Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1439
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1117
3 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 993
4 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 922
7 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 865
8 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 834
9 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 824
10 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 743
11 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
12 Pop Mariana (infolectii) Bihor 662
13 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 660
14 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 625
15 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 617
16 PELE Raul (PELERaul) Bihor 616
17 Toma Adi (AdiT) Bihor 610
18 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
19 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 589
20 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 580
21 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 577
22 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 571
23 Ardelean George (Giuco) Bihor 571
24 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 570
25 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 560
26 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 547
27 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 537
28 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 537
29 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 531
30 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
31 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 529
32 Băliban David (David0115) Bihor 525
33 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
34 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 522
35 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 505
36 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 496
37 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
38 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 491
39 Indries George (george28) Bihor 491
40 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 490
41 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 484
42 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
43 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 473
44 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 469
45 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 468
46 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 467
47 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 466
48 Filip Bogdan (filip32) Bihor 465
49 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 460
50 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 459
51 Pasc Paul (polythebest) Bihor 458
52 benedek robert (robertro1) Bihor 458
53 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 453
54 Sanek Mara (MS7902) Bihor 452
55 Pop Felix (PopFelix) Bihor 448
56 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 447
57 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 447
58 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 445
59 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
60 Remus Florin (remusflorin) Bihor 441
61 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 440
62 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 438
63 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 435
64 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
65 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 431
66 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 428
67 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 425
68 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 424
69 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 424
70 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 423
71 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 417
72 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 417
73 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 416
74 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
75 Gudiu Catalin (catalingudiu493) Bihor 412
76 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 409
77 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 408
78 Cason Catalin (CCata) Bihor 407
79 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 407
80 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
81 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 402
82 Cioara David (david_darius) Bihor 402
83 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 397
84 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 396
85 Romanet Rares (romanet_rares16) Bihor 396
86 Sere Alexandra (AleSere_2807) Bihor 395
87 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 395
88 Maris Diana (dianamaris18) Bihor 392
89 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 390
90 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 390
91 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 390
92 Marge Adela (AdelaMarge) Bihor 389
93 Birta Paula Maria (birtapaulamaria) Bihor 389
94 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 388
95 Dudaş Iasmina (iasmina11) Bihor 382
96 Duma Bianca (dumabianca) Bihor 382
97 Laza Claudia (Clauuu) Bihor 381
98 Lezeu Raluca (RalucaLezeu) Bihor 379
99 Chise Bogdan (chise_b) Bihor 379
100 Borze David (borzedavid25) Bihor 378
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.