Top 100 , judetul Brasov

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Militaru Mihai (militarumihai16) Brasov 694
2 Druliac Horia (HoriaDruliac) Brasov 536
3 Surariu Dorian (Surariu_Dorian) Brasov 517
4 Timboiu Razvan (Zapper) Brasov 334
5 Adrian MODRISAN (dorulique) Brasov 243
6 Lupasteanu Roberta (LupasteanuRoberta) Brasov 241
7 TRIF CLAUDIA (TRIF_CLAUDIA) Brasov 235
8 oprea matei (fexort) Brasov 229
9 Velicea Fabian (FabianVelicea) Brasov 227
10 Puitel Teodora (Teo_P_02) Brasov 194
11 Satnoianu Dominic (DomiSatnoianu) Brasov 176
12 David Vulpe (davidvulpe) Brasov 169
13 Palamaru Cristina (crisapal) Brasov 168
14 Gaitan Mihnea (gaitan_mihnea) Brasov 165
15 Suciu Daniel (Darkleynad7) Brasov 157
16 Daniela Birca (danielabirca61) Brasov 154
17 Gherghel Mihnea (mihnea2002) Brasov 147
18 Fieraru Cristian (Cfieraru29) Brasov 145
19 Vicentiu Muresan (vicentiumuresan) Brasov 139
20 VISAN Maria (mariavisan) Brasov 137
21 Corbu Andreea (corbu_andreea) Brasov 137
22 Muscalu Diana (Diana_M14) Brasov 137
23 Lopataru Mihnea-Ionut (Mihnea_11) Brasov 133
24 Anei Evelina (aneievelina) Brasov 131
25 Horia PICĂ (horia17) Brasov 130
26 Costea Stefania (costea_stefania) Brasov 130
27 Ionel Patrascu (cjionel) Brasov 128
28 Koman Attila (komanatti) Brasov 127
29 Plămădeală Cristian (cristi_plam) Brasov 126
30 Serbanut Ioana (ioanaserbanut) Brasov 126
31 Pelin Ana (anapelin20) Brasov 125
32 P Mara (MaraP) Brasov 125
33 Tamba Bogdan (Bogdan12345678910) Brasov 124
34 Posea Madalina (mada_posea) Brasov 124
35 Brustur Erwin (Erwin135) Brasov 123
36 Iova Olga Maria (olgaiova) Brasov 122
37 Gherghel Claudiu (gheclau) Brasov 122
38 Terci-Lupoiu Bianca (BiancaTerci) Brasov 121
39 Zara Antonia (itsantoniazara) Brasov 121
40 Popa Bianca (Bianca7) Brasov 119
41 Vasilcoiu Ana (AnaVasilcoiu) Brasov 117
42 Mandai Dan (DanutDMG) Brasov 117
43 Andrei Jardan (CyborgSquirrel) Brasov 114
44 Jecza Alexandra (Jecza_Alexandra) Brasov 112
45 Andrita Alexandru (Alexandru127) Brasov 112
46 Malancioiu Dani (DannyDMG) Brasov 111
47 Gilea Vincentiu (Vice) Brasov 109
48 Nacioz Mihai (AlaBunRau) Brasov 107
49 Nita Anca (Ancutza26) Brasov 107
50 Raita David (IceBlood) Brasov 106
51 Csiki Delia (deliacsiki) Brasov 104
52 Marziali Mattia (masecla22) Brasov 104
53 Lazar Luca (LazarLuca) Brasov 103
54 Sulu David (DavidSulu1) Brasov 102
55 Sacuiu Adina (Adina_20) Brasov 102
56 Marila Mircea (MirceaMarila) Brasov 102
57 Ramba Andrei (Andrei252003) Brasov 101
58 Muntean Raluca (ralucamuntean) Brasov 100
59 Mihai Sergiu (MihaiSergiu) Brasov 100
60 Cupeş Andrei (andreicupes) Brasov 99
61 Costy George (CostyGeorge) Brasov 96
62 Cursaru Vlad Andrei (Vlad2000Andrei) Brasov 95
63 Ene Sabina (Ene_Sabina) Brasov 95
64 Iuga Cristian (Cristoforus) Brasov 93
65 Brindea Robert (Medocapra) Brasov 92
66 Matasaru Cosmin (matasarucosmin) Brasov 92
67 Danila-Anton Andreea (AndreeaDA) Brasov 90
68 Dugaiasu Luca (Lucaluca) Brasov 89
69 Mihai Bochina (mihai_mihai97) Brasov 88
70 Cojanu Andrei (CojanuAndrei2002) Brasov 86
71 Negut Ioana (Ioana_Negut) Brasov 86
72 Gaspar Robert (Robert_16) Brasov 85
73 Dragomir Manuel-Alexandru (manulica007) Brasov 84
74 Halmaghi Alexandra (AlexaMaria) Brasov 84
75 Neagu Denisa-Maria (neagu_denisa_maria) Brasov 83
76 Mihail Andrei (andr3im) Brasov 83
77 Covaciu Darius (dariuscovaciu) Brasov 82
78 Pintea Paul (Paul08) Brasov 81
79 Cosma Mihai (Mihaycelmare) Brasov 81
80 manea maria (mariamanea) Brasov 81
81 Mabel Solo (FloRuby50) Brasov 81
82 vizante ana (anutza) Brasov 80
83 Radu G (RaduGiulia) Brasov 79
84 Manolache Antonia (Anto_163) Brasov 78
85 Radu Barcutean (Raducu23) Brasov 78
86 Cristian Marius (MariusCrist) Brasov 78
87 Alejandro Ortiz-Vulturu (Andro18) Brasov 78
88 Popa Valentin (valentinpopa) Brasov 78
89 Bucur Denisa (denib) Brasov 77
90 Gheorghe Victor (Shutupplease23) Brasov 77
91 Cozma Bogdan (Bogdanel123) Brasov 77
92 Vaida Radu Andrei (VaidaRaduAndrei) Brasov 77
93 Incze Sarah (sarah_incze) Brasov 76
94 Constantin Marian (MarianConstantin) Brasov 76
95 Dume Alexandra (dume_alexandra) Brasov 75
96 Serban Ioana-Alexandra (Serban_Ioana) Brasov 75
97 Neicu Patrick (Patrickab) Brasov 75
98 Balo Alexandra (Ale28) Brasov 75
99 Olaru Cristian (Cristian16) Brasov 74
100 Blaj Sergiu-Andrei (sergiuandrei1999) Brasov 74
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.