Top 100 , judetul Constanta

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Prognoza Meteo (sans) Constanta 1557
2 German Empire (King_Crimson) Constanta 1284
3 Cranga Antonio (martinmiere133) Constanta 1257
4 Dragomir Elena (dragele) Constanta 1250
5 Bogdan Cristian (Bogdancx) Constanta 1047
6 Buciu Emilian (buciu_emilian) Constanta 1009
7 Mihaila Stefan-Alexandru (ANNOnymous_ST4RK) Constanta 944
8 Cupsan Teodora-Vanessa (CupsanTeodoraVanessa) Constanta 916
9 Gavra Luca - Mihai (GvrLuk) Constanta 849
10 Lupes Ionut (Ionut_Lupes) Constanta 813
11 Buzdugan Rares (Buzdi) Constanta 785
12 Mitran Alexandru-Gabriel (alexftw02) Constanta 662
13 Voinea Clara (ClaraVoinea15) Constanta 645
14 Preda Alex (AlexPreda24) Constanta 624
15 Adam Robert (Robert710o) Constanta 616
16 firulescu lawrence (lawrence72003) Constanta 602
17 Voinea Clara (ClaraVoinea14) Constanta 598
18 P Test (PaulSomesanIoan) Constanta 589
19 Chita Catalin Adrian (Danciu123) Constanta 568
20 Cojocar-Horobăț Luminița (cojocarhorobatluminita) Constanta 558
21 L8st 1n D4rkn3ss (Lost_in_Darkness) Constanta 517
22 Răzvan Iordache (odoandmada) Constanta 508
23 Sabau Tiberiu (Tibisabau365) Constanta 481
24 Crivoi Carla (crivoi_carla) Constanta 475
25 Chirculescu Anca (anca_chi) Constanta 473
26 Cristi Alex (Maciu) Constanta 458
27 Ungureanu Eduard Mihai (Eduard815) Constanta 456
28 Buzatu Calin Cristian (klinbzt) Constanta 451
29 Tudoroiu Simona (Simona02) Constanta 442
30 Constantin Gabriel (cgabi) Constanta 435
31 Acatrinei Robert (Acatrinei_Robert) Constanta 407
32 Dinu Ionica (Dinu_Ionica2001) Constanta 403
33 Nichifor Costin (Costinnk4) Constanta 400
34 Nenciu Andrei (shadboy) Constanta 395
35 Cheran Andrei (andrei_keri) Constanta 395
36 Tanase Theodor (Enroma) Constanta 386
37 Basaram Stefan (BasaramStefan) Constanta 367
38 Aleca Virgil (Virgil_Aleca) Constanta 363
39 Pocriste Bogdan (Pocriste_Bogdan) Constanta 362
40 Dan Alin (deboneir1) Constanta 357
41 Mindroiu Alexandru (AlexMindr) Constanta 354
42 pica madalin (madalinpika) Constanta 346
43 Amet Levent (Leviator_30) Constanta 345
44 Ispas Anisia (Ispas_Anisia) Constanta 344
45 Mandescu Victor (Viktor09) Constanta 343
46 Chirila Felix (Paul6000) Constanta 342
47 Petre Robert (petrerobert) Constanta 329
48 Lapusan Gabriel (lapusan_gabriel) Constanta 326
49 Alexandru Predescu (Predescu54) Constanta 318
50 Oltean Delia (deliutza070303) Constanta 314
51 Culerda Andrei (Andrei8366) Constanta 303
52 Mita Alexandru (alexmita04) Constanta 303
53 Anghel Alina (alina15) Constanta 300
54 Cuprian Rafael (Rafael14) Constanta 299
55 Dorobantu Delia Maria (Delia_dorobantu) Constanta 290
56 Puscasu Delia (Delia23) Constanta 287
57 Rizea Razvan (Rizea20) Constanta 286
58 Sifonari Nenorociti Incetati Sa Mai Vorbiti (sunt_sifon_aka_stiv) Constanta 283
59 Firu Maria (firumaria) Constanta 282
60 Branduse Vlad George (vladbranduse) Constanta 282
61 Babus Delia (Delia03) Constanta 281
62 Lazar Razvan (RazvanLazar2004) Constanta 280
63 Masgras Răzvan (7UpP99) Constanta 278
64 Velea Paul (BoomNight) Constanta 275
65 Mantea Carmen (carmen13) Constanta 273
66 Teodorescu Radu-Alexandru (RaduAlex) Constanta 269
67 Tanase Nicoleta (tanase_nicoleta) Constanta 269
68 Al Ax (AlexAlAxAxel) Constanta 268
69 fane zbant (FaneZbant) Constanta 265
70 safasf sdgfsdg (petru1234561) Constanta 263
71 Baltaru Tamara (Baltaru_Tamara) Constanta 262
72 Ciocîia Marius Andrei (TheNamelessOne) Constanta 261
73 Epuran Mihnea-Gabriel (xaresx) Constanta 258
74 Dragulescu Andrei - Sebastian (AnSeDra_021) Constanta 257
75 Bratescu Andrei-Seren (bratescuandrei) Constanta 254
76 Alex Smecheru (Alex13999) Constanta 254
77 stefan bresug (celestron) Constanta 253
78 Birligea Cosmin (Cosmin_AurelianB) Constanta 249
79 Tutui George-Radu (he24x) Constanta 246
80 Baclanov Virgil (Gil098) Constanta 245
81 Flaut Bianca (flautbianca22) Constanta 244
82 Bucatariu Ioana Nicoleta (ioananicoleta02) Constanta 244
83 Aglitoiu Marius (aglitoiu) Constanta 242
84 Ichim Miruna (Miruna2000) Constanta 242
85 Coatu Dinu (CoatuDinu) Constanta 239
86 Gama Sabin (princx) Constanta 239
87 Dinu Dalia (DaliaDinu) Constanta 237
88 Radu Anto (laura_giuglea) Constanta 237
89 Dinescu Vlad (Vlad1234) Constanta 235
90 unknown cezar (cezar0fl) Constanta 231
91 Dandu Larisa (Dandu_Larisa) Constanta 230
92 Laba Paul Daniel (Laba_Paul_Daniel) Constanta 230
93 illidan 23 (blabla123) Constanta 229
94 Fulga Catalin Anton (FulgaCatalinAnton) Constanta 229
95 Jianu Miruna Florentina (Florentina03) Constanta 227
96 Tudosoiu Eduard (edytudosoiu) Constanta 226
97 Marin Stefan (marinstefan) Constanta 225
98 Jianu Dorin (Speezy2k) Constanta 221
99 Cristian Vlad (vlod) Constanta 219
100 Blaj Eduard Florian (blajeduard17) Constanta 218
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.