Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 1792
2 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1621
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 1416
4 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1152
5 Voica Ştefan-Alexandru (voicastefanalexandru) Valcea 1062
6 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1027
7 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 918
8 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 914
9 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
10 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
11 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 736
12 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 728
13 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 723
14 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 705
15 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 703
16 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
17 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
18 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 651
19 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 647
20 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
21 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
22 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
23 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 615
24 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 605
25 Cătălin Căldăraru (CatalinAndrei) Valcea 602
26 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
27 Stan Stefan (gufet24) Valcea 590
28 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
29 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 571
30 Florescu Mihai (mitza_florescu) Valcea 569
31 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
32 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
33 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 554
34 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
35 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 549
36 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 547
37 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
38 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 535
39 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 532
40 Brabete Remus (Remi) Valcea 523
41 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 522
42 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
43 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
44 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 516
45 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 514
46 Uta Daiana (daianauta) Valcea 512
47 Nicula Stefan (stefy9815) Valcea 509
48 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 507
49 Ivan Stefan-Gabriel (stefangabriel) Valcea 506
50 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 504
51 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 502
52 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 500
53 Constantinescu Andrei (CAndrei) Valcea 494
54 Crisan Ana (AnaCrisan) Valcea 493
55 Oprescu Teodor Gabriel (MaxTeo) Valcea 493
56 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 489
57 Chelu Georgiana Andreea (cheluandreea) Valcea 481
58 Ciuca Andreea (Andreea_Carmen) Valcea 474
59 Oprea Ioan lucian (lucian2015) Valcea 469
60 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 469
61 Necsuleu Alexandra (alexandra_necsuleu) Valcea 464
62 ✔️Branet Tudor™ 💻👨‍💻 (tudor_andrei) Valcea 463
63 Manda Razvan (MandaRazvan) Valcea 463
64 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 457
65 Predescu Bogdan (Predy) Valcea 453
66 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 452
67 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 444
68 Ianis Buse (Ianis) Valcea 443
69 Turtoi Eduard (eduardturtoi) Valcea 442
70 Messner Anne (anne_marie) Valcea 435
71 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 434
72 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 433
73 Loghin Razvan (razv789) Valcea 427
74 Soimu Gabriela (Gabriela_Soimu) Valcea 420
75 Buca Mihnea-Vicentiu (Dap) Valcea 418
76 Pavelescu Alexandra (alexandrapavelescu) Valcea 417
77 Purcea Valentin Cristian (CristiPV) Valcea 416
78 Zarioiu Andreea (zarioiu_andreea) Valcea 414
79 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 412
80 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 411
81 Georgescu Filip (FilipGeorgescu) Valcea 411
82 Dogaru Emiliano (DogaruEmiliano) Valcea 410
83 Petrovici Ricardo (Ricardo03) Valcea 409
84 Stroe Miruna (Mirunastef09) Valcea 408
85 Raluca Ioana (Ioanaaaa_Raluca) Valcea 408
86 Miroiu Radu Mihai (radumiroiu) Valcea 403
87 Gogoase Anamaria (AnamariaG) Valcea 402
88 Darla Cristian (cristiandarla) Valcea 401
89 Rizea Adelina (Adelina5Rizea) Valcea 400
90 Panaitescu Mihnea (chewybamb) Valcea 399
91 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 398
92 Mihailescu Eduard-Florin (mihailescu_eduard) Valcea 397
93 Vilau Marian (marianvilau) Valcea 395
94 uta Vlad (vladuta61) Valcea 394
95 Serban Dragos (dragos_dex27) Valcea 393
96 Vilău Andrei-Daniel (Vilau_Andrei) Valcea 393
97 Vâlcea Alexandra (alexandra1) Valcea 393
98 Sandulescu Andra-Bianca (AndraBia) Valcea 392
99 Poenaru Oana (Oana_Poenaru) Valcea 391
100 Andrei Alex (alexalandrei) Valcea 389
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.