Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 2032
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1275
3 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1210
4 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 656
5 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 652
6 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 651
7 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 632
8 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 622
9 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 621
10 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 614
11 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 609
12 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 588
13 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 585
14 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 580
15 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 575
16 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 564
17 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 557
18 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 546
19 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 535
20 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 527
21 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 518
22 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 506
23 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 506
24 rusen rares (rusenrares) Vrancea 501
25 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 471
26 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 466
27 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 436
28 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 432
29 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 425
30 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 421
31 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 420
32 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 411
33 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 404
34 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 390
35 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 388
36 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 386
37 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 371
38 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 362
39 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 356
40 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 349
41 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 348
42 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 327
43 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 326
44 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 318
45 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 317
46 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 311
47 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 306
48 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
49 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 303
50 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 298
51 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 297
52 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 285
53 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 283
54 Cringas Andreea (AndreeaCringas08) Vrancea 283
55 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 281
56 Cernea Stefan (CerneaStefan) Vrancea 280
57 cristian andra (andracristian) Vrancea 278
58 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 265
59 Ghimpu Monica (Monica210021) Vrancea 265
60 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 261
61 Sandu Luigi (Luigi95) Vrancea 255
62 Dobrila Madalin (madalindobrila) Vrancea 243
63 Constantin Alexandra (constantinalexandra) Vrancea 241
64 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 238
65 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 235
66 Dragne Lavinia (LaviniaDragne) Vrancea 232
67 Mohonea Alexandru (alexmoho) Vrancea 229
68 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 226
69 Apostu Raluca (black13r) Vrancea 223
70 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 223
71 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 221
72 Ardeleanu Ana Maria (anaardeleanu2001) Vrancea 221
73 Gadea Marius (gadeamarius) Vrancea 218
74 Roinita Andrei (Deus) Vrancea 216
75 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 213
76 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 209
77 ( ͡° ͜ʖ ͡°)vlad vlad( ͡° ͜ʖ ͡°) (vladgrigoroiu) Vrancea 208
78 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 207
79 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 207
80 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 206
81 Ion Dragos (DragosClasa) Vrancea 204
82 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 204
83 Munteanu Adrian (adimeister) Vrancea 203
84 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 203
85 Hazaparu Daria (dariahazaparu) Vrancea 199
86 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 199
87 Ciuta Alexia (ciutaalexia04) Vrancea 197
88 Vasile Rares (rares_v) Vrancea 197
89 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 192
90 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 192
91 Bazdragan Maria (BazdraganMaria) Vrancea 188
92 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 185
93 Mircea Andra Elena (castorul_zelos) Vrancea 182
94 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 181
95 Roinita Alexandru (Alexandru73) Vrancea 177
96 Savulescu Oana (oanasavulescu) Vrancea 177
97 Cristea Aurelian (Aurelian_Cristea04) Vrancea 176
98 Grigore Diana-Nicoleta (dianagrigore) Vrancea 175
99 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 174
100 Iordachescu Alex (vandropten) Vrancea 172
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.