Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 skylake59 . (skylake59) Bihor 2912
2 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1761
3 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 1269
4 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 1188
5 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1160
6 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1071
7 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
8 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
9 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 914
10 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 904
11 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 897
12 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 869
13 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 862
14 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 849
15 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 835
16 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 828
17 Gudiu Catalin (PewDieInfo) Bihor 811
18 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 809
19 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 781
20 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 780
21 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 768
22 PELE Raul (PELERaul) Bihor 761
23 Tasadan Filip (5N1P3R) Bihor 740
24 Razi Alexis (namehere44) Bihor 736
25 Raț George (GeorgeRat) Bihor 732
26 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 729
27 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 725
28 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 717
29 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 700
30 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 699
31 Toma Adi (AdiT) Bihor 689
32 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 685
33 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 677
34 Pop Mariana (infolectii) Bihor 670
35 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
36 Birou Rares (BirouRares) Bihor 649
37 Ardelean George (Giuco) Bihor 648
38 Cioara David (david_darius) Bihor 647
39 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 646
40 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 641
41 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 630
42 Pasc Paul (polythebest) Bihor 629
43 Sanek Mara (MS7902) Bihor 626
44 Remus Florin (remusflorin) Bihor 623
45 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 621
46 Munteanu Stefan (Munteanu_Stefan) Bihor 617
47 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 612
48 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 611
49 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 608
50 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
51 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 603
52 Trip Mălin (MalinTrip) Bihor 596
53 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 590
54 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 580
55 Pecherle George Daniel (Pechi) Bihor 580
56 MadaAdrian Petru (MadaPetru) Bihor 570
57 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 567
58 COSMA ANDREI (cosmaandrei) Bihor 565
59 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 565
60 Agoston Nikolett (agoston_nikolett5) Bihor 561
61 Joita Razvan (joita) Bihor 561
62 Mureșan Victor (VictorM) Bihor 559
63 berca paul (paulberca) Bihor 559
64 Filip Bogdan (filip32) Bihor 554
65 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 550
66 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 548
67 Pop Felix (PopFelix) Bihor 547
68 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 546
69 Pelle Mihai-Calin (MihaiPelle71) Bihor 542
70 White Egg (whiteegg) Bihor 541
71 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 534
72 Mocoi Ionut (Johnny1337) Bihor 534
73 Indries George (george28) Bihor 531
74 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 530
75 Băliban David (David0115) Bihor 526
76 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
77 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 519
78 Popa Cristian (ChJ16) Bihor 518
79 Stanescu Ariana (StanescuAriana) Bihor 517
80 Buha Tudor (buhatudor) Bihor 517
81 Trip Arina (Arina_trip) Bihor 515
82 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 512
83 Sacara Filip (FilipS) Bihor 511
84 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 508
85 Bucea Dragos (dragosbucea) Bihor 507
86 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 505
87 Tica Mihai (MihayT) Bihor 503
88 Galchis Cristian (DanCristian04) Bihor 502
89 Mutu Vlad (mutuvlad09) Bihor 497
90 Nasti Roman (nastiroman) Bihor 494
91 Popa Ioana (Popa_Ioana) Bihor 494
92 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 493
93 Stirbe Casian (Cassian) Bihor 492
94 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
95 benedek robert (robertro1) Bihor 491
96 Durne Darria (Darria) Bihor 483
97 luncan alina (alinaluncan) Bihor 482
98 Florut Mara (MaraFlorut) Bihor 481
99 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
100 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 480
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.