Top 100 , judetul Sibiu

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dumitrescu Ramon (May_9th) Sibiu 2927
2 Dumitrescu David (k2e0e0w3q) Sibiu 1526
3 Andreea Coarfa (andreeacoarfa) Sibiu 1050
4 Coarfa Andreea (coarfaandreea) Sibiu 1049
5 Ianc Octavian (Ocktitty) Sibiu 1048
6 Pangaleanu Catalin (CatalinPangaleanu) Sibiu 986
7 David Daniel (dd4niel) Sibiu 854
8 Rus Alexandru (hardline_engineer) Sibiu 691
9 Mozacu Stefania-Cristina (stefaniam2004) Sibiu 563
10 Shin Yu (iiShiro) Sibiu 555
11 Mazilu Gabriela (mazilugabriela) Sibiu 510
12 Sava Radu (RaduSava) Sibiu 484
13 Sas Andrei (AndreiSas) Sibiu 462
14 Chioran Ana (ChioranAna) Sibiu 457
15 andrei ' (andreigradinaru) Sibiu 411
16 Dancu Mihai (dancu_mihai13) Sibiu 394
17 Alexandrescu Stefan (stefan_alex2002) Sibiu 358
18 Morariu Maria (morariu_maria) Sibiu 325
19 Vasiu Catalina (vasiu_catalina10) Sibiu 309
20 Nicoara Antonio (AntoRo15) Sibiu 303
21 BOMBARUSA .DAUDINOZN (Alecsss_SAGEATA) Sibiu 290
22 Herciu Costin Teodor (herciu_teodor) Sibiu 275
23 Popescu Carmen (carmencmgl) Sibiu 238
24 Broboana Cami (Broboana) Sibiu 233
25 Morandau Alex (Felixutz) Sibiu 213
26 Stanescu Ruxandra (ruxy8) Sibiu 194
27 Mos Craciun (MADISON_AV) Sibiu 193
28 Deaconu Darius (Darius2003) Sibiu 191
29 Tudorache Ioan (Zuica) Sibiu 190
30 Pascu Carmen (carmen_pascu) Sibiu 187
31 Valase Paul (ValasePaul) Sibiu 187
32 Sabrina Avram (crazyaf) Sibiu 185
33 Palagniuc David (davidpalagniuc) Sibiu 185
34 Foca Constantin (CosteluuuSh) Sibiu 183
35 Lucaci Daniel (Dan07) Sibiu 181
36 Sergiu Stoica (Sergiu_Stoica) Sibiu 176
37 Ani Andrei (Anubis) Sibiu 171
38 Hrituleac Sergiu (sergiu_constantin) Sibiu 169
39 halmaciu delia ioana (delia_halmaciu) Sibiu 168
40 andrei . (AndreiArmega) Sibiu 163
41 Belascu Alexandru (Blitz) Sibiu 163
42 Prode Raul (proderaul) Sibiu 162
43 Mihaela Elena (rougerose) Sibiu 161
44 Andrei Ioan (Dei25) Sibiu 153
45 Bunea Alex (Bunea_Alex) Sibiu 139
46 Ranf Diana (didiana38) Sibiu 139
47 Vasilief Andrei (Andrei_Vasi) Sibiu 136
48 Vlad Oleksik (VladOSB) Sibiu 134
49 Mihailescu Luana (Luana_Mihailescu) Sibiu 134
50 Eneotescu Paula (paulaeneotescu) Sibiu 131
51 Firtonea Iuliana (fiuliana) Sibiu 124
52 Ungureanu Bogdan (BogdanUngureanu) Sibiu 120
53 Nitu Dragos (DragosNitu) Sibiu 118
54 Medesan Andrei (AndreiMede) Sibiu 117
55 Chiva Ana Maria (AnaMariaChiva) Sibiu 116
56 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ (Ioszef_Locchio_del_gatto) Sibiu 114
57 Bogdan V. (bogdi921) Sibiu 114
58 Kovacs Victor (Victory360) Sibiu 113
59 Bunaciu Stefania (steff_bun) Sibiu 113
60 Blaga Daria Ioana (DARIAIB) Sibiu 112
61 secosan mihai (Secosan_Mihai) Sibiu 109
62 Thomits Gabriel (Gabbie755) Sibiu 107
63 Calutiu Radu (fortniteeviatamea) Sibiu 106
64 Komșa Atti (Kms8) Sibiu 105
65 Voicu Evelina (evelina__eve) Sibiu 102
66 Halcea Alina-Oana (alina_halcea) Sibiu 101
67 Rautoiu Mircea (mirceaRautoiu111) Sibiu 101
68 Teposu Rares (RaresMuresan) Sibiu 101
69 Faraon Eduard (Edy_F) Sibiu 101
70 Muntean Flavia (Flavia_Muntean) Sibiu 100
71 Cirneala Darius (_darius) Sibiu 100
72 Rares Tutunariu (Pepa) Sibiu 99
73 Tiuca Paul (PaulTiuca) Sibiu 98
74 Dragan Cosmin (Cerberus) Sibiu 98
75 Buruga Raluca (Raluca18) Sibiu 98
76 Bozdoc Daniel (Dani_04) Sibiu 97
77 Muresan Andrei (AndreiVilau) Sibiu 97
78 Petean Maly (Malinuta) Sibiu 97
79 Piloiu Raul (Raul_Piloiu) Sibiu 96
80 Neghina Vlad (Neghina) Sibiu 96
81 Dinulică Albert (albertdinu) Sibiu 89
82 Goga Alex (AlexG1203) Sibiu 86
83 Nicula Loredana-Andreea (Lorenicula) Sibiu 83
84 Ionescu Adrian (AdrianAdyAdy) Sibiu 83
85 Serghei Frunzescu (Serghei_Frunzescu) Sibiu 82
86 Mesina Radu (mesinaradu) Sibiu 82
87 Buruga Diana (BurugaDiana) Sibiu 80
88 Vilau Paul (PaulTeposu) Sibiu 79
89 Luca Bogdan (LucaBogdan) Sibiu 79
90 Filip . (Shreccccc) Sibiu 76
91 Dimitriu Dragos (Dragos420) Sibiu 76
92 Dita Vlad (Vladutsu) Sibiu 75
93 Oros Raul (Raulbosinfo) Sibiu 74
94 Gyorke Tudor Francisc (GyorkeTudor) Sibiu 74
95 Isaila Briana (Briana24) Sibiu 74
96 Laurentiu Lupp (Lau16) Sibiu 73
97 gruia dima (dimaaa) Sibiu 72
98 Raceu Diana (Diana_Raceu) Sibiu 70
99 Rebeca Andreea (andreearebeca) Sibiu 70
100 Stănese Bogdan (bogdanstanese) Sibiu 70
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.