianauta) Valcea 496
47 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
48 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
49 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 492
50 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 476
51 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 472
52 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 465
53 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 464
54 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 456
55 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 452
56 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 452
57 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 451
58 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 451
59 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
60 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 439
61 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 434
62 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 428
63 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 417
64 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 416
65 Messner Anne (anne_marie) Valcea 415
66 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 413
67 Ianis Buse (Ianis) Valcea 409
68 Stroe Miruna (Mirunastef09) Valcea 407
69 Gogoase Anamaria (AnamariaG) Valcea 402
70 Miroiu Radu Mihai (radumiroiu) Valcea 401
71 Darla Cristian (cristiandarla) Valcea 400
72 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 399
73 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 398
74 Panaitescu Mihnea (chewybamb) Valcea 398
75 Raluca Ioana (Ioanaaaa_Raluca) Valcea 395
76 Sandulescu Andra-Bianca (AndraBia) Valcea 392
77 Vâlcea Alexandra (alexandra1) Valcea 391
78 Raduca Petre Cristian (raducapetrecristian1) Valcea 386
79 Vamesu Alex (alexvamesu) Valcea 385
80 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 385
81 Loghin Razvan (razv789) Valcea 384
82 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 380
83 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 380
84 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 378
85 Stanca Alicia (Alicia98) Valcea 378
86 Pirvu Catalin (Catalin_Pirvu) Valcea 375
87 Vilău Andrei-Daniel (Vilau_Andrei) Valcea 375
88 Ionita Denis (IonitaDenis) Valcea 374
89 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 372
90 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 370
91 Catrinoiu Adrian (adriancatrinoiu) Valcea 369
92 Rares Rotaru (RaresAndrei) Valcea 369
93 Mihailescu Eduard-Florin (mihailescu_eduard) Valcea 367
94 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 365
95 Vilculescu Georgiana (georgianavilculescu) Valcea 364
96 Spiridon Teodor (Lightangel7) Valcea 357
97 Mateescu Elena (mateescuelena) Valcea 347
98 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 343
99 Marinescu Eusebiu (MarinescuSeby) Valcea 343
100 Mitulescu Alexandra-Elena (alex_mitulescu) Valcea 342
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.