Top 100 , judetul Sibiu

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 (May_9th) Sibiu 3161
2 Dumitrescu David (k2e0e0w3q) Sibiu 1527
3 Pangaleanu Catalin (CatalinPangaleanu) Sibiu 1436
4 Mazilu Gabriela (mazilugabriela) Sibiu 1219
5 Andreea Coarfa (andreeacoarfa) Sibiu 1051
6 Coarfa Andreea (coarfaandreea) Sibiu 1050
7 Ianc Octavian (Ocktitty) Sibiu 1048
8 Goga Alex (AlexG1203) Sibiu 958
9 BOMBARUSA .DAUDINOZN (Alecsss_SAGEATA) Sibiu 897
10 David Daniel (dd4niel) Sibiu 855
11 Cristea Beatrice Corina (cristeabeatrice) Sibiu 798
12 Mozacu Stefania-Cristina (stefaniam2004) Sibiu 783
13 Sas Andrei (AndreiSas) Sibiu 740
14 Rus Alexandru (hardline_engineer) Sibiu 691
15 Bischin Daniel (dani288) Sibiu 626
16 Chioran Ana-Maria (ChioranAna) Sibiu 626
17 Shin Yu (iiShiro) Sibiu 555
18 Sava Radu (RaduSava) Sibiu 488
19 Manea Luca (Luca28) Sibiu 443
20 Dragota Robert (ROBOBOBO) Sibiu 438
21 Alexandrescu Stefan (stefan_alex2002) Sibiu 421
22 Dancu Mihai (dancu_mihai13) Sibiu 418
23 Didi _didi (didiana38) Sibiu 418
24 andrei ' (andreigradinaru) Sibiu 411
25 Nicoara Antonio (AntoRo15) Sibiu 405
26 Terian-Dan Tudor (terifive) Sibiu 361
27 Hybrysul lui Damocles (Capsunik_Scumpik) Sibiu 355
28 Broboana Cami (Broboana) Sibiu 352
29 Mogosan Sergiu (sergiu_mogosan) Sibiu 350
30 Tuca Denisa (denisa_tuca) Sibiu 349
31 Andrei Ioan (Dei25) Sibiu 336
32 Popescu Carmen (carmencmgl) Sibiu 331
33 Morariu Maria (morariu_maria) Sibiu 326
34 Vlad Andreea (vAndreea) Sibiu 324
35 Herciu Costin Teodor (herciu_teodor) Sibiu 320
36 Vasiu Catalina (vasiu_catalina10) Sibiu 315
37 Raceu Diana (Diana_Raceu) Sibiu 303
38 Seiceanu Robert (robertseiceanu) Sibiu 299
39 miti and (infosrl) Sibiu 263
40 Botărel Patrik (papi_costika) Sibiu 260
41 Marginean Raul (raul_marginean) Sibiu 255
42 Tudorache Ioan (Zuica) Sibiu 253
43 Morandau Alex (Felixutz) Sibiu 252
44 Vaicum Ana Maria (anamariav8) Sibiu 247
45 Serghei Frunzescu (Serghei_Frunzescu) Sibiu 242
46 Sergiu Stoica (Sergiu_Stoica) Sibiu 242
47 Cunțan Denisa (denisacuntan9A) Sibiu 239
48 Buta Pavel (Pavel77) Sibiu 226
49 Mihaila Alessia (Mihaila_Alessia) Sibiu 225
50 Florea Rares (Rares_Florea) Sibiu 224
51 Deaconu Darius (Darius2003) Sibiu 224
52 Turcu Darius Mihai (turcu_darius) Sibiu 223
53 Ungureanu Bogdan (BogdanUngureanu) Sibiu 220
54 Vlad Oleksik (VladOSB) Sibiu 217
55 Valase Paul (ValasePaul) Sibiu 211
56 Pascu Carmen (carmen_pascu) Sibiu 211
57 Anghelus alex (anghelus_alex) Sibiu 211
58 Ani Andrei (Anubis) Sibiu 204
59 Oancea Tudor (__tudor) Sibiu 203
60 Oancea Monica (monicngl) Sibiu 202
61 Orza Anamaria (ana_orza) Sibiu 202
62 Rawdogger Andrei (andreilaz) Sibiu 200
63 Sabau Horia Ioan (horiasabau5) Sibiu 200
64 halmaciu delia ioana (delia_halmaciu) Sibiu 198
65 Marin Matei-Ioan (marin_matei) Sibiu 198
66 Eric Eric (EricEric) Sibiu 196
67 diana stefan (andrev1) Sibiu 195
68 Stanescu Ruxandra (ruxy8) Sibiu 194
69 Mos Craciun (MADISON_AV) Sibiu 194
70 Kovacs Victor (Victory360) Sibiu 191
71 Prode Raul (proderaul) Sibiu 191
72 Hrituleac Sergiu (sergiu_constantin) Sibiu 190
73 Muller Elias Heinrich (3Lias) Sibiu 186
74 Dragan Marcel (marceldragan) Sibiu 186
75 Sabrina Avram (crazyaf) Sibiu 185
76 Lucaci Daniel (Dan07) Sibiu 184
77 Foca Constantin (CosteluuuSh) Sibiu 184
78 Popa Elena (irina_popa) Sibiu 182
79 Piloiu Raul (Raul_Piloiu) Sibiu 181
80 Bucur Mihnea (Mjgger) Sibiu 179
81 M Daria (dar_daria) Sibiu 179
82 andrei . (AndreiArmega) Sibiu 178
83 Truica Robert (RobertTruica) Sibiu 177
84 Firtonea Iuliana (fiuliana) Sibiu 177
85 Luca Ratiu Raul (RaulLuca) Sibiu 173
86 Belascu Alexandru (Blitz) Sibiu 171
87 stoica diandra (diandra0101) Sibiu 171
88 secosan mihai (Secosan_Mihai) Sibiu 168
89 Valeanu Darius (dariusstefan2004) Sibiu 168
90 Sofariu Adrian (AdiX) Sibiu 166
91 Mihaela Elena (rougerose) Sibiu 161
92 Oprean Tudor (Oprean_Tudor) Sibiu 159
93 Cacovean Alexandru (4l3x) Sibiu 159
94 Ivan Video (IVANVIDEO) Sibiu 158
95 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ (Ioszef_Locchio_del_gatto) Sibiu 157
96 Bunea Alex (Bunea_Alex) Sibiu 155
97 Halcea Alina-Oana (alina_halcea) Sibiu 154
98 Vasilief Andrei (Andrei_Vasi) Sibiu 154
99 Daraban Andrei (SweeT690) Sibiu 149
100 Bara Andrei (Andrei_bara) Sibiu 146
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.