Top 100 , judetul Arad

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Daniela Camenita (dana) Arad 1385
2 Moghioros Eric (terci) Arad 1207
3 Daniel Parfene (DaniE) Arad 1191
4 Rusu Andrei (DeiuVRG) Arad 1164
5 Tig Tudor (rodut2005_aka_blondy) Arad 1156
6 Struna Ionut (Onu14159) Arad 1031
7 Bejan Andrei (deiubejan) Arad 1026
8 Rusmir Alex (Rusmir_Alexandru) Arad 1002
9 Back Levente (Levente_Back) Arad 962
10 Puf Alesio (alesiopuf) Arad 910
11 Floarea Raul (Floarea_Marian) Arad 907
12 Bigu Cezar (python131) Arad 906
13 Balas Bianca (biancanumaria) Arad 897
14 Trifon Cristina (Trifon_Cristina) Arad 889
15 Alda Rianna (riannaalda) Arad 870
16 Cadariu Dragos (DragosCadariu) Arad 870
17 Matica Carmina (Carmina_Matica) Arad 868
18 Bodrogean Andrei (HKDominator) Arad 867
19 Schneider Karina (SchneiderKarina) Arad 865
20 Bucur Mihai (MihaiB) Arad 858
21 Sîrbu Radu-Mihai (radumihaisirbu) Arad 853
22 Croitoru Andreea (Croitoru_Andreea) Arad 847
23 Todor Alex (alex_todor) Arad 831
24 Mot Marc (mot_marc) Arad 828
25 Cutaru Alexia (Cutaru_Alexia) Arad 824
26 Ambrus Mihnea (Mihnea_Ambrus) Arad 815
27 Sipos Raoul Sebastian (SebiRaul) Arad 798
28 Incicau Andreea (andreea_incicau) Arad 781
29 Berciu Anna Beatrice (BerciuAnna) Arad 780
30 Gavriluta Bogdan (jbubu) Arad 772
31 Brita Catalin Emanuel (Catalin_2002) Arad 771
32 Back Teodora (Back_Teodora) Arad 769
33 Moldovan Denis (denismoldovan) Arad 767
34 Ema Emasadac (emasadacema) Arad 759
35 Dan Andrei (Dan_Andrei69) Arad 755
36 Creț Andrei (andrei_cret) Arad 755
37 Diaconescu Mihai (mihaid05) Arad 751
38 Nutiu Bogdan (BogdanNutiu) Arad 750
39 Simandan Paul (MacaroaneFierte) Arad 742
40 Velin Mihnea (VelinMihnea) Arad 735
41 Zaharia Ilinca (ilinca_zaharia) Arad 735
42 Grigoras David (david_grig) Arad 724
43 Giosu Robert (Robert_Giosu) Arad 719
44 Rat Razvan Andrei (RatRazvan) Arad 714
45 Detari Rebeca (Detari_Rebeca) Arad 705
46 Victor Motiu (Victor_Motiu) Arad 705
47 Crenicean Radu (Crenicean_Radu) Arad 702
48 Goldis Diana (goldis_diana) Arad 699
49 Dobondi David (DobondiDavid) Arad 699
50 Hantiu Adrian (ahantiu) Arad 695
51 Stana David (StanaDavid) Arad 692
52 Tilmaciu Madalin (LMFAO) Arad 691
53 Gumball Watterson (Tristopher_Doctor) Arad 691
54 Roszinecz Norbert (Homevvork_____Nahh) Arad 691
55 Krajczar David (krajczar_david) Arad 691
56 Pescaru Cristian (Liniutza) Arad 690
57 !(Tig Tudor) (Rodut2005) Arad 689
58 Măgulean Mihai Victor (Mihai_Victor) Arad 688
59 Pițurescu Alexandra (piturescualexandra) Arad 684
60 Patrick Nicholas (PatrickNadaban) Arad 678
61 Bretfelean Rares (rares_bretfe) Arad 678
62 Bibart Alexandra (Alexandru900) Arad 676
63 Mihali Ana (mihali_ana) Arad 675
64 Back Andrei (BackAndrei) Arad 674
65 Biris Bogdan Paul (Biris_Bogdan) Arad 674
66 Hada Andreea (hada_andreea) Arad 672
67 Ghergar Luca (GhergarLuca) Arad 671
68 Stanciu Viviana (StanciuViviana) Arad 670
69 Șimăndan Patricia Amalia (Patricia_Amalia) Arad 670
70 Puscas Alexandra (Puscas_Alexandra) Arad 670
71 Gavrilete Vivien (vivienfq20) Arad 670
72 Mierlut Bogdan (Mierlut_Bogdan) Arad 670
73 Prisecariu Sanela (prisecariu_sanela_97) Arad 670
74 Bușui Bogdan (Sub_2_Pewds) Arad 670
75 Galea Alin (GaleaAlin) Arad 669
76 Hurdea Darius (SirDariusH) Arad 668
77 Timotity Melinda (melinda_timotity) Arad 668
78 Derevciuc Ana (derevciuc_ana) Arad 668
79 Gui Andreea (andreea_gui) Arad 668
80 Kovacs Giulia (kovacs_giulia) Arad 667
81 Dodea Alize (Berlioz) Arad 667
82 Iozsa Ionut (Iozsa_) Arad 667
83 Milak Antonia-Romina (Morina_Romina) Arad 666
84 raul raul (raulstan) Arad 666
85 Daria Grama (Daria_Grama) Arad 666
86 Avram Andrei (1avramandrei) Arad 665
87 Balasoiu Luca (balasoiu_luca) Arad 664
88 MARIO TEOREAN (MARIOTEO26) Arad 664
89 stefan gianina (geaninastefan2005) Arad 664
90 Morati Eduard (edy_14) Arad 663
91 a lumii (andreeamocanuz) Arad 660
92 Agavriloaie Andreea (gtwyVr8) Arad 660
93 Izvineantu Ariana (izviari) Arad 658
94 Serban Paul (Paul86) Arad 658
95 Darie Patrick (Patrick_Darie) Arad 656
96 Adoc Dan Alexandru (adocdan) Arad 655
97 Balint Ioana (ioana_balint) Arad 654
98 Mihaila_ Darius (MihailaDarius) Arad 654
99 Mateaș Denis (DENISBOSSUVALOROSU) Arad 653
100 Trifan Carla Maria (Carla_Maria) Arad 651
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.