Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1102
2 You do not need to know (noone18) Olt 828
3 Dafteru D (djy2016) Olt 558
4 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 555
5 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 471
6 Szabo Maria (szaboo) Olt 466
7 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 447
8 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 387
9 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 383
10 Vlad Alexandru (AlexandruVlad113355) Olt 373
11 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 338
12 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
13 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 317
14 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 314
15 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 302
16 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 301
17 Popică Samuil (scriitorul) Olt 296
18 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 289
19 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 288
20 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
21 Patainea Robert (Riko) Olt 282
22 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 282
23 Finca Dorian (Dori157) Olt 280
24 Vlad Andrei (vladandrew28) Olt 276
25 Grancea Dana (DanaG) Olt 271
26 Albert Antonia (antoniaalbert) Olt 265
27 Costea Corina (corinaa) Olt 260
28 Torcea Rares (raresinformaticianul) Olt 260
29 Puiu Oana (puiuoana) Olt 245
30 Vasilescu Alex (Alexvleo10) Olt 241
31 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 239
32 Razvan . (TutuianuRazvan) Olt 238
33 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 237
34 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
35 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 227
36 Toma Daria (daria10) Olt 222
37 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 213
38 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 205
39 Dinu Daniel (barket12) Olt 203
40 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 202
41 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 200
42 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 199
43 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 199
44 Tosa Oana (TosaOana) Olt 197
45 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 191
46 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
47 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 181
48 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 180
49 - - (164829) Olt 179
50 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 179
51 bujgoi mihnea ionut (MihneaBujgoi) Olt 177
52 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
53 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
54 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 171
55 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 171
56 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
57 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 167
58 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
59 Rox Ghe (rghe) Olt 165
60 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 163
61 MIRCEA LEONARD (mircealeonard20) Olt 162
62 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 162
63 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
64 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
65 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 156
66 Vrabete Alexandru (Alex_Alex10) Olt 154
67 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
68 Dan George (DanGeorge) Olt 149
69 Smereca Marian (marian_smereca) Olt 148
70 Dan George (georgedan5) Olt 147
71 Prodan Mihai (mihaiprodan) Olt 146
72 Zanfiroaica MarinaLavinia (MarinaLavinia) Olt 146
73 Dobroiu Alexandru (dobroiu_alex) Olt 145
74 Biciusca Adela (biciuscaadela) Olt 145
75 Manu Robert Mihai (ManuRobert) Olt 144
76 Nicola Amira Mihaela (nicolaamira) Olt 143
77 Petre Dragos Teodor (dragos_teodor04) Olt 142
78 Subasu Tiberiu (Subi) Olt 142
79 Ciobanu Cristi Mihai (CiobanuCristiMihai) Olt 141
80 Nedianu Catalin (Nede) Olt 141
81 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 140
82 Elena Cristina (ElenaCristina15) Olt 140
83 dasda asdwa (Borsmagic) Olt 138
84 Ionica Larisa (Larisa112) Olt 137
85 Tudor Dana (TDana) Olt 137
86 Viespe George Sorin (ge5555) Olt 135
87 Neacsu Nicusor Leonard (Neacsu) Olt 135
88 Popescu Andreea-Claudia (andreeaclaudia22) Olt 135
89 Stancu Catalin (Catalin10) Olt 134
90 Staicu Alex (Axelgow35) Olt 133
91 Andrei Ionut (ionut1421) Olt 133
92 Gherghinaru Florin Gabriel (florin_dud7) Olt 133
93 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 131
94 Nitu Daniel (Nitu_D) Olt 131
95 Crusoveanu Maria-Gabriela (CrusoveanuMariaGabriela) Olt 131
96 Iordache Ionuț Cosmin (Redangu) Olt 129
97 Deaconu Roxana (DeaconuRoxana) Olt 128
98 Velea Nicoleta (VeleaNicoleta) Olt 125
99 Geantă Ionuţ-Daniel (ionutdaniel) Olt 125
100 Dina Ionut (tunoi012) Olt 124
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.