Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 2955
2 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 2109
3 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1752
4 Voica Stefan (voicastefanalexandru) Valcea 1733
5 𝐏𝐫𝐞𝐝𝐮𝐜𝐚 𝐌𝐚𝐭𝐞𝐢 (PREDVCA) Valcea 1529
6 Blotu Mihai Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1272
7 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1230
8 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1228
9 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1028
10 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 956
11 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 934
12 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 914
13 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 910
14 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 896
15 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
16 Aa Bb (Qwert1234) Valcea 874
17 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 871
18 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 840
19 Cernea Mihnea (Mihnea_Cernea) Valcea 803
20 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 762
21 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 755
22 👨🏼‍🦲Tudor Corbeanu👨🏼‍🦲 (tudorcorbeanu) Valcea 753
23 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 748
24 dobra nicoleta-emilia (Emilia23) Valcea 747
25 ✔️ Dobre Darius (Darius1414) Valcea 739
26 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 737
27 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 732
28 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 715
29 Branet Tudor (tudor_andrei) Valcea 714
30 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
31 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 706
32 Nicula Maria (maria_nicula) Valcea 692
33 Braviceanu Badea Clarisse (Clarisse) Valcea 680
34 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 677
35 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 674
36 Dancau Sebi (DSebi) Valcea 672
37 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 670
38 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 659
39 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
40 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 654
41 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
42 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 643
43 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
44 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
45 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 637
46 Stan Stefan (gufet24) Valcea 626
47 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 620
48 Raducu Ioan Stefan (Ionut_neuer58) Valcea 611
49 Coltos Iohann (Iohannstefan) Valcea 610
50 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 606
51 Rain Maker (CatalinAndrei) Valcea 602
52 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
53 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
54 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 599
55 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 598
56 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 595
57 Florescu Mihai (mihai_florescu11) Valcea 592
58 Raduca Cristian (raducapetrecristian) Valcea 587
59 Predescu alex (PredescuAlex) Valcea 585
60 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina (oanaz) Valcea 581
61 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 578
62 Nistor Roxana-Andreea (roxana2003) Valcea 577
63 Cioculeasa Vlad (Witch_Hunter) Valcea 576
64 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 574
65 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 572
66 Andu XD (AnduCh) Valcea 570
67 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 568
68 Tabirca Natalia Mihaela (tabircanatalia) Valcea 566
69 Momoc Elena (teodoramomoc) Valcea 559
70 Zsak Andreea (andreeazsak) Valcea 555
71 Bogoslov Ion-Gabriel (bogoslovgabriel) Valcea 555
72 Dobrete Vlad (DobreteVlad) Valcea 552
73 Nistor Mihai (NistorMihai) Valcea 551
74 Uta Stefana (stefanauta) Valcea 547
75 Stanca Silvian (Silvian_Stanca) Valcea 545
76 Loghin Razvan (razv789) Valcea 543
77 Szabo Stefan Sebastian (sebiszabo) Valcea 542
78 Lacraru Karina (KarinaLacraru) Valcea 541
79 Marinescu Ioana (ioana_marinescu) Valcea 538
80 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 538
81 Brabete Bianca (Brabete_Bianca) Valcea 535
82 Florescu Medeea Ioana (medeeaaioanaa) Valcea 535
83 Mlisan Ryad (RyadOfficial) Valcea 533
84 Zebra Pay (Mihnea_Cernea2004) Valcea 532
85 Farcasanu Stefan (stefan4556) Valcea 531
86 Brabete Remus (Remi) Valcea 528
87 Toba Alexia Cosmina (alexia_cosmina) Valcea 528
88 Deaconescu Mario (Mario_Deaconescu) Valcea 527
89 Pascaru Alex (Aleoo) Valcea 527
90 Ianis Buse (Ianis) Valcea 524
91 Eduard Bigioi (eduardbigioi) Valcea 520
92 Ionescu Amalia (amalia1208) Valcea 519
93 Truşcă Luca (truscaluca) Valcea 517
94 Uta Daiana (daianauta) Valcea 515
95 Messner Anne (anne_marie) Valcea 515
96 Smarandache Grigorie Theodor (grigorie) Valcea 514
97 Nicoara Cristina (nicoara_cristina) Valcea 514
98 Predescu Stefan (MadCat69) Valcea 511
99 Unguroiu Victor (UVictor) Valcea 511
100 Gheorghe Liviu Armand (armand_liv) Valcea 509
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.