Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Prognoza Meteo (sans) Constanta 1559
2 Popescu Sebastian (USER1234567) Constanta 1442
3 German Empire (King_Crimson) Constanta 1284
4 Dragomir Elena (dragele) Constanta 1272
5 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 1257
6 Bogdan Cristian (Bogdancx) Constanta 1126
7 Buzdugan Rares (Buzdi) Constanta 1070
8 Mihaila Stefan-Alexandru (ANNOnymous_ST4RK) Constanta 1046
9 Buciu Emilian (buciu_emilian) Constanta 1009
10 Cupsan Teodora-Vanessa (CupsanTeodoraVanessa) Constanta 945
11 Gavra Luca - Mihai (GvrLuk) Constanta 911
12 Lupes Ionut (Ionut_Lupes) Constanta 815
13 Mitran Alexandru-Gabriel (alexftw02) Constanta 662
14 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 645
15 L8st 1n D4rkn3ss (Lost_in_Darkness) Constanta 632
16 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 624
17 Adam Robert (Robert710o) Constanta 616
18 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 602
19 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
20 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 589
21 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 589
22 Jianu Dorin (Speezy2k) Constanta 573
23 Chita Catalin Adrian (Danciu123) Constanta 568
24 Ungureanu Eduard Mihai (Eduard815) Constanta 558
25 Răzvan Iordache (odoandmada) Constanta 508
26 Nichifor Costin (Costinnk4) Constanta 506
27 Luca Anastase (Luka77) Constanta 503
28 Sabau Tiberiu (Tibisabau365) Constanta 482
29 Constantin Gabriel (cgabi) Constanta 478
30 Crivoi Carla (crivoi_carla) Constanta 475
31 Buzatu Calin Cristian (klinbzt) Constanta 474
32 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 473
33 Cristi Alex (Maciu) Constanta 458
34 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 442
35 Acatrinei Robert (Acatrinei_Robert) Constanta 429
36 Blaj Eduard Florian (blajeduard17) Constanta 417
37 Dinu Ionica (Dinu_Ionica2001) Constanta 414
38 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 395
39 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 395
40 Tanase Theodor (Enroma) Constanta 386
41 Basaram Stefan (BasaramStefan) Constanta 385
42 Ciocîia Marius Andrei (TheNamelessOne) Constanta 368
43 Contul Unui Fraier (SlavaUkraini) Constanta 365
44 Mantea Carmen (carmen13) Constanta 364
45 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 364
46 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 362
47 Dan Alin (deboneir1) Constanta 357
48 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
49 Cuprian Rafael (Rafael14) Constanta 353
50 Mita Alexandru (alexmita04) Constanta 353
51 Chiru Claudiu (claudiumarian10) Constanta 351
52 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 346
53 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
54 Amet Levent (Leviator_30) Constanta 345
55 Mandescu Victor (Viktor09) Constanta 343
56 Chirila Felix (Paul6000) Constanta 342
57 Mihale Andrei (Mihale) Constanta 340
58 Epuran Mihnea-Gabriel (xaresx) Constanta 337
59 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 333
60 Petre Robert (petrerobert) Constanta 329
61 Stan Victor (Viktorashi) Constanta 326
62 Alexandru Predescu (Predescu54) Constanta 321
63 Dorobantu Delia Maria (Delia_dorobantu) Constanta 315
64 Oltean Delia (deliutza070303) Constanta 314
65 Culerda Andrei (Andrei8366) Constanta 313
66 Tanasescu Andrei Rareș (AndiR) Constanta 311
67 Dragulescu Andrei - Sebastian (AnSeDra_021) Constanta 301
68 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
69 fane zbant (FaneZbant) Constanta 299
70 Coatu Dinu (CoatuDinu) Constanta 298
71 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 287
72 Rizea Razvan (Rizea20) Constanta 286
73 Masgras Răzvan (7UpP99) Constanta 286
74 Lazar Razvan (RazvanLazar2004) Constanta 286
75 Velea Paul (BoomNight) Constanta 286
76 Sifonari Nenorociti Incetati Sa Mai Vorbiti (sunt_sifon_aka_stiv) Constanta 283
77 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 283
78 Firu Maria (firumaria) Constanta 282
79 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 282
80 Babus Delia (Delia03) Constanta 281
81 Bolinu Mihaela (BolinuMihaela) Constanta 278
82 Botez Alexandru-Eugen (Botez_Alexandru) Constanta 276
83 Cristian Vlad (vlod) Constanta 275
84 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 272
85 Voicu Delia (delia_04) Constanta 270
86 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 269
87 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
88 Al Ax (AlexAlAxAxel) Constanta 268
89 Dinu Dalia (DaliaDinu) Constanta 267
90 Eremia Catalina (cha0o0s) Constanta 266
91 Flaut Bianca (flautbianca22) Constanta 264
92 Bratescu Andrei-Seren (bratescuandrei) Constanta 262
93 Tutui George-Radu (he24x) Constanta 255
94 Alex Smecheru (Alex13999) Constanta 254
95 stefan bresug (celestron) Constanta 253
96 Baclanov Virgil (Gil098) Constanta 251
97 Birligea Cosmin (Cosmin_AurelianB) Constanta 249
98 Radu Anto (laura_giuglea) Constanta 244
99 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 244
100 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 242
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.