Top 100 , judetul Brasov

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Militaru Mihai (militarumihai16) Brasov 748
2 Druliac Horia (HoriaDruliac) Brasov 540
3 Surariu Dorian (Surariu_Dorian) Brasov 517
4 Timboiu Razvan (Zapper) Brasov 517
5 Puitel Teodora (Teo_P_02) Brasov 311
6 Adrian MODRISAN (dorulique) Brasov 283
7 TRIF CLAUDIA (TRIF_CLAUDIA) Brasov 278
8 Zara Antonia (itsantoniazara) Brasov 254
9 Mihalache Ștefan Cristian (stefancristim) Brasov 251
10 Lupasteanu Roberta (LupasteanuRoberta) Brasov 249
11 Satnoianu Dominic (DomiSatnoianu) Brasov 239
12 Andrei Radu (andrei1904) Brasov 237
13 Velicea Fabian (FabianVelicea) Brasov 235
14 Diana Irimia (dianaa_irimiaa) Brasov 234
15 oprea matei (fexort) Brasov 231
16 Gherghel Mihnea (mihnea2002) Brasov 220
17 Simion Andrei (Detogron) Brasov 218
18 Lopataru Mihnea-Ionut (Mihnea_11) Brasov 215
19 Marziali Mattia (masecla22) Brasov 210
20 Palamaru Cristina (crisapal) Brasov 209
21 Pindaru Mara (MaraP) Brasov 205
22 neagu denisa (denisa_neagu) Brasov 203
23 Scortia Claudia (Scortiaclaudia) Brasov 201
24 Carp Iulia (CarpIulia) Brasov 200
25 Chitea Razvan (rchitea) Brasov 198
26 Muscalu Diana (Diana_M14) Brasov 193
27 Barbulescu Ruth (barbulescuruth) Brasov 189
28 Corbu Andreea (corbu_andreea) Brasov 189
29 Popa Sandra (Popa_Sandra) Brasov 188
30 Daniela Birca (danielabirca61) Brasov 188
31 Pelin Ana (anapelin20) Brasov 186
32 Cursaru Vlad Andrei (Vlad2000Andrei) Brasov 185
33 Savu Ana (ana_s_m) Brasov 184
34 Petier Valentin (ValiPetier) Brasov 181
35 Preda Patricia (PatriciaPreda) Brasov 180
36 ioana moflic (ioanamoflic) Brasov 180
37 Gaitan Mihnea (gaitan_mihnea) Brasov 179
38 sasu daniela (danii2000) Brasov 176
39 Popa Bianca (Bianca7) Brasov 176
40 Costea Stefania (costea_stefania) Brasov 175
41 Mandai Dan (DanutDMG) Brasov 172
42 Someseanu Adrian (Leonadi28) Brasov 172
43 David Vulpe (davidvulpe) Brasov 171
44 Suciu Daniel (Darkleynad7) Brasov 171
45 Abraham Radina (Radina) Brasov 171
46 Jugaru Cristian (jugarucristi) Brasov 165
47 andriescu mihai (mihaiandriescu) Brasov 165
48 Andrita Alexandru (Alexandru127) Brasov 164
49 Vasilcoiu Ana (AnaVasilcoiu) Brasov 161
50 Borza Cătălin - Mihai (Catab212) Brasov 161
51 Brustur Erwin (Erwin135) Brasov 159
52 Pop Adrian (AdrianPop) Brasov 159
53 Jecza Alexandra (Jecza_Alexandra) Brasov 156
54 Gilea Vincentiu (Vice) Brasov 154
55 Kartman Eduard (eduardkartman) Brasov 152
56 Malancioiu Dani (DannyDMG) Brasov 149
57 Vicentiu Muresan (vicentiumuresan) Brasov 148
58 Iova Olga Maria (olgaiova) Brasov 147
59 Ichim Vlad (Vlad_Ichim) Brasov 147
60 Fieraru Cristian (Cfieraru29) Brasov 147
61 Prescura Octavian Robert (Octavian_Robert) Brasov 145
62 Terci-Lupoiu Bianca (BiancaTerci) Brasov 145
63 Koman Attila (komanatti) Brasov 144
64 Fazakas Alexandru (Sandifx68) Brasov 143
65 Tanase Codrin (Codrink) Brasov 143
66 Ene Sabina (Ene_Sabina) Brasov 142
67 Durac Lavinia (DuracLavinnia9) Brasov 142
68 Ghiurtu Andrei (AndreiGS) Brasov 142
69 VISAN Maria (mariavisan) Brasov 139
70 Dugaiasu Luca (Lucaluca) Brasov 139
71 Baciu Andrei (andribaciu) Brasov 139
72 Marincat Tudor (tudor_marincat) Brasov 138
73 Pop Flavius (FlaviusPop) Brasov 138
74 Gurzau Roland (GurzauRoland) Brasov 137
75 Micu Bogdan (BogdanMicu) Brasov 136
76 Omer Aksu (aksuperr) Brasov 135
77 Axinia Maria (AxiniaMaria) Brasov 134
78 Sulu David (DavidSulu1) Brasov 133
79 Ungureanu Daria (dariaungureanu07) Brasov 133
80 Andrei Jardan (CyborgSquirrel) Brasov 132
81 Alexandru Chiorean (Str3xy) Brasov 132
82 Marin Alexandra (Ale_1102) Brasov 132
83 Ignat Dan (IgnatDan) Brasov 131
84 Ionescu Sara (sara_ionescu) Brasov 131
85 vizante ana (anutza) Brasov 131
86 Anei Evelina (aneievelina) Brasov 131
87 Malinoiu Ioana (ioana_malinoiu) Brasov 130
88 Horia PICĂ (horia17) Brasov 130
89 Iliescu Tudy (tudybaiatfinutz) Brasov 130
90 Duma Horatiu (DumaHoratiu) Brasov 130
91 Ciofalau Dragos (dragos0804) Brasov 129
92 Ionel Patrascu (cjionel) Brasov 128
93 Zamfir Georgiana (GeorgianaZamfir) Brasov 128
94 Catrina Mirela (Mirela_Magdalena) Brasov 128
95 Matei Dima (Matei_Dima) Brasov 128
96 Schiopu Adrian (SchiopuAdrian) Brasov 127
97 Boca Ioana (bocaioana) Brasov 127
98 Trusca Daria (Daria8) Brasov 127
99 Stefan Alexandru (alexstefan25) Brasov 127
100 Plămădeală Cristian (cristi_plam) Brasov 126
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.