Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Iacob Tudor (IacobTudor) Mures 2513
2 Petruț Raul-Sabin (Petrut_Raul) Mures 1200
3 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1144
4 Degi Nandor (Degi_Nandor) Mures 1113
5 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 1094
6 Popescu Mihnea (pmdany) Mures 1073
7 Szabo Zoltan (SzaboZoltan) Mures 1068
8 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 1055
9 Campean Rares (Eraseru) Mures 1045
10 Mera Delia (DeliaMera) Mures 1010
11 Vaida Raluca (ralucavda) Mures 990
12 Iernutan Alexandru Razvan (Iernutan_Alexandru_Razvan) Mures 976
13 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 963
14 Gorea Denisa (goreadenisa) Mures 958
15 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 937
16 Hancu Alexandru (sweetcitrusflower) Mures 931
17 B A (AnB) Mures 918
18 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 913
19 Suciu Antonio (t0n1) Mures 872
20 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 862
21 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 850
22 Blaga Alexandra (Ale_Alexandra) Mures 848
23 Chertes Rares (RaresChertes) Mures 846
24 Alex Alx (greabalex99) Mures 835
25 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 824
26 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 823
27 Tosa David (DavidTosa) Mures 813
28 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 780
29 Bandila Darius (dariusbandila17) Mures 777
30 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 767
31 Bogdan Mara (Mara_Bogdan) Mures 767
32 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 764
33 Soare Vlad (Vlad0597) Mures 747
34 ❄ darius ❄ (dariusbandila) Mures 723
35 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 722
36 Papai Zsolt (papaizsolti02) Mures 722
37 Toth David (David_Toth) Mures 719
38 Trifan Alex (AlexTrifan01) Mures 714
39 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
40 Balalau Bogdan (BogdanBalalau) Mures 704
41 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 694
42 Popescu Alexandru (popescu_alexandru_augustin) Mures 692
43 Ciorea Mihnea (Hive) Mures 680
44 Bogdan Tudor-Mihai (Tudor_Bogdan_Mihai) Mures 665
45 Sipos Tudor (TudorSipos) Mures 662
46 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 657
47 Sincan Alex (Sincan_Alexandru) Mures 657
48 Costea Alexandru (Costea_Alexandru) Mures 656
49 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 655
50 Cimpean Mara (mara_cimpean) Mures 641
51 Vita Cristian (watermello) Mures 638
52 Pintea Beny (benypintea) Mures 634
53 Sandor Andrei (Sandorr) Mures 632
54 Pop Ionut (Ionut44) Mures 616
55 Marton Andrea (MartonAndrea) Mures 611
56 Manuela Marginean (Marginean) Mures 610
57 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 610
58 Dan Petrisor (DanPetrisor) Mures 602
59 Radu Luca Andrei (radu_luca18) Mures 596
60 Beldean Stefania (Stefania_beldean) Mures 590
61 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 586
62 Leuca David Traian (leuca_david) Mures 580
63 Lates Ovidiu (lates_ovidiu) Mures 579
64 Dâmbean Daria (Daria192) Mures 573
65 Sotan Rares (Sotan) Mures 570
66 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
67 Jourdheuil Philippe (ph1lippejourdheuil) Mures 567
68 Chirtes Ionut (Ionut_Chirtes) Mures 561
69 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 556
70 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 555
71 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
72 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 536
73 Chiorean Stefana (Stefana2006) Mures 536
74 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
75 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 534
76 Avram Matei Alexandru (Mateiasgt) Mures 534
77 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 530
78 Boca Alina-Maria (bocaalina1) Mures 529
79 Oltean Stefania (stef0) Mures 526
80 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 524
81 Macarie Dennis (maca_dennis) Mures 519
82 Boambă Ovidiu (ovidiu_boamba) Mures 518
83 oli oli (Daniel2021) Mures 515
84 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
85 Salati-Dragos Bogdan (Bogdan_13_) Mures 505
86 Catalin Birsan (shehatesavo) Mures 504
87 Morutan Marius (marius_17) Mures 501
88 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 501
89 Motataianu Ana (AnaMotataianu) Mures 500
90 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 498
91 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 497
92 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 494
93 Cerces Alexandra (Cerces_Alexandra) Mures 491
94 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
95 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 490
96 Bota Alex (BotaAlex) Mures 489
97 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 489
98 Pataki Darius (darius_pataki) Mures 486
99 Suteu Tudor (S_Tudi) Mures 484
100 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.