Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Gherasa Rares (raresgherasa) Hunedoara 2258
2 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2220
3 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1857
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1772
5 Gașpar Andrei (gaspar_andrei_razvan) Hunedoara 1663
6 Rafiliu Florin (RafiliuFlorin) Hunedoara 1487
7 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1451
8 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1270
9 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1257
10 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1219
11 Osadici Darius (OsadiciDarius) Hunedoara 1208
12 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 1115
13 Mic Narcis (NarcisM) Hunedoara 1113
14 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 1082
15 Maftei Razvan (Maftei_Razvan) Hunedoara 1082
16 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 1070
17 Lazar Tedy (tedylazar1) Hunedoara 1024
18 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 1019
19 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 979
20 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
21 Stoica Luca (StoicaLuca) Hunedoara 944
22 Andrei Mihai (Andrei_Mihai) Hunedoara 933
23 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 895
24 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 886
25 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
26 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 863
27 Simina Dan Marius (SiminaDan) Hunedoara 852
28 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 841
29 Berceanu Camelia-Florentina (Camelia_Berceanu) Hunedoara 837
30 CAUTARE BINARA E CEA MAI TARE pinochio (1232414) Hunedoara 811
31 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 786
32 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 784
33 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 757
34 Horhat Ruxandra (Ruxandra_Horhat) Hunedoara 753
35 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 736
36 Pamfiloiu Robert (RobertPamfiloiu) Hunedoara 734
37 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 724
38 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 721
39 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 716
40 Bianca Batrina (Bianca_1906) Hunedoara 714
41 gt f (tiberia_giulia) Hunedoara 708
42 Poraicu Rares (poraicu_rares) Hunedoara 706
43 Moise Mihai (Moise1234) Hunedoara 705
44 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 703
45 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
46 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 685
47 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 681
48 Stroia Ioana Andreea (ioanaandreea06) Hunedoara 680
49 Sturza Andrei (AndreiSturza) Hunedoara 679
50 Petric Maria (maria_petric) Hunedoara 675
51 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 674
52 Brandus Alexandru (Alexandru_Brandus) Hunedoara 673
53 Ciolocoi Ioan Laurentiu (LaurentiuCiolocoi) Hunedoara 672
54 Demidov Cezar (CezarDemidov) Hunedoara 672
55 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 667
56 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 652
57 Zaharie Alin (ZaharieAlin) Hunedoara 647
58 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 645
59 Stezar Dragos (DragosStezar) Hunedoara 638
60 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
61 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 631
62 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 628
63 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
64 Nita Ionut (Nita_Ioan) Hunedoara 620
65 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 619
66 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 614
67 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 612
68 Gheorghe Daniel (Daniel111) Hunedoara 611
69 Tircob Alina (Alina_Tircob) Hunedoara 601
70 Raț Ioan Paul (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 589
71 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 581
72 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
73 Butoi Alexandru (alyymov) Hunedoara 580
74 Morancea Razvan (Razvan_Morancea11) Hunedoara 577
75 Popa Roberta (RobertaP) Hunedoara 572
76 Oprean Robert (OpreanRobert) Hunedoara 557
77 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
78 Buncar Ahmed (Ahmedbuncar) Hunedoara 554
79 Popa Andrei-Cristian (_Andrei_23) Hunedoara 552
80 Nenadici Cristian (Nenadici) Hunedoara 549
81 Furtuna Denis (denis_furtuna) Hunedoara 548
82 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 544
83 Kiss Malina (malinakiss) Hunedoara 544
84 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 533
85 Cozma Doris (CozmaDoris) Hunedoara 527
86 Badiu Oana Claudia (OANA_BADIU) Hunedoara 527
87 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
88 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
89 pe teren vladimir (loopinthroughlife) Hunedoara 511
90 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
91 Iliasa Antonia (Antonia_Iliasa) Hunedoara 509
92 Suciu Oana (oanasuciu1) Hunedoara 506
93 Costea Razvan (RazvanDard) Hunedoara 504
94 Florea Ariana (ariana_florea) Hunedoara 503
95 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
96 Oproi Denisa Florina (DenisaOpr) Hunedoara 501
97 Iovescu Andrei (Andrei_Iovescu) Hunedoara 498
98 Cristea Marcel (Cristeamarcel) Hunedoara 497
99 Rusan Rares (RusanRares) Hunedoara 496
100 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 496
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.