Top 100 , judetul Salaj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Sîrbu Alex (Alex007007) Salaj 880
2 C. V. Tudor (joereddit) Salaj 551
3 Varga Gabriela (Gabi_Gabriela) Salaj 545
4 Bontea Mihai (Reee) Salaj 507
5 Vlad Opris (hoprix) Salaj 491
6 Alexa Sergiu (antoniu200) Salaj 467
7 Pop Dorian (DorianPop) Salaj 464
8 Alexutan Cristian (cristi_a) Salaj 454
9 Turcas Andrei (AndreiTurcas) Salaj 396
10 Oltean Irina (Irina1402) Salaj 388
11 Darabant Alex (nunucotropitoru) Salaj 380
12 Pop Adrian (AdyPop) Salaj 362
13 Protopopescu Miruna (Unicornish) Salaj 357
14 Kiss David (DavidK17) Salaj 341
15 Chende Miruna (mirunaandreea30) Salaj 325
16 Onaci Andreea (AndreeaOnaci) Salaj 324
17 Lazar Mihai (Mihai71) Salaj 323
18 Lazar Ana -Maria (lazaranamaria619) Salaj 297
19 Tomole Alexia (Alexia_Irina) Salaj 289
20 Farcas Rares (Farchi) Salaj 287
21 Sandor Stefan (stefan24) Salaj 273
22 Nuna Razvan (zalaw420) Salaj 269
23 Chis Alexandru (ChisAlexandru) Salaj 267
24 Gergely Mark (Mark1337) Salaj 262
25 Demetrius Talos (Demetrius) Salaj 257
26 Biris Tudor (Tyrone) Salaj 256
27 Cighi Vasile (Cighi) Salaj 252
28 Beldean Răzvan (NewFactory) Salaj 251
29 Cordis Daniel (DanielCDSTRB) Salaj 244
30 FILIP RARES (filiprares8) Salaj 233
31 Vasc Bogdan (VascBogdan) Salaj 232
32 Pojar Razvan Marius (rzv01) Salaj 230
33 Flore Paul (Flore_Paul) Salaj 222
34 Câmpean Gabriel (gaby02campean) Salaj 212
35 Papp Norbert (Norby2k) Salaj 185
36 Vele Tudor (tudorv) Salaj 177
37 Uzum Bulboceanu Mara (MaraUzum) Salaj 173
38 socaciu marius (marius_uchiha) Salaj 172
39 Matei Otniel (NoobUserName) Salaj 170
40 Antal David (davvyd15) Salaj 167
41 Patronea Anita (PAnita6) Salaj 165
42 Maghear Andrei (grimzx) Salaj 165
43 Damian Vlad (damianvlad2) Salaj 164
44 Breje Mihai (BrejeM) Salaj 164
45 Mihai Alexandru (AlexandruMihai13) Salaj 160
46 Mocan Alex (AlexM13) Salaj 154
47 Kengdum (123ctrl1ctrl2F) (CosteaPaul) Salaj 150
48 Talos Diana (TalosDiana17) Salaj 150
49 Popa Iulia (PopaIulia15) Salaj 149
50 Hossu Maria (HossuMaria) Salaj 149
51 I Daria (ema_daria) Salaj 147
52 Olar Pop Alexandru (ActiveXxX) Salaj 147
53 Talos David (TalosDavid) Salaj 145
54 Gaga Sergiu (GagaSergiu) Salaj 141
55 Dan Rares (HatzulHatzos) Salaj 141
56 Andor Doina (DoinaAndor) Salaj 139
57 Aciu Antonia (antoniaaciu) Salaj 138
58 Pregătaruu Chișu (Warlock) Salaj 135
59 Copaciu Paul (copaciupaulo2003) Salaj 134
60 talos dennis (eralidan) Salaj 132
61 silaghi vlad (silaghivlad1) Salaj 132
62 Rad Alex (Alexandru007) Salaj 127
63 Boldizsar David (Boldizsar_David) Salaj 126
64 Sabou Leonardo-Mario (L3onardo) Salaj 125
65 Pausan Dragos (Pausan) Salaj 125
66 Duma Octavian (Octavian_Duma) Salaj 124
67 Marcus Paul (marcuspaul16) Salaj 123
68 oprea luca (msluca) Salaj 123
69 Fer Iulia (Iulia28) Salaj 122
70 game hardw (gamehardw) Salaj 122
71 caluser flavia (flaviacaluser) Salaj 119
72 Mina Patriciu (Patrik) Salaj 119
73 Diego Rucareanu (Ascutit123) Salaj 118
74 Inocan Sergiu (InocanSergiu) Salaj 118
75 Kovacs Akos (accacca44) Salaj 116
76 Sabou Catalin (Broxar) Salaj 116
77 Maxim Andrei (AndXam) Salaj 115
78 Moldovan Mihai Cezar (mihaicezar03) Salaj 114
79 Ciac Raul (luaro1299) Salaj 114
80 Vereș-Pop Alessandro (Alessandro29) Salaj 113
81 Ardelean Catalin (CatalinArdelean1) Salaj 112
82 lucaciu lorena (lorenalucaciu) Salaj 112
83 Sabou Alex (alexsabou12) Salaj 111
84 man irina (irinaman) Salaj 111
85 Copas Codrut (Codrut112) Salaj 109
86 Costea Raul (costearaul24) Salaj 109
87 Pop Bogdan (pop_bobi) Salaj 105
88 pop irina (irina12121) Salaj 105
89 Sabau Rares (RaresSabau) Salaj 103
90 cosmin adrian (cosminadrian) Salaj 102
91 Dnistreanu Raul (Scandura) Salaj 101
92 Cojoc Natalia (NataliaCojoc) Salaj 100
93 Tatar Cezar (tatarcezar1) Salaj 99
94 Basa Iarina Maria (basaiarina1) Salaj 97
95 Darius Ember (DariusBarius) Salaj 97
96 Ionut Sandor (tiendresivezi2d) Salaj 95
97 Ilies Andreea (AndreeaIlies) Salaj 94
98 Martin Andreea (andre_valentina13) Salaj 93
99 Popan Cristi (CristiPopan) Salaj 92
100 Flore Roxana (floreroxana) Salaj 90
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.