Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 3472
2 Aspru Octavian (oaspru) Valcea 3430
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 2616
4 Voica Stefan (voicastefanalexandru) Valcea 2127
5 Preduca Matei (PREDVCA) Valcea 2049
6 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1907
7 Cernea Mihnea (Mihnea_Cernea) Valcea 1576
8 Dobra Nicoleta-Emilia (Emilia23) Valcea 1382
9 Zebra Pay (Mihnea_Cernea2004) Valcea 1327
10 Blotu Mihai-Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1312
11 Tudor Corbeanu (tudorcorbeanu) Valcea 1274
12 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1266
13 ✔️ Dobre Darius (Darius1414) Valcea 1259
14 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1233
15 Constantin Rares (Rares0607) Valcea 1189
16 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 1168
17 🦖 Razvan Maracine (R0L3eX) Valcea 1104
18 Calota Elisa (elevElisa) Valcea 1095
19 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 1035
20 Pascaru Alex (Aleoo) Valcea 1035
21 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1034
22 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 1033
23 Raducu Ioan Stefan (Ionut_neuer58) Valcea 1032
24 Braviceanu Badea Clarisse (Clarisse) Valcea 1023
25 𝕭𝖗𝖆𝖇𝖊𝖙𝖊 𝕭𝖎𝖆𝖓𝖈𝖆 (Brabete_Bianca) Valcea 1005
26 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 977
27 Toba Alexia Cosmina (alexia_cosmina) Valcea 975
28 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 965
29 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 951
30 Balasa Radu (BalasaRadu) Valcea 947
31 Chirvasiu Mihai (NistorMihai) Valcea 932
32 Nicula Andreea (Andrusca2008) Valcea 927
33 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 923
34 Aa Bb (Qwert1234) Valcea 915
35 Ionescu Amalia (amalia1208) Valcea 900
36 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
37 apostol anisia (anisia10) Valcea 884
38 Nicula Maria (maria_nicula) Valcea 879
39 Nistor Roxana (roxana2003) Valcea 874
40 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 872
41 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 872
42 Dumbrava Cantemir (GarenMain) Valcea 854
43 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 833
44 Mirea Luca (petreluca) Valcea 828
45 Coltos Iohann (Iohannstefan) Valcea 804
46 Ghelmegeanu Diana Gabriela (diana_glm) Valcea 791
47 Iorgulan Mara (mara5012) Valcea 785
48 Rusu David Gabriel (Rusu_David) Valcea 781
49 Stoica Stefan (Stefan555) Valcea 781
50 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 778
51 Balaceanu Gabriel (GabiRB1) Valcea 777
52 Cioculeasa Vlad (Witch_Hunter) Valcea 774
53 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 768
54 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 767
55 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 749
56 Marinescu Andrei (Marinescu_Andrei) Valcea 748
57 Branet Tudor (tudor_andrei) Valcea 747
58 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 740
59 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 737
60 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 734
61 Visan Antonio (visan_antonio) Valcea 730
62 Vladut Eduard (Eduard_) Valcea 730
63 Dancau Sebi (DSebi) Valcea 722
64 Nuica Adrian Mihail (adrian2005) Valcea 721
65 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 718
66 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 715
67 Cucu Andrei (cucuandrei44) Valcea 714
68 vladu gabriela (Vladu_Gabriela) Valcea 709
69 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 708
70 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
71 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 702
72 Xhamani Christian (xchistian) Valcea 698
73 peche laurentiu (Renti) Valcea 693
74 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 692
75 Teodorescu Roberta (Roberta_Teodorescu) Valcea 690
76 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 679
77 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 675
78 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 675
79 Manda Octavian (octave2004) Valcea 664
80 Vlad Dobrescu (lildobre) Valcea 660
81 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 659
82 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
83 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
84 Stan Stefan (gufet24) Valcea 651
85 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 650
86 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 642
87 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
88 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
89 Predescu Andrei (Predescu_Andrei1234) Valcea 635
90 Andu XD (AnduCh) Valcea 635
91 Florea Larisa (Larisa257) Valcea 633
92 Smarandache Grigorie Theodor (grigorie) Valcea 633
93 Giuran Daniela Gabriela (giuran_daniela) Valcea 632
94 Papa Silvana (silvanapapa) Valcea 632
95 Canavea Matei (MateiC31) Valcea 621
96 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 621
97 Marinescu Luca (LucaD) Valcea 619
98 Toba Alexia (alexiatoba) Valcea 615
99 Lacraru Karina (KarinaLacraru) Valcea 607
100 Sandu Rares (RaReSRaRes) Valcea 606
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.