Top 100 , judetul Republica Moldova

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Buliga Nicu (nicubuliga2000) Republica Moldova 1053
2 Trifan Inga (IngaTrifan) Republica Moldova 806
3 ✔️Porcescu Ion (IP) Republica Moldova 797
4 Chim Vladimir (MstrGreen) Republica Moldova 716
5 Arteni Cristi (artenicristi) Republica Moldova 675
6 Radu Luca (lucaradu) Republica Moldova 587
7 wonderkid wonderkid (Thewonderkidxo16) Republica Moldova 487
8 brodicico val (brodicico) Republica Moldova 464
9 Grozea Gabriel (AlexGrz) Republica Moldova 421
10 Sirbu Vlad (sirbu_sirbu) Republica Moldova 399
11 Adam Dragos (adamdragos) Republica Moldova 396
12 Brega Stas (Stas) Republica Moldova 388
13 Macovei Grigore (macovei2311) Republica Moldova 364
14 Varticean Nicolae (Varticean) Republica Moldova 284
15 Tîmbur Maria (maria27) Republica Moldova 273
16 Petru Tofan (PetruTofan) Republica Moldova 256
17 Valeanu Liudmila (liudavaleanu) Republica Moldova 236
18 Danu Sirbu (Danu2000) Republica Moldova 222
19 peeping tom (I4CU) Republica Moldova 210
20 Popescu Nicu (Nicu_Popescu) Republica Moldova 208
21 Ulinici Dumitru Dumitru (Anonymous1) Republica Moldova 202
22 Boiu Stefan (stefan52) Republica Moldova 201
23 Tarna Iulia (iulia_tarna) Republica Moldova 166
24 Ambrosii Arina (Ambrosii) Republica Moldova 161
25 Ionel Cristi (CristianIonel) Republica Moldova 152
26 Ceban Madalina (Madalincic) Republica Moldova 150
27 Cucu Spiridon (Spiridon_Cucu) Republica Moldova 141
28 Lozovanu Silviu (lozovanusilviu) Republica Moldova 140
29 Popescu Darida (pampampam) Republica Moldova 131
30 Nagomir Vladislav (NagomirVlad) Republica Moldova 127
31 Olimp 2017 (test09) Republica Moldova 123
32 Ionel Criscenția (criscentia) Republica Moldova 121
33 Ghica Alexandru (Alex2007) Republica Moldova 121
34 Besliu Diana (besliudiana19) Republica Moldova 113
35 zoro cu ochelari (nicu_buliga) Republica Moldova 111
36 Ulinici Adrian (adrianulinici32) Republica Moldova 102
37 Topa Vlad (TopaVlad) Republica Moldova 101
38 Prisacaru Dan (DanuPrisacaru) Republica Moldova 100
39 vadim pislari (vadim) Republica Moldova 96
40 cal vasile (alex_calut) Republica Moldova 94
41 Dumitru Ulinici (Dumitru1) Republica Moldova 93
42 Caziuc Eugen (Janica) Republica Moldova 92
43 Alexa Tugulea (alexatugulea7) Republica Moldova 91
44 ion spinu (ionS1) Republica Moldova 89
45 Robster ( ͡° ͜ʖ ͡°) (RobertSem20) Republica Moldova 85
46 M T (todomoldovann) Republica Moldova 85
47 Macovei Maria (MacoveiMaria) Republica Moldova 84
48 Agheorghiesei Madalina (Madalina_Agheorghiesei) Republica Moldova 82
49 Sirbu Andrei (AndreiSirbu) Republica Moldova 79
50 Ciobanu Luca (luca_ciobanu) Republica Moldova 79
51 Giozy Giozy (DariusGhiura) Republica Moldova 75
52 Ilichiu Danu (Ilichiu_Danu) Republica Moldova 74
53 Rusu Ana (rusua2481) Republica Moldova 74
54 Ilichiu Daniel (Danu_Ilichiu) Republica Moldova 71
55 PLOP LIVIU (liviuplop02152027) Republica Moldova 69
56 Valeria Stamati (Valeria23) Republica Moldova 66
57 Domnita de Alba (imyourqueen) Republica Moldova 64
58 Ionescu Maria (maria87) Republica Moldova 64
59 Nagy Szombozo (ixinahui) Republica Moldova 63
60 Rosca Florin (Florin1998) Republica Moldova 62
61 Starosta Laura (laura_starosta) Republica Moldova 61
62 Mitcu Jana (jany144) Republica Moldova 60
63 moartea cu coasa (MOARTEACUCOASA) Republica Moldova 59
64 Iurie Ciochina (iuriec7) Republica Moldova 58
65 Nicolae Victor (nicolaevictor) Republica Moldova 58
66 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Republica Moldova 57
67 Porcescu Ion (IP_Py) Republica Moldova 56
68 Daniel Romaniuc (DanielRomaniuc) Republica Moldova 53
69 Zbîrnea Daniela (DanielaZbirnea) Republica Moldova 51
70 Pavlenciuc Serafim (serafim029) Republica Moldova 50
71 Pc Aria (pucinopio89) Republica Moldova 50
72 Cernei Cristian (Cristi03) Republica Moldova 49
73 Alvian Ciubotaru (AlvianCiubotaru) Republica Moldova 48
74 Croitoru Daniela (croitoru123) Republica Moldova 47
75 Numel ( ͡° ͜ʖ ͡°) (NumelPrenumescu) Republica Moldova 47
76 Popa Irina (Popa_Irina) Republica Moldova 46
77 Anghelus Cristian (Anghelus16) Republica Moldova 45
78 Stanciu Adrian (DarthVader) Republica Moldova 44
79 Necula Gheorghe (gicun7) Republica Moldova 44
80 Török Csongor (djangor) Republica Moldova 42
81 Crimincean Sergiu (CriminceanSergiu) Republica Moldova 42
82 Laurentiu M (Laurentiu_Musinschi) Republica Moldova 40
83 Croitoru Cristina (croitoru25) Republica Moldova 40
84 antoci corneliu (antocicorneliu11) Republica Moldova 40
85 carcevschi ion (carcevschi123) Republica Moldova 40
86 Cereteu Maxim (cereteumaxim) Republica Moldova 40
87 Macovei Maria (macovei_maria) Republica Moldova 39
88 Nani Stanislav (stas31243) Republica Moldova 39
89 Nicu Andries (NicuAndries) Republica Moldova 38
90 Saptesate Ion (ion54343) Republica Moldova 37
91 Johny Akado (ion20158) Republica Moldova 34
92 7331 7331 (7331) Republica Moldova 34
93 Tugulea Alexa (alexatugulea17) Republica Moldova 32
94 Drha Oan (OrhaDan) Republica Moldova 32
95 Copetchi Dumitru (Dumitru_2002) Republica Moldova 32
96 Bogaci Elena (bogacielena) Republica Moldova 31
97 Andronachi Octavia (OCTAVIAA) Republica Moldova 30
98 Marcu Sorin (marks16) Republica Moldova 29
99 Bitca Diana (Diana_04) Republica Moldova 29
100 Sergiu Adam (Adamsergiu) Republica Moldova 29
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.