Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 1981
2 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 1661
3 Ivașcu-Ilici Silca (user1000) Timis 1412
4 Tudorache Lucia (luciabianca24) Timis 1150
5 Scheusan Alexandru (Not_Andu) Timis 862
6 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
7 Ilinca Sergiu (Ilinca_Sergiu) Timis 845
8 Seracovanu Edward (CuteNoob213) Timis 835
9 sabiescu sebastian (bastii1) Timis 752
10 Tunea Alexandra (AlexandraTunea) Timis 705
11 Crișan Alexia (crisanalexia) Timis 697
12 Carnat Cristiana (CristianaCarnat) Timis 695
13 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
14 Marisescu Miruna (mirunamarisescu) Timis 684
15 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 675
16 petrescu rares (rarespetrescu) Timis 675
17 Bodrogean Nadira (nadira_132005) Timis 672
18 Petrescu Dragos-Constantin (Dragos_Lockey) Timis 672
19 Tomici Biliana (tomici_biliana) Timis 664
20 Demian Alexandra (Ale_Demian) Timis 652
21 Geambazu Iulia (iuliageambazu) Timis 636
22 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 636
23 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 634
24 Mateias Andra (MateiasAndra) Timis 627
25 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 619
26 Hajdu Patrick (Patrick_Hajdu) Timis 615
27 Tudor Vlad (VladTudor) Timis 612
28 Matei Riana (matei_riana) Timis 611
29 badescu bianca (Badescu_Bianca) Timis 610
30 Octav Oprita (Octav009) Timis 603
31 Gliga Razvan (Razvan_Gliga) Timis 598
32 Iliescu Letiția-Marta (letitia_iliescu) Timis 585
33 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 577
34 Patrick Portan (PatrickP) Timis 575
35 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 570
36 Sandru Luca (sandru_luca) Timis 557
37 Honaie-Tecsa Carina (CarinaHonaie) Timis 555
38 Tudor Mihnea (Tudor_Mihnea) Timis 551
39 Micu Roxana-Laura (Micu_Roxana) Timis 549
40 Predescu Albert-Gabriel (predescu_albert) Timis 545
41 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 543
42 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 538
43 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 538
44 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 536
45 Pacurari Sofia Elisa (Pacurari_Sofia) Timis 529
46 Iancu Serban (Serban_18) Timis 523
47 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 518
48 Salim Salma (SalmaSalim) Timis 513
49 Murariu Rusalin - Cosmin (Cosmin2078) Timis 513
50 Dolha Darius (sd_100) Timis 513
51 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 511
52 Ghiocel Andrei (AndreiGhiocel) Timis 505
53 Furdi Mayda (furdi_mayda2005) Timis 502
54 Lucaciu Iasmina (lucaciu_iasmina) Timis 502
55 Radulescu Darius (dariusrad) Timis 495
56 Dobren Lia (LiaDobren17) Timis 491
57 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 491
58 Abraham Paul (paulabraham) Timis 488
59 Mirzoca Radu (mirzoca_radu) Timis 484
60 Patru Bianca (Patru_Bianca) Timis 481
61 Libotean Ingrid (IngridDirgni) Timis 480
62 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 480
63 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 480
64 Stefanescu Alexandru Stefan (alexandru_stefanescu05) Timis 476
65 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 473
66 Nicoara Andrei (nicoara_andrei) Timis 472
67 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 468
68 Crișan Andrei (AndreiCrisan) Timis 467
69 Toma Mihai (mihai_toma) Timis 465
70 Ivan Stefan (Stefan002) Timis 464
71 Oprita Alexia (Oprita_Alexia) Timis 464
72 Cornea Alexandru-Mihai (AlexandruCornea) Timis 463
73 Popa Lucas (Lucas_Popa) Timis 462
74 Vadrariu Daria (vadrariu_daria) Timis 461
75 Kelemen Alexandru (Alex_K) Timis 461
76 Plavat Fabian (Fabian_Plavat) Timis 457
77 Dutu Monica (moni0405) Timis 451
78 Chesa David (chesa_david_) Timis 451
79 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 448
80 Kohl Briana (KohlBriana) Timis 447
81 Ciuclea Alexandra (ciuclea_ruth) Timis 445
82 mateescu vlad (vladmateescu998) Timis 445
83 Sireanu Vlad (sireanu_vlad) Timis 445
84 Post Austin (insp1red) Timis 440
85 Balcu Antonia (balcuantoniaioana15) Timis 438
86 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 436
87 Prodan Flavius (prodan_fIavius) Timis 435
88 Soames Marcos Paul (SoamesMarcos) Timis 434
89 Maxim Teodor (maxim_teodor) Timis 432
90 Popa Mara Andreea (popa_mara_andreea) Timis 429
91 Georgescu David (DavidGeo123) Timis 429
92 Comsa Bogdan (bogdi04) Timis 427
93 Irimia Ioana (ioanaaa_irimia) Timis 424
94 Padure Alexandru (Padure_Alexandru) Timis 423
95 Florut Ana (aflorut_05) Timis 423
96 Mihut Vlad (BoostNinja) Timis 422
97 Cosovan Dalia (Dalia19) Timis 420
98 badea calin (Calintudorbadea) Timis 417
99 Turcin Gabriel (Gabriel_oreo) Timis 417
100 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 413
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.