Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 2071
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1329
3 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1247
4 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 769
5 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 663
6 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 652
7 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 638
8 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 634
9 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 629
10 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 625
11 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 623
12 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 613
13 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 602
14 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 596
15 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 595
16 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 578
17 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 564
18 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 559
19 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 545
20 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
21 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 529
22 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 519
23 rusen rares (rusenrares) Vrancea 515
24 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 514
25 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 475
26 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 472
27 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 445
28 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 441
29 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 436
30 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 435
31 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 429
32 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 416
33 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 415
34 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 398
35 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 393
36 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 387
37 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 385
38 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 369
39 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 369
40 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 366
41 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 360
42 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 354
43 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 335
44 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 335
45 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 325
46 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 318
47 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 313
48 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 311
49 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 310
50 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 308
51 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
52 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 299
53 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 298
54 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 294
55 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 289
56 cristian andra (andracristian) Vrancea 286
57 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 285
58 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 283
59 Cringas Andreea (AndreeaCringas08) Vrancea 283
60 Cernea Stefan (CerneaStefan) Vrancea 280
61 Ghimpu Monica (Monica210021) Vrancea 265
62 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 255
63 Sandu Luigi (Luigi95) Vrancea 255
64 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 247
65 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 246
66 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 245
67 Dobrila Madalin (madalindobrila) Vrancea 243
68 Constantin Alexandra (constantinalexandra) Vrancea 241
69 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 240
70 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 239
71 Dragne Lavinia (LaviniaDragne) Vrancea 232
72 Mohonea Alexandru (alexmoho) Vrancea 229
73 Apostu Raluca (black13r) Vrancea 223
74 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 223
75 Ardeleanu Ana Maria (anaardeleanu2001) Vrancea 221
76 Gadea Marius (gadeamarius) Vrancea 218
77 Roinita Andrei (Deus) Vrancea 216
78 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 215
79 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 215
80 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 212
81 Ion Dragos (DragosClasa) Vrancea 212
82 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 212
83 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 211
84 ( ͡° ͜ʖ ͡°)vlad vlad( ͡° ͜ʖ ͡°) (vladgrigoroiu) Vrancea 208
85 Munteanu Adrian (adimeister) Vrancea 207
86 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 207
87 Ciuta Alexia (ciutaalexia04) Vrancea 205
88 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 203
89 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 202
90 Hazaparu Daria (dariahazaparu) Vrancea 200
91 Andrei Cristi (JokerNegru) Vrancea 200
92 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 200
93 Vasile Rares (rares_v) Vrancea 197
94 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 190
95 Bazdragan Maria (BazdraganMaria) Vrancea 188
96 Grigore Diana-Nicoleta (dianagrigore) Vrancea 185
97 Tertelici Gabriel (gabrielterelici) Vrancea 184
98 Mircea Andra Elena (castorul_zelos) Vrancea 183
99 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 182
100 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 182
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.