Top 100 , judetul Hunedoara

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Arama Alexandru (Alexandru_Arama) Hunedoara 2213
2 Gherasa Rares (raresgherasa) Hunedoara 1921
3 Bogdan Vlad-Mihai (bogdanvladmihai) Hunedoara 1842
4 Popa Daniel (popadaniel72) Hunedoara 1671
5 Nicula Andrei Bogdan (niculaandrei) Hunedoara 1451
6 Gașpar Andrei (gaspar_andrei_razvan) Hunedoara 1427
7 Rafiliu Florin (RafiliuFlorin) Hunedoara 1350
8 Popa Bogdan Ioan (PopaBogdan) Hunedoara 1259
9 Ciun Sebastian (sebastianciun) Hunedoara 1209
10 Beldean Dacian (dacian02beldean) Hunedoara 1209
11 Osadici Darius (OsadiciDarius) Hunedoara 1208
12 Popa Bianca Daniela (popabianca) Hunedoara 1108
13 Cazan Dorin (CazanDorin) Hunedoara 1070
14 Todoran Alexandru (alextodoran) Hunedoara 1003
15 Ilie Emanuela (Emailie) Hunedoara 979
16 Sigoiu George (georgeSigoiu7) Hunedoara 950
17 Maftei Razvan (Maftei_Razvan) Hunedoara 949
18 Andrei Mihai (Andrei_Mihai) Hunedoara 933
19 Lazar Tedy (tedylazar1) Hunedoara 925
20 Robotin Catalin (Catalin_Robotin) Hunedoara 892
21 Trasculescu Tudor (Tudor_Trasculescu123) Hunedoara 886
22 Varga Alexandra Ioana (AlexandraVarga) Hunedoara 884
23 Borza Alex (alex_borza) Hunedoara 863
24 Simina Dan Marius (SiminaDan) Hunedoara 846
25 Mocan Vlad (mocanvlad) Hunedoara 841
26 Gridan Antonia (GridanAntonia) Hunedoara 835
27 CAUTARE BINARA E CEA MAI TARE pinochio (1232414) Hunedoara 811
28 Stoica Luca (StoicaLuca) Hunedoara 803
29 Zvinca Alexandru Mihai (AlexandruZvinca) Hunedoara 786
30 Turdasan Tudor (tuddor1234) Hunedoara 784
31 Ungureanu Razvan (ungureanurazvan) Hunedoara 757
32 Hategan Diana (dianahategan) Hunedoara 736
33 Popa Iulia (iuliapopa4) Hunedoara 724
34 Tcaci Alin (AlinTcaci) Hunedoara 721
35 pestean maria (mariapestean) Hunedoara 716
36 Moise Mihai (Moise1234) Hunedoara 705
37 Bota Claudiu (ClaudiuBota) Hunedoara 703
38 Pastea Irina (IrinaPastea) Hunedoara 691
39 Ciobanu Eduard (EduardCiobanu) Hunedoara 685
40 Csatlos Andrei (Andrei27C) Hunedoara 681
41 Mura Paul (Paul_Mura) Hunedoara 674
42 Sturza Andrei (AndreiSturza) Hunedoara 666
43 Gabi Jurca (Gabyy29) Hunedoara 662
44 Balan Caius (BalanCaius) Hunedoara 652
45 Zaharie Alin (ZaharieAlin) Hunedoara 647
46 Giurgiu Razvan (GiurgiuRazvan) Hunedoara 645
47 Stezar Dragos (DragosStezar) Hunedoara 638
48 Scarlatescu Oana (OanaScarlatescu44) Hunedoara 635
49 Tomotas Roxana (RoxanaTomotas) Hunedoara 631
50 Lomonar Alexandru (AlexLomo) Hunedoara 628
51 Popa Andrada (AndradaPopa) Hunedoara 628
52 Bogdan Alexandra (AlexandraBogdan) Hunedoara 619
53 Stefan Laurentiu-Marius (StefanLaurentiu1) Hunedoara 616
54 Dinsorean Paul (dinsoreanpaul) Hunedoara 614
55 Bordeanu Calin (calin05) Hunedoara 612
56 Pamfiloiu Robert (RobertPamfiloiu) Hunedoara 595
57 Ciolocoi Ioan Laurentiu (LaurentiuCiolocoi) Hunedoara 591
58 Raț Ioan Paul (Rat_Ioan_Paul) Hunedoara 589
59 Brandus Alexandru (Alexandru_Brandus) Hunedoara 584
60 Achim Andreea (andreeaachim) Hunedoara 581
61 Dragoiu Iulia (dragoiuiulia) Hunedoara 581
62 Popa Roberta (RobertaP) Hunedoara 572
63 Horhat Ruxandra (Ruxandra_Horhat) Hunedoara 567
64 Florea Dacian Florentin (FloreaDacian) Hunedoara 557
65 Oprean Robert (OpreanRobert) Hunedoara 557
66 Buncar Ahmed (Ahmedbuncar) Hunedoara 554
67 Demidov Cezar (CezarDemidov) Hunedoara 553
68 Negru Vlad (vdorastie) Hunedoara 544
69 Kiss Malina (malinakiss) Hunedoara 544
70 Vapit Horatiu (Horatiu1234) Hunedoara 533
71 Morancea Razvan (Razvan_Morancea11) Hunedoara 528
72 Bianca Batrina (Bianca_1906) Hunedoara 527
73 Tudorascu Raluca (Ralu07) Hunedoara 520
74 Trif Iulia (ginx44) Hunedoara 520
75 Badiu Oana Claudia (OANA_BADIU) Hunedoara 518
76 Stroia Ioana Andreea (ioanaandreea06) Hunedoara 515
77 Nenadici Cristian (Nenadici) Hunedoara 512
78 Dobre-Baron Rareș (Dobre_Baron_Rares) Hunedoara 511
79 Nita Ionut (Nita_Ioan) Hunedoara 509
80 Suciu Oana (oanasuciu1) Hunedoara 506
81 Costea Razvan (RazvanDard) Hunedoara 504
82 Raducu Vlad Rares (vladrares10) Hunedoara 502
83 Iovescu Andrei (Andrei_Iovescu) Hunedoara 498
84 Cristea Marcel (Cristeamarcel) Hunedoara 497
85 Rusan Rares (RusanRares) Hunedoara 496
86 Danci Adrian (adriandanci) Hunedoara 496
87 Potopea Mihaela (Miha1703) Hunedoara 494
88 Ciocoiu Vlad (Ciorap88) Hunedoara 493
89 Berceanu Camelia-Florentina (Camelia_Berceanu) Hunedoara 488
90 Popesc Ariadna (popescariadna) Hunedoara 479
91 Oproi Denisa Florina (DenisaOpr) Hunedoara 479
92 Rusu Ovidiu (rusu_ovidiu10) Hunedoara 476
93 Borzei Catalin (Catalin162004) Hunedoara 476
94 Hanches Denisa (HanchesDenisa) Hunedoara 469
95 Demian Razvan (RDemian2003) Hunedoara 469
96 Badiu Raul-Virgil (badiuraulvirgil) Hunedoara 462
97 Furtuna Denis (denis_furtuna) Hunedoara 458
98 Costa Raul (raul1776) Hunedoara 457
99 Cozma Doris (CozmaDoris) Hunedoara 457
100 Noja Andreea (nojaandreea) Hunedoara 454
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.