Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Tudor Afrim (tudor) Timis 1449
2 Christian Cala (Cala_cc09) Timis 1315
3 neagoe eugen (eneagoe) Timis 1165
4 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 936
5 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
6 Ivașcu-Ilici Silca (user1000) Timis 848
7 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 782
8 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
9 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 633
10 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 532
11 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 471
12 Iliescu Letiția-Marta (letitia_iliescu) Timis 462
13 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 439
14 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 436
15 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 426
16 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 394
17 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
18 Dan Danutz (RaZvI) Timis 379
19 Crișan Alexia (crisanalexia) Timis 369
20 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 369
21 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 367
22 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 362
23 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 361
24 Tunea Alexandra (AlexandraTunea) Timis 357
25 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 343
26 Stratulat Cristian (stratulat_cristian) Timis 342
27 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 341
28 Marisescu Miruna (mirunamarisescu) Timis 332
29 Mihut Alex (BoostNinja) Timis 330
30 Tomici Biliana (tomici_biliana) Timis 327
31 Patrut Maria (patrutmaria) Timis 325
32 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 323
33 Boțoc Indi (IndiBotoc) Timis 320
34 Vadrariu Daria (vadrariu_daria) Timis 320
35 Dragut Francesca Antonia (Francesca_Dragut) Timis 320
36 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 319
37 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 316
38 Prodan Flavius (prodan_fIavius) Timis 313
39 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 312
40 Fortis Victor Stefan (Victor_Fortis) Timis 310
41 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 309
42 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 307
43 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 307
44 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 306
45 Matei Riana (matei_riana) Timis 303
46 petrescu rares (rarespetrescu) Timis 301
47 Mateias Andra (MateiasAndra) Timis 300
48 Livadariu David (dadvilfed) Timis 297
49 Pert Radu Craciun (radu_pert) Timis 295
50 Curea Cristian (curea_cristian) Timis 294
51 Bonea Mara (marabonea) Timis 293
52 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 293
53 Turmac Tiberiu-Robert (reef) Timis 291
54 Maxim Teodor (maxim_teodor) Timis 290
55 Sandru Luca (sandru_luca) Timis 288
56 Ghera Denis (denisghera) Timis 285
57 Toma Mihai (mihai_toma) Timis 284
58 Oprita Alexia (Oprita_Alexia) Timis 284
59 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 284
60 Fircea Stefan (fircea_stefan) Timis 281
61 Dumitrascu Alex (Alex_Dumitrascu) Timis 280
62 Rusu David-Vlad (David_Rusu) Timis 279
63 Nemes Ioana Mioara (NemesIoanaMioara) Timis 278
64 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 278
65 Radulescu Darius (dariusrad) Timis 276
66 Indries Sorana (Sorana08) Timis 273
67 Crisan Cristian (crisan_cristian) Timis 269
68 Popa Lucas (Lucas_Popa) Timis 267
69 Simion Alex (SimionAlexGeorge) Timis 265
70 Chis Bogdan (chis32) Timis 260
71 Nicoara Andrei (nicoara_andrei) Timis 255
72 Crișan Andrei-Bogdan (Yay_123) Timis 255
73 Bodrogean Nadira (nadira_132005) Timis 252
74 Georgescu David (DavidGeo123) Timis 252
75 Marius Vlad (mariusvlad) Timis 251
76 Furdi Mayda (furdi_mayda2005) Timis 250
77 Cristina Ovidiu (cristina_ovidiu) Timis 249
78 Vaşar Adela (Adela14) Timis 248
79 Pokker Maximilian (pokker_maximilian) Timis 244
80 Napau Dragos (napau_dragos) Timis 244
81 Matasaru Patrick (Patrick_da_Big_hunta) Timis 243
82 Lile Timeea (timeealile) Timis 243
83 Seracovanu Edward (CuteNoob213) Timis 241
84 VERZOC Andrei-Vlad (verzoc_andrei) Timis 241
85 Comsa Bogdan (bogdi04) Timis 240
86 Gavreliuc Miruna (miruna_gavreliuc) Timis 240
87 Tulbure Alexandru Nicolae (Tulbure_Alexandru) Timis 238
88 Lazar Emanuel (Lazar_Emanuel) Timis 237
89 Staicu Aida (AidaStaicu) Timis 236
90 Abraham Paul (paulabraham) Timis 236
91 Borsos Matheas (maty15) Timis 236
92 Duma Feigl Mihnea (dumamihnea) Timis 235
93 Muntean Dennis (muntean_dennis) Timis 234
94 Mîrzoca Radu (mirzoca_radu) Timis 234
95 Lucaciu Iasmina (lucaciu_iasmina) Timis 230
96 Filip Andrei (Andrei_Filip) Timis 229
97 Panainte Raluca (PanainteRaluca) Timis 226
98 Parvu Andrei (Parvu_Andrei) Timis 225
99 Sturza Natalia (Sturza_Natalia) Timis 224
100 Micu Roxana-Laura (Micu_Roxana) Timis 224
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.