Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 2078
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1354
3 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 821
4 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 668
5 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 652
6 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 641
7 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 638
8 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 637
9 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 636
10 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 629
11 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 613
12 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 613
13 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 604
14 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 600
15 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 584
16 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 571
17 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 562
18 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 549
19 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 541
20 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
21 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 531
22 rusen rares (rusenrares) Vrancea 522
23 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 520
24 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 481
25 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 474
26 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 447
27 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 446
28 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 439
29 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 438
30 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 435
31 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 420
32 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 415
33 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 405
34 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 401
35 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 395
36 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 393
37 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 389
38 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 387
39 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 372
40 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 369
41 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 366
42 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 364
43 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 338
44 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 337
45 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 331
46 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 318
47 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 315
48 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 313
49 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 311
50 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 305
51 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
52 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 299
53 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 299
54 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 294
55 cristian andra (andracristian) Vrancea 291
56 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 290
57 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 287
58 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 284
59 Cringas Andreea (AndreeaCringas08) Vrancea 283
60 Cernea Stefan (CerneaStefan) Vrancea 280
61 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 268
62 Ghimpu Monica (Monica210021) Vrancea 265
63 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 261
64 Sandu Luigi (Luigi95) Vrancea 255
65 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 251
66 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 251
67 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 247
68 Dobrila Madalin (madalindobrila) Vrancea 243
69 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 241
70 Constantin Alexandra (constantinalexandra) Vrancea 241
71 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 235
72 Dragne Lavinia (LaviniaDragne) Vrancea 232
73 Mohonea Alexandru (alexmoho) Vrancea 229
74 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 223
75 Apostu Raluca (black13r) Vrancea 223
76 Ardeleanu Ana Maria (anaardeleanu2001) Vrancea 221
77 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 218
78 Gadea Marius (gadeamarius) Vrancea 218
79 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 218
80 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 217
81 Roinita Andrei (Deus) Vrancea 216
82 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 212
83 Ion Dragos (DragosClasa) Vrancea 212
84 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 209
85 ( ͡° ͜ʖ ͡°)vlad vlad( ͡° ͜ʖ ͡°) (vladgrigoroiu) Vrancea 208
86 Munteanu Adrian (adimeister) Vrancea 207
87 Ciuta Alexia (ciutaalexia04) Vrancea 205
88 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 205
89 Andrei Cristi (JokerNegru) Vrancea 200
90 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 200
91 Hazaparu Daria (dariahazaparu) Vrancea 200
92 Vasile Rares (rares_v) Vrancea 197
93 Iamandi Denisa (DenisaIamandi) Vrancea 196
94 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 195
95 Bazdragan Maria (BazdraganMaria) Vrancea 188
96 Tertelici Gabriel (gabrielterelici) Vrancea 187
97 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 187
98 Grigore Diana-Nicoleta (dianagrigore) Vrancea 187
99 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 185
100 Mircea Andra Elena (castorul_zelos) Vrancea 183
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.