Top 100 , judetul Botosani

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 ✔️ Ionita Catalin (sokka1000) Botosani 2286
2 Stroici Andrei (AndreiStro) Botosani 1751
3 Anicai Denis (deniros14) Botosani 1456
4 Axinte Teodor (TeodorAxinte) Botosani 1281
5 Paval Arabela (Ara19) Botosani 1252
6 Todirisca Cezar (CezarTD) Botosani 1245
7 Arco Spark (Arco) Botosani 1227
8 i o (ilincariuoana) Botosani 1183
9 Culidiuc Maria (prayforx) Botosani 1093
10 Nechita Bianca (nechitab2001) Botosani 1069
11 Chiscari Samuel (Samuel) Botosani 1049
12 Andriesei Tudor (andrieseitudor) Botosani 1003
13 Chira LILIANA (lili30) Botosani 988
14 Amariei Sebastian (SebastianAmariei) Botosani 979
15 Baciu Ruxandra (baciu_ruxandra) Botosani 969
16 Murgu Georgiana (georgianamurgu15) Botosani 945
17 Burca Olivia (Olivia_Burca_29) Botosani 929
18 Cucu Mihnea (MihneaCucu) Botosani 915
19 Silion Liviu (sliviu) Botosani 911
20 Enache Mihai (mihaitza95) Botosani 908
21 Guluta Teodor (teodorg) Botosani 898
22 Panaete Adrian (proflaurian) Botosani 864
23 Grecu Narcis (Narcis09) Botosani 859
24 T Ana (Aneke) Botosani 831
25 Abogătoaie Alexandru (AlexAbo) Botosani 824
26 Radani Antonia (antochiu) Botosani 823
27 Cardas Daniela (danacard1) Botosani 791
28 Iațu Antonio (AntonioIatu) Botosani 783
29 Nicu Pavel (NNNNN) Botosani 781
30 Zvinca Bianca (biancazv18) Botosani 776
31 Aciobanitei Andrei (Andrei_1337) Botosani 769
32 Pop Iulia (pop_iulia) Botosani 758
33 Ungureanu Maia (maiaau) Botosani 758
34 Siminiuc Denis (SiminiucDenis) Botosani 731
35 Iurea Andreea Irina (andreeaiurea99) Botosani 719
36 Iordachioaiei Alexandru (AlexInfo3) Botosani 698
37 Vintu Ioana (Ioana_Vintu09) Botosani 689
38 Aciocanesa Bianca (bianca_aciocanesa) Botosani 666
39 Birsan Alex-Iulian (Insanium) Botosani 661
40 Stirbu Stefan Mihai (StirbuStefan) Botosani 661
41 Chelariu Cipriana (chelariucipriana12) Botosani 643
42 Iurea Cezara (cezara123) Botosani 639
43 Ciotir Marian (Mareantz) Botosani 630
44 Tudose Rares (TudiRares) Botosani 629
45 Dascaliu Ianis (IanisD17) Botosani 622
46 Bruma Stefania (Stefania12341) Botosani 622
47 Fedeleș Flavius (FlaviusFedeles) Botosani 614
48 Hanza Casian (HanzaCasian) Botosani 614
49 Alexa Constantin-Cosmin (Alexa_Cosmin) Botosani 613
50 Ceica Sergiu (Sergiutzuu) Botosani 600
51 Teiosanu Andrei (Andrew01) Botosani 595
52 asdsadsa adssaas (contulluiantonio) Botosani 594
53 Dumbraveanu Alex (DumbraveanuAlex) Botosani 590
54 Hrimiuc Daniel (Daniel99) Botosani 581
55 Chirila Sabin (Sabin223) Botosani 560
56 Fortoes Codrin (codrinfortoes) Botosani 555
57 Sergiu Mihaila (Sergiu271) Botosani 552
58 Hulub Dumitrita-Cipriana (dumi_h) Botosani 546
59 Avărvărei Bianca (AvarvareiBianca) Botosani 546
60 Panzariu Adrian (Uscatu) Botosani 542
61 Simionica Bogdana (BogdanaSimionica) Botosani 541
62 timofte george (timoftegeorge) Botosani 540
63 Danila George (geoBLOXXER) Botosani 540
64 Lipciuc Maia-Ilinca (MaiaLipciuc) Botosani 525
65 Antal Alexandru (Courage) Botosani 522
66 Cheptrosu Antonia Francesca (annita) Botosani 513
67 Nechifor Sebastian (TheSabakian) Botosani 510
68 Bof Alin (AlinBof) Botosani 501
69 Dănilă Mihaela-Alexandra (MAlexandraD) Botosani 498
70 Ciobanu Denisa (denisamaria103) Botosani 498
71 Moldovanu Tudor (Tudor19) Botosani 498
72 bidasca carina (unknownperson) Botosani 493
73 Sauciuc Tamara (sauciuctamara) Botosani 490
74 Merticariu Marta-Denisa (MerticariuMarta) Botosani 490
75 Leparda Giorgiana (starlight3) Botosani 483
76 Butacu Catalin (butacucatalin) Botosani 483
77 Zgimbau Tudor (Zoro_Universalul) Botosani 478
78 Gheorghiciuc Maria (marzyx) Botosani 475
79 Petcu Carina (Carina123) Botosani 474
80 Sauciuc George (sauciucgeorge) Botosani 471
81 nita stefan (stefannita) Botosani 461
82 Loghin Andrei (zingerfiveM) Botosani 455
83 bdd00 01 (serban117) Botosani 453
84 Lupu Alexandra (AlexandraLupu) Botosani 451
85 Mardar Stefania (Fia) Botosani 449
86 Iosub Maria (GIuliana66) Botosani 448
87 Luca Catalina (luca_iuliana) Botosani 448
88 Timuc Iustin (Iustin18) Botosani 446
89 Melisa Moga (MelisaMoga) Botosani 446
90 relu furtuna (relufurtuna) Botosani 445
91 Anoob Iam (TotalNoob) Botosani 445
92 Poclid Andrei (PocliaAndrei) Botosani 440
93 Stancoschi Eduard (Stancoschi) Botosani 437
94 Tincu Carla (carladiana) Botosani 436
95 Sorodoc Matei (mateisoro) Botosani 434
96 Tuca Emanuel (Emanuel18) Botosani 431
97 Cheptanariu Dorin (dorininformatica) Botosani 427
98 Clipa Geanina (GeaninaClipa) Botosani 423
99 Nacu Denis (nacudenis) Botosani 422
100 Luca Andreea (meridiam) Botosani 418
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.