Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 1846
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1240
3 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1181
4 Croitoru Adrian (adriancroitoru1) Vrancea 691
5 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 634
6 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 609
7 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 591
8 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 585
9 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 574
10 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 559
11 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 559
12 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 556
13 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 546
14 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 545
15 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 544
16 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 539
17 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 527
18 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 516
19 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 516
20 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 487
21 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 483
22 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 480
23 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 471
24 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 471
25 rusen rares (rusenrares) Vrancea 463
26 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 458
27 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 447
28 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 412
29 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 408
30 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 403
31 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 398
32 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 387
33 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 368
34 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 358
35 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 340
36 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 331
37 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 328
38 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 326
39 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 322
40 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 321
41 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 312
42 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 308
43 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 308
44 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 306
45 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
46 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 297
47 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 291
48 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 289
49 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 281
50 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 276
51 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 272
52 cristian andra (andracristian) Vrancea 269
53 Ghimpu Monica (Monica210021) Vrancea 265
54 Cringas Andreea (AndreeaCringas08) Vrancea 265
55 Cernea Stefan (CerneaStefan) Vrancea 265
56 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 260
57 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 255
58 Sandu Luigi (Luigi95) Vrancea 255
59 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 254
60 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 253
61 Dobrila Madalin (madalindobrila) Vrancea 243
62 Constantin Alexandra (constantinalexandra) Vrancea 241
63 Dragne Lavinia (LaviniaDragne) Vrancea 232
64 Mohonea Alexandru (alexmoho) Vrancea 229
65 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 225
66 Apostu Raluca (black13r) Vrancea 223
67 Gadea Marius (gadeamarius) Vrancea 218
68 Roinita Andrei (Deus) Vrancea 216
69 ( ͡° ͜ʖ ͡°)vlad vlad( ͡° ͜ʖ ͡°) (vladgrigoroiu) Vrancea 208
70 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 208
71 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 205
72 Ardeleanu Ana Maria (anaardeleanu2001) Vrancea 204
73 Vasile Rares (rares_v) Vrancea 197
74 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 196
75 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 196
76 Munteanu Adrian (adimeister) Vrancea 192
77 Bazdragan Maria (BazdraganMaria) Vrancea 188
78 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 184
79 Savulescu Oana (oanasavulescu) Vrancea 177
80 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 176
81 Cristea Aurelian (Aurelian_Cristea04) Vrancea 175
82 Mircea Andra Elena (castorul_zelos) Vrancea 175
83 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 172
84 Stanciu Mirela (MirelaStanciu) Vrancea 172
85 Iordachescu Alex (vandropten) Vrancea 170
86 Capros Octav (Remytz) Vrancea 170
87 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 167
88 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 166
89 Saragea Paula Denisa (PaulaDenisa) Vrancea 165
90 Roinita Alexandru (Alexandru73) Vrancea 164
91 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 162
92 Birjoveanu Cosmin (Sidori) Vrancea 160
93 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 160
94 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 159
95 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 159
96 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 157
97 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 157
98 Manole George (Lego_Infinity) Vrancea 155
99 Rau Flavius (flaviussmek) Vrancea 155
100 Craciun Cosmin (Craciun_Cosmin) Vrancea 153
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.