Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1125
2 drooling_ dude (noone18) Olt 1004
3 Curca Mihnea (MihneaC240) Olt 777
4 Vlad Alexandru (AlexandruVlad113355) Olt 717
5 Albert Antonia (antoniaalbert) Olt 631
6 Dafteru D (djy2016) Olt 585
7 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 560
8 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 542
9 Draghici DC Catalina Maria (Cata20) Olt 534
10 Mitrache Gabriel (gabri3I) Olt 530
11 Szabo Maria (szaboo) Olt 467
12 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 457
13 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 447
14 Torcea Rares (raresinformaticianul) Olt 445
15 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 397
16 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 385
17 Vasilescu Alex (Alexvleo10) Olt 363
18 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 351
19 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 346
20 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 338
21 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 328
22 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
23 Vlad Andrei Robert (vladandrew28) Olt 319
24 Stroie Maria (stroiemaria) Olt 305
25 Razvan . (TutuianuRazvan) Olt 305
26 popescu vlad (vldpopescu4105) Olt 305
27 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 305
28 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 302
29 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 299
30 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 299
31 Popică Samuil (scriitorul) Olt 296
32 Coderie Mihaela (mihaela05) Olt 295
33 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 289
34 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
35 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 282
36 Patainea Robert (Riko) Olt 282
37 Finca Dorian (Dori157) Olt 281
38 Grancea Dana (DanaG) Olt 271
39 Costea Corina (corinaa) Olt 268
40 Cotelin Alexandra (CotelinAlexandra) Olt 258
41 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 251
42 Puiu Oana (puiuoana) Olt 245
43 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 238
44 Precup Cristiana (cristianaprecup) Olt 232
45 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 227
46 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
47 Petre Dragos Teodor (dragos_teodor04) Olt 225
48 Traicovici Anca (Anca1503) Olt 224
49 Toma Daria (daria10) Olt 222
50 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 221
51 bujgoi mihnea ionut (MihneaBujgoi) Olt 221
52 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 212
53 Dobre Giulia (DobreGiulia) Olt 210
54 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 208
55 MIRCEA LEONARD (mircealeonard20) Olt 207
56 Dinu Daniel (barket12) Olt 203
57 Rox Ghe (rghe) Olt 202
58 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 200
59 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 199
60 Tosa Oana (TosaOana) Olt 198
61 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 197
62 mihai prodan (mihaiprodan) Olt 189
63 The Ghostface (Sakujo) Olt 188
64 Gabriel Mitrache (Gabri3l) Olt 186
65 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
66 Pietris Mario Gabriel (mariogabi) Olt 184
67 Manu Robert Mihai (ManuRobert) Olt 184
68 - - (164829) Olt 182
69 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 181
70 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 180
71 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 179
72 Monete Maria (MariaAM28) Olt 178
73 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 178
74 Naidin Alexa (Naidin_Alexa) Olt 177
75 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
76 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 173
77 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
78 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
79 Ionica Larisa (Larisa112) Olt 169
80 Popescu Robert (Ragnarok391) Olt 167
81 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 167
82 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
83 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 163
84 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 163
85 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
86 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
87 Istrate Mihai (IstrateMihai526) Olt 157
88 Stoenica Mihai (mihai_stoenica) Olt 155
89 Vrabete Alexandru (Alex_Alex10) Olt 154
90 Vasile Alexandru (daducu) Olt 153
91 Ruscu Adrian Ionel (Ionel2000Rus) Olt 152
92 Tirziu Gabriel George (TirziuGabriel) Olt 151
93 Lodor David Andrei (LodorDavidAndrei) Olt 151
94 Dobroiu Alexandru (dobroiu_alex) Olt 150
95 Manolea Andrei (vh52s) Olt 150
96 stan gabriel (stangabriel) Olt 150
97 Oprea Marina (Marina_Oprea) Olt 149
98 Bolborea Gabriel (bGabr1el) Olt 149
99 Dan George (DanGeorge) Olt 149
100 B C (catalin_99b) Olt 149
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.