Top 100 , judetul Salaj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Biris Tudor (Tyrone) Salaj 1064
2 Sîrbu Alexandru-Paul (Alex007007) Salaj 979
3 David Biris (xbiris) Salaj 855
4 Gorgan Tania (taniagorgan22) Salaj 827
5 Moga Denis (denis_moga) Salaj 810
6 Varga Gabriela (Gabi_Gabriela) Salaj 779
7 Deac Paula Cristina (deac_paula) Salaj 760
8 Tomole Alexia (Alexia_Irina) Salaj 690
9 Tuduce Sergiu (NAISBOII) Salaj 669
10 Bontea Mihai (Reee) Salaj 665
11 Santa Iulia (santa_iulia2005) Salaj 650
12 Oltean Irina (Irina1402) Salaj 644
13 Vlad Opris (hoprix) Salaj 619
14 Sandor Ionut (Nutzu) Salaj 575
15 Braban Ovidiu (ovidiu055) Salaj 562
16 Ros Antonio (ros_antonio) Salaj 558
17 C. V. Tudor (joereddit) Salaj 552
18 Alexa Sergiu (antoniu200) Salaj 543
19 Papp Norbert (Norby2k) Salaj 531
20 Chende Miruna (mirunaandreea30) Salaj 518
21 Fazacaș Mihai Tudor (FazacasMihai) Salaj 515
22 Puie Sebastian (PuieSebastian) Salaj 509
23 Cordis Daniel (DanielCDSTRB) Salaj 497
24 Puscas Ioana (IoanaPuscas) Salaj 489
25 Kovacs Akos (accacca44) Salaj 475
26 Robert Turos (Robituros) Salaj 471
27 Kiss David (DavidK17) Salaj 469
28 Darabant Alex (nunucotropitoru) Salaj 456
29 Bogdan Coste (KixZero) Salaj 414
30 Pop Adrian (AdyPop) Salaj 409
31 Berbecar David (David_Brb) Salaj 408
32 Basa Iarina (basaiarina1) Salaj 402
33 Gergely Mark (Mark1337) Salaj 396
34 Turcas Andrei (AndreiTurcas) Salaj 396
35 Nuna Razvan (zalaw420) Salaj 388
36 Bejan Darius (daristyle) Salaj 385
37 Cimpoieș Antoniu (Antoniu0703) Salaj 382
38 Horvath Matei (mh_7) Salaj 381
39 Jugrestan Giulia (Jugrestan_Giulia) Salaj 380
40 Mocanu Taisia (mocanutaisia) Salaj 379
41 Mare Fluencer Chișu (Warlock) Salaj 379
42 Maxim Andrei (AndXam) Salaj 376
43 Mintaș Andrei (Poneiul_thebest) Salaj 372
44 Marcus Paul (marcuspaul16) Salaj 367
45 Berbecar Razvan (razvan_berbecar) Salaj 366
46 Protopopescu Miruna (Unicornish) Salaj 362
47 Șut Oana Antonia (oanaantonia) Salaj 360
48 Matei Otniel (NoobUserName) Salaj 359
49 Beldean Răzvan (NewFactory) Salaj 354
50 Pășcuță Claudiu (FoodPanda) Salaj 348
51 Sabaceag Marius (Mariuz1337) Salaj 341
52 Buruian Ilies Bogdan (bogdanburuian) Salaj 334
53 ✅Marian✅ ✅Ciprian✅ (BL4K3) Salaj 333
54 Irimieș Ayana (AyanaI) Salaj 333
55 Lazar Ana -Maria (lazaranamaria619) Salaj 330
56 Lazar Mihai (Mihai71) Salaj 327
57 Onaci Andreea (AndreeaOnaci) Salaj 325
58 Cighi Vasile (Cighi) Salaj 324
59 Duma Octavian (Octavian_Duma) Salaj 323
60 Bulgarean Eliza (elizabulgarean) Salaj 320
61 Chis Alexandru (ChisAlexandru) Salaj 318
62 Flore Roxana (floreroxana) Salaj 317
63 Vlășan Darius-Ioan (DariusVl) Salaj 312
64 Iliesiu Anne (iliesiuanne) Salaj 309
65 Cristea Ioana-Lacrimioara (Ioana_Lacrimioara) Salaj 307
66 FILIP RARES (filiprares8) Salaj 305
67 Marian David (David8406) Salaj 301
68 Purdea Mihnea-Cristian (purdeamihnea) Salaj 301
69 Onutan Luca (lucaonu) Salaj 295
70 Mocodean Briana-Daniela (mocodeanbriana) Salaj 292
71 Ciurbe Nicolae (thesuper) Salaj 287
72 brandusan alex (alexbrandusan) Salaj 287
73 Farcas Rares (Farchi) Salaj 287
74 Uzum Bulboceanu Mara (MaraUzum) Salaj 286
75 Puscas Bogdan (bogdanpuscas) Salaj 285
76 Muresan Dan (muresadan) Salaj 278
77 Indries Darian (Yoshired731) Salaj 272
78 Popan Razvan-Calin (DorelBaiatulDurex) Salaj 258
79 Sirgav Raul (gavristony) Salaj 257
80 Demetrius Talos (Demetrius) Salaj 257
81 Maghear Andrei (grimzx) Salaj 245
82 Popeți Raisa Cristiana (Raisa2006) Salaj 244
83 Rosan Daria (Daria55) Salaj 244
84 Tarta Octav (Catalizator) Salaj 243
85 Horoi Vasile (Vasih) Salaj 239
86 Feier Bogdan (bogdanfeier) Salaj 238
87 Hideg Paul (Paulhideg002) Salaj 237
88 But Matei (ButMatei) Salaj 234
89 Stoica Andra (andra507) Salaj 233
90 Vasc Bogdan (VascBogdan) Salaj 232
91 iacob alexandra (iacobale) Salaj 231
92 Pojar Razvan Marius (rzv01) Salaj 231
93 Ianc Maria (maria14ianc) Salaj 229
94 Copas Codrut (Codrut112) Salaj 229
95 Popit George (georgepopit) Salaj 228
96 Antal David (davvyd15) Salaj 228
97 Vele Tudor (tudorv) Salaj 226
98 Flore Paul (Flore_Paul) Salaj 225
99 Talos Diana (TalosDiana17) Salaj 225
100 Mocan Alex (AlexM13) Salaj 224
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.