Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1359
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1074
3 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
4 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
5 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 889
6 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 867
7 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 854
8 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 809
9 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 791
10 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 727
11 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
12 Pop Mariana (infolectii) Bihor 660
13 PELE Raul (PELERaul) Bihor 609
14 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 604
15 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 597
16 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 588
17 Toma Adi (AdiT) Bihor 578
18 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 577
19 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 567
20 Ardelean George (Giuco) Bihor 556
21 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 555
22 paul andreea (andreea14) Bihor 548
23 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 538
24 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 533
25 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
26 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 525
27 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
28 Băliban David (David0115) Bihor 522
29 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 514
30 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 500
31 Indries George (george28) Bihor 490
32 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 484
33 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 482
34 Popovici Serban (serban24) Bihor 480
35 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 476
36 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 475
37 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 473
38 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 457
39 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 450
40 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 447
41 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 446
42 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 446
43 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 444
44 Pop Felix (PopFelix) Bihor 442
45 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
46 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 438
47 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
48 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 430
49 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 429
50 benedek robert (robertro1) Bihor 424
51 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 422
52 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 420
53 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 417
54 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
55 Filip Bogdan (filip32) Bihor 415
56 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 414
57 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 413
58 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 406
59 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 405
60 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
61 Pasc Paul (polythebest) Bihor 403
62 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 403
63 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 402
64 Sanek Mara (MS7902) Bihor 402
65 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 400
66 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 399
67 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 399
68 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 398
69 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 394
70 Remus Florin (remusflorin) Bihor 393
71 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 393
72 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 392
73 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 388
74 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 387
75 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 385
76 Cason Catalin (CCata) Bihor 383
77 Duma Bianca (dumabianca) Bihor 382
78 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 382
79 Laza Claudia (Clauuu) Bihor 381
80 Dudaş Iasmina (iasmina11) Bihor 380
81 Chise Bogdan (chise_b) Bihor 379
82 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 377
83 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 372
84 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 369
85 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 368
86 Costi Flavia (FlaviaCosti) Bihor 366
87 Lezeu Raluca (RalucaLezeu) Bihor 365
88 Maris Diana (dianamaris18) Bihor 364
89 Gudiu Catalin (catalingudiu493) Bihor 361
90 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 358
91 luncan alina (alinaluncan) Bihor 357
92 Tiutin Andrada (Tiutin_Andrada) Bihor 355
93 Handra Andrei (handra_andrei) Bihor 354
94 Blaga Ane (aneb) Bihor 353
95 Brisan Razvan (RazvanBrisan) Bihor 353
96 Man Tania (man_tania) Bihor 351
97 Suta Cristina (cristinasuta) Bihor 350
98 Dombi Andrei (AndreiDombi) Bihor 345
99 Chiana Andrei (andrei_chiana) Bihor 345
100 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 345
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.