Top 100 , judetul Republica Moldova

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1076
2 Trifan Inga (IngaTrifan) Republica Moldova 806
3 ✔️Porcescu Ion (IP) Republica Moldova 799
4 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 772
5 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 753
6 Radu Luca (lucaradu) Republica Moldova 587
7 wonderkid wonderkid (Thewonderkidxo16) Republica Moldova 487
8 brodicico val (brodicico) Republica Moldova 475
9 Grozea Gabriel (AlexGrz) Republica Moldova 421
10 Brega Stas (Stas) Republica Moldova 403
11 Sirbu Vlad (sirbu_sirbu) Republica Moldova 399
12 Adam Dragos (adamdragos) Republica Moldova 396
13 Boiu Stefan (stefan52) Republica Moldova 382
14 Macovei Grigore (macovei2311) Republica Moldova 366
15 Varticean Nicolae (Varticean) Republica Moldova 290
16 Tîmbur Maria (maria27) Republica Moldova 273
17 Petru Tofan (PetruTofan) Republica Moldova 256
18 Ambrosii Arina (Ambrosii) Republica Moldova 244
19 Valeanu Liudmila (liudavaleanu) Republica Moldova 244
20 Danu Sirbu (Danu2000) Republica Moldova 222
21 Popescu Nicu (Nicu_Popescu) Republica Moldova 222
22 peeping tom (I4CU) Republica Moldova 210
23 Cucu Spiridon (Spiridon_Cucu) Republica Moldova 204
24 Ulinici Dumitru Dumitru (Anonymous1) Republica Moldova 202
25 Ionel Cristi (CristianIonel) Republica Moldova 152
26 Ceban Madalina (Madalincic) Republica Moldova 150
27 Lozovanu Silviu (lozovanusilviu) Republica Moldova 140
28 Popescu Darida (pampampam) Republica Moldova 131
29 Nagomir Vladislav (NagomirVlad) Republica Moldova 127
30 Olimp 2017 (test09) Republica Moldova 123
31 Ghica Alexandru (Alex2007) Republica Moldova 122
32 Ionel Criscenția (criscentia) Republica Moldova 121
33 Besliu Diana (besliudiana19) Republica Moldova 113
34 zoro cu ochelari (nicu_buliga) Republica Moldova 111
35 Ulinici Adrian (adrianulinici32) Republica Moldova 102
36 Topa Vlad (TopaVlad) Republica Moldova 101
37 Prisacaru Dan (DanuPrisacaru) Republica Moldova 100
38 vadim pislari (vadim) Republica Moldova 96
39 cal vasile (alex_calut) Republica Moldova 94
40 Dumitru Ulinici (Dumitru1) Republica Moldova 93
41 Caziuc Eugen (Janica) Republica Moldova 92
42 Alexa Tugulea (alexatugulea7) Republica Moldova 91
43 ion spinu (ionS1) Republica Moldova 89
44 Esanu Dorin (Dorin01) Republica Moldova 87
45 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Republica Moldova 85
46 M T (todomoldovann) Republica Moldova 85
47 Robster ( ͡° ͜ʖ ͡°) (RobertSem20) Republica Moldova 85
48 Macovei Maria (MacoveiMaria) Republica Moldova 84
49 Agheorghiesei Madalina (Madalina_Agheorghiesei) Republica Moldova 82
50 Sirbu Andrei (AndreiSirbu) Republica Moldova 79
51 Ciobanu Luca (luca_ciobanu) Republica Moldova 79
52 Giozy Giozy (DariusGhiura) Republica Moldova 75
53 Ilichiu Danu (Ilichiu_Danu) Republica Moldova 74
54 Rusu Ana (rusua2481) Republica Moldova 74
55 Ilichiu Daniel (Danu_Ilichiu) Republica Moldova 71
56 PLOP LIVIU (liviuplop02152027) Republica Moldova 69
57 Nicu Andries (NicuAndries) Republica Moldova 68
58 Valeria Stamati (Valeria23) Republica Moldova 66
59 Anghelus Cristian (Anghelus16) Republica Moldova 65
60 Stepliuc Maria-Cornelia (CorneliaStepliuc) Republica Moldova 65
61 Domnita de Alba (imyourqueen) Republica Moldova 64
62 Ionescu Maria (maria87) Republica Moldova 64
63 Nagy Szombozo (ixinahui) Republica Moldova 63
64 Rosca Florin (Florin1998) Republica Moldova 62
65 Porcescu Ion (IP_Py) Republica Moldova 62
66 Starosta Laura (laura_starosta) Republica Moldova 61
67 Mitcu Jana (jany144) Republica Moldova 60
68 moartea cu coasa (MOARTEACUCOASA) Republica Moldova 59
69 Țărnă Iulia (iulia_tarna) Republica Moldova 59
70 Nicolae Victor (nicolaevictor) Republica Moldova 58
71 Iurie Ciochina (iuriec7) Republica Moldova 58
72 Pavlenciuc Serafim (serafim029) Republica Moldova 55
73 Alvian Ciubotaru (AlvianCiubotaru) Republica Moldova 54
74 Daniel Romaniuc (DanielRomaniuc) Republica Moldova 53
75 Pc Aria (pucinopio89) Republica Moldova 52
76 Zbîrnea Daniela (DanielaZbirnea) Republica Moldova 51
77 Cernei Cristian (Cristi03) Republica Moldova 49
78 Numel ( ͡° ͜ʖ ͡°) (NumelPrenumescu) Republica Moldova 47
79 Croitoru Daniela (croitoru123) Republica Moldova 47
80 Popa Irina (Popa_Irina) Republica Moldova 46
81 Stanciu Adrian (DarthVader) Republica Moldova 44
82 Necula Gheorghe (gicun7) Republica Moldova 44
83 Cereteu Maxim (cereteumaxim) Republica Moldova 42
84 Crimincean Sergiu (CriminceanSergiu) Republica Moldova 42
85 Török Csongor (djangor) Republica Moldova 42
86 Croitoru Cristina (croitoru25) Republica Moldova 40
87 antoci corneliu (antocicorneliu11) Republica Moldova 40
88 Laurentiu M (Laurentiu_Musinschi) Republica Moldova 40
89 carcevschi ion (carcevschi123) Republica Moldova 40
90 Macovei Maria (macovei_maria) Republica Moldova 39
91 Nani Stanislav (stas31243) Republica Moldova 39
92 Saptesate Ion (ion54343) Republica Moldova 37
93 Johny Akado (ion20158) Republica Moldova 34
94 7331 7331 (7331) Republica Moldova 34
95 Copetchi Dumitru (Dumitru_2002) Republica Moldova 32
96 Tugulea Alexa (alexatugulea17) Republica Moldova 32
97 Drha Oan (OrhaDan) Republica Moldova 32
98 Bogaci Elena (bogacielena) Republica Moldova 31
99 Andronachi Octavia (OCTAVIAA) Republica Moldova 30
100 Tofan Ghenadie (ghenadie_tofan) Republica Moldova 29
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.