Top 100 , judetul Brasov

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Militaru Mihai (militarumihai16) Brasov 694
2 Druliac Horia (HoriaDruliac) Brasov 539
3 Timboiu Razvan (Zapper) Brasov 517
4 Surariu Dorian (Surariu_Dorian) Brasov 517
5 Puitel Teodora (Teo_P_02) Brasov 282
6 Adrian MODRISAN (dorulique) Brasov 248
7 Lupasteanu Roberta (LupasteanuRoberta) Brasov 247
8 TRIF CLAUDIA (TRIF_CLAUDIA) Brasov 236
9 oprea matei (fexort) Brasov 230
10 Velicea Fabian (FabianVelicea) Brasov 229
11 Satnoianu Dominic (DomiSatnoianu) Brasov 176
12 Gherghel Mihnea (mihnea2002) Brasov 172
13 Gaitan Mihnea (gaitan_mihnea) Brasov 172
14 David Vulpe (davidvulpe) Brasov 169
15 Palamaru Cristina (crisapal) Brasov 169
16 Lopataru Mihnea-Ionut (Mihnea_11) Brasov 162
17 Suciu Daniel (Darkleynad7) Brasov 158
18 Muscalu Diana (Diana_M14) Brasov 155
19 Daniela Birca (danielabirca61) Brasov 155
20 Pelin Ana (anapelin20) Brasov 152
21 P Mara (MaraP) Brasov 151
22 Corbu Andreea (corbu_andreea) Brasov 150
23 Cursaru Vlad Andrei (Vlad2000Andrei) Brasov 148
24 Fieraru Cristian (Cfieraru29) Brasov 145
25 Koman Attila (komanatti) Brasov 144
26 Zara Antonia (itsantoniazara) Brasov 142
27 Iova Olga Maria (olgaiova) Brasov 142
28 Vicentiu Muresan (vicentiumuresan) Brasov 140
29 Terci-Lupoiu Bianca (BiancaTerci) Brasov 139
30 Popa Bianca (Bianca7) Brasov 137
31 VISAN Maria (mariavisan) Brasov 137
32 Costea Stefania (costea_stefania) Brasov 136
33 Mandai Dan (DanutDMG) Brasov 136
34 Andrita Alexandru (Alexandru127) Brasov 134
35 Jecza Alexandra (Jecza_Alexandra) Brasov 132
36 Brustur Erwin (Erwin135) Brasov 132
37 Anei Evelina (aneievelina) Brasov 131
38 Horia PICĂ (horia17) Brasov 130
39 Ionel Patrascu (cjionel) Brasov 128
40 Malancioiu Dani (DannyDMG) Brasov 128
41 Gilea Vincentiu (Vice) Brasov 127
42 Plămădeală Cristian (cristi_plam) Brasov 126
43 Serbanut Ioana (ioanaserbanut) Brasov 126
44 Tamba Bogdan (Bogdan12345678910) Brasov 124
45 Posea Madalina (mada_posea) Brasov 124
46 Gherghel Claudiu (gheclau) Brasov 122
47 Cupeş Andrei (andreicupes) Brasov 118
48 Vasilcoiu Ana (AnaVasilcoiu) Brasov 118
49 Muntean Raluca (ralucamuntean) Brasov 117
50 Andrei Jardan (CyborgSquirrel) Brasov 115
51 Marziali Mattia (masecla22) Brasov 112
52 A B (Dropie101) Brasov 109
53 Raita David (IceBlood) Brasov 107
54 Nacioz Mihai (AlaBunRau) Brasov 107
55 Nita Anca (Ancutza26) Brasov 107
56 neagu denisa (denisa_neagu) Brasov 107
57 Ramba Andrei (Andrei252003) Brasov 106
58 Csiki Delia (deliacsiki) Brasov 104
59 Lazar Luca (LazarLuca) Brasov 103
60 Sulu David (DavidSulu1) Brasov 102
61 Sacuiu Adina (Adina_20) Brasov 102
62 Dugaiasu Luca (Lucaluca) Brasov 102
63 Marila Mircea (MirceaMarila) Brasov 102
64 Popescu Irina (pi) Brasov 101
65 Mihai Sergiu (MihaiSergiu) Brasov 100
66 Costy George (CostyGeorge) Brasov 99
67 Danila-Anton Andreea (AndreeaDA) Brasov 96
68 Ene Sabina (Ene_Sabina) Brasov 95
69 vizante ana (anutza) Brasov 94
70 manea maria (mariamanea) Brasov 93
71 Iuga Cristian (Cristoforus) Brasov 93
72 Negut Ioana (Ioana_Negut) Brasov 92
73 Matasaru Cosmin (matasarucosmin) Brasov 92
74 Brindea Robert (Medocapra) Brasov 92
75 Cucu Tudor (Tudorell) Brasov 90
76 Incze Sarah (sarah_incze) Brasov 89
77 Balo Alexandra (Ale28) Brasov 89
78 Scortia Claudia (Scortiaclaudia) Brasov 88
79 Cojanu Andrei (CojanuAndrei2002) Brasov 88
80 Mihai Bochina (mihai_mihai97) Brasov 88
81 Dume Alexandra (dume_alexandra) Brasov 87
82 Jipianu Mihnea (Jipianu) Brasov 87
83 Vaida Radu Andrei (VaidaRaduAndrei) Brasov 87
84 Manolache Antonia (Anto_163) Brasov 86
85 Gaspar Robert (Robert_16) Brasov 85
86 Topa Elena (ela_topa) Brasov 85
87 Dragomir Manuel-Alexandru (manulica007) Brasov 84
88 Halmaghi Alexandra (AlexaMaria) Brasov 84
89 Cosma Mihai (Mihaycelmare) Brasov 83
90 Mihail Andrei (andr3im) Brasov 83
91 Covaciu Darius (dariuscovaciu) Brasov 82
92 Pintea Paul (Paul08) Brasov 81
93 Mabel Solo (FloRuby50) Brasov 81
94 Serban Ioana-Alexandra (Serban_Ioana) Brasov 81
95 Suciu Maria (maria_suciu) Brasov 80
96 Tuica Mara (Mara_Tuica) Brasov 80
97 Constantin Marian (MarianConstantin) Brasov 80
98 Găvăneanu Cristina (hidrogenox) Brasov 80
99 Radu Barcutean (Raducu23) Brasov 79
100 Cristian Marius (MariusCrist) Brasov 79
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.