Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 1877
2 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 1613
3 Ivașcu-Ilici Silca (user1000) Timis 1288
4 Tudorache Lucia (luciabianca24) Timis 1150
5 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
6 Ilinca Sergiu (Ilinca_Sergiu) Timis 844
7 Seracovanu Edward (CuteNoob213) Timis 777
8 Tunea Alexandra (AlexandraTunea) Timis 705
9 Crișan Alexia (crisanalexia) Timis 697
10 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
11 Marisescu Miruna (mirunamarisescu) Timis 684
12 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 675
13 Bodrogean Nadira (nadira_132005) Timis 672
14 Tomici Biliana (tomici_biliana) Timis 664
15 Carnat Cristiana (CristianaCarnat) Timis 664
16 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 636
17 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 634
18 Mateias Andra (MateiasAndra) Timis 627
19 Matei Riana (matei_riana) Timis 611
20 Hajdu Patrick (Patrick_Hajdu) Timis 601
21 Petrescu Dragos-Constantin (Dragos_Lockey) Timis 593
22 petrescu rares (rarespetrescu) Timis 590
23 badescu bianca (Badescu_Bianca) Timis 584
24 Iliescu Letiția-Marta (letitia_iliescu) Timis 584
25 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 577
26 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 575
27 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 570
28 Demian Alexandra (Ale_Demian) Timis 552
29 Micu Roxana-Laura (Micu_Roxana) Timis 549
30 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 543
31 Tudor Vlad (VladTudor) Timis 543
32 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 538
33 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 538
34 Octav Oprita (Octav009) Timis 536
35 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 536
36 Sandru Luca (sandru_luca) Timis 518
37 Gliga Razvan (Razvan_Gliga) Timis 517
38 Pacurari Sofia Elisa (Pacurari_Sofia) Timis 514
39 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 513
40 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 511
41 Dolha Darius (sd_100) Timis 507
42 Patrick Portan (PatrickP) Timis 505
43 Murariu Rusalin - Cosmin (Cosmin2078) Timis 505
44 Furdi Mayda (furdi_mayda2005) Timis 502
45 Lucaciu Iasmina (lucaciu_iasmina) Timis 502
46 Radulescu Darius (dariusrad) Timis 495
47 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 491
48 Abraham Paul (paulabraham) Timis 488
49 Mirzoca Radu (mirzoca_radu) Timis 483
50 Tudor Mihnea (Tudor_Mihnea) Timis 483
51 Patru Bianca (Patru_Bianca) Timis 481
52 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 480
53 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 480
54 Honaie-Tecsa Carina (CarinaHonaie) Timis 477
55 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 473
56 Nicoara Andrei (nicoara_andrei) Timis 472
57 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 468
58 Toma Mihai (mihai_toma) Timis 465
59 Oprita Alexia (Oprita_Alexia) Timis 464
60 Popa Lucas (Lucas_Popa) Timis 462
61 Vadrariu Daria (vadrariu_daria) Timis 461
62 Predescu Albert-Gabriel (predescu_albert) Timis 460
63 Crișan Andrei (AndreiCrisan) Timis 457
64 Salim Salma (SalmaSalim) Timis 456
65 Dutu Monica (moni0405) Timis 451
66 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 448
67 Stefanescu Alexandru Stefan (alexandru_stefanescu05) Timis 447
68 Ciuclea Alexandra (ciuclea_ruth) Timis 445
69 Sireanu Vlad (sireanu_vlad) Timis 445
70 Iancu Serban (Serban_18) Timis 444
71 Dobren Lia (LiaDobren17) Timis 437
72 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 436
73 Prodan Flavius (prodan_fIavius) Timis 435
74 Kelemen Alexandru (Alex_K) Timis 435
75 Soames Marcos Paul (SoamesMarcos) Timis 434
76 Maxim Teodor (maxim_teodor) Timis 432
77 Popa Mara Andreea (popa_mara_andreea) Timis 429
78 Comsa Bogdan (bogdi04) Timis 427
79 Post Austin (insp1red) Timis 426
80 Ghiocel Andrei (AndreiGhiocel) Timis 424
81 Irimia Ioana (ioanaaa_irimia) Timis 424
82 Padure Alexandru (Padure_Alexandru) Timis 423
83 Mihut Vlad (BoostNinja) Timis 422
84 Cosovan Dalia (Dalia19) Timis 420
85 Georgescu David (DavidGeo123) Timis 419
86 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 413
87 Ivan Stefan (Stefan002) Timis 413
88 Dan Danutz (RaZvI) Timis 412
89 Danca Eliza (Eliza56) Timis 411
90 Balcu Antonia (balcuantoniaioana15) Timis 410
91 Indries Sorana (Sorana08) Timis 407
92 Rusu David-Vlad (David_Rusu) Timis 407
93 Todasca Daniela (todasca_daniela) Timis 407
94 Geambazu Iulia (iuliageambazu) Timis 405
95 Boțoc Indi (IndiBotoc) Timis 404
96 Plavat Fabian (Fabian_Plavat) Timis 403
97 Popovici Robert (Popovici_Robert) Timis 400
98 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 400
99 Chis Bogdan (chis32) Timis 400
100 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 395
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.