Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2322
2 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1668
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1648
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1170
5 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1123
6 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1032
7 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1027
8 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap) Valcea 1002
9 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
10 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
11 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
12 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 733
13 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 729
14 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
15 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 706
16 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 690
17 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
18 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
19 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 659
20 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
21 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
22 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
23 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
24 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 635
25 Stan Stefan (gufet24) Valcea 625
26 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
27 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
28 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
29 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
30 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
31 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
32 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 567
33 Petrovici Ricardo (Ricardo03) Valcea 566
34 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 566
35 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
36 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 563
37 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 557
38 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
39 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
40 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 551
41 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
42 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 539
43 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
44 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 533
45 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
46 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 527
47 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 524
48 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
49 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 522
50 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 521
51 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
52 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
53 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
54 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 514
55 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 512
56 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
57 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
58 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
59 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 505
60 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
61 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
62 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
63 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 493
64 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 487
65 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 486
66 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 484
67 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 482
68 Ianis Buse (Ianis) Valcea 480
69 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 471
70 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
71 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 468
72 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 457
73 Messner Anne (anne_marie) Valcea 454
74 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
75 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 452
76 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 449
77 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 447
78 Lazar Valentin (LazarValentin) Valcea 447
79 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 443
80 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
81 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 442
82 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 441
83 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 439
84 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 438
85 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 438
86 Loghin Razvan (razv789) Valcea 435
87 Serban Dragos (dragos_dex27) Valcea 434
88 Unguroiu Victor (UVictor) Valcea 430
89 Dobre Adrian (DobreAdrian) Valcea 428
90 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 427
91 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 427
92 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 427
93 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 426
94 Andrei Alex (alexalandrei) Valcea 419
95 Stan Rares Gabriel (stanrares02) Valcea 419
96 uta Vlad (vladuta61) Valcea 418
97 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 417
98 Raluca Ioana (Ioanaaaa_Raluca) Valcea 415
99 Teo 🍗🍟🍩 KING (teo1906) Valcea 415
100 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 414
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.