Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1267
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1060
3 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
4 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 943
5 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 814
6 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 803
7 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 783
8 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 779
9 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
10 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 702
11 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 672
12 Pop Mariana (infolectii) Bihor 659
13 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 602
14 PELE Raul (PELERaul) Bihor 573
15 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 567
16 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 565
17 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 565
18 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 556
19 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 552
20 Ardelean George (Giuco) Bihor 545
21 Toma Adi (AdiT) Bihor 545
22 paul andreea (andreea14) Bihor 535
23 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 524
24 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
25 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 518
26 Băliban David (David0115) Bihor 511
27 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 486
28 Indries George (george28) Bihor 479
29 Popovici Serban (serban24) Bihor 479
30 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 474
31 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 467
32 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 466
33 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 464
34 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 461
35 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 459
36 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 449
37 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 449
38 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 446
39 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 446
40 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
41 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 442
42 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
43 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 427
44 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 426
45 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 425
46 Pop Felix (PopFelix) Bihor 422
47 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 419
48 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 417
49 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
50 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 411
51 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 411
52 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
53 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 404
54 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 403
55 Filip Bogdan (filip32) Bihor 397
56 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 395
57 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 389
58 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 389
59 Sanek Mara (MS7902) Bihor 387
60 Pasc Paul (polythebest) Bihor 387
61 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 383
62 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 382
63 benedek robert (robertro1) Bihor 382
64 Duma Bianca (dumabianca) Bihor 382
65 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 381
66 Laza Claudia (Clauuu) Bihor 381
67 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 381
68 Chise Bogdan (chise_b) Bihor 379
69 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 379
70 Remus Florin (remusflorin) Bihor 378
71 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 372
72 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 372
73 Dudaş Iasmina (iasmina11) Bihor 370
74 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 367
75 Costi Flavia (FlaviaCosti) Bihor 366
76 Lezeu Raluca (RalucaLezeu) Bihor 365
77 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 356
78 luncan alina (alinaluncan) Bihor 356
79 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 355
80 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 353
81 Tiutin Andrada (Tiutin_Andrada) Bihor 352
82 Blaga Ane (aneb) Bihor 352
83 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 351
84 Handra Andrei (handra_andrei) Bihor 350
85 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 347
86 Dombi Andrei (AndreiDombi) Bihor 345
87 Man Tania (man_tania) Bihor 345
88 Chiana Andrei (andrei_chiana) Bihor 345
89 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 344
90 Sere Alexandra (AleSere_2807) Bihor 342
91 Gudiu Catalin (catalingudiuovi493) Bihor 342
92 Brisan Razvan (RazvanBrisan) Bihor 341
93 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 341
94 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 341
95 Alex C (Alex_C) Bihor 339
96 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 338
97 Maris Diana (dianamaris18) Bihor 332
98 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 331
99 Zbarcea Serban (margareta_buze_amare) Bihor 331
100  ༼ つ ◕_◕ ༽つ Raul (Goldkraw) Bihor 330
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.