Top 100 , judetul Bihor

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 BUILT DIFFERENT (denji) Bihor 2949
2 Paul Laurentiu (Shader) Bihor 2052
3 Rotar Dorin-Mircea (rotti321) Bihor 2026
4 Razvan Andro (Razvan_Andro) Bihor 1549
5 Negrău Mircea (Nmircea17) Bihor 1315
6 Horvati Andrei (AndreiHorvati) Bihor 1203
7 Manea Claudiu (Claudiu_Manea) Bihor 1180
8 Incze Victor (Victor_Incze) Bihor 1162
9 berca paul (paulberca) Bihor 1155
10 Popescu Cristian (cpopescu1) Bihor 1129
11 Guest 2000 (guest_2000) Bihor 1075
12 Cornea Ciprian (Cipri15) Bihor 1072
13 Buha Tudor (buhatudor) Bihor 1058
14 Luncan Corina (CorinaLuncan) Bihor 1048
15 Rittinger Stefan (RittingerStefan) Bihor 1032
16 Ratan Luca (RatanLuca) Bihor 1023
17 Magyar Milan (Magyar_Milan) Bihor 1005
18 Turean Nicoleta (turean_nicoleta) Bihor 1001
19 COSMA ANDREI🦕 (cosmaandrei) Bihor 988
20 Agoston Nikolett (agoston_nikolett5) Bihor 981
21 Salla Bogdan (SallaBogdan2004) Bihor 964
22 Rus Alex (AlexandruRus) Bihor 959
23 Alexandru Tepes (TepesAlexandru) Bihor 949
24 Paul Andrei (Paul_Andrei) Bihor 949
25 Petrila Claudiu (claudiu100) Bihor 906
26 Tica Mihai (MihayT) Bihor 900
27 Corbu Sergiu (SergiuuC) Bihor 899
28 Trip Arina (Arina_trip) Bihor 896
29 Cacior Marius (Cacior_Marius) Bihor 881
30 Mutu Vlad (mutuvlad09) Bihor 879
31 Chis Bogdan (chis_bogdan_04) Bihor 873
32 Silaghi Horea Mihai (Horea_Mihai_Silaghi) Bihor 862
33 Sandor Denisa (sandordenisa) Bihor 847
34 Gut Teodor (teogut) Bihor 846
35 Constantin Andrei (andrei_044) Bihor 845
36 Morar Herlea Cezar Andrei (Morar_Cezar12) Bihor 837
37 Herman Mara (mara_herman) Bihor 831
38 Ciuta Daria (daria_ciuta) Bihor 828
39 Brisc Claudiu (Claudiu_Brisc) Bihor 825
40 Gudiu Catalin (PewDieInfo) Bihor 824
41 Pecherle George Daniel (Pechi) Bihor 822
42 Pelle Mihai-Calin (MihaiPelle71) Bihor 822
43 Uivarosan Darius (darius_uivarosan) Bihor 816
44 Schiop Adrian (Schiop_Adrian) Bihor 810
45 Munteanu Stefan (Munteanu_Stefan) Bihor 802
46 Rulea Bogdan (BogdanRulea) Bihor 798
47 Alexandru Macra (macraalexandru2005) Bihor 797
48 Raț Adrian (AdiRat) Bihor 797
49 Bubui Marius (Bubui_Marius) Bihor 789
50 Dăescu Ovi (Ovi_Daescu) Bihor 787
51 Lucuta Luca (lucalucuta) Bihor 786
52 Cioara David (david_darius) Bihor 783
53 Buha Dragos (DragosBuha) Bihor 781
54 Andro Ruxandra (Ruxi_Andro) Bihor 776
55 dume abel daniel (dumeabi) Bihor 774
56 Magui Anca (ancamagui) Bihor 770
57 Tigan Iancu (Tigan_Iancu) Bihor 768
58 Nasti Roman (nastiroman) Bihor 765
59 Birou Rares (BirouRares) Bihor 765
60 PELE Raul (PELERaul) Bihor 761
61 Raț George (GeorgeRat) Bihor 760
62 Jolța Elena (JoltaElena) Bihor 757
63 Vonhala Raul (Raul96) Bihor 757
64 Boros Patricia (boros_patricia) Bihor 757
65 White Egg (whiteegg) Bihor 756
66 MadaAdrian Petru (MadaPetru) Bihor 752
67 Crisan Andrei (Andrei_Crisan) Bihor 749
68 Abrudan Ștefan (Abrudanstefan1709) Bihor 746
69 Tasadan Filip (5N1P3R) Bihor 742
70 Razi Alexis (namehere44) Bihor 736
71 Cmeciu Alexandru (alexcmeciucristian) Bihor 732
72 Domocos Darian (DarianD09) Bihor 727
73 Bota Luca (Bota_Luca) Bihor 726
74 Baidoc Andrei (baidoc_andrei) Bihor 726
75 Domocos Fabian (Domocos_Fabian) Bihor 718
76 Ardelean Mela (ArdeleanMela) Bihor 716
77 Tasadan Luca (LucaT2) Bihor 715
78 malan oana (oanamalan) Bihor 713
79 Mureșan Victor (VictorM) Bihor 712
80 Pop Mariana (infolectii) Bihor 712
81 Cristina Moghioros (cristina_moghioros) Bihor 703
82 Trip Mălin (MalinTrip) Bihor 699
83 Mancinelli Raluca (RalucaEvelyne) Bihor 697
84 Lucaci George (LucaciGeorge) Bihor 691
85 Toma Adi (AdiT) Bihor 690
86 Oltean Ariana (arianaoltean) Bihor 684
87 Marinau Diana (diana_marinau) Bihor 678
88 Silaghi Maria (silaghi_maria) Bihor 677
89 Botea Iulia (IuliaBotea) Bihor 677
90 Ilies Ariana (IliesAriana) Bihor 672
91 Mihucz Patricia (patricia_04) Bihor 668
92 Roxana Tomele (Roxi_Tomele) Bihor 665
93 Florut Mara (MaraFlorut) Bihor 665
94 Halas Lucian (MrYolo) Bihor 661
95 Bacs Dominic (DominicB) Bihor 657
96 Ardelean Ioana (ioanaardelean) Bihor 652
97 Porumb Ionut (Ionu28) Bihor 650
98 Ardelean George (Giuco) Bihor 648
99 Husăsan Smaranda (smarahusasan) Bihor 647
100 Grava Bianca (Bianca_Grava) Bihor 646
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.