Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (liliana_colin) Vrancea 2895
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1383
3 Solomon Stefan (Solomon_Stefan) Vrancea 1323
4 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1263
5 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 1222
6 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 1200
7 Lazar Alessia (Lazar_Alessia) Vrancea 1198
8 Beiu Alexandru (alexandru_beiu) Vrancea 1135
9 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 1066
10 Pogan Alexandru-Mihail (Alex1234Boy) Vrancea 1063
11 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 1061
12 Mitu Iustin (IustinMitu) Vrancea 1058
13 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 1048
14 Mohonea Iulian (IulianMoh) Vrancea 1019
15 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 997
16 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 987
17 Tufa Ioan (Tufa_Ioan) Vrancea 986
18 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 937
19 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 934
20 Croitoru Adrian (adriancroitoru1) Vrancea 917
21 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 877
22 Boboc Cristina (Cristina84) Vrancea 870
23 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 860
24 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 860
25 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 853
26 Murgoci Darius (DariusM17) Vrancea 847
27 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 832
28 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 827
29 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 822
30 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 812
31 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 804
32 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 802
33 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 799
34 rusen rares (rusenrares) Vrancea 797
35 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 790
36 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 776
37 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 772
38 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 770
39 Chioveanu Stelian (stelian1234) Vrancea 767
40 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 739
41 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 731
42 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 717
43 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 716
44 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 707
45 Grosu Andreea (grosu_andreea21) Vrancea 706
46 Ungureanu Bogdan (ungureanubogdan) Vrancea 704
47 Emilian Horduna (Emilian953) Vrancea 703
48 Ghiorghiță Alexandra (Alexandra354) Vrancea 701
49 Dudu Matei-Ioan (MateiD2) Vrancea 699
50 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 696
51 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 693
52 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 689
53 Balosin Alexandru Eugen (BaloSeeN01) Vrancea 687
54 Robert Pruteanu (BlackLight) Vrancea 683
55 Sabina . (citrtoj) Vrancea 680
56 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 674
57 Paduraru Andrei (Andrew42) Vrancea 673
58 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 673
59 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 671
60 Cosor Mihail (MihailCosor) Vrancea 666
61 Craciun Dragos Auras (Dragos200326) Vrancea 654
62 Oprisan Alexia Ioana (Alexia_Oprisan) Vrancea 647
63 Nastase Alexandra (AlexandraNastase) Vrancea 644
64 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 642
65 Balaban Maria Noemi (Noemi26) Vrancea 637
66 Apostu Alina (alinaapostu) Vrancea 636
67 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 632
68 Feraru Razvan (Feraru_Razvan) Vrancea 618
69 Plăiasu Iulia-Silvia (CatSausagePotato) Vrancea 613
70 Narcis Madalin (balabalurcis) Vrancea 606
71 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 596
72 Codrescu Noris (noriscodrescu) Vrancea 594
73 Curteanu Andreea (andreeamihaela835) Vrancea 594
74 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 589
75 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 578
76 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 577
77 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 577
78 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 577
79 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 572
80 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 565
81 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 562
82 Cucu Cosmin (cosmincucu05) Vrancea 556
83 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 555
84 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 553
85 Zamfir Stefan (Stefan2305) Vrancea 552
86 Ionita Alexandra (ionitaalexandra) Vrancea 552
87 Lupu Teodor (mshprg) Vrancea 541
88 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 539
89 Ionescu Petre (zeuepic) Vrancea 537
90 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 533
91 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
92 Coman Irina (IrinaComan28) Vrancea 531
93 Iamandi Denisa (DenisaIamandi) Vrancea 529
94 Strimbei Andreea (strimbeiandreea05) Vrancea 520
95 Ghiujan Costin (BucsaV) Vrancea 518
96 Ganea Denisa (ganea_denisa1184) Vrancea 518
97 Mirica Teodora (Dora16matei) Vrancea 512
98 Radulescu Elena (elena137) Vrancea 509
99 Antonescu Melisa (melisaantonescu) Vrancea 505
100 Manole Alexandra (Manole_Alexandra) Vrancea 504
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.