Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1430
2 Muresan Luca (LucaLucaM) Satu Mare 1315
3 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 1189
4 Racsan Rares (Rares_Racsan) Satu Mare 1153
5 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 1125
6 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 1123
7 Moroz Alexandra (AlleMoroz) Satu Mare 1114
8 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 1111
9 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 996
10 chriß s (0bchr1s) Satu Mare 847
11 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 835
12 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 833
13 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 822
14 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 810
15 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 794
16 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 786
17 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 754
18 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 741
19 Teodora Peteri (Teodora175) Satu Mare 735
20 Pop Mihai (Clickau79) Satu Mare 716
21 Chereches Tudor-Mihai (TudorM_Chereches) Satu Mare 704
22 Pap Andrei (Andddrei) Satu Mare 702
23 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 700
24 Engel Ines (engelines) Satu Mare 680
25 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 669
26 Mates Andra (matesandra) Satu Mare 667
27 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 656
28 Caraba Marian (chefscarlatescu) Satu Mare 639
29 Buzgău Olivia (123498765) Satu Mare 638
30 Gyurcan Denis (DenisGyurcan7) Satu Mare 635
31 Lohan Larisa (LohanLarisa) Satu Mare 626
32 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
33 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 551
34 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
35 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
36 pop matei (PopMatei) Satu Mare 514
37 Kulik Vivian (Kulik_Vivian) Satu Mare 506
38 Lucas Secara (LucasSecara) Satu Mare 502
39 Nagy Doru (NagyDoru) Satu Mare 501
40 David Mihai (Florin_Tanase) Satu Mare 498
41 Avram Paul (Avram_Paul) Satu Mare 488
42 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 480
43 Ion Laslo (Skeletor667) Satu Mare 472
44 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 467
45 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
46 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 451
47 Plastin Vlad (Vladplastin) Satu Mare 451
48 Roatis Vlad (roatis) Satu Mare 438
49 Mirisan Octavian (GamingWolf) Satu Mare 432
50 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 425
51 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 422
52 Mateian Andrei (MateianAndrei) Satu Mare 415
53 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
54 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 405
55 Obis Luca (Oubisss) Satu Mare 403
56 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 403
57 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
58 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 392
59 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 392
60 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 388
61 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 386
62 Matioc Amalia (ama_matioc) Satu Mare 386
63 Băbțan Dayana (Dayana) Satu Mare 386
64 Vlad Florin Stirbu (vladsf) Satu Mare 385
65 a p (lostxap) Satu Mare 383
66 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 381
67 karasz benjamin (beni15) Satu Mare 378
68 Racolta Raul (CB) Satu Mare 376
69 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 371
70 Alexandru Bretan (Alexandru_Bretan) Satu Mare 368
71 Filip Alejia (Alesiafilip) Satu Mare 366
72 Culcean Luca (culcean_luca) Satu Mare 362
73 Hoban Laurentiu (HobanLaurentiu) Satu Mare 362
74 Moldovan Luca (lucamold) Satu Mare 359
75 Sandor Raissa (Raissa_14) Satu Mare 358
76 Cereteu Paul (Paull) Satu Mare 356
77 Phillip Matase (Matase_Ilea_Phillip) Satu Mare 354
78 Dâns Darius (DansDarius) Satu Mare 352
79 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 352
80 Pop Stelian (PopStelian) Satu Mare 348
81 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 343
82 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 342
83 Sarbu Laura (SarbuLauraMaria08) Satu Mare 342
84 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 341
85 Bene Antoniu (BeneA_2009) Satu Mare 339
86 Savianu Bogdan (BogdanSavianu) Satu Mare 338
87 Sandru Darian (Sandru_Darian) Satu Mare 338
88 Frencz Lisa (lisa7921) Satu Mare 337
89 Andor Eduard (Andor) Satu Mare 337
90 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 335
91 veres florian (veresflorian) Satu Mare 334
92 Fazecas Dora (dora_fazecas) Satu Mare 332
93 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 331
94 vajda edmond (vzze) Satu Mare 324
95 Hotea Alexandra (AlexandraHotea) Satu Mare 323
96 Schiop Andrei (schiopandrei) Satu Mare 322
97 David Dan (DanD) Satu Mare 322
98 Chiș Selena (selena_alexia) Satu Mare 319
99 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 319
100 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.