Top 100 , judetul Satu Mare

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Danicico George (Georgedanicico) Satu Mare 1430
2 Vraja Luca (LORDEN) Satu Mare 1134
3 Cozma Casiana (Cozma_Casiana) Satu Mare 1111
4 Arkham Knighty (ArkhamKnighty) Satu Mare 1109
5 Racsan Rares (Rares_Racsan) Satu Mare 1097
6 Mihai Eduard (Mihai_Eduard) Satu Mare 1080
7 Terebes Liviu (Livcristi) Satu Mare 996
8 Moroz Alexandra (AlleMoroz) Satu Mare 986
9 Muresan Luca (LucaLucaM) Satu Mare 907
10 chriß s (0bchr1s) Satu Mare 847
11 Eros Alexandra (ErosAlexandra) Satu Mare 833
12 Seres Adi (seresadi98) Satu Mare 810
13 Vida Felicia (vida_felicia) Satu Mare 809
14 Andreican Rares (andreicanr1) Satu Mare 791
15 Chereji Iulia (CherejiIulia) Satu Mare 786
16 Roman Ioana (ioanaroman) Satu Mare 754
17 David Alex (AleXutzZu) Satu Mare 737
18 Grigoruț Octavian (grigorut_octavian) Satu Mare 726
19 Teodora Peteri (Teodora175) Satu Mare 722
20 Pap Andrei (Andddrei) Satu Mare 688
21 Sandor Tudor (ppp) Satu Mare 684
22 Engel Ines (engelines) Satu Mare 671
23 Tepfenhart Bertold (bertold) Satu Mare 664
24 Chereches Tudor-Mihai (TudorM_Chereches) Satu Mare 654
25 Braica Patricia (patriciaxd) Satu Mare 653
26 Buzgău Olivia (123498765) Satu Mare 627
27 Pop Mihai (Clickau79) Satu Mare 603
28 Mates Andra (matesandra) Satu Mare 591
29 Rusu Adrian (adrianrusu) Satu Mare 566
30 Caraba Marian (chefscarlatescu) Satu Mare 559
31 Ardelean Andrei (AndreiArdelean11) Satu Mare 551
32 Lohan Larisa (LohanLarisa) Satu Mare 546
33 Feher Darius (DariusM) Satu Mare 540
34 Micu Emerson (MicuEmerson) Satu Mare 526
35 Kulik Vivian (Kulik_Vivian) Satu Mare 491
36 pop matei (PopMatei) Satu Mare 487
37 Razvan Uzum (Razviii237) Satu Mare 474
38 Nagy Doru (NagyDoru) Satu Mare 470
39 Stan Ioana (IoanaStan) Satu Mare 467
40 Cosma Eduard (eduard2000) Satu Mare 452
41 teodor rosioru (teodor345) Satu Mare 451
42 Lucas Secara (LucasSecara) Satu Mare 451
43 Ion Laslo (Skeletor667) Satu Mare 429
44 Mirisan Octavian (GamingWolf) Satu Mare 429
45 Avram Paul (Avram_Paul) Satu Mare 422
46 Osan Mihai (OsanMihai) Satu Mare 422
47 Mehi Mihai (mehimihai) Satu Mare 412
48 Szilagyi Dragos (dragos34) Satu Mare 405
49 Sabo Rares (Rares03) Satu Mare 403
50 Obis Luca (Oubisss) Satu Mare 403
51 David Mihai (Florin_Tanase) Satu Mare 400
52 Mihalca Stefania (stefania2000) Satu Mare 399
53 Caracioni Octavian (octavian202) Satu Mare 396
54 Zele Madalina (Madalina14) Satu Mare 392
55 Durla Paul (Paulinformaticianul) Satu Mare 392
56 Keisz Denisa (Keisz_Denisa) Satu Mare 388
57 Stefania Marciuc (stefaniamarciuc) Satu Mare 386
58 Vlad Florin Stirbu (vladsf) Satu Mare 385
59 Micle Oana (micleoana) Satu Mare 381
60 Piscoran Andrei (lostxap) Satu Mare 380
61 karasz benjamin (beni15) Satu Mare 378
62 Matioc Amalia (ama_matioc) Satu Mare 378
63 Racolta Raul (CB) Satu Mare 376
64 Madaras Paul (Paul_Madaras) Satu Mare 371
65 Filip Alejia (Alesiafilip) Satu Mare 366
66 Culcean Luca (culcean_luca) Satu Mare 362
67 Băbțan Dayana (Dayana) Satu Mare 359
68 Cereteu Paul (Paull) Satu Mare 354
69 Hoban Laurentiu (HobanLaurentiu) Satu Mare 352
70 Coroian David (Coroian_David) Satu Mare 352
71 Roatis Vlad (roatis) Satu Mare 346
72 Petric Marcu (MarcuGDS) Satu Mare 343
73 Phillip Matase (Matase_Ilea_Phillip) Satu Mare 342
74 pal adrian (adrianpal) Satu Mare 342
75 Ripan George (GeorgeRipan16) Satu Mare 341
76 Savianu Bogdan (BogdanSavianu) Satu Mare 338
77 Frencz Lisa (lisa7921) Satu Mare 337
78 Moldovan Luca (lucamold) Satu Mare 336
79 Andor Eduard (Andor) Satu Mare 336
80 Gyurcan Denis (DenisGyurcan7) Satu Mare 336
81 Vadan Gabriel (vadangabi7) Satu Mare 335
82 Hendre Cristina (Cristina100) Satu Mare 334
83 Pop Stelian (PopStelian) Satu Mare 333
84 Mateian Andrei (MateianAndrei) Satu Mare 333
85 Fazecas Dora (dora_fazecas) Satu Mare 332
86 veres florian (veresflorian) Satu Mare 332
87 Ionaş Alex (StormS) Satu Mare 331
88 Sandru Darian (Sandru_Darian) Satu Mare 328
89 Hotea Alexandra (AlexandraHotea) Satu Mare 323
90 David Dan (DanD) Satu Mare 322
91 Chiș Selena (selena_alexia) Satu Mare 319
92 Magureanu Andrei (AndreiMagureanu) Satu Mare 318
93 Vass Chris (KristoSpartan) Satu Mare 318
94 Lazar Razvan (LazarRazvan9) Satu Mare 316
95 Sabau Emanuela (Emanuela_Sabau) Satu Mare 314
96 Cornoc Roland (rolandc) Satu Mare 314
97 Andy Varga (Andy_Varga) Satu Mare 309
98 Tiution Serban (serban_tiution) Satu Mare 309
99 Tot Marc (marctot) Satu Mare 307
100 Pusta ALBERTO (alberto_ionut15) Satu Mare 302
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.