Top 100 , judetul Alba

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Lorintz Alexandru (Alex_tz307) Alba 2928
2 Gheorghe Andreea (AndreeaGheorghe14) Alba 1564
3 Gatea David (gateadavid) Alba 1507
4 andra andra (andrraaa) Alba 1442
5 Dobra Ștefania-Irina (dobrastefania) Alba 1388
6 Birau Gheorghe (Birau_Gheorghe) Alba 1364
7 Bursuc George (george_bursuc) Alba 1209
8 Bucur Andei (Andrei134562789) Alba 1142
9 Gherman Razvan-Cristian (GhermanRazvan) Alba 1128
10 Urieșu Iulius (Uriesu_Iulius) Alba 1042
11 Cosma Tudor (TudorRwarrr) Alba 1029
12 Tomescu Andreea (andreeatomescu16) Alba 980
13 Mateiu Paula (paulamateiu) Alba 980
14 a a (eduardm) Alba 943
15 Cristescu Cristi (Vasilescu123) Alba 922
16 Ruja Marcello (luptatorul451) Alba 921
17 Andrasiu Bogdan (Ab34) Alba 911
18 Lup Andrei (lupandrei) Alba 894
19 Timonea Raluca (RaluMaria) Alba 884
20 Iepure Tony (Tony5824) Alba 868
21 Berindeie Paul (Paul0516) Alba 863
22 Bogdan Ioan (bogdan_ioan) Alba 846
23 Hileaga Maria (mhileaga6) Alba 842
24 Dragoi Andrei (AndreiDragoi) Alba 835
25 vasile dorel (BirsanCristian) Alba 819
26 Mihet Vlad (VladHolloway) Alba 814
27 Petrescu Cristian (PhoenixFireRo) Alba 784
28 Neag Raluca Elizabeta (NeagEliza) Alba 784
29 rares perta (raresper) Alba 782
30 Petruta Razvan (Razvan_1) Alba 780
31 Soreata Eduard (EduardSoreata7) Alba 774
32 Olinovici Catalin (Olinovici_C) Alba 772
33 Toda Emanuela (ema_toda) Alba 768
34 costea marcel (marcel17) Alba 758
35 Cojocariu Alexandra (Alecojocariu4) Alba 735
36 Ivan Adrian-Mihai (IvanAdrian) Alba 728
37 Țepeș David-Daniel (tepes_david) Alba 715
38 Morar Eusebiu Alexandru (MorarEUSEBIU) Alba 704
39 Culda Nicolae (nicolaeculda) Alba 692
40 Bustan-Jeflea Stefania (Bustan_Stefania) Alba 654
41 ILI POP (ILIPOP) Alba 648
42 Ferecus Tudor (nu) Alba 646
43 Badu Catalin (Badu) Alba 645
44 Neagu Miruna (MirunaNeagu) Alba 645
45 test zamfir (testzamfir) Alba 643
46 Narița Simona (SimonaNarita) Alba 639
47 Jugariu Diana (dianajug) Alba 634
48 Mărăuț Carla (infolover02) Alba 626
49 Dobre Diana (DIANADOBREE) Alba 621
50 Bena Andrei (andreibena08) Alba 619
51 Rad Petru George (radpetrugeorge) Alba 617
52 Tunsoiu Antonia (antonia03) Alba 616
53 damian B (Damain) Alba 614
54 Goia DaNIELA (diadana) Alba 612
55 Todea Eduard Teodor (Todea_Edi) Alba 610
56 Pop George (Pop_George) Alba 604
57 Pasca Diana Valentina (Pasca_Diana) Alba 594
58 Crisan Tudor (TudorCrisan1231) Alba 591
59 Moga Ciprian (CiprianM30) Alba 589
60 Maxim Ana Maria (maximana) Alba 586
61 Motora Vasilica Mariana (MotoraVasilicaMariana) Alba 574
62 Crisan Flavia (FlaviaCrisan11) Alba 573
63 Calariu Ioana (ioanacalariu) Alba 571
64 Sbuchea Claudiu (SbucheaClaudiu) Alba 571
65 Gligor Catalin (Cata_Gligor) Alba 566
66 pinzaru alex (DumnezeuS) Alba 560
67 Trif Gabriela Ioana (gabriela28) Alba 555
68 Todea Denisa (denisatodea) Alba 550
69 nu nu (Eu123456) Alba 544
70 Pasca Alex (alexpasca) Alba 543
71 gabi vali (gabivali) Alba 541
72 Duca Ovidiu (DucaOvidiu) Alba 540
73 Zugravescu Adina (adinaz) Alba 538
74 Gombos Raul (gombos_raul10) Alba 533
75 Corches Sergiu (CorchesSergiu) Alba 526
76 Petricele Georgiana (georgipe) Alba 522
77 Goia Raluca (GoiaRaluca) Alba 520
78 Ciopec Andrei (AndreiCiopec2002) Alba 519
79 Vasiu Andrei (Machaveli) Alba 519
80 Petruta George (Macha) Alba 519
81 Mihon Daniel (DanielMihon) Alba 519
82 Macarie Mihaela (MihaelaMacarie15) Alba 519
83 Dura Alexandru-Ioan (DuraAlex) Alba 513
84 Hangu Calin (Hangu_Calin) Alba 509
85 scarlat marius (marius0072) Alba 506
86 Tolomeiu Emanuela (Tolomeiu) Alba 506
87 Marc Dani (DaniMarc) Alba 504
88 Bodea Georgiana Alexandra (Bodea_Georgiana) Alba 503
89 Dura Georgiana-Emanuela (durageorgi21) Alba 500
90 Marginean Sebastian (ViiRalL) Alba 500
91 Paucean Ioana (ioana_333) Alba 497
92 Regele Leu (regeleleu) Alba 493
93 Joldes Daniel (joldes_daniel) Alba 492
94 Goia Darius Ioan (Goia_Darius) Alba 490
95 pasca marian (pascamarian) Alba 489
96 Mera Maria Mădălina (Mera_Madalina) Alba 488
97 Hudrea Elena (hudreaelena) Alba 487
98 nu stiu (nustiu9999999) Alba 487
99 Raiu Madalin (raiumadalin) Alba 487
100 Vesa Darius Iulian (VesaDarius) Alba 486
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.