Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (liliana_colin) Vrancea 2686
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1383
3 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1263
4 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 1221
5 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 1200
6 Lazar Alessia (Lazar_Alessia) Vrancea 1198
7 Solomon Stefan (Solomon_Stefan) Vrancea 1160
8 Beiu Alexandru (alexandru_beiu) Vrancea 1135
9 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 1042
10 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 1019
11 Tufa Ioan (Tufa_Ioan) Vrancea 986
12 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 975
13 Mitu Iustin (IustinMitu) Vrancea 966
14 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 963
15 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 956
16 Mohonea Iulian (IulianMoh) Vrancea 950
17 Pogan Alexandru-Mihail (Alex1234Boy) Vrancea 943
18 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 934
19 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 926
20 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 871
21 Boboc Cristina (Cristina84) Vrancea 870
22 Croitoru Adrian (adriancroitoru1) Vrancea 867
23 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 859
24 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 859
25 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 853
26 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 824
27 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 822
28 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 812
29 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 807
30 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 802
31 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 797
32 rusen rares (rusenrares) Vrancea 797
33 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 790
34 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 776
35 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 773
36 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 771
37 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 770
38 Chioveanu Stelian (stelian1234) Vrancea 767
39 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 739
40 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 724
41 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 717
42 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 707
43 Grosu Andreea (grosu_andreea21) Vrancea 703
44 Ghiorghiță Alexandra (Alexandra354) Vrancea 701
45 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 694
46 Emilian Horduna (Emilian953) Vrancea 693
47 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 693
48 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 689
49 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 686
50 Robert Pruteanu (BlackLight) Vrancea 683
51 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 674
52 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 673
53 Sabina . (citrtoj) Vrancea 668
54 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 662
55 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 660
56 Balosin Alexandru Eugen (BaloSeeN01) Vrancea 657
57 Nastase Alexandra (AlexandraNastase) Vrancea 644
58 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 642
59 Craciun Dragos Auras (Dragos200326) Vrancea 639
60 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 632
61 Plăiasu Iulia-Silvia (CatSausagePotato) Vrancea 613
62 Narcis Madalin (balabalurcis) Vrancea 606
63 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 593
64 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 589
65 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 578
66 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 577
67 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 577
68 Paduraru Andrei (Andrew42) Vrancea 574
69 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 570
70 Cosor Mihail (MihailCosor) Vrancea 567
71 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 565
72 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 564
73 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 562
74 Oprisan Alexia Ioana (Alexia_Oprisan) Vrancea 558
75 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 555
76 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 553
77 Ionita Alexandra (ionitaalexandra) Vrancea 550
78 Balaban Maria Noemi (Noemi26) Vrancea 550
79 Apostu Alina (alinaapostu) Vrancea 546
80 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 539
81 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 533
82 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
83 Iamandi Denisa (DenisaIamandi) Vrancea 529
84 Mirica Teodora (Dora16matei) Vrancea 512
85 Radulescu Elena (elena137) Vrancea 509
86 Antonescu Melisa (melisaantonescu) Vrancea 505
87 Manole Alexandra (Manole_Alexandra) Vrancea 504
88 Curteanu Andreea (andreeamihaela835) Vrancea 504
89 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 499
90 Sandu Luigi (Lulu95) Vrancea 494
91 Popoiu Andrei (Andrei_Popoiu) Vrancea 489
92 Zamfir Stefan (Stefan2305) Vrancea 478
93 Ionescu Petre (zeuepic) Vrancea 477
94 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 474
95 Fierea Cosmin (cosmin_f59) Vrancea 474
96 Mazere Andreea (andreea_mazere) Vrancea 471
97 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 469
98 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 467
99 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 463
100 Cucu Cosmin (cosmincucu05) Vrancea 463
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.