Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 ✔️ OMEGA (IacobTudor) Mures 2323
2 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1143
3 Petruț Raul-Sabin (Petrut_Raul) Mures 1089
4 Degi Nandor (Degi_Nandor) Mures 1067
5 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 1053
6 Mera Delia (DeliaMera) Mures 1010
7 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 988
8 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 935
9 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 911
10 Popescu Mihnea (pmdany) Mures 904
11 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 862
12 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 850
13 Gorea Denisa (goreadenisa) Mures 848
14 Alex Alx (greabalex99) Mures 835
15 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 824
16 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 818
17 Tosa David (DavidTosa) Mures 810
18 Hancu Alexandru (sweetcitrusflower) Mures 782
19 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 767
20 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 755
21 Papai Zsolt (papaizsolti02) Mures 722
22 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 719
23 Trifan Alex (AlexTrifan01) Mures 714
24 Blaga Alexandra (Ale_Alexandra) Mures 710
25 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
26 Rares Campean (Eraseru) Mures 702
27 Balalau Bogdan (BogdanBalalau) Mures 700
28 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 694
29 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 656
30 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 655
31 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 654
32 Costea Alexandru (Costea_Alexandru) Mures 652
33 Cimpean Mara (mara_cimpean) Mures 639
34 Pintea Beny (benypintea) Mures 631
35 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 610
36 Marton Andrea (MartonAndrea) Mures 609
37 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 583
38 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 582
39 Beldean Stefania (Stefania_beldean) Mures 571
40 Ciorea Mihnea (Hive) Mures 569
41 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
42 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 556
43 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 555
44 Leuca David Traian (leuca_david) Mures 539
45 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
46 Chertes Rares (RaresChertes) Mures 536
47 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
48 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 536
49 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 534
50 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 528
51 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 524
52 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
53 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 501
54 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 498
55 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 494
56 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
57 Lates Ovidiu (lates_ovidiu) Mures 491
58 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 490
59 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 489
60 Motataianu Ana (AnaMotataianu) Mures 487
61 Bota Alex (BotaAlex) Mures 483
62 Pataki Darius (darius_pataki) Mures 483
63 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
64 Boca Alina-Maria (bocaalina1) Mures 481
65 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 481
66 Dâmbean Daria (Daria192) Mures 478
67 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 478
68 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
69 Petca Daria (dareare14) Mures 469
70 oli oli (Daniel2021) Mures 461
71 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 460
72 Pop Marc (PopMarc) Mures 460
73 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
74 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 455
75 Oprea Tereza (tigera) Mures 455
76 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 454
77 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 451
78 Sandor Andrei (Sandorr) Mures 451
79 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 449
80 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 448
81 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 447
82 BBB Angi (AnB) Mures 444
83 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 443
84 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
85 Turcu Flavius (turcu_flavius) Mures 438
86 Vita Cristian (watermello) Mures 435
87 Toma George (TomaGeorge66) Mures 433
88 Tompea Luca (tolu2016) Mures 432
89 Suciu Toni (t0n1) Mures 432
90 Ratiu Maria-Carmen (mariacarmen) Mures 426
91 MURESAN VICTOR (victormuri) Mures 425
92 Coman Claudiu (comanclaudiu14) Mures 424
93 Sandor Denisa (denicamelia04) Mures 421
94 petan ioana (ioanapetan) Mures 421
95 Dan Petrisor (DanPetrisor) Mures 419
96 Radu Darius (Darius_Radu) Mures 416
97 Băciulescu Raul (RaulBaciulescu) Mures 409
98 Turcu Darius (DariusTurcu) Mures 408
99 Lixandru Calin-Mihai (calinlixandru) Mures 407
100 FLOREA ADELIN (ADELIN_FLOREA) Mures 407
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.