Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Iacob Tudor (IacobTudor) Mures 2419
2 Petruț Raul-Sabin (Petrut_Raul) Mures 1199
3 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1143
4 Degi Nandor (Degi_Nandor) Mures 1108
5 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 1066
6 Popescu Mihnea (pmdany) Mures 1066
7 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 1055
8 Mera Delia (DeliaMera) Mures 1010
9 Gorea Denisa (goreadenisa) Mures 950
10 Campean Rares (Eraseru) Mures 948
11 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 936
12 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 930
13 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 913
14 Hancu Alexandru (sweetcitrusflower) Mures 898
15 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 862
16 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 850
17 Alex Alx (greabalex99) Mures 835
18 Blaga Alexandra (Ale_Alexandra) Mures 833
19 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 824
20 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 823
21 Tosa David (DavidTosa) Mures 813
22 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 767
23 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 758
24 Papai Zsolt (papaizsolti02) Mures 722
25 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 721
26 ❄ darius ❄ (dariusbandila) Mures 717
27 Trifan Alex (AlexTrifan01) Mures 714
28 Suciu Antonio (t0n1) Mures 708
29 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
30 Balalau Bogdan (BogdanBalalau) Mures 703
31 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 694
32 Chertes Rares (RaresChertes) Mures 686
33 B A (AnB) Mures 685
34 Ciorea Mihnea (Hive) Mures 673
35 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 657
36 Costea Alexandru (Costea_Alexandru) Mures 656
37 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 655
38 Iernutan Alexandru Razvan (Iernutan_Alexandru_Razvan) Mures 651
39 Cimpean Mara (mara_cimpean) Mures 640
40 Pintea Beny (benypintea) Mures 634
41 Sandor Andrei (Sandorr) Mures 630
42 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 610
43 Marton Andrea (MartonAndrea) Mures 609
44 Beldean Stefania (Stefania_beldean) Mures 590
45 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 586
46 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 583
47 Leuca David Traian (leuca_david) Mures 580
48 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
49 Vita Cristian (watermello) Mures 565
50 Lates Ovidiu (lates_ovidiu) Mures 561
51 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 556
52 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 555
53 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
54 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
55 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 536
56 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 534
57 Dan Petrisor (DanPetrisor) Mures 531
58 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 530
59 Boca Alina-Maria (bocaalina1) Mures 528
60 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 524
61 Bandila Darius (dariusbandila17) Mures 517
62 Dâmbean Daria (Daria192) Mures 515
63 oli oli (Daniel2021) Mures 515
64 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
65 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 501
66 Motataianu Ana (AnaMotataianu) Mures 500
67 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 498
68 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 494
69 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
70 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 490
71 Bota Alex (BotaAlex) Mures 489
72 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 489
73 Pataki Darius (darius_pataki) Mures 486
74 Suteu Tudor (S_Tudi) Mures 484
75 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
76 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 481
77 Boambă Ovidiu (ovidiu_boamba) Mures 480
78 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 478
79 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
80 petan ioana (ioanapetan) Mures 472
81 Sandor Denisa (denicamelia04) Mures 471
82 Petca Daria (dareare14) Mures 469
83 Radu Luca Andrei (radu_luca18) Mures 466
84 todor mihai (mihai_to) Mures 465
85 Tompea Luca (tolu2016) Mures 465
86 Ugran Radu-Andrei (Rebidex10) Mures 463
87 Pop Marc (PopMarc) Mures 462
88 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 460
89 Manuela Marginean (Marginean) Mures 458
90 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
91 Oprea Tereza (tigera) Mures 455
92 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 455
93 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 454
94 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 451
95 MURESAN VICTOR (victormuri) Mures 451
96 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 449
97 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 448
98 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 447
99 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 443
100 Turcu Flavius (turcu_flavius) Mures 442
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.