Top 100 , judetul Sibiu

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 (May_9th) Sibiu 3160
2 Dumitrescu David (k2e0e0w3q) Sibiu 1527
3 Pangaleanu Catalin (CatalinPangaleanu) Sibiu 1436
4 Mazilu Gabriela (mazilugabriela) Sibiu 1218
5 Andreea Coarfa (andreeacoarfa) Sibiu 1051
6 Coarfa Andreea (coarfaandreea) Sibiu 1050
7 Ianc Octavian (Ocktitty) Sibiu 1048
8 Goga Alex (AlexG1203) Sibiu 958
9 David Daniel (dd4niel) Sibiu 855
10 BOMBARUSA .DAUDINOZN (Alecsss_SAGEATA) Sibiu 840
11 Mozacu Stefania-Cristina (stefaniam2004) Sibiu 783
12 Sas Andrei (AndreiSas) Sibiu 740
13 Rus Alexandru (hardline_engineer) Sibiu 691
14 Cristea Beatrice Corina (cristeabeatrice) Sibiu 663
15 Chioran Ana-Maria (ChioranAna) Sibiu 626
16 Shin Yu (iiShiro) Sibiu 555
17 Sava Radu (RaduSava) Sibiu 486
18 Bischin Daniel (dani288) Sibiu 464
19 Dragota Robert (ROBOBOBO) Sibiu 426
20 Alexandrescu Stefan (stefan_alex2002) Sibiu 420
21 Dancu Mihai (dancu_mihai13) Sibiu 418
22 Didi _didi (didiana38) Sibiu 417
23 andrei ' (andreigradinaru) Sibiu 411
24 Nicoara Antonio (AntoRo15) Sibiu 405
25 Manea Luca (Luca28) Sibiu 386
26 Broboana Cami (Broboana) Sibiu 352
27 Hybrysul lui Damocles (Capsunik_Scumpik) Sibiu 347
28 Terian-Dan Tudor (terifive) Sibiu 341
29 Morariu Maria (morariu_maria) Sibiu 326
30 Vlad Andreea (vAndreea) Sibiu 323
31 Herciu Costin Teodor (herciu_teodor) Sibiu 320
32 Vasiu Catalina (vasiu_catalina10) Sibiu 315
33 Tuca Denisa (denisa_tuca) Sibiu 314
34 Popescu Carmen (carmencmgl) Sibiu 309
35 Raceu Diana (Diana_Raceu) Sibiu 291
36 Andrei Ioan (Dei25) Sibiu 290
37 Botărel Patrik (papi_costika) Sibiu 260
38 Tudorache Ioan (Zuica) Sibiu 253
39 Morandau Alex (Felixutz) Sibiu 252
40 Sergiu Stoica (Sergiu_Stoica) Sibiu 242
41 Serghei Frunzescu (Serghei_Frunzescu) Sibiu 242
42 Seiceanu Robert (robertseiceanu) Sibiu 230
43 Deaconu Darius (Darius2003) Sibiu 224
44 Cunțan Denisa (denisacuntan9A) Sibiu 224
45 Ungureanu Bogdan (BogdanUngureanu) Sibiu 220
46 Vlad Oleksik (VladOSB) Sibiu 217
47 Valase Paul (ValasePaul) Sibiu 211
48 Pascu Carmen (carmen_pascu) Sibiu 209
49 Vaicum Ana Maria (anamariav8) Sibiu 209
50 Turcu Darius Mihai (turcu_darius) Sibiu 207
51 Buta Pavel (Pavel77) Sibiu 205
52 Ani Andrei (Anubis) Sibiu 204
53 halmaciu delia ioana (delia_halmaciu) Sibiu 198
54 diana stefan (andrev1) Sibiu 195
55 Mos Craciun (MADISON_AV) Sibiu 194
56 Stanescu Ruxandra (ruxy8) Sibiu 194
57 Prode Raul (proderaul) Sibiu 191
58 Kovacs Victor (Victory360) Sibiu 191
59 Hrituleac Sergiu (sergiu_constantin) Sibiu 190
60 srg and (infosrl) Sibiu 190
61 Sabrina Avram (crazyaf) Sibiu 185
62 Lucaci Daniel (Dan07) Sibiu 184
63 Foca Constantin (CosteluuuSh) Sibiu 184
64 Anghelus alex (anghelus_alex) Sibiu 181
65 Piloiu Raul (Raul_Piloiu) Sibiu 181
66 andrei . (AndreiArmega) Sibiu 178
67 Firtonea Iuliana (fiuliana) Sibiu 177
68 Luca Ratiu Raul (RaulLuca) Sibiu 173
69 stoica diandra (diandra0101) Sibiu 171
70 Belascu Alexandru (Blitz) Sibiu 171
71 secosan mihai (Secosan_Mihai) Sibiu 168
72 Mihaila Alessia (Mihaila_Alessia) Sibiu 168
73 Valeanu Darius (dariusstefan2004) Sibiu 168
74 Popa Elena (irina_popa) Sibiu 167
75 Oancea Tudor (__tudor) Sibiu 165
76 Truica Robert (RobertTruica) Sibiu 165
77 Mihaela Elena (rougerose) Sibiu 161
78 Florea Rares (Rares_Florea) Sibiu 159
79 Cacovean Alexandru (4l3x) Sibiu 159
80 Marin Matei-Ioan (marin_matei) Sibiu 158
81 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ (Ioszef_Locchio_del_gatto) Sibiu 157
82 Oancea Monica (monicngl) Sibiu 157
83 Bunea Alex (Bunea_Alex) Sibiu 155
84 Vasilief Andrei (Andrei_Vasi) Sibiu 154
85 Halcea Alina-Oana (alina_halcea) Sibiu 154
86 Oprean Tudor (Oprean_Tudor) Sibiu 153
87 M Daria (dar_daria) Sibiu 149
88 Daraban Andrei (SweeT690) Sibiu 149
89 Dragan Marcel (marceldragan) Sibiu 146
90 Orza Anamaria (ana_orza) Sibiu 146
91 Vecerdea Sasha (sashavecerdea) Sibiu 145
92 Tudorel Toader (Cerberus) Sibiu 145
93 Sofariu Adrian (AdiX) Sibiu 145
94 Muresan Andrei (AndreiVilau) Sibiu 144
95 Bucur Mihnea (Mjgger) Sibiu 144
96 Ivan Video (IVANVIDEO) Sibiu 143
97 istrati david (davidistrati20) Sibiu 143
98 Oros Raul (Raulbosinfo) Sibiu 138
99 Teposu Rares (RaresMuresan) Sibiu 136
100 Mihailescu Luana (Luana_Mihailescu) Sibiu 134
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.