Top 100 , judetul Vaslui

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 2587
2 Gheorghies Petrut-Rares (petrut) Vaslui 1639
3 Toma Ionut Cristian (TomaIonutCristian) Vaslui 1620
4 Filibiu Matei💻 (DKMKD) Vaslui 1601
5 Dudau George (vladvs2000) Vaslui 1573
6 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1543
7 ALEXANDRU NORINA-STEFANIA (Norina07) Vaslui 1472
8 Ignat Gabriel-Andrei (Gabrielignat) Vaslui 1436
9 Cristia Razvan (cristia_razvan) Vaslui 1408
10 Brinza Alexandru (Alextudor2001) Vaslui 1398
11 mm mm (miaumiau) Vaslui 1392
12 PUICA ANDREI (hacker2017) Vaslui 1381
13 Aliciuc Alexandru-Gabriel (AlexandruGabriel0202) Vaslui 1372
14 Dumitru Robert Ionut (robert_dumitru) Vaslui 1371
15 MIHNEA TURCU (mihh_h) Vaslui 1338
16 Munteanu Denisa (denisa2904) Vaslui 1325
17 Ifrosă Diana (DianaIfrosa) Vaslui 1316
18 Angheluta Diana (AnghelutaDiana06) Vaslui 1279
19 Duluman Sebastian (DulumanSebastian) Vaslui 1270
20 Cuzepan Cezara (cuzepancezara) Vaslui 1265
21 Bejenariu David (davidbejenariu2) Vaslui 1258
22 Florea Vlad (QPinkFTW) Vaslui 1251
23 Blaj Deea (BlajDeea) Vaslui 1228
24 Focsa Ionut Madalin (Madalin_Ionut) Vaslui 1226
25 Lupascu Miruna-Stefania (MirunaStefania) Vaslui 1225
26 Chiper Ștefan😎 (stefanchp) Vaslui 1224
27 Bălu Ioan (BaluIoan) Vaslui 1223
28 Cioata Ina (inacioata) Vaslui 1217
29 Manea Ștefan Iulian (Manea_Stefan) Vaslui 1191
30 Grigoriu Cosmin (CatalinCosmin) Vaslui 1187
31 Moșanu Razvan (RazvanMosanu) Vaslui 1167
32 Carare Theodora (Theut2204) Vaslui 1153
33 Ciurescu Andreea (pizzandreea) Vaslui 1150
34 Birca Stefan (Stefan_Birca) Vaslui 1147
35 Turcu Andrei (and_) Vaslui 1140
36 Asavoaei Bianca Gabriela (asbianca) Vaslui 1139
37 Carp Stefan (carpstefan) Vaslui 1139
38 cornut lorena (lorenacornut) Vaslui 1134
39 Stan David (Stan_David) Vaslui 1130
40 Onila Matei (OnilaMatei) Vaslui 1129
41 Tunaru Alexandra (Alecu123) Vaslui 1114
42 Maftei Sebastian (Sebi_Maftei) Vaslui 1109
43 Bechea Flavia (Flavia_12) Vaslui 1103
44 Ciuc Eliza (ciucelizamaria) Vaslui 1102
45 Novac Iustina (Iustina_Novac) Vaslui 1100
46 Andrei Senchiu (AndreiSenchiu) Vaslui 1095
47 Sofronea Georgian (georgiansofronea74) Vaslui 1094
48 Enache Brianna (brianna_enache) Vaslui 1092
49 Drăgunoi Miruna (mirunadragunoi3) Vaslui 1088
50 Gindu Malina (gindu_malina) Vaslui 1088
51 Dima Mihai (mihaialex14) Vaslui 1088
52 Mindrescu Albert (AlbertMindrescu) Vaslui 1082
53 Bejinaru Manoila Angel (AngelBeji05) Vaslui 1078
54 Chirita Eva (evachirita) Vaslui 1066
55 Ungureanu Rares (RaresU) Vaslui 1060
56 Geman Amalia (amalia_alexa) Vaslui 1059
57 Brinza Gabriel (brinzagabriel) Vaslui 1058
58 Robert Postu (Robert_r) Vaslui 1057
59 Hancu Robert (Salamander) Vaslui 1055
60 Renghiuc Bianca Elena (Renghiuc_Bianca) Vaslui 1046
61 Miruna Gabriela (miruna_atudorei) Vaslui 1042
62 Popescu Andrei (andreipopesc) Vaslui 1041
63 Clapa Andreea (ClapaAndreea) Vaslui 1040
64 Rotariu Bianca (Bianca_Rotariu_) Vaslui 1037
65 Nechita Teodora (_Haruki_) Vaslui 1034
66 Pislaru Vlad Rares (VladPislaru) Vaslui 1028
67 Chiriac Laura (Laura_Chiriac) Vaslui 1027
68 Dascalu Octavian Petrut (Petru00) Vaslui 1026
69 Kopacz Madalina-Elena (MadalinaKopacz) Vaslui 1026
70 Radu Roxana (raduroxana1234) Vaslui 1015
71 Bogos Andrei (bogosanu) Vaslui 1014
72 Racovita Cristina (RacovitaCristina) Vaslui 1010
73 Botezatu Cosmin (bote) Vaslui 1006
74 Ciocan Radu (RaduCIOCAN) Vaslui 1004
75 Buimac Delia (BuimacDelia06) Vaslui 997
76 Chiperi Ionela Alexandra (Ionela2chiperi) Vaslui 996
77 Loghin Antonia Miruna (loghin_antonia) Vaslui 993
78 Dascălu Cosmin (CosminDascalu) Vaslui 993
79 Durlesteanu Victor (vicdurlesteanu) Vaslui 987
80 Panainte Octavian (octavian1724) Vaslui 981
81 focsa iulia stefania (iulia_focsa) Vaslui 980
82 Ciobanu Cosmina (Ciobanu_Cosmina) Vaslui 980
83 Bejenaru Ioana (Ioana11062004) Vaslui 980
84 Gavrilescu Petru-Albert (gavpetru) Vaslui 970
85 Pascaru Laura (jiminxbae) Vaslui 969
86 rotaru oana (rotaruoana50) Vaslui 969
87 Bocăneț Raluca (ralucaandreea04) Vaslui 966
88 Anea Stefan (stef_e_boss) Vaslui 966
89 Popoiu Andra (popoiuandra4) Vaslui 966
90 Radu Octavian (RaduDimitrieOctavian) Vaslui 966
91 Burghelea Roxana-Gabriela (roxana19) Vaslui 963
92 Nechita Roberta-Gabriela (robertanechita1) Vaslui 957
93 Solomon Alexandru (AlexandruSolomon81) Vaslui 956
94 Darie Mihnea (DarieMihnea) Vaslui 954
95 Atanase Alexandru-Teodor (AtanaseTeodor) Vaslui 954
96 Antonache Theodora (antonache_theodora) Vaslui 950
97 Burlacu Codrin (CodrinBurlacu) Vaslui 948
98 Nastase Matei (MateiDorian) Vaslui 946
99 Mania Elena (mania_elena) Vaslui 945
100 Papuc Stefan (puma123) Vaslui 945
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.