Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2206
2 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1733
3 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1602
4 Gherasa Rares (raresgherasa) Hunedoara 1516
5 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1451
6 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1254
7 Rafiliu Florin (RafiliuFlorin) Hunedoara 1243
8 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1205
9 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1202
10 Osadici Darius (OsadiciDarius) Hunedoara 1186
11 Gașpar Andrei (gaspar_andrei_razvan) Hunedoara 1164
12 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 1102
13 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 1070
14 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 979
15 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
16 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 948
17 Andrei Mihai (Andrei_Mihai) Hunedoara 933
18 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 892
19 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 886
20 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
21 Lazar Tedy (tedylazar1) Hunedoara 881
22 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 863
23 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 841
24 Simina Dan Marius (SiminaDan) Hunedoara 821
25 CAUTARE BINARA E CEA MAI TARE pinochio (1232414) Hunedoara 811
26 Maftei Razvan (Maftei_Razvan) Hunedoara 791
27 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 786
28 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 784
29 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 760
30 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 757
31 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 736
32 Stoica Luca (StoicaLuca) Hunedoara 733
33 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 723
34 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 717
35 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 715
36 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 703
37 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
38 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 685
39 Moise Mihai (Moise1234) Hunedoara 682
40 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 681
41 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 674
42 Gabi Jurca (Gabyy29) Hunedoara 662
43 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 652
44 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 645
45 Sturza Andrei (AndreiSturza) Hunedoara 637
46 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
47 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 631
48 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
49 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 628
50 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 619
51 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 616
52 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 614
53 Stezar Dragos (DragosStezar) Hunedoara 609
54 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 609
55 Zaharie Alin (ZaharieAlin) Hunedoara 601
56 Rusu Polak (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 583
57 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
58 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 581
59 Oprean Robert (OpreanRobert) Hunedoara 557
60 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
61 Popa Roberta (RobertaP) Hunedoara 556
62 Buncar Ahmed (Ahmedbuncar) Hunedoara 549
63 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
64 Kiss Malina (malinakiss) Hunedoara 544
65 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 544
66 Ciolocoi Ioan Laurentiu (LaurentiuCiolocoi) Hunedoara 535
67 Toncea Andrei (andrei170) Hunedoara 528
68 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
69 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
70 Brandus Alexandru (Alexandru_Brandus) Hunedoara 517
71 Pamfiloiu Robert (RobertPamfiloiu) Hunedoara 516
72 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
73 Suciu Oana (oanasuciu1) Hunedoara 506
74 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 503
75 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
76 Iovescu Andrei (Andrei_Iovescu) Hunedoara 498
77 Cristea Marcel (Cristeamarcel) Hunedoara 497
78 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 496
79 Rusan Rares (RusanRares) Hunedoara 496
80 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 494
81 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 493
82 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 479
83 Bianca Batrina (Bianca_1906) Hunedoara 478
84 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 476
85 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 469
86 Demian Razvan (RDemian2003) Hunedoara 469
87 Horhat Ruxandra (Ruxandra_Horhat) Hunedoara 466
88 Badiu Oana Claudia (OANA_BADIU) Hunedoara 462
89 Costea Razvan (RazvanDard) Hunedoara 459
90 Nita Ionut (Nita_Ioan) Hunedoara 459
91 Costa Raul (raul1776) Hunedoara 457
92 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 454
93 Lozneanu Dumitru Claudiu (Lcd_22) Hunedoara 454
94 Stroia Ioana Andreea (ioanaandreea06) Hunedoara 452
95 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 450
96 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
97 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 449
98 Badiu Raul-Virgil (badiuraulvirgil) Hunedoara 448
99 Hohoi Tania (Hohoi_Tania04) Hunedoara 448
100 Morancea Razvan (Razvan_Morancea11) Hunedoara 443
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.