Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1492
2 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1147
3 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1049
4 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
5 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 929
7 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 865
8 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 840
9 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 834
10 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 746
11 Razi Alexis (namehere44) Bihor 723
12 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 672
13 Pop Mariana (infolectii) Bihor 664
14 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 659
15 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 636
16 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 628
17 Toma Adi (AdiT) Bihor 618
18 PELE Raul (PELERaul) Bihor 616
19 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
20 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 601
21 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 600
22 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 599
23 Ardelean George (Giuco) Bihor 584
24 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 580
25 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 576
26 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 567
27 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 563
28 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 559
29 Ile Robert (itsbowserytb) Bihor 553
30 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 544
31 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 537
32 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
33 Băliban David (David0115) Bihor 526
34 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
35 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 518
36 Indries George (george28) Bihor 515
37 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 512
38 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 500
39 Filip Bogdan (filip32) Bihor 498
40 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 496
41 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
42 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 486
43 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 484
44 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
45 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 479
46 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 477
47 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 476
48 Pop Ileana (ileanapop) Bihor 473
49 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 471
50 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 470
51 Hepeș Bogdan (Hepes) Bihor 468
52 benedek robert (robertro1) Bihor 461
53 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 460
54 Pasc Paul (polythebest) Bihor 459
55 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 458
56 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 457
57 Sanek Mara (MS7902) Bihor 457
58 Cioara David (david_darius) Bihor 455
59 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 451
60 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 449
61 Pop Felix (PopFelix) Bihor 448
62 Suta Andrei (AndreiPC) Bihor 447
63 Cason Catalin (CCata) Bihor 447
64 Gudiu Catalin (catalingudiu493) Bihor 446
65 Faur Sergiu (Sergiufaur) Bihor 445
66 Remus Florin (remusflorin) Bihor 445
67 Deac Iulian Teodor (Deac_Iulian) Bihor 443
68 Gavrilut Miruna (mirunagavrilut) Bihor 443
69 Catalin Lupau (catalup) Bihor 442
70 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 442
71 Zgird Carina (zgirdcarina) Bihor 437
72 Bustea Alexa (alexabustea) Bihor 435
73 Serte Nicu (nicu_alex) Bihor 435
74 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 433
75 Fazecas David (fazecasdavid) Bihor 430
76 Lazar paul (LazarPaul) Bihor 423
77 Matei Sergiu (mateiserj) Bihor 417
78 Meșterul Manole (AdrianInfo) Bihor 416
79 Malan Andrei (Malan_Andrei) Bihor 416
80 luncan alina (alinaluncan) Bihor 415
81 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 414
82 Comaniciu Andrei (comaniciuandrei) Bihor 409
83 Romanet Rares (romanet_rares16) Bihor 407
84 Pop Antonio (Pop_Antonio) Bihor 407
85 Suciu Delia Bianca (deliabiancasuciu) Bihor 405
86 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 405
87 Joita Razvan (joita) Bihor 404
88 Marge Adela (AdelaMarge) Bihor 404
89 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 403
90 Erdei Ilie (ErdeiIlie) Bihor 402
91 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 401
92 Birta Paula Maria (birtapaulamaria) Bihor 398
93 Mitrasca Antonia (MitrascaAntonia) Bihor 395
94 Sere Alexandra (AleSere_2807) Bihor 395
95 Maris Diana (dianamaris18) Bihor 392
96 Negrutiu Catalina (CatalinaNegrutiu01) Bihor 390
97 Borze David (borzedavid25) Bihor 390
98 Sav Adrian (SavAdrian) Bihor 388
99 Doroteea Sandor (doroteeasandor) Bihor 387
100 Raț George (George666) Bihor 386
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.