Top 100 , judetul Timis

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 neagoe eugen (eneagoe) Timis 2050
2 Simulescu Adriana Mia (simulescu_adriana) Timis 1735
3 Vasiu Rares (Vasiu_Rares_Andrei) Timis 1591
4 Tudorache Lucia (luciabianca24) Timis 1138
5 Ivașcu-Ilici Silca (user1000) Timis 1086
6 Oana Fiat (oanaf) Timis 858
7 Ilinca Sergiu (Ilinca_Sergiu) Timis 830
8 Coroiu Matei (MateiCoroiu) Timis 688
9 Bodrogean Nadira (nadira_132005) Timis 665
10 Mitroi Bogdan (Mitroi_Bogdan) Timis 660
11 Seracovanu Edward (CuteNoob213) Timis 651
12 Flutur Mihai (mihaiflutur) Timis 636
13 Simion Bogdan (SimionBogdan) Timis 633
14 Tunea Alexandra (AlexandraTunea) Timis 623
15 Carnat Cristiana (CristianaCarnat) Timis 622
16 Marisescu Miruna (mirunamarisescu) Timis 600
17 Hajdu Patrick (Patrick_Hajdu) Timis 593
18 petrescu rares (rarespetrescu) Timis 590
19 Crișan Alexia (crisanalexia) Timis 587
20 Iliescu Letiția-Marta (letitia_iliescu) Timis 584
21 Tomici Biliana (tomici_biliana) Timis 578
22 Gafton Alecs (Alecs_Info) Timis 577
23 Mateias Andra (MateiasAndra) Timis 549
24 Constantin Cătălina (constantin_catalina) Timis 543
25 badescu bianca (Badescu_Bianca) Timis 542
26 Tugui Radu (tuguiradu) Timis 538
27 muntean vlad andrei (Muntean16) Timis 536
28 Keresztes Luminița (luminita_K) Timis 520
29 Burghelea Mihai (Burghelea_Mihai) Timis 511
30 Dolha Darius (sd_100) Timis 500
31 Matei Riana (matei_riana) Timis 500
32 Lugojan Emanuel (LugojanEmanuel) Timis 491
33 Demian Alexandra (Ale_Demian) Timis 488
34 Craiu Bogdan (BogdanNuExista) Timis 485
35 Dragomir Vlad (Dragomir_Vlad) Timis 480
36 Octav Oprita (Octav009) Timis 476
37 Tudor Vlad (VladTudor) Timis 474
38 Oros Vlad-Stefan (vlad_stefan12) Timis 473
39 Tcaciuc Andrea (andrea17tc) Timis 472
40 Radulescu Darius (dariusrad) Timis 471
41 Pop Samuel Fabian (Sami15) Timis 467
42 Pasca Tudor (pasca_tudor) Timis 466
43 Penea Andreea (Andreea_Penea) Timis 466
44 Furdi Mayda (furdi_mayda2005) Timis 465
45 Murariu Rusalin - Cosmin (Cosmin2078) Timis 460
46 Toma Mihai (mihai_toma) Timis 459
47 Micu Roxana-Laura (Micu_Roxana) Timis 453
48 Sandru Luca (sandru_luca) Timis 443
49 Vadrariu Daria (vadrariu_daria) Timis 437
50 Tenie Maria (MariaTenie) Timis 436
51 Benghia Mădălina-Maria (benghia_madalina) Timis 435
52 Maxim Teodor (maxim_teodor) Timis 429
53 Stefanescu Alexandru Stefan (alexandru_stefanescu05) Timis 428
54 Soames Marcos Paul (SoamesMarcos) Timis 428
55 Post Austin (insp1red) Timis 426
56 Oprita Alexia (Oprita_Alexia) Timis 423
57 Gliga Razvan (Razvan_Gliga) Timis 422
58 Sireanu Vlad (sireanu_vlad) Timis 421
59 Prodan Flavius (prodan_fIavius) Timis 419
60 Rafila-Rugila Edina (edinarafila) Timis 413
61 Petrescu Dragos-Constantin (Dragos_Lockey) Timis 412
62 Patru Bianca (Patru_Bianca) Timis 411
63 Dan Danutz (RaZvI) Timis 411
64 Mihut Vlad (BoostNinja) Timis 410
65 Danca Eliza (Eliza56) Timis 410
66 Abraham Paul (paulabraham) Timis 408
67 Lucaciu Iasmina (lucaciu_iasmina) Timis 408
68 Indries Sorana (Sorana08) Timis 407
69 Patrick Portan (PatrickP) Timis 407
70 Nicoara Andrei (nicoara_andrei) Timis 405
71 Mirzoca Radu (mirzoca_radu) Timis 404
72 Boțoc Indi (IndiBotoc) Timis 404
73 Honaie-Tecsa Carina (CarinaHonaie) Timis 401
74 Rusu David-Vlad (David_Rusu) Timis 401
75 Tudor Mihnea (Tudor_Mihnea) Timis 400
76 Plavat Fabian (Fabian_Plavat) Timis 400
77 Hengelman Carla (carlahengelman) Timis 400
78 Chis Bogdan (chis32) Timis 400
79 Comsa Bogdan (bogdi04) Timis 399
80 Popa Lucas (Lucas_Popa) Timis 398
81 Marchis Vlad Mihai (Marchis_Vlad_Mihai) Timis 395
82 Georgescu David (DavidGeo123) Timis 393
83 Ciuclea Alexandra (ciuclea_ruth) Timis 391
84 Dutu Monica (moni0405) Timis 390
85 Crișan Andrei (AndreiCrisan) Timis 389
86 Ana Blandiana (faketake) Timis 386
87 Borsos Matheas (maty15) Timis 386
88 Napau Dragos (napau_dragos) Timis 385
89 Popa Mara Andreea (popa_mara_andreea) Timis 383
90 Salim Salma (SalmaSalim) Timis 383
91 Niculescu Darius (Darius_Niculescu) Timis 382
92 Padure Alexandru (Padure_Alexandru) Timis 380
93 Cosovan Dalia (Dalia19) Timis 378
94 Predescu Albert-Gabriel (predescu_albert) Timis 377
95 Geambazu Iulia (iuliageambazu) Timis 374
96 Albu Mihai (albu_mihai) Timis 374
97 Balcu Antonia (balcuantoniaioana15) Timis 374
98 Bonea Mara (marabonea) Timis 369
99 Kelemen Alexandru (Alex_K) Timis 364
100 Dobren Lia (LiaDobren17) Timis 363
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.