Top 100 , judetul Salaj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Biris Tudor (Tyrone) Salaj 1117
2 Deac Paula Cristina (deac_paula) Salaj 1102
3 Sîrbu Alexandru-Paul (Alex007007) Salaj 981
4 Moga Denis (denis_moga) Salaj 896
5 David Biris (xbiris) Salaj 855
6 Tuduce Sergiu (NAISBOII) Salaj 849
7 Varga Gabriela (Gabi_Gabriela) Salaj 786
8 Oltean Irina (Irina1402) Salaj 771
9 Bejan Darius (daristyle) Salaj 754
10 Tomole Alexia (Alexia_Irina) Salaj 735
11 Ros Antonio (ros_antonio) Salaj 732
12 Santa Iulia (santa_iulia2005) Salaj 676
13 Bontea Mihai (Reee) Salaj 665
14 Fazacaș Mihai Tudor (FazacasMihai) Salaj 656
15 Vlad Opris (hoprix) Salaj 629
16 Sandor Ionut (Nutzu) Salaj 606
17 Horvath Matei (mh_7) Salaj 592
18 Braban Ovidiu (ovidiu055) Salaj 584
19 Puie Sebastian (PuieSebastian) Salaj 570
20 Puscas Ioana (IoanaPuscas) Salaj 556
21 C. V. Tudor (joereddit) Salaj 552
22 Alexa Sergiu (antoniu200) Salaj 543
23 Papp Norbert (Norby2k) Salaj 543
24 Chende Miruna (mirunaandreea30) Salaj 535
25 Bogdan Coste (KixZero) Salaj 519
26 Cordis Daniel (DanielCDSTRB) Salaj 497
27 Robert Turos (Robituros) Salaj 492
28 Kovacs Akos (accacca44) Salaj 475
29 Kiss David (DavidK17) Salaj 470
30 Șut Oana Antonia (oanaantonia) Salaj 467
31 Feier Bogdan (bogdanfeier) Salaj 465
32 Darabant Alex (nunucotropitoru) Salaj 456
33 Cimpoieș Antoniu (Antoniu0703) Salaj 450
34 Pop Adrian (AdyPop) Salaj 437
35 Basa Iarina (basaiarina1) Salaj 436
36 Muresan Dan (muresadan) Salaj 434
37 Puscas Bogdan (bogdanpuscas) Salaj 433
38 Berbecar David (David_Brb) Salaj 432
39 Marian David (David8406) Salaj 431
40 Buruian Ilies Bogdan (bogdanburuian) Salaj 427
41 Beldean Răzvan (NewFactory) Salaj 416
42 Mintaș Andrei (Poneiul_thebest) Salaj 410
43 Gergely Mark (Mark1337) Salaj 410
44 Maxim Andrei (AndXam) Salaj 398
45 Nuna Razvan (zalaw420) Salaj 397
46 Turcas Andrei (AndreiTurcas) Salaj 396
47 Mocodean Briana-Daniela (mocodeanbriana) Salaj 394
48 Pășcuță Claudiu (FoodPanda) Salaj 394
49 Mocanu Taisia (mocanutaisia) Salaj 391
50 Berbecar Razvan (razvan_berbecar) Salaj 390
51 Jugrestan Giulia (Jugrestan_Giulia) Salaj 383
52 Almiquedan Almasar (Warlock) Salaj 380
53 Sabaceag Marius (Mariuz1337) Salaj 374
54 Marcus Paul (marcuspaul16) Salaj 368
55 Protopopescu Miruna (Unicornish) Salaj 362
56 Tura Rafael (TuraRafael) Salaj 361
57 Matei Otniel (NoobUserName) Salaj 360
58 brandusan alex (alexbrandusan) Salaj 360
59 Duma Octavian (Octavian_Duma) Salaj 358
60 Irimieș Ayana (AyanaI) Salaj 348
61 ✅Marian✅ ✅Ciprian✅ (BL4K3) Salaj 347
62 Cristea Ioana-Lacrimioara (Ioana_Lacrimioara) Salaj 344
63 But Matei (ButMatei) Salaj 341
64 Flore Roxana (floreroxana) Salaj 336
65 Cighi Vasile (Cighi) Salaj 330
66 Lazar Ana -Maria (lazaranamaria619) Salaj 330
67 Bulgarean Eliza (elizabulgarean) Salaj 328
68 Jula Razvan (jukilae) Salaj 327
69 Lazar Mihai (Mihai71) Salaj 327
70 Iliesiu Anne (iliesiuanne) Salaj 326
71 Onaci Andreea (AndreeaOnaci) Salaj 325
72 Ciurbe Nicolae (thesuper) Salaj 320
73 Chis Alexandru (ChisAlexandru) Salaj 318
74 Purdea Mihnea-Cristian (purdeamihnea) Salaj 313
75 Vlășan Darius-Ioan (DariusVl) Salaj 312
76 Chiș Mara (maraachis) Salaj 308
77 FILIP RARES (filiprares8) Salaj 305
78 Onutan Luca (lucaonu) Salaj 303
79 Dragusin Sergiu (Sergiu_20) Salaj 300
80 Andy 03 (andy03) Salaj 298
81 Indries Darian (Yoshired731) Salaj 293
82 Maxim Sabin (Sabin20) Salaj 293
83 Farcas Rares (Farchi) Salaj 287
84 Uzum Bulboceanu Mara (MaraUzum) Salaj 286
85 Popeți Raisa Cristiana (Raisa2006) Salaj 285
86 Popan Razvan-Calin (DorelBaiatulDurex) Salaj 285
87 Tresca Razvan (RazvanTresca) Salaj 285
88 Stoica Andra (andra507) Salaj 281
89 Har Adrian (AdrianHar) Salaj 281
90 Rosan Daria (Daria55) Salaj 280
91 Breje Nora (nnora) Salaj 274
92 V Alexandra (alexandra_maria12) Salaj 274
93 Mocan Antonia (mocan_antonia) Salaj 273
94 Popit George (georgepopit) Salaj 265
95 Gaitan Raul (Raul_Gaitan) Salaj 261
96 Sirgav Raul (gavristony) Salaj 257
97 Demetrius Talos (Demetrius) Salaj 257
98 Gheti Mihai (mihaigheti) Salaj 253
99 Copas Codrut (Codrut112) Salaj 252
100 Maghear Andrei (grimzx) Salaj 245
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.