Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Sala Darius (sala_boss) Bihor 3417
2 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 2124
3 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 2052
4 BUILT DIFFERENT (denji) Bihor 1708
5 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 1315
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 1203
7 berca paul (paulberca) Bihor 1203
8 Manea Claudiu (Claudiu_Manea) Bihor 1183
9 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1162
10 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 1129
11 Herman Mara (mara_herman) Bihor 1125
12 Morar Herlea Cezar Andrei (Morar_Cezar12) Bihor 1117
13 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 1100
14 Guest 2000 (guest_2000) Bihor 1079
15 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1072
16 Buha Tudor (buhatudor) Bihor 1063
17 Ratan Luca (RatanLuca) Bihor 1053
18 Rittinger Stefan (RittingerStefan) Bihor 1036
19 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 1005
20 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 1004
21 COSMA ANDREI🦕 (cosmaandrei) Bihor 995
22 Lucuta Luca (lucalucuta) Bihor 988
23 Agoston Nikolett (agoston_nikolett5) Bihor 983
24 Cmeciu Alexandru (alexcmeciucristian) Bihor 973
25 Salla Bogdan (SallaBogdan2004) Bihor 964
26 Tasadan Luca (LucaT2) Bihor 961
27 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 959
28 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
29 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 949
30 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 906
31 Tica Mihai (MihayT) Bihor 900
32 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 899
33 Trip Arina (Arina_trip) Bihor 896
34 Mutu Vlad (mutuvlad09) Bihor 891
35 Chis Bogdan (chis_bogdan_04) Bihor 885
36 Cacior Marius (Cacior_Marius) Bihor 882
37 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 862
38 Oltean Ariana (arianaoltean) Bihor 855
39 Mancinelli Raluca (RalucaEvelyne) Bihor 851
40 Gut Teodor (teogut) Bihor 848
41 Sandor Denisa (sandordenisa) Bihor 847
42 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 845
43 Pelle Mihai-Calin (MihaiPelle71) Bihor 843
44 Munteanu Stefan (Munteanu_Stefan) Bihor 837
45 Pecherle George Daniel (Pechi) Bihor 835
46 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 828
47 Brisc Claudiu (Claudiu_Brisc) Bihor 825
48 Gudiu Catalin (PewDieInfo) Bihor 824
49 Uivarosan Darius (darius_uivarosan) Bihor 816
50 Dăescu Ovi (Ovi_Daescu) Bihor 812
51 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 810
52 Bochis Alexandra (alexandra_b23) Bihor 804
53 Gherman Mihai (GM20) Bihor 799
54 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 798
55 TRIFA IULIA (iulia_trifa) Bihor 797
56 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 797
57 Tigan Iancu (Tigan_Iancu) Bihor 795
58 Onaca Iulia (OnacaIuliaMiruna) Bihor 790
59 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 790
60 Bota Luca (Bota_Luca) Bihor 789
61 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 785
62 Magui Anca (ancamagui) Bihor 785
63 Cioara David (david_darius) Bihor 783
64 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 781
65 Husăsan Smaranda (smarahusasan) Bihor 781
66 dume abel daniel (dumeabi) Bihor 774
67 Boros Patricia (boros_patricia) Bihor 766
68 Nasti Roman (nastiroman) Bihor 766
69 Birou Rares (BirouRares) Bihor 766
70 PELE Raul (PELERaul) Bihor 761
71 Raț George (GeorgeRat) Bihor 760
72 Jolța Elena (JoltaElena) Bihor 757
73 Vonhala Raul (Raul96) Bihor 757
74 White Egg (whiteegg) Bihor 756
75 MadaAdrian Petru (MadaPetru) Bihor 752
76 Horea Mates (HoreaMates) Bihor 750
77 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 749
78 Abrudan Ștefan (Abrudanstefan1709) Bihor 749
79 Baidoc Andrei (baidoc_andrei) Bihor 746
80 Lucaci George (LucaciGeorge) Bihor 746
81 Tuleu-Ardelean Giulia-Lorena (tuleugiulia) Bihor 746
82 Domocos Darian (DarianD09) Bihor 745
83 Tasadan Filip (5N1P3R) Bihor 743
84 Razi Alexis (namehere44) Bihor 736
85 Dume Daris (DarisDume) Bihor 729
86 Frățilă Bianca (Bia_Fratila) Bihor 724
87 Pop Mariana (infolectii) Bihor 721
88 Domocos Fabian (Domocos_Fabian) Bihor 718
89 Ardelean Mela (ArdeleanMela) Bihor 716
90 Ilies Ariana (IliesAriana) Bihor 713
91 malan oana (oanamalan) Bihor 713
92 Mureșan Victor (VictorM) Bihor 712
93 Florea Ioana (IoanaFlorea03) Bihor 704
94 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 703
95 Terebenț Roxana (Tere_Roxy) Bihor 702
96 Marinau Diana (diana_marinau) Bihor 700
97 Trip Mălin (MalinTrip) Bihor 699
98 Bondar Dragos (bondardragos) Bihor 697
99 Veres Stefan (Stefan_Veres) Bihor 691
100 Toma Adi (AdiT) Bihor 690
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.