Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Muresan Luca (LucaLucaM) Satu Mare 1739
2 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1430
3 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 1288
4 Moroz Alexandra (AlleMoroz) Satu Mare 1248
5 Racsan Rares (Rares_Racsan) Satu Mare 1231
6 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 1126
7 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 1123
8 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 1111
9 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 1062
10 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 1001
11 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 970
12 Chereches Tudor-Mihai (TudorM_Chereches) Satu Mare 902
13 chriß s (0bchr1s) Satu Mare 847
14 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 833
15 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 810
16 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 798
17 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 786
18 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 754
19 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 744
20 Pop Mihai (Clickau79) Satu Mare 737
21 Teodora Peteri (Teodora175) Satu Mare 736
22 Mates Andra (matesandra) Satu Mare 733
23 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 730
24 Pap Andrei (Andddrei) Satu Mare 729
25 Engel Ines (engelines) Satu Mare 683
26 Lohan Larisa (LohanLarisa) Satu Mare 677
27 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 669
28 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 656
29 Buzgău Olivia (123498765) Satu Mare 641
30 Caraba Marian (chefscarlatescu) Satu Mare 640
31 Gyurcan Denis (DenisGyurcan7) Satu Mare 636
32 Lucas Secara (LucasSecara) Satu Mare 569
33 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
34 Alexandru Bretan (Alexandru_Bretan) Satu Mare 555
35 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 551
36 Mateian Andrei (MateianAndrei) Satu Mare 541
37 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
38 Avram Paul (Avram_Paul) Satu Mare 539
39 David Mihai (Florin_Tanase) Satu Mare 530
40 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
41 Plastin Vlad (Vladplastin) Satu Mare 522
42 pop matei (PopMatei) Satu Mare 515
43 Kulik Vivian (Kulik_Vivian) Satu Mare 513
44 Nagy Doru (NagyDoru) Satu Mare 507
45 Sandor Raissa (Raissa_14) Satu Mare 489
46 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 486
47 Ion Laslo (Skeletor667) Satu Mare 472
48 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 467
49 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
50 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 451
51 Phillip Matase (Matase_Ilea_Phillip) Satu Mare 447
52 Roatis Vlad (roatis) Satu Mare 445
53 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 435
54 Vasil Luca (Vasil_Luca) Satu Mare 432
55 Mirisan Octavian (GamingWolf) Satu Mare 432
56 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 422
57 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
58 Pop Stelian (PopStelian) Satu Mare 408
59 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 405
60 Bene Antoniu (BeneA_2009) Satu Mare 404
61 Obis Luca (Oubisss) Satu Mare 403
62 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 403
63 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
64 Dâns Darius (DansDarius) Satu Mare 395
65 Danciu Alex (AlexXDT2004) Satu Mare 395
66 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 392
67 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 392
68 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 388
69 Băbțan Dayana (Dayana) Satu Mare 387
70 Matioc Amalia (ama_matioc) Satu Mare 387
71 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 386
72 Sarbu Laura (SarbuLauraMaria08) Satu Mare 385
73 Vlad Florin Stirbu (vladsf) Satu Mare 385
74 Andrei Piscoran (lostxap) Satu Mare 384
75 Rusu Luca (Alex_info22) Satu Mare 383
76 Moldovan Luca (lucamold) Satu Mare 382
77 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 381
78 karasz benjamin (beni15) Satu Mare 378
79 Racolta Raul (CB) Satu Mare 376
80 Fogas Sergiu (SergiuFogas) Satu Mare 375
81 Schiop Andrei (schiopandrei) Satu Mare 372
82 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 371
83 tudor costea (tudorcostea) Satu Mare 370
84 Filip Alejia (Alesiafilip) Satu Mare 366
85 Hoban Laurentiu (HobanLaurentiu) Satu Mare 362
86 Culcean Luca (culcean_luca) Satu Mare 362
87 Gardos Rafael (rafael_xyz) Satu Mare 357
88 Cereteu Paul (Paull) Satu Mare 356
89 vajda edmond (vzze) Satu Mare 355
90 Feier Francesca (FeierFrancesca) Satu Mare 352
91 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 352
92 ruben Ruben (ruben223) Satu Mare 352
93 Chereji Rares (chereji_rares) Satu Mare 350
94 Nicoara Lorena (nicoara_lorena10) Satu Mare 348
95 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 344
96 Serba Oana Maria (SerbaOanaMaria) Satu Mare 343
97 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 342
98 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 341
99 Sandru Darian (Sandru_Darian) Satu Mare 341
100 Savianu Bogdan (BogdanSavianu) Satu Mare 338
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.