Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1141
2 Curca Mihnea (MihneaC240) Olt 1115
3 drooling_ dude (noone18) Olt 1018
4 Vlad Alexandru (AlexandruVlad113355) Olt 743
5 Draghici Catalina Maria (Cata20) Olt 739
6 Albert Antonia (antoniaalbert) Olt 729
7 Torcea Rares (raresinformaticianul) Olt 651
8 Dafteru D (djy2016) Olt 589
9 Mitrache Gabriel (gabri3I) Olt 567
10 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 560
11 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 542
12 Ungureanu Calin Petru (CalinUngureanu) Olt 492
13 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 483
14 nume nume1 (lucian2015) Olt 469
15 Szabo Maria (szaboo) Olt 468
16 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 457
17 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 447
18 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 430
19 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 414
20 Stroie Maria (stroiemaria) Olt 407
21 popescu vlad (vldpopescu4105) Olt 400
22 Razvan . (TutuianuRazvan) Olt 387
23 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 385
24 Musat Horia (Horia_Musat) Olt 368
25 badea theo (qTheo123) Olt 366
26 Vasilescu Alex (Alexvleo10) Olt 363
27 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 351
28 . mihai (pufuletzu) Olt 347
29 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 346
30 Coderie Mihaela (mihaela05) Olt 346
31 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 338
32 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 338
33 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 333
34 Vlad Andrei Robert (vladandrew28) Olt 333
35 LMG Liviu (Liviu_005) Olt 331
36 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 328
37 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
38 Popescu Robert (Ragnarok391) Olt 318
39 Traicovici Anca (Anca1503) Olt 308
40 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 302
41 Popică Samuil (scriitorul) Olt 296
42 Grancea Dana (DanaG) Olt 294
43 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 289
44 Dobre Giulia (DobreGiulia) Olt 287
45 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
46 Cotelin Alexandra (CotelinAlexandra) Olt 285
47 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 282
48 Patainea Robert (Riko) Olt 282
49 Finca Dorian (Dori157) Olt 281
50 Biscoveanu Antonio (Antonio_Biscoveanu) Olt 270
51 Costea Corina (corinaa) Olt 269
52 Rădoi Iosif (iosifcristi) Olt 266
53 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 257
54 Precup Cristiana (cristianaprecup) Olt 252
55 Puiu Oana (puiuoana) Olt 245
56 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 238
57 Petre Dragos Teodor (dragos_teodor04) Olt 237
58 MIRCEA LEONARD (mircealeonard20) Olt 234
59 Vasile Alexandru (daducu) Olt 229
60 Musat Daniel (therock23) Olt 228
61 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 227
62 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
63 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 223
64 Toma Daria (daria10) Olt 222
65 Bujgoi Mihnea Ionut (MihneaBujgoi) Olt 221
66 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 220
67 Mone Madalin (MoneMada) Olt 219
68 Schuster Adrian (carnaru_andrei) Olt 214
69 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 212
70 Pietris Mario Gabriel (mariogabi) Olt 211
71 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 208
72 Ciobanu David Marius (CiobanuMarius) Olt 206
73 Bostina George Eduard (eduard02) Olt 203
74 Rox Ghe (rghe) Olt 203
75 Dinu Daniel (barket12) Olt 203
76 Goran Seby (SebY1305) Olt 202
77 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 201
78 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 200
79 Naidin Alexa (Naidin_Alexa) Olt 200
80 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 199
81 Tosa Oana (TosaOana) Olt 198
82 Raducanu Andreea (andreearaducanu12) Olt 195
83 stan gabriel (stangabriel) Olt 193
84 Preda Alexandra (preda_alexandra) Olt 192
85 Schuster Adrian (schuster_adrian) Olt 190
86 mihai prodan (mihaiprodan) Olt 189
87 The Ghostface (Sakujo) Olt 188
88 Gabriel Mitrache (Gabri3l) Olt 186
89 Manu Robert Mihai (ManuRobert) Olt 186
90 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
91 Stoenica Mihai (mihai_stoenica) Olt 183
92 Matei Ana (ana_matei_2007) Olt 183
93 - - (164829) Olt 182
94 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 181
95 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 180
96 Manolea Andrei (vh52s) Olt 179
97 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 179
98 Monete Maria (MariaAM28) Olt 178
99 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 178
100 Ioan Codrut (ioan_codrut) Olt 177
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.