Top 100 , judetul Brasov

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Militaru Mihai (militarumihai16) Brasov 765
2 Druliac Horia (HoriaDruliac) Brasov 540
3 Timboiu Razvan (Zapper) Brasov 517
4 Surariu Dorian (Surariu_Dorian) Brasov 517
5 Mihalache Ștefan Cristian (stefancristim) Brasov 430
6 Diana Irimia (dianaa_irimiaa) Brasov 425
7 Andrei Radu (andrei1904) Brasov 420
8 Carp Iulia (CarpIulia) Brasov 393
9 Schiopu Adrian (SchiopuAdrian) Brasov 359
10 ioana moflic (ioanamoflic) Brasov 354
11 Puitel Teodora (Teo_P_02) Brasov 351
12 Popa Sandra (Popa_Sandra) Brasov 347
13 Barbulescu Ruth (barbulescuruth) Brasov 328
14 sasu daniela (danii2000) Brasov 328
15 Jugaru Cristian (jugarucristi) Brasov 326
16 Simion Andrei (Detogron) Brasov 324
17 Adrian MODRISAN (dorulique) Brasov 320
18 Durac Lavinia (DuracLavinnia9) Brasov 290
19 Preda Patricia (PatriciaPreda) Brasov 286
20 Abraham Radina (Radina) Brasov 285
21 Borza Cătălin - Mihai (Catab212) Brasov 284
22 TRIF CLAUDIA (TRIF_CLAUDIA) Brasov 283
23 Marziali Mattia (masecla22) Brasov 276
24 Zara Antonia (itsantoniazara) Brasov 275
25 Chitea Razvan (rchitea) Brasov 274
26 Scortia Claudia (Scortiaclaudia) Brasov 272
27 Savu Ana (ana_s_m) Brasov 270
28 Lopataru Mihnea-Ionut (Mihnea_11) Brasov 264
29 Sintea Maria (maria_sintea) Brasov 264
30 Ichim Vlad (The_person_above_me_stupid) Brasov 263
31 Buhai Darius (buhaidarius) Brasov 261
32 Prescura Octavian Robert (Octavian_Robert) Brasov 260
33 andriescu mihai (mihaiandriescu) Brasov 259
34 Satnoianu Dominic (DomiSatnoianu) Brasov 258
35 Petier Valentin (ValiPetier) Brasov 257
36 neagu denisa (denisa_neagu) Brasov 255
37 Lupasteanu Roberta (LupasteanuRoberta) Brasov 254
38 Gherghel Mihnea (mihnea2002) Brasov 253
39 Niculcea Mircea (mirceandrei14) Brasov 250
40 Axinia Maria (AxiniaMaria) Brasov 249
41 Baciu Andrei (andribaciu) Brasov 245
42 Fazakas Alexandru (Sandifx68) Brasov 245
43 Pindaru Mara (MaraP) Brasov 241
44 Duma Horatiu (DumaHoratiu) Brasov 241
45 Velicea Fabian (FabianVelicea) Brasov 237
46 Pop Adrian (AdrianPop) Brasov 234
47 Ghiurtu Andrei (AndreiGS) Brasov 233
48 Marincat Tudor (tudor_marincat) Brasov 233
49 Luca Roberta (RobertaLuca) Brasov 232
50 oprea matei (fexort) Brasov 231
51 Atudore Darius (dariusatudore) Brasov 228
52 Tretiu Gabriel (TretiuGabriel) Brasov 227
53 Panaite Cristian (CristianPanaite) Brasov 225
54 Muscalu Diana (Diana_M14) Brasov 223
55 Ene Sabina (Ene_Sabina) Brasov 220
56 Tanase Codrin (Codrink) Brasov 220
57 Corbu Andreea (corbu_andreea) Brasov 216
58 Trusca Daria (Daria8) Brasov 214
59 Ciofalau Dragos (dragos0804) Brasov 214
60 Palamaru Cristina (crisapal) Brasov 211
61 Pelin Ana (anapelin20) Brasov 206
62 Catrina Mirela (Mirela_Magdalena) Brasov 205
63 Popa Bianca (Bianca7) Brasov 205
64 Matei Dima (Matei_Dima) Brasov 204
65 Daniela Birca (danielabirca61) Brasov 198
66 Someseanu Adrian (Leonadi28) Brasov 198
67 Costea Stefania (costea_stefania) Brasov 197
68 Kartman Eduard (eduardkartman) Brasov 194
69 Vecerdi Teodor (TeodorVecerdi) Brasov 193
70 Andrita Alexandru (Alexandru127) Brasov 192
71 Mandai Dan (DanutDMG) Brasov 192
72 Comaniciu Cristina (cri) Brasov 191
73 Suciu Daniel (Darkleynad7) Brasov 190
74 Micu Armand (armandmicu) Brasov 189
75 Petreanu Cezar (CezarPetreanu) Brasov 189
76 Cursaru Vlad Andrei (Vlad2000Andrei) Brasov 185
77 Micu Bogdan (BogdanMicu) Brasov 185
78 Anghelina Mara (AnghelinaMara) Brasov 185
79 Pop Flavius (FlaviusPop) Brasov 184
80 Gaitan Mihnea (gaitan_mihnea) Brasov 184
81 Iaru Calin (iaru_calin) Brasov 183
82 Ignat Dan (IgnatDan) Brasov 183
83 Calin Navadaru (Navadaru_Calin) Brasov 183
84 Alexandru Chiorean (Str3xy) Brasov 183
85 Tempea Iulia (iulia187) Brasov 183
86 Hancu Alexandra (alexandraHancu) Brasov 182
87 Brustur Erwin (Erwin135) Brasov 181
88 Alexandra Enescu (AlexandraEnescu) Brasov 179
89 Andone Alexandru (AndoneAlexandru) Brasov 177
90 Stefan Alexandru (alexstefan25) Brasov 177
91 Sulu David (DavidSulu1) Brasov 177
92 Gilea Vincentiu (Vice) Brasov 176
93 Titescu Alexandra (Ada04_) Brasov 173
94 Simene Radu (Simene) Brasov 172
95 Horju Rares (HorjuRares) Brasov 171
96 David Vulpe (davidvulpe) Brasov 171
97 Jecza Alexandra (Jecza_Alexandra) Brasov 170
98 Malinoiu Ioana (ioana_malinoiu) Brasov 170
99 Marin Alexandra (Ale_1102) Brasov 169
100 Terci-Lupoiu Bianca (BiancaTerci) Brasov 169
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.