Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Jurcut Paul (Jurcut_Paul) Bihor 1122
2 NITA Mioara (Mioara_NITA) Bihor 1103
3 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1041
4 Paul Andrei (andreipaul) Bihor 917
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 907
6 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 786
7 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 745
8 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 726
9 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
10 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 640
11 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 595
12 Pop Mariana (infolectii) Bihor 590
13 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 547
14 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 536
15 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
16 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 524
17 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 508
18 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 494
19 Popovici Serban (serban24) Bihor 478
20 Toma Adi (AdiT) Bihor 475
21 Indries George (george28) Bihor 467
22 PELE Raul (PELERaul) Bihor 446
23 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 446
24 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 444
25 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
26 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 440
27 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 438
28 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 437
29 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 432
30 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 427
31 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 424
32 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 421
33 Ardelean George (Giuco) Bihor 420
34 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 419
35 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 415
36 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 411
37 paul andreea (andreea14) Bihor 410
38 Kokovics Razvan (Avatar2000) Bihor 405
39 Băliban David (David0115) Bihor 405
40 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 403
41 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 399
42 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 380
43 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 378
44 Duma Bianca (dumabianca) Bihor 376
45 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 369
46 Laza Claudia (Clauuu) Bihor 368
47 Costi Flavia (FlaviaCosti) Bihor 366
48 Chise Bogdan (chise_b) Bihor 365
49 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 350
50 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 346
51 Chiana Andrei (andrei_chiana) Bihor 345
52 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 343
53 luncan alina (alinaluncan) Bihor 342
54 Pop Felix (PopFelix) Bihor 340
55 Tiutin Andrada (Tiutin_Andrada) Bihor 336
56 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 335
57 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 334
58 Alex C (Alex_C) Bihor 334
59 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 326
60 Patcas Adela (adelapatcas) Bihor 325
61 benedek robert (robertro1) Bihor 325
62 Prica Antonela (PricaAntonela) Bihor 323
63 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 323
64 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 322
65 Filip Bogdan (filip32) Bihor 321
66 Tarau Ioana (Ioana_Tarau) Bihor 320
67 Petriuc Rafaela (rafaela_petriuc) Bihor 318
68 Filip Patrick (Filip_Patrick) Bihor 317
69 Zbarcea Serban (margareta_buze_amare) Bihor 312
70 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 311
71 Balazshazi Alex (AlexBalazshazi) Bihor 308
72 Dinu Miruna (Miru07) Bihor 307
73 Dudaş Iasmina (iasmina11) Bihor 305
74 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 302
75 Burkas Sergiu (Burkas_Sergiu) Bihor 300
76 Stiop Alexandra (06Alexandra) Bihor 299
77 Dombi Andrei (AndreiDombi) Bihor 298
78 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 298
79 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 296
80 Bront Mark (Bront_Mark) Bihor 293
81 Cason Catalin (CCata) Bihor 292
82 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 292
83 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 291
84 Palaghianu Radu (palaghianu_radu) Bihor 288
85 Moisa Oana (MoisaOana) Bihor 287
86 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 287
87 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 286
88 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 286
89 Man Tania (man_tania) Bihor 284
90 Pascuti Filip (Filip_SergiuP) Bihor 284
91 Sav Andra Georgiana (Sav_Andra) Bihor 283
92 Handra Andrei (handra_andrei) Bihor 282
93 Blaga Ane (aneb) Bihor 281
94 Nemes Dragos (DragosNemes) Bihor 281
95 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 279
96 Florut Catalina (catalinaflorut) Bihor 274
97 Matei Daria (DariaMatei) Bihor 273
98 Ardelean Adriana (ardeleanadriana0701) Bihor 272
99 Brisan Razvan (RazvanBrisan) Bihor 272
100 Florea Dragos (DragosFlorea) Bihor 272
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.