Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 skylake59 . (skylake59) Bihor 2912
2 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 1717
3 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 1268
4 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 1182
5 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1160
6 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1071
7 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
8 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 947
9 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 914
10 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 897
11 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 863
12 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 862
13 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 846
14 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 828
15 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 815
16 Gudiu Catalin (PewDieInfo) Bihor 811
17 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 809
18 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 781
19 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 780
20 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 766
21 PELE Raul (PELERaul) Bihor 761
22 Tasadan Filip (5N1P3R) Bihor 740
23 Razi Alexis (namehere44) Bihor 736
24 Raț George (GeorgeRat) Bihor 732
25 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 725
26 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 721
27 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 698
28 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 697
29 Toma Adi (AdiT) Bihor 689
30 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 686
31 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 685
32 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 677
33 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 670
34 Pop Mariana (infolectii) Bihor 670
35 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
36 Birou Rares (BirouRares) Bihor 649
37 Ardelean George (Giuco) Bihor 648
38 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 646
39 Cioara David (david_darius) Bihor 645
40 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 641
41 Demian Alex (Demian_Alex) Bihor 630
42 Pasc Paul (polythebest) Bihor 629
43 Sanek Mara (MS7902) Bihor 626
44 Remus Florin (remusflorin) Bihor 623
45 Popovici George (Nyesteban1337) Bihor 621
46 Ghenghiu Vlad-Antoniu (Ghenghiu) Bihor 612
47 Munteanu Stefan (Munteanu_Stefan) Bihor 612
48 Groza Anamaria (Anamaria_groza) Bihor 611
49 Heredeu Denis (DenisHeredeu) Bihor 608
50 Turcut Stefan (stefpark77) Bihor 605
51 Sarkozi Sami (samiben19) Bihor 603
52 Trip Mălin (MalinTrip) Bihor 596
53 Marcus Mischie (MarcusM) Bihor 590
54 Paul Andreea (PaulAndreea) Bihor 580
55 Pecherle George Daniel (Pechi) Bihor 579
56 MadaAdrian Petru (MadaPetru) Bihor 570
57 Dragnea Darius (daridr1000) Bihor 567
58 Sur Donatella (DonatellaSur) Bihor 565
59 Mureșan Victor (VictorM) Bihor 557
60 Joita Razvan (joita) Bihor 556
61 Filip Bogdan (filip32) Bihor 554
62 Vila Bogdan (Bogdan_Vila) Bihor 550
63 Pop Felix (PopFelix) Bihor 547
64 Budurean Mihai (mihai1907) Bihor 546
65 Bugnariu Dan (Bugnariu_Dan) Bihor 546
66 White Egg (whiteegg) Bihor 541
67 Agoston Nikolett (agoston_nikolett5) Bihor 535
68 Mocoi Ionut (Johnny1337) Bihor 534
69 berca paul (paulberca) Bihor 534
70 Sarkozi Melisa (melisa_sarkozi257) Bihor 529
71 Băliban David (David0115) Bihor 526
72 Anton Tudor (Tudor_Anton) Bihor 524
73 Indries George (george28) Bihor 523
74 Pelle Mihai-Calin (MihaiPelle71) Bihor 519
75 Buzle Daria (dariiabuzle) Bihor 519
76 Popa Cristian (ChJ16) Bihor 518
77 Stanescu Ariana (StanescuAriana) Bihor 517
78 Kokovics Razvan (Kazvik) Bihor 512
79 Sacara Filip (FilipS) Bihor 511
80 Ungur Raul (Raulalex) Bihor 508
81 Bucea Dragos (dragosbucea) Bihor 507
82 Iancu Mihnea (Mihnea2020) Bihor 505
83 Galchis Cristian (DanCristian04) Bihor 502
84 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 501
85 Popa Ioana (Popa_Ioana) Bihor 494
86 Gombos Alex (GombosAlex) Bihor 493
87 Stirbe Casian (Cassian) Bihor 492
88 Tanchis Oana (OanaTanchis) Bihor 492
89 benedek robert (robertro1) Bihor 491
90 Buha Tudor (buhatudor) Bihor 485
91 Nasti Roman (nastiroman) Bihor 484
92 Durne Darria (Darria) Bihor 483
93 Trip Arina (Arina_trip) Bihor 483
94 luncan alina (alinaluncan) Bihor 482
95 Popovici Serban (serban24) Bihor 481
96 Budea Patrick (budea_patrick) Bihor 480
97 Bront Andrei (Andrei_Bront) Bihor 478
98 Tica Mihai (MihayT) Bihor 477
99 Sere Alexandra (AleSere_2807) Bihor 476
100 Tanc Mihai (MihaiTanc) Bihor 476
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.