Top 100 , judetul Olt

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Dobrișor Viorel (DViorel) Olt 1128
2 drooling_ dude (noone18) Olt 1006
3 Curca Mihnea (MihneaC240) Olt 876
4 Vlad Alexandru (AlexandruVlad113355) Olt 732
5 Albert Antonia (antoniaalbert) Olt 726
6 Draghici DC Catalina Maria (Cata20) Olt 603
7 Dafteru D (djy2016) Olt 589
8 Mitrache Gabriel (gabri3I) Olt 567
9 Jianu Gabriel Alexandru (alexandru13312) Olt 560
10 Trandafir Daniela (tranda123) Olt 542
11 Torcea Rares (raresinformaticianul) Olt 500
12 Ungureanu Calin Petru (CalinUngureanu) Olt 481
13 Gheorghe Razvan (gheorgherazvan) Olt 480
14 nume nume1 (lucian2015) Olt 469
15 Szabo Maria (szaboo) Olt 468
16 Novac Mihaela Alexandra (novamiha) Olt 447
17 Cîciu Giuliano (AlinGiulian) Olt 430
18 Cîrju Valentin Cosmin (Cosmin_Valentin) Olt 414
19 popescu vlad (vldpopescu4105) Olt 393
20 Dimulescu Alin (Dimulescu) Olt 385
21 Vasilescu Alex (Alexvleo10) Olt 363
22 paraschiva octavian (ottoalex2008) Olt 359
23 Stroie Maria (stroiemaria) Olt 357
24 Dabuleanu Alexandru (Dabuleanu) Olt 351
25 Șugubete Andrei (andreisugu) Olt 346
26 Razvan . (TutuianuRazvan) Olt 345
27 Vlăducu Sebastian Paul (sebastianvladucu) Olt 338
28 Cocei Janina Constantina (aninaj) Olt 333
29 Vlad Andrei Robert (vladandrew28) Olt 328
30 Munteanu Eugen (Eugen03) Olt 328
31 Ciobanica Alexandru (AlexCiobi) Olt 328
32 Stoica Andrei (unguruu) Olt 324
33 Coderie Mihaela (mihaela05) Olt 322
34 Pavel Andrei (cinestie123) Olt 302
35 Popică Samuil (scriitorul) Olt 296
36 Grancea Dana (DanaG) Olt 294
37 Bildea Amelia (AmeliaB) Olt 289
38 Negru Adelin (negruadelin) Olt 287
39 Patainea Robert (Riko) Olt 282
40 Voicu Teodor (Teodor124) Olt 282
41 Finca Dorian (Dori157) Olt 281
42 Cotelin Alexandra (CotelinAlexandra) Olt 280
43 Costea Corina (corinaa) Olt 269
44 Dobre Giulia (DobreGiulia) Olt 263
45 Margheanu Cristina Andreea (CristinaMargheanu) Olt 256
46 Precup Cristiana (cristianaprecup) Olt 252
47 Traicovici Anca (Anca1503) Olt 250
48 Puiu Oana (puiuoana) Olt 245
49 Caraivan Lilian (CaraivanLilian) Olt 238
50 MIRCEA LEONARD (mircealeonard20) Olt 234
51 Petre Dragos Teodor (dragos_teodor04) Olt 229
52 Vasile Alexandru (daducu) Olt 228
53 Teleanu Maya (mayateleanu01) Olt 227
54 Smarandache Stefan Daniel (Smarra) Olt 227
55 Toma Daria (daria10) Olt 222
56 Viespe Costin Denis (ViespeDenis) Olt 222
57 Popescu Robert (Ragnarok391) Olt 222
58 Bujgoi Mihnea Ionut (MihneaBujgoi) Olt 221
59 Sirbu Mihai (Mystic25) Olt 220
60 Ciurea Mark (MarkCiurea) Olt 212
61 Dinu Daniel (barket12) Olt 203
62 Rox Ghe (rghe) Olt 202
63 Pietris Mario Gabriel (mariogabi) Olt 201
64 Pirvu Andrei Cosmin (CosminAndrei10) Olt 201
65 Gircoveanu Alexandru (gircandr) Olt 200
66 Antonescu Catalin (cataantonescu) Olt 200
67 Grigorie Iulia (grigorieiulia) Olt 199
68 Tosa Oana (TosaOana) Olt 198
69 Rădoi Iosif (iosifcristi) Olt 194
70 Naidin Alexa (Naidin_Alexa) Olt 192
71 mihai prodan (mihaiprodan) Olt 189
72 The Ghostface (Sakujo) Olt 188
73 Gabriel Mitrache (Gabri3l) Olt 186
74 Manea Stefan (Paradoxis1) Olt 185
75 Manu Robert Mihai (ManuRobert) Olt 185
76 Stoenica Mihai (mihai_stoenica) Olt 183
77 - - (164829) Olt 182
78 Marinica Ana Maria (Ana_11) Olt 181
79 Spircu Alexandru Ionel (alexionel) Olt 180
80 Dumitrescu Mihai (pufuletzu) Olt 179
81 Licurici Ionel-Cristian (LicuriciCristian) Olt 179
82 Monete Maria (MariaAM28) Olt 178
83 Rusu Gabriela (GabrielaRusu935) Olt 178
84 Trocan Eduard - Valentin (eduard96) Olt 176
85 Danciulescu Andreea (danciulescuandreea) Olt 173
86 Boghinel Dragos (dragos200) Olt 170
87 Ionica Larisa (Larisa112) Olt 169
88 Lodor David Andrei (LodorDavidAndrei) Olt 168
89 Ghiuleanu Ionut-Cezar (cghiuleanu) Olt 167
90 Bulintis Alexandru (alexbulintis) Olt 166
91 Istrate Mihai (IstrateMihai526) Olt 166
92 Carnaru Mihai Andrei (carnaru_andrei) Olt 166
93 Musat Daniel (therock23) Olt 165
94 Raducanu Andreea (andreearaducanu12) Olt 164
95 stan gabriel (stangabriel) Olt 164
96 Staicu Marius (staicumarius123) Olt 163
97 Mitrache Bogdan (MitracheBogdan) Olt 163
98 Radut Michelle Gabriela (radumich) Olt 159
99 Ruja Andreea Cristiana (AndreeaCris) Olt 159
100 Piticea Mihai Cristian (Akita) Olt 159
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.