Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2163
2 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1426
3 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1347
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1273
5 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1209
6 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1199
7 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1195
8 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 1033
9 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 978
10 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
11 Andrei Mihai (Andrei_Mihai) Hunedoara 898
12 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
13 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 877
14 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 871
15 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 862
16 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 841
17 CAUTARE BINARA E CEA MAI TARE pinochio (1232414) Hunedoara 803
18 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 787
19 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 784
20 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 765
21 Osadici Darius (OsadiciDarius) Hunedoara 759
22 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 754
23 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 746
24 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 723
25 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 712
26 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 694
27 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
28 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 678
29 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 677
30 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 667
31 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 651
32 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 644
33 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
34 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
35 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 616
36 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 615
37 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 615
38 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 613
39 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 610
40 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 581
41 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
42 Rafiliu Florin (RafiliuFlorin) Hunedoara 562
43 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
44 Groza Florina (Florina_georgianaaa) Hunedoara 545
45 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 544
46 Kiss Malina (malinakiss) Hunedoara 543
47 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 538
48 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
49 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
50 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
51 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
52 Cristea Marcel (Cristeamarcel) Hunedoara 497
53 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 493
54 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 491
55 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 489
56 Simina Dan Marius (SiminaDan) Hunedoara 488
57 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 478
58 Iovescu Andrei (Andrei_Iovescu) Hunedoara 470
59 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 470
60 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 469
61 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 469
62 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 462
63 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 459
64 Rafiliu Cristian (rafiliu_cristian) Hunedoara 450
65 Lazarescu Sergiu (InvertedBob) Hunedoara 450
66 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 449
67 Twin Răzvan (razvi1234twin) Hunedoara 449
68 Nasta Alex (AlexNasta) Hunedoara 436
69 Rusu Polak (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 431
70 Popa Roberta (RobertaP) Hunedoara 428
71 Purcar Iasmina-Maria (PurcarIasmina) Hunedoara 423
72 caius 2 (BalanCaius11) Hunedoara 415
73 Ciucur Daniel (ciucur_daniel) Hunedoara 411
74 Bota Lucian (botalucian) Hunedoara 406
75 Borza Vlad (VladBorza) Hunedoara 391
76 Danescu Miruna (danescumiruna) Hunedoara 386
77 Tuns Adrian (Raiden) Hunedoara 385
78 Stroia Matei (matystroia) Hunedoara 385
79 Birton Laurentiu (ByronZet) Hunedoara 372
80 Iovescu Razvan (IovescuRazvan) Hunedoara 371
81 Tugmeanu Andrei (TugmeanuAndrei) Hunedoara 364
82 Cristea Marcel (Marcelcristea) Hunedoara 360
83 Andrica Adelin (AAdelin) Hunedoara 355
84 Rozsa Andreea (AndreeaRozsa) Hunedoara 355
85 Rusan Rares (RusanRares) Hunedoara 354
86 Ivascu Sergiu (Sergiuivascu) Hunedoara 353
87 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 353
88 Turdasan Bogdan (Turdasanbogdan) Hunedoara 349
89 Adamescu Georgiana (adamescugeorgiana) Hunedoara 347
90 Pap Alexia (alexia_pap) Hunedoara 343
91 Toncea Marius (tonceamarius) Hunedoara 340
92 Paul Georgiana (Paul_Georgiana) Hunedoara 339
93 Popa Paula Roxana (ZzOoSsYy) Hunedoara 338
94 Oprean Robert (OpreanRobert) Hunedoara 335
95 Zaharie Alin (ZaharieAlin) Hunedoara 334
96 Sfart Andrei (AndreiSfart) Hunedoara 333
97 Dan Radu (DanRadu21) Hunedoara 333
98 Tudorache Mihai Ovidiu (ovidiumt) Hunedoara 332
99 Gheorghe Mihai (GheorgheMihai) Hunedoara 331
100 Indreiu Denis (DenisInd) Hunedoara 330
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.