Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Aspru Octavian (oaspru) Valcea 3578
2 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 3573
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 2767
4 Voica Stefan (voicastefanalexandru) Valcea 2148
5 ℙ𝕣𝕖𝕕𝕦𝕔𝕒 𝕄𝕒𝕥𝕖𝕚 (PREDVCA) Valcea 2108
6 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1954
7 Dobre Darius-Adrian (Darius1414) Valcea 1661
8 Cernea Mihnea (Mihnea_Cernea) Valcea 1601
9 Dobra Nicoleta-Emilia (Emilia23) Valcea 1424
10 Tudor Corbeanu (tudorcorbeanu) Valcea 1352
11 Zebra Pay (Mihnea_Cernea2004) Valcea 1332
12 Blotu Mihai-Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1313
13 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1283
14 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1243
15 Constantin Rares (Rares0607) Valcea 1234
16 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 1168
17 Banut Sorina (BanutSorina) Valcea 1107
18 🦖 Razvan Maracine (R0L3eX) Valcea 1106
19 Calota Elisa (elevElisa) Valcea 1095
20 𝕭𝖗𝖆𝖇𝖊𝖙𝖊 𝕭𝖎𝖆𝖓𝖈𝖆 (Brabete_Bianca) Valcea 1073
21 Nicula Andreea (Andrusca2008) Valcea 1066
22 Raducu Ioan Stefan (Ionut_neuer58) Valcea 1043
23 Pascaru Alex (Aleoo) Valcea 1036
24 Braviceanu Badea Clarisse (Clarisse) Valcea 1036
25 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 1035
26 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1034
27 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 1033
28 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 977
29 Toba Alexia Cosmina (alexia_cosmina) Valcea 976
30 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 968
31 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 965
32 Balasa Radu (BalasaRadu) Valcea 950
33 Chirvasiu Mihai (NistorMihai) Valcea 940
34 Vladut Eduard (Eduard_) Valcea 934
35 Balaceanu Gabriel (GabiRB1) Valcea 934
36 Visan Antonio (visan_antonio) Valcea 927
37 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 923
38 Aa Bb (Qwert1234) Valcea 915
39 Ionescu Amalia (amalia1208) Valcea 906
40 apostol anisia (anisia10) Valcea 896
41 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
42 Nuica Adrian Mihail (adrian2005) Valcea 883
43 Nistor Roxana (roxana2003) Valcea 882
44 Nicula Maria (maria_nicula) Valcea 879
45 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 874
46 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 872
47 Paun Andrei (GarenMain) Valcea 854
48 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 840
49 Marinescu Luca (LucaD) Valcea 840
50 Mirea Luca (petreluca) Valcea 839
51 Rusu David Gabriel (Rusu_David) Valcea 815
52 Coltos Iohann (Iohannstefan) Valcea 804
53 Xhamani Christian (xchistian) Valcea 802
54 Marinescu Andrei (Marinescu_Andrei) Valcea 802
55 Iorgulan Mara (mara5012) Valcea 798
56 Ghelmegeanu Diana Gabriela (diana_glm) Valcea 791
57 Stoica Stefan (Stefan555) Valcea 781
58 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 778
59 Cioculeasa Vlad (Witch_Hunter) Valcea 774
60 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 768
61 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 767
62 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 756
63 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 749
64 Branet Tudor (tudor_andrei) Valcea 747
65 Teodorescu Roberta (Roberta_Teodorescu) Valcea 741
66 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 740
67 Berbescu Alexandru (mentalist_361) Valcea 740
68 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 737
69 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 734
70 Dancau Sebi (DSebi) Valcea 724
71 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 718
72 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 715
73 Cucu Andrei (cucuandrei44) Valcea 714
74 vladu gabriela (Vladu_Gabriela) Valcea 709
75 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 708
76 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
77 Predescu Andrei (Predescu_Andrei1234) Valcea 707
78 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 702
79 peche laurentiu (Renti) Valcea 694
80 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 692
81 Giuran Daniela Gabriela (giuran_daniela) Valcea 685
82 Toba Alexia (alexiatoba) Valcea 681
83 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 679
84 Angheloiu Andrada - Elena (Andrada42) Valcea 677
85 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 675
86 Lita Andrei (Litaandrei) Valcea 673
87 Fageteanu Catalina (Catalina_F) Valcea 671
88 Manda Octavian (octave2004) Valcea 664
89 Vlad Dobrescu (lildobre) Valcea 660
90 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 659
91 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
92 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
93 Stan Stefan (gufet24) Valcea 651
94 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 650
95 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 642
96 Fetele Rares (rares_fetele) Valcea 640
97 Capezan Adina Alexandra (Adina_AlexandraC) Valcea 640
98 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
99 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
100 Andu XD (AnduCh) Valcea 635
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.