Top 100 , judetul Sibiu

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 (May_9th) Sibiu 3156
2 Dumitrescu David (k2e0e0w3q) Sibiu 1527
3 Pangaleanu Catalin (CatalinPangaleanu) Sibiu 1436
4 Mazilu Gabriela (mazilugabriela) Sibiu 1218
5 Andreea Coarfa (andreeacoarfa) Sibiu 1051
6 Coarfa Andreea (coarfaandreea) Sibiu 1050
7 Ianc Octavian (Ocktitty) Sibiu 1048
8 David Daniel (dd4niel) Sibiu 855
9 Goga Alex (AlexG1203) Sibiu 850
10 BOMBARUSA .DAUDINOZN (Alecsss_SAGEATA) Sibiu 798
11 Mozacu Stefania-Cristina (stefaniam2004) Sibiu 776
12 Sas Andrei (AndreiSas) Sibiu 695
13 Rus Alexandru (hardline_engineer) Sibiu 691
14 Cristea Beatrice Corina (cristeabeatrice) Sibiu 638
15 Chioran Ana-Maria (ChioranAna) Sibiu 625
16 Shin Yu (iiShiro) Sibiu 555
17 Sava Radu (RaduSava) Sibiu 486
18 Dancu Mihai (dancu_mihai13) Sibiu 418
19 Alexandrescu Stefan (stefan_alex2002) Sibiu 413
20 andrei ' (andreigradinaru) Sibiu 411
21 Dragota Robert (ROBOBOBO) Sibiu 401
22 Nicoara Antonio (AntoRo15) Sibiu 400
23 Ranf Diana (didiana38) Sibiu 367
24 Broboana Cami (Broboana) Sibiu 352
25 Morariu Maria (morariu_maria) Sibiu 326
26 Herciu Costin Teodor (herciu_teodor) Sibiu 320
27 Vasiu Catalina (vasiu_catalina10) Sibiu 315
28 Terian-Dan Tudor (terifive) Sibiu 313
29 Hybrysul lui Damocles (Capsunik_Scumpik) Sibiu 310
30 Manea Luca (Luca28) Sibiu 300
31 Popescu Carmen (carmencmgl) Sibiu 299
32 Vlad Andreea (vAndreea) Sibiu 296
33 Tuca Denisa (denisa_tuca) Sibiu 292
34 Raceu Diana (Diana_Raceu) Sibiu 268
35 Tudorache Ioan (Zuica) Sibiu 252
36 Morandau Alex (Felixutz) Sibiu 252
37 Bischin Daniel (dani288) Sibiu 251
38 Botărel Patrik (papi_costika) Sibiu 250
39 Andrei Ioan (Dei25) Sibiu 242
40 Sergiu Stoica (Sergiu_Stoica) Sibiu 238
41 Serghei Frunzescu (Serghei_Frunzescu) Sibiu 229
42 Deaconu Darius (Darius2003) Sibiu 224
43 Cunțan Denisa (denisacuntan9A) Sibiu 224
44 Vlad Oleksik (VladOSB) Sibiu 212
45 Ungureanu Bogdan (BogdanUngureanu) Sibiu 209
46 Pascu Carmen (carmen_pascu) Sibiu 209
47 Valase Paul (ValasePaul) Sibiu 208
48 Seiceanu Robert (robertseiceanu) Sibiu 208
49 Ani Andrei (Anubis) Sibiu 204
50 halmaciu delia ioana (delia_halmaciu) Sibiu 198
51 Turcu Darius Mihai (turcu_darius) Sibiu 198
52 diana stefan (andrev1) Sibiu 195
53 Stanescu Ruxandra (ruxy8) Sibiu 194
54 Mos Craciun (MADISON_AV) Sibiu 194
55 Vaicum Ana Maria (anamariav8) Sibiu 194
56 Kovacs Victor (Victory360) Sibiu 191
57 Prode Raul (proderaul) Sibiu 191
58 Hrituleac Sergiu (sergiu_constantin) Sibiu 190
59 Sabrina Avram (crazyaf) Sibiu 185
60 Foca Constantin (CosteluuuSh) Sibiu 184
61 Lucaci Daniel (Dan07) Sibiu 184
62 Buta Pavel (Pavel77) Sibiu 182
63 Piloiu Raul (Raul_Piloiu) Sibiu 181
64 andrei . (AndreiArmega) Sibiu 178
65 Luca Ratiu Raul (RaulLuca) Sibiu 173
66 Belascu Alexandru (Blitz) Sibiu 171
67 stoica diandra (diandra0101) Sibiu 171
68 Valeanu Darius (dariusstefan2004) Sibiu 168
69 Firtonea Iuliana (fiuliana) Sibiu 168
70 secosan mihai (Secosan_Mihai) Sibiu 164
71 Mihaela Elena (rougerose) Sibiu 161
72 srg and (infosrl) Sibiu 161
73 Cacovean Alexandru (4l3x) Sibiu 159
74 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ (Ioszef_Locchio_del_gatto) Sibiu 157
75 Anghelus alex (anghelus_alex) Sibiu 157
76 Bunea Alex (Bunea_Alex) Sibiu 155
77 Vasilief Andrei (Andrei_Vasi) Sibiu 154
78 Truica Robert (RobertTruica) Sibiu 152
79 Oancea Tudor (__tudor) Sibiu 151
80 Daraban Andrei (SweeT690) Sibiu 149
81 Popa Elena (irina_popa) Sibiu 147
82 Tudorel Toader (Cerberus) Sibiu 145
83 Florea Rares (Rares_Florea) Sibiu 144
84 Halcea Alina-Oana (alina_halcea) Sibiu 142
85 Sofariu Adrian (AdiX) Sibiu 142
86 Dragan Marcel (marceldragan) Sibiu 139
87 Oprean Tudor (Oprean_Tudor) Sibiu 138
88 M Daria (dar_daria) Sibiu 137
89 Teposu Rares (RaresMuresan) Sibiu 134
90 Mihailescu Luana (Luana_Mihailescu) Sibiu 134
91 Mihaila Alessia (Mihaila_Alessia) Sibiu 133
92 Bucur Mihnea (Mjgger) Sibiu 132
93 Eneotescu Paula (paulaeneotescu) Sibiu 131
94 Rautoiu Mircea (mirceaRautoiu111) Sibiu 130
95 Ivan Video (IVANVIDEO) Sibiu 129
96 Vilau Paul (PaulTeposu) Sibiu 126
97 Nitu Dragos (DragosNitu) Sibiu 122
98 Millers Ema (estyera) Sibiu 119
99 Calutiu Radu (fortniteeviatamea) Sibiu 119
100 Medesan Andrei (AndreiMede) Sibiu 118
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.