Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Buftea Horea (MLGShrekmanHorea) Maramures 2033
2 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1557
3 Filipas Vlad (filipasvlad) Maramures 1374
4 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1266
5 Mitre David (david_mitre) Maramures 1201
6 Schiau Alex (Schiau) Maramures 1198
7 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 1164
8 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1116
9 Diaconescu Malina (malina2109) Maramures 1112
10 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1106
11 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 1065
12 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 1047
13 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 1042
14 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1025
15 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 1012
16 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 1002
17 Muresan Sergiu (muresansergiu) Maramures 904
18 Irina Avram (irina_avram) Maramures 886
19 Babiciu Paul (paul_babiciu) Maramures 877
20 Ciociu Tudor (CiociuTudor) Maramures 870
21 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
22 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 864
23 Halmagyi Nicholas (nibba) Maramures 850
24 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 837
25 Toth Alexandra (tothalexandra) Maramures 835
26 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 831
27 Bonto Iulia (iulia_bonto) Maramures 823
28 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 819
29 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 819
30 Muresan Bianca (MuresanBianca) Maramures 812
31 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
32 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 793
33 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 790
34 Pop Sergiu (SergiuPop) Maramures 783
35 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 770
36 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 769
37 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 769
38 Pop Raluca (popraluca) Maramures 761
39 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 740
40 Sasaran Noris (norisboris) Maramures 739
41 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 738
42 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
43 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
44 Mihașca Rareș rareș Șacalul (raresmihasca123) Maramures 709
45 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
46 Taschina Luca (LucaTaschina) Maramures 695
47 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 694
48 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 685
49 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 683
50 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
51 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
52 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 671
53 Craciun Adriana (CraciunA6) Maramures 665
54 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 663
55 Moldovan Bogdana Maria (Bogdana13) Maramures 660
56 Prizlopan Iustin (IustinBalaur) Maramures 658
57 Borlean Adrian (adi_borlean) Maramures 656
58 Tiut Cristian (tiut_cristian) Maramures 655
59 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
60 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 653
61 Ciule Alexandru (ciulealexandru) Maramures 646
62 Ciocan Florin (ciocanflorin37) Maramures 644
63 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 642
64 Sarkozi Stefan (sarkozistefan) Maramures 637
65 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 637
66 Ardelean Mitica (MItica_2003) Maramures 636
67 Robu Raluca (ratoisimon) Maramures 634
68 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 633
69 Patrasca Andrei (Andreiul5658) Maramures 631
70 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 630
71 Balla Sergiu (XsergiulZZ) Maramures 626
72 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 617
73 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
74 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
75 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
76 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 611
77 Filip Anda (filip_anda) Maramures 610
78 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 608
79 Dragos Denis (Denis1) Maramures 606
80 Csula Beatrice (csula_beatrice) Maramures 604
81 Gulin Tudor (gulintudor) Maramures 586
82 Stan Andreea (Stan_Andreea) Maramures 584
83 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
84 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 581
85 Bolchis Razvan (dllrazvi) Maramures 581
86 Pasca Ciprian-Emanuel (pascaciprian) Maramures 573
87 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 572
88 Marchis Alexandru (MarchisAlex) Maramures 571
89 Demian Nicholas (demiannicholas) Maramures 569
90 Ilea Cosmin (Cosmin_Ilea) Maramures 564
91 Libotean Florina (Florina_Libotean) Maramures 563
92 Turda Sorin (SorinTurda) Maramures 560
93 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
94 Pacurar Laura (laurapacurar) Maramures 557
95 Talpos Darius (Darius_Talpos) Maramures 555
96 Toma Daniela (tomadaniela) Maramures 554
97 Dunca Raul (R4uL) Maramures 554
98 Makray Robert (yolo_69) Maramures 554
99 Hendre Chis Alexandru (AlexHendre) Maramures 552
100 cozma titus (dacian12) Maramures 552
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.