Top 100 , judetul Maramures

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Buftea Horea (MLGShrekmanHorea) Maramures 2033
2 Salagean Gabriela (gabisalagean76) Maramures 1560
3 Filipas Vlad (filipasvlad) Maramures 1374
4 Bodnariuc Danut (danutbod) Maramures 1293
5 Mitre David (david_mitre) Maramures 1201
6 Schiau Alex (Schiau) Maramures 1199
7 Albu Dumitru (dumitru_albu) Maramures 1164
8 Damsa Ioan-Dinu (DinuDamsa) Maramures 1116
9 Diaconescu Malina (malina2109) Maramures 1112
10 Salsigan Razvan (Razvan_Salsigan) Maramures 1106
11 Descas Rares (Descas_Rares) Maramures 1065
12 Muresan Andrea-Simina (muresanandrea) Maramures 1063
13 Taschina Luca (LucaTaschina) Maramures 1058
14 Diaconescu Razvan (RTG) Maramures 1058
15 Florian Patrisia (patrisiaflorian) Maramures 1051
16 Ardelean Raul (Raul_A) Maramures 1037
17 Pop Catalin (Catalin0) Maramures 1025
18 Ianos Raul (IanosRaul) Maramures 1003
19 Toth Alexandra (tothalexandra) Maramures 944
20 Ciociu Tudor (CiociuTudor) Maramures 916
21 Muresan Sergiu (muresansergiu) Maramures 904
22 Irina Avram (irina_avram) Maramures 886
23 Babiciu Paul (paul_babiciu) Maramures 877
24 suteu ionut (suteuionut) Maramures 867
25 Rosca Paul (PaulRPT) Maramures 864
26 Halmagyi Nicholas (nibba) Maramures 850
27 Onea Alin (OneaSefuLaBani) Maramures 837
28 Titoi Gabriel (tvgabriel) Maramures 832
29 Pop Sergiu (SergiuPop) Maramures 827
30 Bonto Iulia (iulia_bonto) Maramures 823
31 Muresan Bianca (MuresanBianca) Maramures 823
32 Coruian Aurel (relu12345) Maramures 821
33 Ignat Mihai (MihaiAdrian15) Maramures 819
34 Sasaran Noris (norisboris) Maramures 811
35 Verba Robert (Rotbert) Maramures 806
36 Pop Raluca (popraluca) Maramures 802
37 Lazar Sorin (XxfraNNNxX) Maramures 793
38 Maier Rares (raresmaier14) Maramures 790
39 Ghisa Ramona-Maria (GhisaRamona) Maramures 770
40 Tulbure Claudiu (ClaudiuTulbure) Maramures 769
41 Dulf Diana Geanina (diana_dulf) Maramures 769
42 Prizlopan Iustin (IustinBalaur) Maramures 767
43 Sarkozi Stefan (sarkozistefan) Maramures 746
44 Mirisan Amalia (mirisan_amalia) Maramures 740
45 Borlean Adrian (adi_borlean) Maramures 738
46 Mirza Andrei (Andrei2011) Maramures 738
47 Alexa Andreas (alexaandreas) Maramures 734
48 Tiut Cristian (tiut_cristian) Maramures 719
49 David Catalin (catafothewin) Maramures 713
50 Mihașca Rareș rareș Șacalul (raresmihasca123) Maramures 709
51 Goje Vlad (goje_vlad) Maramures 703
52 Ciule Alexandru (ciulealexandru) Maramures 702
53 Tintas Gheorghe (Gheorghe_Tintas) Maramures 694
54 Marchis Alexandru (MarchisAlex) Maramures 688
55 Valenas Rares (ValenasRares) Maramures 685
56 Griguță Paula (griguta_paula) Maramures 683
57 Robu Raluca (ratoisimon) Maramures 678
58 Iusco Ioana-Bianca (BiancaIusco) Maramures 673
59 Kohan Alexandru (kohanalexandru) Maramures 672
60 Moldovan Andrei (mafita288) Maramures 671
61 Craciun Adriana (CraciunA6) Maramures 665
62 Stepan Dacian (DaciS) Maramures 663
63 Moldovan Bogdana Maria (Bogdana13) Maramures 660
64 Ardelean Mitica (MItica_2003) Maramures 658
65 Patrasca Andrei (Andreiul5658) Maramures 656
66 Petrus Stefania (petrusstefania) Maramures 655
67 Bota Andrei (AndreiBota) Maramures 653
68 Gulin Tudor (gulintudor) Maramures 652
69 Ciocan Florin (ciocanflorin37) Maramures 644
70 Birle Alex (AlexBirle) Maramures 642
71 Pop Gabriel Bogdan (PopGabrielBogdan) Maramures 637
72 Sava Camelia (SavaCamelia) Maramures 635
73 Bolchis Razvan (dllrazvi) Maramures 634
74 Moldovan Andrei (CODEmasta) Maramures 634
75 Balla Sergiu (XsergiulZZ) Maramures 627
76 Takacs Ferenc (tferenc) Maramures 623
77 Giurgi Bogdan (bogdangiurgi10) Maramures 619
78 Andreicut madalina (andreicutmadalina99) Maramures 617
79 Mărieș Monica (MariesMonica) Maramures 617
80 Maslinca Mihai (Nannyi) Maramures 616
81 Pasca Ciprian-Emanuel (pascaciprian) Maramures 616
82 cozma titus (dacian12) Maramures 615
83 Sasaran Andrei Paul (sasaranandrei) Maramures 613
84 Chiuzbaian Rares (Rares_2001) Maramures 611
85 Filip Anda (filip_anda) Maramures 610
86 Dragos Denis (Denis1) Maramures 606
87 Csula Beatrice (csula_beatrice) Maramures 604
88 Puscas Darius (puscasdarius) Maramures 593
89 Cadar Mihnea (MihneaStefan1) Maramures 593
90 Bozintan Carla (BozintanCarlaDaniela) Maramures 587
91 Stan Andreea (Stan_Andreea) Maramures 584
92 Miholca Ionela (IonelaMiholca) Maramures 583
93 Popa Leona (popaleona) Maramures 581
94 Ganea Alice Alexandra Maria (AliceButton) Maramures 581
95 Demian Nicholas (demiannicholas) Maramures 576
96 Makray Robert (yolo_69) Maramures 572
97 Turda Sorin (SorinTurda) Maramures 571
98 Ilea Cosmin (Cosmin_Ilea) Maramures 570
99 Libotean Florina (Florina_Libotean) Maramures 563
100 Marcus Alexandru (AlexHaarp) Maramures 559
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.