Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 skylake59 . (skylake59) Bihor 2928
2 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1982
3 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 1875
4 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 1315
5 Razvan Andro (Razvan_Andro) Bihor 1263
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 1203
7 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1162
8 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 1099
9 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1072
10 berca paul (paulberca) Bihor 1045
11 Buha Tudor (buhatudor) Bihor 998
12 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 995
13 Manea Claudiu (Claudiu_Manea) Bihor 987
14 Guest 2000 (guest_2000) Bihor 981
15 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 976
16 COSMA ANDREI🦕 (cosmaandrei) Bihor 963
17 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 959
18 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
19 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 949
20 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 948
21 Rittinger Stefan (RittingerStefan) Bihor 940
22 Ratan Luca (RatanLuca) Bihor 931
23 Salla Bogdan (SallaBogdan2004) Bihor 909
24 Agoston Nikolett (agoston_nikolett5) Bihor 907
25 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 899
26 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 897
27 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 862
28 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 845
29 Tica Mihai (MihayT) Bihor 844
30 Trip Arina (Arina_trip) Bihor 842
31 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 828
32 Gudiu Catalin (PewDieInfo) Bihor 824
33 Mutu Vlad (mutuvlad09) Bihor 819
34 Cacior Marius (Cacior_Marius) Bihor 812
35 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 810
36 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 798
37 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 797
38 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 789
39 Sandor Denisa (sandordenisa) Bihor 788
40 Gut Teodor (teogut) Bihor 784
41 Cioara David (david_darius) Bihor 783
42 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 781
43 Chis Bogdan (chis_bogdan_04) Bihor 780
44 Uivarosan Darius (darius_uivarosan) Bihor 779
45 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 775
46 Brisc Claudiu (Claudiu_Brisc) Bihor 774
47 Munteanu Stefan (Munteanu_Stefan) Bihor 763
48 Birou Rares (BirouRares) Bihor 762
49 PELE Raul (PELERaul) Bihor 761
50 White Egg (whiteegg) Bihor 756
51 Morar Herlea Cezar Andrei (Morar_Cezar12) Bihor 753
52 Raț George (GeorgeRat) Bihor 751
53 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 749
54 Tasadan Filip (5N1P3R) Bihor 742
55 Razi Alexis (namehere44) Bihor 736
56 Pelle Mihai-Calin (MihaiPelle71) Bihor 730
57 MadaAdrian Petru (MadaPetru) Bihor 725
58 Dăescu Ovi (Ovi_Daescu) Bihor 725
59 Alexandru Macra (macraalexandru2005) Bihor 718
60 Tigan Iancu (Tigan_Iancu) Bihor 717
61 Domocos Fabian (Domocos_Fabian) Bihor 717
62 Herman Mara (mara_herman) Bihor 716
63 Mureșan Victor (VictorM) Bihor 712
64 dume abel daniel (dumeabi) Bihor 710
65 Pecherle George Daniel (Pechi) Bihor 710
66 Jolța Elena (JoltaElena) Bihor 701
67 Trip Mălin (MalinTrip) Bihor 699
68 Pop Mariana (infolectii) Bihor 698
69 Vonhala Raul (Raul96) Bihor 697
70 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 695
71 Nasti Roman (nastiroman) Bihor 692
72 Toma Adi (AdiT) Bihor 690
73 Bota Luca (Bota_Luca) Bihor 682
74 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 677
75 Silaghi Maria (silaghi_maria) Bihor 671
76 malan oana (oanamalan) Bihor 670
77 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
78 Abrudan Ștefan (Abrudanstefan1709) Bihor 661
79 Domocos Darian (DarianD09) Bihor 658
80 Marinau Diana (diana_marinau) Bihor 655
81 Florut Mara (MaraFlorut) Bihor 654
82 Ardelean Mela (ArdeleanMela) Bihor 653
83 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 652
84 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 650
85 Ardelean George (Giuco) Bihor 648
86 Bacs Dominic (DominicB) Bihor 646
87 Boros Patricia (boros_patricia) Bihor 645
88 Pasc Paul (polythebest) Bihor 641
89 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 635
90 Mihucz Patricia (patricia_04) Bihor 633
91 Baidoc Andrei (baidoc_andrei) Bihor 631
92 Cmeciu Alexandru (alexcmeciucristian) Bihor 631
93 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 630
94 Magui Anca (ancamagui) Bihor 630
95 Sanek Mara (MS7902) Bihor 626
96 Remus Florin (remusflorin) Bihor 626
97 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 621
98 Lucaci George (LucaciGeorge) Bihor 616
99 Husăsan Smaranda (smarahusasan) Bihor 612
100 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 611
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.