Top 100 , judetul Botosani

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 ✔️ Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 2286
2 Stroici Andrei (AndreiStro) Botosani 1773
3 Antonie Soptica (antonie_soptica) Botosani 1538
4 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1456
5 Paval Arabela (Ara19) Botosani 1272
6 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1245
7 i o (ilincariuoana) Botosani 1243
8 Arco Spark (Arco) Botosani 1227
9 Culidiuc Maria (prayforx) Botosani 1114
10 Nechita Bianca (nechitab2001) Botosani 1069
11 Chiscari Samuel (Samuel) Botosani 1049
12 Andriesei Tudor (andrieseitudor) Botosani 1003
13 Amariei Sebastian (SebastianAmariei) Botosani 999
14 Chira LILIANA (lili30) Botosani 988
15 Panaete Adrian (proflaurian) Botosani 983
16 Ungureanu Maia (maiaau) Botosani 976
17 Murgu Georgiana (georgianamurgu15) Botosani 971
18 Cucu Mihnea (MihneaCucu) Botosani 969
19 Baciu Ruxandra (baciu_ruxandra) Botosani 969
20 Burca Olivia (Olivia_Burca_29) Botosani 929
21 Guluta Teodor (teodorg) Botosani 923
22 Silion Liviu (sliviu) Botosani 917
23 Enache Mihai (mihaitza95) Botosani 908
24 Radani Antonia (antochiu) Botosani 886
25 Zvinca Bianca (biancazv18) Botosani 884
26 Cardas Daniela (danacard1) Botosani 881
27 Grecu Narcis (Narcis09) Botosani 859
28 cobaschi aser (Utilizator1) Botosani 851
29 T Ana (Aneke) Botosani 831
30 Abogătoaie Alexandru (AlexAbo) Botosani 824
31 Iațu Antonio (AntonioIatu) Botosani 783
32 Nicu Pavel (NNNNN) Botosani 781
33 Aciobanitei Andrei (Andrei_1337) Botosani 769
34 Pop Iulia (pop_iulia) Botosani 763
35 Iurea Andreea Irina (andreeaiurea99) Botosani 740
36 Siminiuc Denis (SiminiucDenis) Botosani 731
37 Vintu Ioana (Ioana_Vintu09) Botosani 706
38 Amarie Tiberiu (Tiberiwww) Botosani 678
39 Aciocanesa Bianca (bianca_aciocanesa) Botosani 674
40 Chelariu Cipriana (chelariucipriana12) Botosani 672
41 Dumbraveanu Alex (DumbraveanuAlex) Botosani 670
42 Dascaliu Ianis (IanisD17) Botosani 662
43 Stirbu Stefan Mihai (StirbuStefan) Botosani 661
44 Birsan Alex-Iulian (Insanium) Botosani 661
45 Iurea Cezara (cezara123) Botosani 658
46 Bruma Stefania (Stefania12341) Botosani 652
47 Antonie Soptica (antoniesoptica) Botosani 650
48 Tudose Rares (TudiRares) Botosani 634
49 Ciotir Marian (Mareantz) Botosani 632
50 Fedeleș Flavius (FlaviusFedeles) Botosani 624
51 Alexa Constantin-Cosmin (Alexa_Cosmin) Botosani 622
52 Hanza Casian (HanzaCasian) Botosani 617
53 Cheptrosu Antonia Francesca (annita) Botosani 616
54 Ceica Sergiu (Sergiutzuu) Botosani 600
55 Teiosanu Andrei (Andrew01) Botosani 595
56 Sauciuc Tamara (sauciuctamara) Botosani 594
57 asdsadsa adssaas (contulluiantonio) Botosani 594
58 Hrimiuc Daniel (Daniel99) Botosani 581
59 timofte george (timoftegeorge) Botosani 575
60 Hulub Dumitrita-Cipriana (dumi_h) Botosani 568
61 Danila George (geoBLOXXER) Botosani 566
62 Chirila Sabin (Sabin223) Botosani 560
63 Fortoes Codrin (codrinfortoes) Botosani 559
64 Ciobanu Denisa (denisamaria103) Botosani 557
65 Lipciuc Maia-Ilinca (MaiaLipciuc) Botosani 556
66 Sergiu Mihaila (Sergiu271) Botosani 552
67 Avărvărei Bianca (AvarvareiBianca) Botosani 546
68 Panzariu Adrian (Uscatu) Botosani 542
69 bdd00 01 (serban117) Botosani 541
70 Simionica Bogdana (BogdanaSimionica) Botosani 541
71 Nechifor Sebastian (TheSabakian) Botosani 539
72 Antal Alexandru (Courage) Botosani 522
73 Moldovanu Tudor (Tudor19) Botosani 515
74 Dobrincu Stefan (Stefan_DC) Botosani 508
75 Bof Alin (AlinBof) Botosani 501
76 Ungureanu Ioan (IoanUngureanu) Botosani 500
77 Dănilă Mihaela-Alexandra (MAlexandraD) Botosani 498
78 bidasca carina (unknownperson) Botosani 493
79 Merticariu Marta-Denisa (MerticariuMarta) Botosani 490
80 Zgimbau Tudor (Zoro_Universalul) Botosani 484
81 Butacu Catalin (butacucatalin) Botosani 483
82 Leparda Giorgiana (starlight3) Botosani 483
83 Gheorghiciuc Maria (marzyx) Botosani 481
84 Petcu Carina (Carina123) Botosani 474
85 mirciulica razvanel (relufurtuna) Botosani 473
86 Sauciuc George (sauciucgeorge) Botosani 472
87 Lungu Cosmin-Alexandru (LunguCosminAlexandru) Botosani 472
88 Iosub Maria (GIuliana66) Botosani 467
89 nita stefan (stefannita) Botosani 461
90 Neaună Madalin (nnmadalin) Botosani 460
91 Beresteanu Mihail (Mihai0929) Botosani 459
92 Loghin Andrei (zingerfiveM) Botosani 455
93 Lupu Alexandra (AlexandraLupu) Botosani 451
94 Mardar Stefania (Fia) Botosani 449
95 Luca Catalina (luca_iuliana) Botosani 448
96 Timuc Iustin (Iustin18) Botosani 446
97 Melisa Moga (MelisaMoga) Botosani 446
98 Anoob Iam (TotalNoob) Botosani 445
99 Poclid Andrei (PocliaAndrei) Botosani 440
100 Tincu Carla (carladiana) Botosani 438
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.