Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1563
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1148
3 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1057
4 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 946
7 David Pop (david7295) Bihor 926
8 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 902
9 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 869
10 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 848
11 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 848
12 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 752
13 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
14 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 695
15 Pop Mariana (infolectii) Bihor 664
16 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 661
17 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
18 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 659
19 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 646
20 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 632
21 Toma Adi (AdiT) Bihor 632
22 PELE Raul (PELERaul) Bihor 628
23 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 625
24 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 618
25 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
26 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 602
27 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 600
28 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 600
29 Ardelean George (Giuco) Bihor 595
30 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 580
31 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 576
32 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 567
33 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 566
34 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 553
35 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 546
36 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 544
37 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 541
38 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 539
39 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
40 Băliban David (David0115) Bihor 526
41 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
42 Indries George (george28) Bihor 523
43 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 519
44 Gudiu Catalin (catalingudiu493) Bihor 519
45 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 512
46 Cioara David (david_darius) Bihor 508
47 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 501
48 Pasc Paul (polythebest) Bihor 501
49 Filip Bogdan (filip32) Bihor 500
50 Sanek Mara (MS7902) Bihor 498
51 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 497
52 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 497
53 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 497
54 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
55 Remus Florin (remusflorin) Bihor 488
56 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 484
57 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
58 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 480
59 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 480
60 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 479
61 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 473
62 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 471
63 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 468
64 benedek robert (robertro1) Bihor 466
65 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 461
66 Cason Catalin (CCata) Bihor 460
67 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 458
68 Popa Cristian (ChJ16) Bihor 457
69 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 453
70 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 448
71 Pop Felix (PopFelix) Bihor 448
72 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 447
73 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 446
74 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 446
75 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 445
76 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 443
77 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
78 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 437
79 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 437
80 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 435
81 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
82 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 435
83 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 433
84 Joita Razvan (joita) Bihor 429
85 luncan alina (alinaluncan) Bihor 427
86 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 423
87 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 417
88 Raț George (George666) Bihor 416
89 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 416
90 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
91 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 415
92 Birta Paula Maria (birtapaulamaria) Bihor 414
93 Galchis Cristian (DanCristian04) Bihor 414
94 Stanescu Ariana (StanescuAriana) Bihor 414
95 Bucea Dragos (dragosbucea) Bihor 413
96 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 409
97 Tanc Mihai (MihaiTanc) Bihor 408
98 Romanet Rares (romanet_rares16) Bihor 407
99 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 407
100 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.