Top 100 , judetul Salaj

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Sîrbu Alex (Alex007007) Salaj 823
2 C. V. Tudor (joereddit) Salaj 551
3 Bontea Mihai (Reee) Salaj 488
4 Alexutan Cristian (_DooMeD_) Salaj 427
5 Varga Gabriela (Gabi_Gabriela) Salaj 408
6 Vlad Opris (hoprix) Salaj 406
7 Turcas Andrei (AndreiTurcas) Salaj 396
8 Pop Dorian (DorianPop) Salaj 363
9 Protopopescu Miruna (Maioneza) Salaj 343
10 Darabant Alex (nunucotropitoru) Salaj 325
11 Onaci Andreea (AndreeaOnaci) Salaj 321
12 Lazar Mihai (Mihai71) Salaj 321
13 Alexa Sergiu (antoniu200) Salaj 315
14 Oltean Irina (Irina1402) Salaj 284
15 Nuna Razvan (zalaw420) Salaj 263
16 Demetrius Talos (Demetrius) Salaj 257
17 Farcas Rares (Farchi) Salaj 248
18 Kiss David (DavidK17) Salaj 247
19 Vasc Bogdan (VascBogdan) Salaj 232
20 Pojar Razvan Marius (rzv01) Salaj 230
21 Chis Alexandru (ChisAlexandru) Salaj 228
22 Lazar Ana -Maria (lazaranamaria619) Salaj 218
23 Flore Paul (Flore_Paul) Salaj 204
24 Tomole Alexia (Alexia_Irina) Salaj 202
25 Chende Miruna (mirunaandreea30) Salaj 200
26 Câmpean Gabriel (gaby02campean) Salaj 188
27 FILIP RARES (filiprares8) Salaj 186
28 Gergely Mark (Mark1337) Salaj 186
29 Biris Tudor (Tyrone) Salaj 186
30 Sandor Stefan (stefan24) Salaj 181
31 Beldean Răzvan (NewFactory) Salaj 178
32 Cighi Vasile (Cighi) Salaj 174
33 Pop Adrian (AdyPop) Salaj 172
34 socaciu marius (marius_uchiha) Salaj 171
35 Vele Tudor (tudorv) Salaj 166
36 Breje Mihai (BrejeM) Salaj 164
37 Maghear Andrei (grimzx) Salaj 162
38 Patronea Anita (PAnita6) Salaj 160
39 Mihai Alexandru (AlexandruMihai13) Salaj 159
40 Antal David (davvyd15) Salaj 155
41 I Daria (ema_daria) Salaj 147
42 Damian Vlad (damianvlad2) Salaj 146
43 Olar Pop Alexandru (ActiveXxX) Salaj 145
44 Kengdum (123ctrl1ctrl2F) (CosteaPaul) Salaj 138
45 Aciu Antonia (antoniaaciu) Salaj 130
46 Dan Rares (HatzulHatzos) Salaj 129
47 Matei Otniel (NoobUserName) Salaj 124
48 game hardw (gamehardw) Salaj 122
49 Pausan Dragos (Pausan) Salaj 122
50 Mocan Alex-Vasile (AlexM13) Salaj 121
51 Rad Alex (Alexandru007) Salaj 120
52 Mina Patriciu (Patrik) Salaj 119
53 Talos David (TalosDavid) Salaj 117
54 silaghi vlad (silaghivlad1) Salaj 115
55 Talos Diana (TalosDiana17) Salaj 115
56 Sabou Catalin (Broxar) Salaj 114
57 Papp Norbert (Norby2k) Salaj 114
58 caluser flavia (flaviacaluser) Salaj 113
59 Copaciu Paul (copaciupaulo2003) Salaj 107
60 Popa Iulia (PopaIulia15) Salaj 104
61 Sabou Alex (alexsabou12) Salaj 103
62 Kovacs Akos (accacca44) Salaj 102
63 Costea Raul (costearaul24) Salaj 101
64 Cordis Daniel (DanielCDSTRB) Salaj 101
65 Uzum Bulboceanu Mara (MaraUzum) Salaj 101
66 Martin Andreea (andre_valentina13) Salaj 93
67 maxim andrei (MaxAndrei) Salaj 92
68 Boldizsar David (Boldizsar_David) Salaj 89
69 Duma Octavian (Octavian_Duma) Salaj 88
70 cosmin adrian (cosminadrian) Salaj 88
71 dududu dududu (gica123) Salaj 86
72 Pop Bogdan (pop_bobi) Salaj 85
73 Turcas David Emil (DologX) Salaj 84
74 Diego Rucareanu (Ascutit123) Salaj 84
75 Domokos Abel (domokos_abel) Salaj 84
76 Gobi de la Strehaia (gobi_jmk) Salaj 84
77 Nicorici Denisa (denisanicorici0808) Salaj 82
78 Tuduce Sergiu (NAISBOII) Salaj 81
79 Sabo Bianca (SaboBianca) Salaj 81
80 Negrean Victor (RedHat01) Salaj 79
81 Ilies Andreea (AndreeaIlies) Salaj 78
82 Supreme Zebra (Riv3r) Salaj 78
83 Sabau Rares (RaresSabau) Salaj 76
84 Peter Oana (oanapeter) Salaj 76
85 Alexa David Nicolae (david8008) Salaj 75
86 talos dennis (eralidan) Salaj 75
87 Sandor Gabi (Idahooo) Salaj 74
88 Diana Avram (avramdiana) Salaj 73
89 Marcus Paul (marcuspaul16) Salaj 73
90 Chis Cosmin (Cosmin003) Salaj 72
91 Chira Georgiana (georgianavioleta) Salaj 72
92 Pintea Lorena (littlelo) Salaj 72
93 Pop Alex-Nicolae (AlexPop28) Salaj 71
94 Pop Daina (PopDaina) Salaj 71
95 Farcas Vasile (farcasvasile06) Salaj 70
96 Rad Andreea (andr33a_08) Salaj 68
97 Raviczki Toni (ToniRav) Salaj 67
98 Flore Roxana (floreroxana) Salaj 67
99 Tatar Cezar (tatarcezar1) Salaj 67
100 Sabou-Remes Adina-Madalina (SabouRemesAdina) Salaj 67
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.