Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1406
2 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 1042
3 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 996
4 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 976
5 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 919
6 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 914
7 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 810
8 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 786
9 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 785
10 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 754
11 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 642
12 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 591
13 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 588
14 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
15 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 565
16 Racsan Rares (Rares_Racsan) Satu Mare 564
17 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 551
18 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
19 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
20 chri s (0bchr1s) Satu Mare 514
21 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 467
22 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 462
23 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
24 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 451
25 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 435
26 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 431
27 Mirisan Octavian (GamingWolf) Satu Mare 427
28 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 422
29 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
30 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 407
31 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 403
32 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
33 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 392
34 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 386
35 Vlad Florin Stirbu (vladsf) Satu Mare 385
36 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 381
37 Nagy Doru (NagyDoru) Satu Mare 376
38 Racolta Raul (CB) Satu Mare 375
39 Caraba Marian (chefscarlatescu) Satu Mare 366
40 Ion Laslo (Skeletor667) Satu Mare 361
41 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 352
42 Teodora Peteri (Teodora175) Satu Mare 345
43 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 342
44 Pap Andrei (Andddrei) Satu Mare 339
45 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 335
46 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 334
47 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 334
48 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 331
49 David Dan (DanD) Satu Mare 322
50 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
51 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 318
52 geng walter (walter) Satu Mare 317
53 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 314
54 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 312
55 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 309
56 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 304
57 Tepfenhart Barbara (Tepfy) Satu Mare 300
58 Pustai Gabriela (GabrielaPustai) Satu Mare 300
59 Cadar Andrei (Andrei_Cadar) Satu Mare 299
60 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 294
61 Engel Ines (engelines) Satu Mare 294
62 veres florian (veresflorian) Satu Mare 289
63 Vass Krisztian (Kristo) Satu Mare 283
64 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 282
65 Filip Alesia (Alesiafilip) Satu Mare 279
66 Tot Marc (marctot) Satu Mare 279
67 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 278
68 Matioc Amalia (ama_matioc) Satu Mare 278
69 Vlad Ghetina (VladGhetina) Satu Mare 271
70 Cherecheș Andrei (ceri) Satu Mare 269
71 Iulia Barseuan (IuliaBarseuan) Satu Mare 268
72 Hoban Laurentiu (HobanLaurentiu) Satu Mare 264
73 Băbțan Dayana (Dayana) Satu Mare 259
74 Lucut Cristiana (lucutcristiana) Satu Mare 259
75 Vilceanu Ovidiu (theovidiu1) Satu Mare 256
76 Sabou Mark (Sabou_Mark) Satu Mare 254
77 Gavris Antoniu (gavristony) Satu Mare 253
78 Muresan Tudor (TudorMuresan04) Satu Mare 252
79 Opre Mihnea (MihneaOpre12) Satu Mare 251
80 Danut Denisa (danutdenisa) Satu Mare 251
81 karasz benjamin (beni15) Satu Mare 250
82 Ilisei Rares (IliseiRares) Satu Mare 248
83 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 247
84 Mosneguțu Cătălin (MoShNe) Satu Mare 242
85 Moroz Lion (kage17) Satu Mare 238
86 Frencz Lisa (lisa7921) Satu Mare 237
87 Markus Blanka (BlankaMarkus) Satu Mare 236
88 Andor Eduard (Andor) Satu Mare 228
89 Stretea Cosmin (streteacosmin) Satu Mare 226
90 Fazecas Dora (dora_fazecas) Satu Mare 224
91 Roatis Vlad (roatis) Satu Mare 222
92 Hotea Alexandra (AlexandraHotea) Satu Mare 220
93 Tiution Serban (serban_tiution) Satu Mare 216
94 Kulik Vivian (Kulik_Vivian) Satu Mare 215
95 Pusta ALBERTO (alberto_ionut15) Satu Mare 215
96 Chiș Selena (selena_alexia) Satu Mare 213
97 Cereteu Paul (Paull) Satu Mare 212
98 Buzgau Horatiu (BuzgauHoratiu) Satu Mare 212
99 Culcean Luca (culcean_luca) Satu Mare 212
100 Cioroga Rares (rarescioroga) Satu Mare 210
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.