Top 100 , judetul Botosani

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 ✔️ Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 2291
2 Stroici Andrei (AndreiStro) Botosani 1774
3 Antonie Soptica (antonie_soptica) Botosani 1591
4 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1456
5 Ungureanu Maia (maiaau) Botosani 1299
6 i o (ilincariuoana) Botosani 1295
7 Paval Arabela (Ara19) Botosani 1274
8 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1245
9 Arco Spark (Arco) Botosani 1227
10 Ungureanu Ioan (IoanUngureanu) Botosani 1144
11 Culidiuc Maria (prayforx) Botosani 1114
12 Nechita Bianca (nechitab2001) Botosani 1069
13 Panaete Adrian (proflaurian) Botosani 1050
14 Chiscari Samuel (Samuel) Botosani 1049
15 Amariei Sebastian (SebastianAmariei) Botosani 1034
16 Andriesei Tudor (andrieseitudor) Botosani 1003
17 Cucu Mihnea (MihneaCucu) Botosani 1001
18 Murgu Georgiana (georgianamurgu15) Botosani 989
19 Chira LILIANA (lili30) Botosani 988
20 Zvinca Bianca (biancazv18) Botosani 974
21 Baciu Ruxandra (baciu_ruxandra) Botosani 969
22 Cardas Daniela (danacard1) Botosani 962
23 Radani Antonia (antochiu) Botosani 938
24 Dobrincu Stefan (Stefan_DC) Botosani 932
25 Burca Olivia (Olivia_Burca_29) Botosani 929
26 Guluta Teodor (teodorg) Botosani 923
27 Silion Liviu (sliviu) Botosani 918
28 Enache Mihai (mihaitza95) Botosani 908
29 Grecu Narcis (Narcis09) Botosani 859
30 cobaschi aser (Utilizator1) Botosani 851
31 T Ana (Aneke) Botosani 836
32 Abogătoaie Alexandru (AlexAbo) Botosani 824
33 Iațu Antonio (AntonioIatu) Botosani 783
34 Nicu Pavel (NNNNN) Botosani 781
35 Aciobanitei Andrei (Andrei_1337) Botosani 769
36 Pop Iulia (pop_iulia) Botosani 763
37 Neaună Madalin (nnmadalin) Botosani 763
38 Iurea Andreea Irina (andreeaiurea99) Botosani 740
39 Antonie Soptica (antoniesoptica) Botosani 732
40 Siminiuc Denis (SiminiucDenis) Botosani 731
41 Amarie Tiberiu (Tiberiwww) Botosani 711
42 Vintu Ioana (Ioana_Vintu09) Botosani 706
43 Chelariu Cipriana (chelariucipriana12) Botosani 704
44 Bruma Stefania (Stefania12341) Botosani 686
45 Dascaliu Ianis (IanisD17) Botosani 681
46 Alupoaie Darius (AmKocusu) Botosani 681
47 Dumbraveanu Alex (DumbraveanuAlex) Botosani 680
48 Aciocanesa Bianca (bianca_aciocanesa) Botosani 674
49 Cheptrosu Antonia Francesca (annita) Botosani 663
50 bdd00 01 (serban117) Botosani 663
51 Birsan Alex-Iulian (Insanium) Botosani 661
52 Stirbu Stefan Mihai (StirbuStefan) Botosani 661
53 Iurea Cezara (cezara123) Botosani 658
54 Tudose Rares (TudiRares) Botosani 634
55 Ciotir Marian (Mareantz) Botosani 634
56 Fedeleș Flavius (FlaviusFedeles) Botosani 626
57 Ungureanu Ioan (_SATANA_) Botosani 622
58 Alexa Constantin-Cosmin (Alexa_Cosmin) Botosani 622
59 Hanza Casian (HanzaCasian) Botosani 617
60 Ceica Sergiu (Sergiutzuu) Botosani 600
61 Sauciuc Tamara (sauciuctamara) Botosani 597
62 Teiosanu Andrei (Andrew01) Botosani 595
63 asdsadsa adssaas (contulluiantonio) Botosani 594
64 Beresteanu Mihail (Mihai0929) Botosani 582
65 Hrimiuc Daniel (Daniel99) Botosani 581
66 timofte george (timoftegeorge) Botosani 581
67 Danila George (geoBLOXXER) Botosani 574
68 Hulub Dumitrita-Cipriana (dumi_h) Botosani 568
69 Sovan Patricia (DianaPatriciaaa) Botosani 566
70 Ciobanu Denisa (denisamaria103) Botosani 562
71 Chirila Sabin (Sabin223) Botosani 560
72 Fortoes Codrin (codrinfortoes) Botosani 559
73 Sergiu Mihaila (Sergiu271) Botosani 557
74 Lipciuc Maia-Ilinca (MaiaLipciuc) Botosani 556
75 Purice Rares (RaresPurice) Botosani 556
76 Voinea-Axinte Alina (AlinaVA) Botosani 553
77 Avărvărei Bianca (AvarvareiBianca) Botosani 546
78 Nechifor Sebastian (TheSabakian) Botosani 542
79 Panzariu Adrian (Uscatu) Botosani 542
80 Simionica Bogdana (BogdanaSimionica) Botosani 541
81 Buliga Tudor (BuligaTudor) Botosani 535
82 Antal Alexandru (Courage) Botosani 522
83 Ostaci Ionuț (Ostaci_IONUT) Botosani 521
84 Moldovanu Tudor (Tudor19) Botosani 516
85 Bof Alin (AlinBof) Botosani 501
86 Dănilă Mihaela-Alexandra (MAlexandraD) Botosani 498
87 bidasca carina (unknownperson) Botosani 493
88 Merticariu Marta-Denisa (MerticariuMarta) Botosani 490
89 Zgimbau Tudor (Zoro_Universalul) Botosani 485
90 Leparda Giorgiana (starlight3) Botosani 483
91 Butacu Catalin (butacucatalin) Botosani 483
92 Gheorghiciuc Maria (marzyx) Botosani 481
93 Ivaniciuc Teodor (IvaniciucTeodor) Botosani 476
94 Nechifor George (george1304) Botosani 476
95 Petcu Carina (Carina123) Botosani 474
96 mirciulica razvanel (relufurtuna) Botosani 473
97 Sauciuc George (sauciucgeorge) Botosani 472
98 Lungu Cosmin-Alexandru (LunguCosminAlexandru) Botosani 472
99 Iosub Maria (GIuliana66) Botosani 467
100 Stefanuca Alin (alin_stefanuca) Botosani 462
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.