Top 100 , judetul Valcea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Andrei Visalon (Prekzursil) Valcea 3333
2 Bucă Mihnea-Vicențiu (Dap) Valcea 2711
3 ✔️ Popa Adrian (a53) Valcea 2479
4 Voica Stefan (voicastefanalexandru) Valcea 2098
5 Preduca Matei (PREDVCA) Valcea 1989
6 Dumitrescu Ovidiu Mihail (dovidiu) Valcea 1885
7 Cernea Mihnea (Mihnea_Cernea) Valcea 1524
8 Blotu Mihai-Cosmin (mihaicosmin2011) Valcea 1309
9 Dobra Nicoleta-Emilia (Emilia23) Valcea 1307
10 Zebra Pay (Mihnea_Cernea2004) Valcea 1297
11 Lita Robert (LitaRobert) Valcea 1266
12 Buta Gabriel Sebastian (butasebi) Valcea 1233
13 Petrovici Ricardo (Florin03) Valcea 1165
14 Tudor Corbeanu (tudorcorbeanu) Valcea 1139
15 Constantin Rares (Rares0607) Valcea 1132
16 Calota Elisa (elevElisa) Valcea 1095
17 🦖 Razvan Maracine (R0L3eX) Valcea 1093
18 ✔️ Dobre Darius (Darius1414) Valcea 1053
19 Zdircea Catalin (czdircea) Valcea 1035
20 Grigore Mihai Alin (mihaialin) Valcea 1028
21 Vasile Andrei (Andrewy99) Valcea 1028
22 Raducu Ioan Stefan (Ionut_neuer58) Valcea 1026
23 Braviceanu Badea Clarisse (Clarisse) Valcea 989
24 Oprea Mihai Adrian (Mihai145) Valcea 975
25 Dinca Diana (DianaDinca) Valcea 961
26 Pascaru Alex (Aleoo) Valcea 953
27 Marinescu Alexandru (alexmari) Valcea 951
28 Chirvasiu Mihai (NistorMihai) Valcea 928
29 Rentea Adrian (RenteaAdrian) Valcea 923
30 Balasa Radu (BalasaRadu) Valcea 921
31 Toba Alexia Cosmina (alexia_cosmina) Valcea 919
32 Aa Bb (Qwert1234) Valcea 915
33 𝕭𝖗𝖆𝖇𝖊𝖙𝖊 𝕭𝖎𝖆𝖓𝖈𝖆 (Brabete_Bianca) Valcea 914
34 Nicula Andreea (Andrusca2008) Valcea 901
35 Tudora Stefan (StefanTudora) Valcea 885
36 Nicula Maria (maria_nicula) Valcea 874
37 Cochintele Andreea (cochinteleandreea) Valcea 872
38 Radulescu Alexandra (Alex_Radulescu47) Valcea 872
39 Ionescu Amalia (amalia1208) Valcea 855
40 Dumbrava Cantemir (GarenMain) Valcea 852
41 Nistor Roxana (roxana2003) Valcea 835
42 apostol anisia (anisia10) Valcea 830
43 Zarioiu Denisa (denisa0230) Valcea 806
44 Coltos Iohann (Iohannstefan) Valcea 794
45 Rabuga Flavius (Flavius55) Valcea 778
46 Cioculeasa Vlad (Witch_Hunter) Valcea 773
47 Boieriu Andrei (BoieriuAndrei) Valcea 767
48 Geanovu Medeea (GeanovuMedeea) Valcea 762
49 Stoica Stefan (Stefan555) Valcea 747
50 Branet Tudor (tudor_andrei) Valcea 747
51 Ivancu Andrei (Ivancu_Andrei) Valcea 745
52 Mirea Luca (petreluca) Valcea 743
53 Paraschiv Andreea (Animefanchan) Valcea 738
54 Ceausoglu Eduard (edi05) Valcea 737
55 Barbu Mihai (Mihai_Barbu) Valcea 734
56 Dancau Sebi (DSebi) Valcea 722
57 O.o o.O (ALL_STAR) Valcea 718
58 Ionescu Mihai (Mihaionescu) Valcea 715
59 Rusu David Gabriel (Rusu_David) Valcea 714
60 Ghelmegeanu Diana Gabriela (diana_glm) Valcea 713
61 Cucu Andrei (cucuandrei44) Valcea 710
62 Dutica Diana (DianaDutica) Valcea 707
63 Petrovici Francesco Gregorio (FrancescoP) Valcea 704
64 Serbanica Andreea (Serbanica_Andreea2406) Valcea 702
65 vladu gabriela (Vladu_Gabriela) Valcea 702
66 Iorgulan Mara (mara5012) Valcea 690
67 Ionescu Maisa (Ionescu_Maisa) Valcea 686
68 Volintiru Catalin (Voli) Valcea 679
69 SARARU HRISTINA-ANDREEA (hristina_andreea) Valcea 675
70 Vilău Marian (marianvilau) Valcea 675
71 peche laurentiu (Renti) Valcea 674
72 Aldini Andrei (aldiniandrei) Valcea 659
73 Manda Octavian (octave2004) Valcea 657
74 Stefan Boss (stefanroata) Valcea 656
75 Brabete Adrian (adrianbrabete) Valcea 654
76 Vladut Eduard (Eduard_) Valcea 651
77 Stan Stefan (gufet24) Valcea 651
78 Filotie Virgil Ionut (FilotieVirgilIonut) Valcea 648
79 ciuca adrian (adrianciuca) Valcea 642
80 Vlad Dobrescu (lildobre) Valcea 641
81 Belu Marian (Marian_Belu) Valcea 640
82 Sandulache Diana Maria (Diana710) Valcea 637
83 Andu XD (AnduCh) Valcea 635
84 Smarandache Grigorie Theodor (grigorie) Valcea 633
85 Papa Silvana (silvanapapa) Valcea 632
86 Marinescu Andrei (Marinescu_Andrei) Valcea 630
87 Florea Larisa (Larisa257) Valcea 628
88 Balaceanu Gabriel (GabiRB1) Valcea 624
89 Canavea Matei (MateiC31) Valcea 621
90 Diaconu Radu Mihai (radu_mihai007) Valcea 621
91 Teodorescu Roberta (Roberta_Teodorescu) Valcea 620
92 Xhamani Christian (xchistian) Valcea 607
93 Lacraru Karina (KarinaLacraru) Valcea 607
94 Nuica Adrian Mihail (adrian2005) Valcea 604
95 Caldararu Catalin (CatalinAndrei) Valcea 604
96 Caramida Iustina Andreea (iusty) Valcea 601
97 Diaconu Arina-Ioana (arinadiaconu) Valcea 600
98 Valeanu Ovidiu (ovidiu24) Valcea 600
99 Ionica Flavio (flavio1226) Valcea 597
100 Marinca Mihai (Marinca) Valcea 596
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.