Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1527
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1148
3 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1057
4 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 929
7 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 866
8 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 848
9 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 847
10 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 750
11 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
12 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 682
13 Pop Mariana (infolectii) Bihor 664
14 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
15 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 646
16 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 641
17 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 640
18 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 637
19 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 628
20 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 623
21 Toma Adi (AdiT) Bihor 621
22 PELE Raul (PELERaul) Bihor 618
23 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
24 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 600
25 Ardelean George (Giuco) Bihor 586
26 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 580
27 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 576
28 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 567
29 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 567
30 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 563
31 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 553
32 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 544
33 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 541
34 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
35 Băliban David (David0115) Bihor 526
36 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
37 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 518
38 Indries George (george28) Bihor 515
39 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 512
40 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 500
41 Filip Bogdan (filip32) Bihor 498
42 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 496
43 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
44 Cioara David (david_darius) Bihor 490
45 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 486
46 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 484
47 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
48 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 477
49 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 476
50 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 473
51 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 471
52 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 471
53 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 468
54 Gudiu Catalin (catalingudiu493) Bihor 467
55 benedek robert (robertro1) Bihor 464
56 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 464
57 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 462
58 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 460
59 Cason Catalin (CCata) Bihor 460
60 Pasc Paul (polythebest) Bihor 459
61 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 458
62 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 457
63 Sanek Mara (MS7902) Bihor 457
64 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 453
65 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 450
66 Pop Felix (PopFelix) Bihor 448
67 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 447
68 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 445
69 Remus Florin (remusflorin) Bihor 445
70 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 443
71 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 443
72 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
73 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 439
74 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 437
75 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 435
76 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
77 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 423
78 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 417
79 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 416
80 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 416
81 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
82 luncan alina (alinaluncan) Bihor 415
83 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 414
84 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 409
85 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 407
86 Romanet Rares (romanet_rares16) Bihor 407
87 Joita Razvan (joita) Bihor 406
88 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
89 Marge Adela (AdelaMarge) Bihor 404
90 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 403
91 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 402
92 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 402
93 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 401
94 Birta Paula Maria (birtapaulamaria) Bihor 398
95 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 395
96 Sere Alexandra (AleSere_2807) Bihor 395
97 Maris Diana (dianamaris18) Bihor 392
98 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 390
99 Borze David (borzedavid25) Bihor 390
100 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 388
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.