Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Jurcut Paul (Jurcut_Paul) Bihor 1182
2 NITA Mioara (Mioara_NITA) Bihor 1124
3 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1116
4 Paul Andrei (andreipaul) Bihor 917
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 911
6 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 899
7 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 771
8 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 736
9 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
10 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 672
11 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 669
12 Pop Mariana (infolectii) Bihor 623
13 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 557
14 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 548
15 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 524
16 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
17 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 521
18 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 508
19 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 501
20 Toma Adi (AdiT) Bihor 494
21 Popovici Serban (serban24) Bihor 478
22 Indries George (george28) Bihor 467
23 PELE Raul (PELERaul) Bihor 466
24 Ardelean George (Giuco) Bihor 458
25 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 450
26 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 446
27 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 446
28 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 444
29 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 444
30 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 444
31 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
32 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 437
33 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 432
34 paul andreea (andreea14) Bihor 425
35 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 421
36 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 419
37 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 417
38 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 415
39 Băliban David (David0115) Bihor 411
40 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 405
41 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 403
42 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 399
43 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 387
44 Duma Bianca (dumabianca) Bihor 382
45 Laza Claudia (Clauuu) Bihor 379
46 Chise Bogdan (chise_b) Bihor 378
47 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 369
48 Costi Flavia (FlaviaCosti) Bihor 366
49 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 365
50 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 362
51 Filip Bogdan (filip32) Bihor 357
52 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 356
53 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 353
54 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 347
55 Chiana Andrei (andrei_chiana) Bihor 345
56 luncan alina (alinaluncan) Bihor 345
57 Dombi Andrei (AndreiDombi) Bihor 344
58 Pop Felix (PopFelix) Bihor 341
59 Tiutin Andrada (Tiutin_Andrada) Bihor 336
60 benedek robert (robertro1) Bihor 335
61 Alex C (Alex_C) Bihor 334
62 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 334
63 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 330
64 Patcas Adela (adelapatcas) Bihor 325
65 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 325
66 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 323
67 Prica Antonela (PricaAntonela) Bihor 323
68 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 322
69 Blaga Ane (aneb) Bihor 321
70 Tarau Ioana (Ioana_Tarau) Bihor 320
71 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 319
72 Petriuc Rafaela (rafaela_petriuc) Bihor 318
73 Filip Patrick (Filip_Patrick) Bihor 317
74 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 313
75 Zbarcea Serban (margareta_buze_amare) Bihor 312
76 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 311
77 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 310
78 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 309
79 Balazshazi Alex (AlexBalazshazi) Bihor 308
80 Dinu Miruna (Miru07) Bihor 307
81 Dudaş Iasmina (iasmina11) Bihor 305
82 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 304
83 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 302
84 Burkas Sergiu (Burkas_Sergiu) Bihor 300
85 Stiop Alexandra (06Alexandra) Bihor 299
86 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 297
87 Lezeu Raluca (RalucaLezeu) Bihor 296
88 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 296
89 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 295
90 Bront Mark (Bront_Mark) Bihor 293
91 Cason Catalin (CCata) Bihor 292
92 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 291
93 Palaghianu Radu (palaghianu_radu) Bihor 288
94 Suta Cristina (cristinasuta) Bihor 288
95 Moisa Oana (MoisaOana) Bihor 287
96 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 284
97 Man Tania (man_tania) Bihor 284
98 Pascuti Filip (Filip_SergiuP) Bihor 284
99 Sav Andra Georgiana (Sav_Andra) Bihor 283
100 Handra Andrei (handra_andrei) Bihor 282
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.