Top 100 , judetul Salaj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Deac Paula Cristina (deac_paula) Salaj 1161
2 Doamna Deac Este Profa Number One (Tyrone) Salaj 1117
3 Grzegorz Brzęczyszczykiewicz (Zuraaaa) Salaj 1097
4 Tuduce Sergiu (NAISBOII) Salaj 1039
5 Ros Antonio (ros_antonio) Salaj 1005
6 Sîrbu Alexandru-Paul (Alex007007) Salaj 982
7 Horvath Matei (mh_7) Salaj 925
8 Moga Denis (denis_moga) Salaj 922
9 Fazacaș Mihai Tudor (FazacasMihai) Salaj 907
10 David Biris (xbiris) Salaj 855
11 Varga Gabriela (Gabi_Gabriela) Salaj 786
12 Doamna Deac Va Iubesc (daristyle) Salaj 780
13 Oltean Irina (Irina1402) Salaj 778
14 Tomole Alexia (Alexia_Irina) Salaj 756
15 Puscas Ioana (IoanaPuscas) Salaj 719
16 Santa Iulia (santa_iulia2005) Salaj 709
17 Bontea Mihai (Reee) Salaj 665
18 Sandor Ionut (Nutzu) Salaj 649
19 Vlad Opris (hoprix) Salaj 629
20 Braban Ovidiu (ovidiu055) Salaj 608
21 Puie Sebastian (PuieSebastian) Salaj 592
22 Bogdan Coste (KixZero) Salaj 580
23 Șut Oana Antonia (oanaantonia) Salaj 577
24 Marian David (David8406) Salaj 557
25 Puscas Bogdan (bogdanpuscas) Salaj 552
26 C. V. Tudor (joereddit) Salaj 552
27 Alexa Sergiu (antoniu200) Salaj 543
28 Papp Norbert (Norby2k) Salaj 543
29 Chende Miruna (mirunaandreea30) Salaj 535
30 Petrean Roland (RolandPetrean) Salaj 514
31 Robert Turos (Robituros) Salaj 512
32 Mocodean Briana-Daniela (mocodeanbriana) Salaj 511
33 Muresan Dan (muresadan) Salaj 510
34 Buruian Ilies Bogdan (bogdanburuian) Salaj 502
35 Cordis Daniel (DanielCDSTRB) Salaj 497
36 Feier Bogdan (bogdanfeier) Salaj 488
37 Kovacs Akos (accacca44) Salaj 475
38 Basa Iarina (basaiarina1) Salaj 472
39 Kiss David (DavidK17) Salaj 470
40 Cimpoieș Antoniu (Antoniu0703) Salaj 470
41 Sabou Mihai (MareleAlbastru) Salaj 466
42 Darabant Alex (nunucotropitoru) Salaj 456
43 Berbecar David (David_Brb) Salaj 448
44 Pășcuță Claudiu (FoodPanda) Salaj 448
45 Maxim Andrei (AndXam) Salaj 442
46 Pop Adrian (AdyPop) Salaj 437
47 Mintaș Andrei (Poneiul_thebest) Salaj 425
48 Beldean Răzvan (NewFactory) Salaj 417
49 brandusan alex (alexbrandusan) Salaj 410
50 Gergely Mark (Mark1337) Salaj 410
51 Berbecar Razvan (razvan_berbecar) Salaj 407
52 Mocanu Taisia (mocanutaisia) Salaj 400
53 Nuna Razvan (zalaw420) Salaj 399
54 Turcas Andrei (AndreiTurcas) Salaj 396
55 Dragusin Sergiu (Sergiu_20) Salaj 395
56 vaida alexandra (alexandra_maria12) Salaj 390
57 Sabaceag Marius (Mariuz1337) Salaj 383
58 Jugrestan Giulia (Jugrestan_Giulia) Salaj 383
59 Almiquedan Almasar (Warlock) Salaj 380
60 Jula Razvan (jukilae) Salaj 377
61 Marcus Paul (marcuspaul16) Salaj 368
62 Protopopescu Miruna (Unicornish) Salaj 362
63 But Matei (ButMatei) Salaj 362
64 Ciurbe Nicolae (thesuper) Salaj 361
65 Tura Rafael (TuraRafael) Salaj 361
66 Matei Otniel (NoobUserName) Salaj 361
67 Chiș Mara (maraachis) Salaj 360
68 おっぱい pufu (pufi) Salaj 359
69 Duma Octavian (Octavian_Duma) Salaj 358
70 Indries Darian (Yoshired731) Salaj 355
71 ✅Marian✅ ✅Ciprian✅ (BL4K3) Salaj 354
72 Cristea Ioana-Lacrimioara (Ioana_Lacrimioara) Salaj 352
73 Irimieș Ayana (AyanaI) Salaj 351
74 Flore Roxana (floreroxana) Salaj 350
75 Maxim Sabin (Sabin20) Salaj 346
76 Har Adrian (AdrianHar) Salaj 336
77 Puscas Casiana (casiiiii) Salaj 334
78 Iliesiu Anne (iliesiuanne) Salaj 331
79 Cighi Vasile (Cighi) Salaj 330
80 Lazar Ana -Maria (lazaranamaria619) Salaj 330
81 Bulgarean Eliza (elizabulgarean) Salaj 329
82 Lazar Mihai (Mihai71) Salaj 327
83 Onaci Andreea (AndreeaOnaci) Salaj 325
84 Tresca Razvan (RazvanTresca) Salaj 319
85 Chis Alexandru (ChisAlexandru) Salaj 318
86 Breje Nora (nnora) Salaj 318
87 Rosan Daria (Daria55) Salaj 314
88 Purdea Mihnea-Cristian (purdeamihnea) Salaj 313
89 Vlășan Darius-Ioan (DariusVl) Salaj 312
90 FILIP RARES (filiprares8) Salaj 305
91 Onutan Luca (lucaonu) Salaj 305
92 Gaitan Raul (Raul_Gaitan) Salaj 304
93 Stoica Andra (andra507) Salaj 304
94 Andy 03 (andy03) Salaj 298
95 Copas Codrut (Codrut112) Salaj 298
96 Mocan Antonia (mocan_antonia) Salaj 294
97 Popeți Raisa Cristiana (Raisa2006) Salaj 292
98 Popit George (georgepopit) Salaj 290
99 Blajan David (Blaji) Salaj 288
100 George Febletea Ta (george_magyar) Salaj 287
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.