Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Buftea Horea (MLGShrekmanHorea) Maramures 2033
2 Ardelean Raul (Raul_A) Maramures 1762
3 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1614
4 Taschina Luca (LucaTaschina) Maramures 1508
5 Filipas Vlad (filipasvlad) Maramures 1374
6 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1306
7 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 1203
8 Mitre David (david_mitre) Maramures 1201
9 Schiau Alex (Schiau) Maramures 1199
10 Szilagyi Arpad (szilagyi_arpad) Maramures 1194
11 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 1164
12 Batin Catalin Ioan (BatinCatalinIoan) Maramures 1157
13 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1118
14 Diaconescu Malina (malina2109) Maramures 1112
15 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1106
16 Andercau Vasile (Andercau_Vasile) Maramures 1102
17 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 1066
18 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 1065
19 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 1064
20 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1026
21 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 1003
22 Toth Alexandra (tothalexandra) Maramures 966
23 Borlean Adrian (adi_borlean) Maramures 933
24 Ciociu Tudor (CiociuTudor) Maramures 916
25 Pop Sergiu (SergiuPop) Maramures 915
26 Muresan Sergiu (muresansergiu) Maramures 904
27 Irina Avram (irina_avram) Maramures 886
28 Babiciu Paul (paul_babiciu) Maramures 877
29 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
30 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 864
31 Hotea Emanuel (Hotea_Emanuel) Maramures 857
32 Halmagyi Nicholas (nibba) Maramures 850
33 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 837
34 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 832
35 Muresan Bianca (MuresanBianca) Maramures 823
36 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 823
37 Bonto Iulia (iulia_bonto) Maramures 823
38 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 819
39 Sasaran Noris (norisboris) Maramures 811
40 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
41 Pop Raluca (popraluca) Maramures 803
42 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 793
43 Bozintan Carla (BozintanCarlaDaniela) Maramures 792
44 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 790
45 Oiegas Giulia Nicola (giulia_oiegas) Maramures 782
46 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 771
47 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 770
48 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 769
49 Prizlopan Iustin (IustinBalaur) Maramures 767
50 Chifor Petru-Octavian (Chifor_Petru_Octavian) Maramures 759
51 Sarkozi Stefan (sarkozistefan) Maramures 746
52 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 740
53 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 738
54 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
55 Tiut Cristian (tiut_cristian) Maramures 722
56 Marchis Alexandru (MarchisAlex) Maramures 718
57 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
58 Mihașca Rareș rareș Șacalul (raresmihasca123) Maramures 709
59 Dick McKenzie (Andreiul5658) Maramures 707
60 Ciule Alexandru (ciulealexandru) Maramures 704
61 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
62 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 694
63 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 690
64 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 685
65 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 683
66 Robu Raluca (ratoisimon) Maramures 678
67 cozma titus (dacian12) Maramures 678
68 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
69 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
70 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 671
71 Bolchis Razvan (dllrazvi) Maramures 666
72 Breban Vasile (Breban) Maramures 665
73 Craciun Adriana (CraciunA6) Maramures 665
74 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 663
75 Moldovan Bogdana Maria (Bogdana13) Maramures 660
76 Ardelean Mitica (MItica_2003) Maramures 658
77 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
78 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 653
79 Gulin Tudor (gulintudor) Maramures 652
80 Ciocan Florin (ciocanflorin37) Maramures 644
81 Bîrle Alex (AlexBirle) Maramures 642
82 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 637
83 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 635
84 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 634
85 Contraș Diana (contrasdiana) Maramures 633
86 Balla Sergiu (XsergiulZZ) Maramures 627
87 Pop Dragos-Cristian (Dragos_Pop2005) Maramures 626
88 Tuns Tudor (Tudor_03) Maramures 625
89 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 619
90 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
91 Pasca Ciprian-Emanuel (pascaciprian) Maramures 617
92 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
93 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 616
94 Filip Adela (filip_adela) Maramures 614
95 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
96 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 611
97 Filip Anda (filip_anda) Maramures 610
98 Dragos Denis (Denis1) Maramures 606
99 Csula Beatrice (csula_beatrice) Maramures 604
100 f3wes fesdcz (SerbanMessi10) Maramures 602
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.