Top 100 , judetul Mures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 ✔️ OMEGA (IacobTudor) Mures 2383
2 Petruț Raul-Sabin (Petrut_Raul) Mures 1183
3 Amanoae Iulian (IulianAmanoae) Mures 1143
4 Degi Nandor (Degi_Nandor) Mures 1099
5 Vlas Dumitru (vlasdumitru) Mures 1055
6 Csifó László Loránd (csifo_lorand) Mures 1045
7 Mera Delia (DeliaMera) Mures 1010
8 Popescu Mihnea (pmdany) Mures 1000
9 Gorea Denisa (goreadenisa) Mures 947
10 Mușat Alin (Musat_Alin) Mures 936
11 Tudose Rares (RaresFelix) Mures 911
12 Hancu Alexandru (sweetcitrusflower) Mures 887
13 Bentea Bogdan (bogdanbentea) Mures 862
14 Cengher Andrei (andreicengher) Mures 850
15 Alex Alx (greabalex99) Mures 835
16 Vasiliu Dragoş (vasi461) Mures 824
17 Blaga Alexandra (Ale_Alexandra) Mures 824
18 Avram Andrei (AndreiAvram1234) Mures 823
19 Tosa David (DavidTosa) Mures 813
20 Rares Campean (Eraseru) Mures 777
21 Bîndilă Adrian (BindilaAdrian) Mures 767
22 Da ba dee da ba daa (racheriunicolae) Mures 756
23 Papai Zsolt (papaizsolti02) Mures 722
24 Ognean Mihnea (mihnea_o) Mures 721
25 Trifan Alex (AlexTrifan01) Mures 714
26 Mihalache Rares (pe5te) Mures 706
27 Balalau Bogdan (BogdanBalalau) Mures 703
28 Pirlea Bianca (Pirleabianca03) Mures 694
29 Ciorea Mihnea (Hive) Mures 666
30 Suciu Radu (RaduSuciu) Mures 656
31 Costea Alexandru (Costea_Alexandru) Mures 656
32 Turturica Dorin (Turturica_Dorin) Mures 655
33 David Alexandru-Alin (David_Alexandru_Alin) Mures 654
34 B A (AnB) Mures 650
35 Cimpean Mara (mara_cimpean) Mures 640
36 Pintea Beny (benypintea) Mures 631
37 Chertes Rares (RaresChertes) Mures 614
38 Anton Raluca (ralucaanton) Mures 610
39 Marton Andrea (MartonAndrea) Mures 609
40 Beldean Stefania (Stefania_beldean) Mures 590
41 Simon Maria Cristina (simon_maria_cristina) Mures 586
42 Popoviciu Cristian (popoviciu_cristi14) Mures 582
43 Suciu Toni (t0n1) Mures 576
44 Măcean Marius (maceanmarius) Mures 569
45 Stavila Radu (TheBestRadu14) Mures 556
46 Leuca David Traian (leuca_david) Mures 556
47 Cojocaru Vicentiu (CojocaruVicentiu) Mures 555
48 Lates Ovidiu (lates_ovidiu) Mures 554
49 Linca Răzvan Cosmin (cosmin_linca) Mures 537
50 Jîrcan Alexandru (alexjircan) Mures 536
51 Burian Raul (RaulBurian) Mures 536
52 Kovacs Paul (kovacs_paul_adrian) Mures 534
53 Feier Teodora (feier_teodora) Mures 530
54 Boca Alina-Maria (bocaalina1) Mures 528
55 Vlad Sirbu (Vladsirbu23) Mures 524
56 Sandor Andrei (Sandorr) Mures 520
57 Dâmbean Daria (Daria192) Mures 515
58 oli oli (Daniel2021) Mures 514
59 Chis Ionel (IonelChis) Mures 507
60 Vita Cristian (watermello) Mures 506
61 Moldovan Andrei (Moldovan_Andrei112002) Mures 501
62 Pilca Tudor Sergiu (PIlca_Tudor_Sergiu) Mures 498
63 Dogaru Roxana (dogaru_roxana) Mures 494
64 Cretu Ovidiu (cretuovidiudaniel) Mures 491
65 Savu Cosmin-Claudiu (savucosmin100) Mures 490
66 Motataianu Ana (AnaMotataianu) Mures 490
67 Cenan Ionut-Adrian (Cenan_Ionut) Mures 489
68 Bota Alex (BotaAlex) Mures 489
69 Pataki Darius (darius_pataki) Mures 486
70 Pacurar Cristian (Pacurar_Cristian) Mures 482
71 Jakab Irma-Tünde (j_tunde) Mures 481
72 Suteu Tudor (S_Tudi) Mures 480
73 Stoica Tudor (Stoica_Tudor) Mures 478
74 Popa Andrei (popa_andrei) Mures 474
75 petan ioana (ioanapetan) Mures 472
76 Sandor Denisa (denicamelia04) Mures 471
77 Petca Daria (dareare14) Mures 469
78 todor mihai (mihai_to) Mures 465
79 Tompea Luca (tolu2016) Mures 465
80 Pop Marc (PopMarc) Mures 462
81 Ugran Radu-Andrei (Rebidex10) Mures 460
82 Popa Carla Diana (Popa_Carla_Diana) Mures 460
83 Comnodean Andreea (andreea_comnodean) Mures 456
84 Oprea Tereza (tigera) Mures 455
85 Ignat Dragoș (ignat_dragos) Mures 455
86 Racoti Stelian (racoti_stelian) Mures 454
87 Serban Sebastian Mihai (SerbanSebastian) Mures 451
88 MURESAN VICTOR (victormuri) Mures 450
89 Vlasiu Flavius (vlasiuflavius) Mures 449
90 Borozan Ionela (Borozan_Ionela) Mures 448
91 Grama Bianca Alexandra (bianca_grama) Mures 447
92 Iliescu Alexia (iliescualexia) Mures 443
93 Turcu Flavius (turcu_flavius) Mures 442
94 Pinca Horea (horeapinca) Mures 441
95 Suciaghi Denis (SuciaghiDenis) Mures 436
96 Toma George (TomaGeorge66) Mures 433
97 FLOREA ADELIN (ADELIN_FLOREA) Mures 432
98 Boambă Ovidiu (ovidiu_boamba) Mures 427
99 Ratiu Maria-Carmen (mariacarmen) Mures 426
100 Nasca Alexandru (Alii) Mures 426
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.