Top 100 , judetul Vaslui

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Pracsiu Dan (dnprx) Vaslui 1814
2 Macovei Rares-Stefan (MacoveiRaresStefan) Vaslui 1388
3 Munteanu Denisa (denisa2904) Vaslui 1095
4 Dudau George (vladvs2000) Vaslui 1059
5 Aliciuc Alexandru-Gabriel (AlexandruGabriel0202) Vaslui 1009
6 Dascălu Cosmin (CosminDascalu) Vaslui 967
7 rotaru oana (rotaruoana50) Vaslui 956
8 Bejenariu David (davidbejenariu2) Vaslui 926
9 Dascalu Octavian Petrut (Petru00) Vaslui 903
10 Brînză Alexandru (Alextudor2001) Vaslui 903
11 Lupascu Miruna-Stefania (MirunaStefania) Vaslui 897
12 Andrei Senchiu (AndreiSenchiu) Vaslui 895
13 Dima Mihai (mihaialex14) Vaslui 854
14 Atanase Alexandru-Teodor (AtanaseTeodor) Vaslui 837
15 Andreea Diana (AndreeaDia2na) Vaslui 834
16 Badarau Denisa Ionela (BadarauDenisa) Vaslui 822
17 Ifrosa Diana (DianaIfrosa) Vaslui 821
18 Voicu Mirela-Valentina (Voicu_Mirela) Vaslui 818
19 Tanasa Stefan (Stefan_Tanasa100) Vaslui 802
20 Chitic Stefan (mrcodekzz) Vaslui 793
21 Bahnaru Petronel Alin (bahnarupetronel) Vaslui 784
22 Dimofte Marian (marian222200) Vaslui 782
23 Mindrescu Albert (AlbertMindrescu) Vaslui 782
24 Radu Tanasa (tanasaradu) Vaslui 777
25 Gindu Malina (gindu_malina) Vaslui 775
26 Nechita Roberta (RobertaN) Vaslui 774
27 Ciurescu Andreea (pizzandreea) Vaslui 754
28 Ciaciru Ana Maria (password) Vaslui 732
29 Mititelu Teodor (Teo_1101) Vaslui 724
30 Victor Teslaru (victorteslaru) Vaslui 708
31 Bouruc Liviu (BourucLiviu) Vaslui 703
32 Dumitrescu Malina (dmalinaelena) Vaslui 699
33 Kopacz Madalina-Elena (MadalinaKopacz) Vaslui 691
34 Florea Maria (FloreaMaria27) Vaslui 691
35 Palade Robert Eusebiu (paladerobert) Vaslui 689
36 Maxim Tiberiu (MaximInfo2016) Vaslui 683
37 🖥 Boboc George (GeorgeBoboc2003) Vaslui 682
38 Serafim Alex (serafimalex2001) Vaslui 679
39 Sofia Dragos (dragossofia) Vaslui 671
40 Alexandru Alexandra (Alexandra396) Vaslui 668
41 Allahu Akbar (bahar) Vaslui 665
42 Baractaru Andrei (barazaurus) Vaslui 651
43 Adumitroaei Ioana (ioana04) Vaslui 647
44 Lungu Andrei Sebastian (andrewgamer1) Vaslui 647
45 Tiplea Matei (Matei_Tiplea) Vaslui 641
46 Balauta Albert (Balauta_Albert) Vaslui 637
47 Toma Ionut Cristian (TomaIonutCristian) Vaslui 636
48 Gucci Gang (bossuvalorosu) Vaslui 632
49 Romete Razvan (RazvanRomete) Vaslui 632
50 Ciuchilan Andreea (Andrelena) Vaslui 629
51 Robert. . (Robert_Rascanu19) Vaslui 629
52 Nastase Matei (MateiDorian) Vaslui 626
53 123456789 . (jinsang) Vaslui 626
54 Vasilache Marian (VasilacheMarian) Vaslui 625
55 Afrasinei Vlad (VladAfrasinei) Vaslui 619
56 Visu Tudor (TudorVisu31) Vaslui 613
57 Postu Sebastian (SebastianPostu) Vaslui 613
58 Neacsu Maria (mariaaaaa) Vaslui 610
59 Mariciuc Ovidiu (MarciucO) Vaslui 609
60 Istrate Sebastian (IstrateSebastian) Vaslui 601
61 Botezatu Gabriel (Botezatu_Gabriel) Vaslui 595
62 Verman Bogdan (Bogdan191) Vaslui 595
63 Obreja Alex (AlexObreja) Vaslui 595
64 Cazacu Stefan (Cazacu_Stefan) Vaslui 595
65 Florea Robert-Alexandru (RobertFlorea) Vaslui 595
66 Nechita Roberta (Robe16) Vaslui 593
67 Panainte Diana- Teodora (dianateodora2003) Vaslui 592
68 Bighiu Andra (Andra_bgh) Vaslui 590
69 Stirbu Denisa Elena (denisa_stirbu) Vaslui 589
70 Cristia Razvan (cristia_razvan) Vaslui 577
71 Toader Ionut (Ionut_Serban) Vaslui 570
72 Geman Amalia (amalia_alexa) Vaslui 568
73 Renghiuc Bianca Elena (Renghiuc_Bianca) Vaslui 567
74 Popa Cristina (cristinapopa23) Vaslui 567
75 Arcalianu David (ArcalianuDavid) Vaslui 563
76 Nitica Victor (niticavictor) Vaslui 562
77 Sucurei Robert (sucurei) Vaslui 561
78 Neagoe Mihai (neagoemihai) Vaslui 557
79 Adam Alberto (alberto10) Vaslui 554
80 Gavrilescu Petru-Albert (gavpetru) Vaslui 553
81 Filipescu Radu (Radu_Filipescu) Vaslui 552
82 Gherasim Mihai (mih97) Vaslui 551
83 Vasiliu Miruna (vasiliumirunamaria) Vaslui 546
84 Dohotariu Danisia (Danisia) Vaslui 542
85 Curduman Vlad (vladcurduman) Vaslui 538
86 Robu Maria Alexandra (Mary4297) Vaslui 534
87 Furcoi Isidor (Tase_Isidor) Vaslui 533
88 Ciurariu Calin (calinciurariu) Vaslui 531
89 Tofanel Mihaela-Raisa (TofanelMihaelaRaisa) Vaslui 526
90 Georgiana Buzuliuc (BuzuliucGeorgiana) Vaslui 521
91 Ana-Maria Avram-Rusu (avramana) Vaslui 521
92 Palanici Bogdan (bpalanici) Vaslui 519
93 Scurtu Diana (DianaScurtu) Vaslui 507
94 Bujor Catalin (catalinbujor97) Vaslui 505
95 Ghinea Sara (Ghinea_Sarah) Vaslui 503
96 Ghiorghi Ioana (ioanaa_gh) Vaslui 502
97 Turcu Sabina (SabinaTurcu) Vaslui 502
98 Vasilescu Miruna-Elena (anurim_elena) Vaslui 501
99 Pintiliasa Alex (AlexeyVolkoff) Vaslui 496
100 Stan Flavius-Stefan (stan_flavius) Vaslui 493
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.