Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (tudor_ghetshat) Vrancea 2132
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1358
3 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 930
4 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 745
5 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 717
6 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 713
7 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 695
8 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 690
9 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 687
10 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 682
11 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 668
12 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 668
13 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 657
14 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 655
15 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 652
16 Robert Pruteanu (BlackLight) Vrancea 652
17 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 637
18 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 633
19 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 608
20 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 607
21 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 593
22 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 592
23 rusen rares (rusenrares) Vrancea 577
24 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 541
25 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
26 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 507
27 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 488
28 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 488
29 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 482
30 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 481
31 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 477
32 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 468
33 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 454
34 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 453
35 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 439
36 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 435
37 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 428
38 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 428
39 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 427
40 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 418
41 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 415
42 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 414
43 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 390
44 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 384
45 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 377
46 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 375
47 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 370
48 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 369
49 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 359
50 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 340
51 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 338
52 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 338
53 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 323
54 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 318
55 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 308
56 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
57 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 299
58 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 299
59 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 298
60 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 295
61 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 294
62 cristian andra (andracristian) Vrancea 291
63 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 285
64 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 284
65 Cringas Andreea (AndreeaCringas08) Vrancea 283
66 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 281
67 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 281
68 Cernea Stefan (CerneaStefan) Vrancea 280
69 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 279
70 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 272
71 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 270
72 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 268
73 Ghimpu Monica (Monica210021) Vrancea 265
74 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 264
75 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 261
76 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 260
77 Sandu Luigi (Luigi95) Vrancea 255
78 Balosin Alexandru Eugen (BaloSeeN01) Vrancea 244
79 Dobrila Madalin (madalindobrila) Vrancea 243
80 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 243
81 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 242
82 Constantin Alexandra (constantinalexandra) Vrancea 241
83 Mitu Iustin (IustinMitu) Vrancea 236
84 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 236
85 Craciun Cosmin (Craciun_Cosmin) Vrancea 236
86 Iamandi Denisa (DenisaIamandi) Vrancea 235
87 Dragne Lavinia (LaviniaDragne) Vrancea 232
88 Mohonea Alexandru (alexmoho) Vrancea 231
89 Apostu Raluca (black13r) Vrancea 223
90 Filip Robert Valentin (Robu) Vrancea 222
91 Ardeleanu Ana Maria (anaardeleanu2001) Vrancea 221
92 Patrascu Teodora (Teodora_Patrascu) Vrancea 221
93 Grosu Andreea (grosu_andreea21) Vrancea 221
94 Mirica Teodora (Dora16matei) Vrancea 219
95 Gadea Marius (gadeamarius) Vrancea 218
96 Draghici Paula (draghicipau6) Vrancea 217
97 Andrei Cristi (JokerNegru) Vrancea 216
98 Roinita Andrei (Deus) Vrancea 216
99 Radulescu Elena (elena137) Vrancea 214
100 Ion Dragos (DragosClasa) Vrancea 212
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.