Top 100 , judetul Vrancea

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Colin Liliana (liliana_colin) Vrancea 2411
2 Bogdan George (BogdanGeorge) Vrancea 1375
3 Andronic Alexandra (AndronicAlexandra) Vrancea 1263
4 Ignat Eduardo (Eduardo_Ignat) Vrancea 1189
5 Danciu Razvan (DanciuRazvan28) Vrancea 886
6 Preda Carla (carlapreda) Vrancea 847
7 Cernica Sergiu (jghaba) Vrancea 832
8 Udrea Ana-Maria (Udrea_Ana) Vrancea 820
9 Teodorescu Ioan (ioann) Vrancea 805
10 Galatanu Alexia (Galatanualexiag) Vrancea 799
11 Croitoru Adrian (adriancroitoru1) Vrancea 794
12 Chelmus Alexandru (AlexC_) Vrancea 793
13 Ciornei Alexandru (Ciornei_Alex) Vrancea 788
14 Cucos Nicoleta (nicoleta_cucos) Vrancea 787
15 Theodora Marasteanu (Theodora3marasteanu) Vrancea 774
16 Chioveanu Stelian (stelian1234) Vrancea 766
17 Matisan Rares-Stefan (rares9991) Vrancea 759
18 rusen rares (rusenrares) Vrancea 727
19 Andrei Cherciu (Andreus) Vrancea 726
20 Chiriac Ionut (chiriacionut15) Vrancea 713
21 Grigoras Teodora (Teodora1Grigoras) Vrancea 705
22 Racosanu Diana Maria (dianamaria103) Vrancea 692
23 Dragomir Ioana (ioanadragomir02) Vrancea 687
24 Robert Pruteanu (BlackLight) Vrancea 683
25 Neacsu Ana-Maria (AnaMN) Vrancea 673
26 Ciobotaru Mihai (mihai2096) Vrancea 673
27 Anghel Andrei (andreiben) Vrancea 668
28 Diaconu Tudor (tudor2001sep) Vrancea 658
29 Dudu Matei (MateiD2) Vrancea 641
30 Ursache Vlad (Vlad34) Vrancea 635
31 Manaila Bogdan (Bogdan_Manaila) Vrancea 625
32 Marinescu Andreea (AndreeaMarinescu) Vrancea 579
33 Roman Stefan (RomanStefan) Vrancea 577
34 Sava Nicolae (Nicolaesava) Vrancea 576
35 Haimana Miruna (Miruna1608) Vrancea 564
36 Mihaes Ionut (MihaesIonut) Vrancea 553
37 Lupasc Madalina (lupasc_madalina) Vrancea 540
38 Selea tudor (freakyBot12) Vrancea 533
39 Marica Mihai (mihaimarica18) Vrancea 531
40 Pila Alexandru (alexandrupila) Vrancea 497
41 Brutaru Bogdan (Brox) Vrancea 493
42 Vasile Vlad (Vlad_Vasile_15) Vrancea 473
43 Mocanu Corina (corinaelena2002) Vrancea 469
44 Oancea Raluca (ralucaoancea) Vrancea 463
45 Petrea Octavian (petrea_octavian) Vrancea 453
46 Dumitrascu Andreea (andreeadum9) Vrancea 445
47 Cercel Claudiu (Clodu_112) Vrancea 445
48 Lepadatu Tudor (Tudorx95) Vrancea 443
49 Vucmanovici Maria (mariarox) Vrancea 441
50 Saulea Aless (AlexSaulea) Vrancea 441
51 Holbea Andrei (secretaryboy) Vrancea 435
52 Zaharia Tudor (zahariatudor) Vrancea 429
53 Pavel Maria (Maria_Pavel) Vrancea 427
54 Paull Lavric (Paullavric) Vrancea 425
55 Bulmau Diana (BulmauDiana) Vrancea 418
56 Dimitriu Bogdan (bog287) Vrancea 415
57 Negoita Raluca (ncraluca) Vrancea 414
58 cocuz andrei (cocuzandrei) Vrancea 404
59 Voiculescu Alina-Virginia (VoiculescuAlina) Vrancea 401
60 Boboc Cristina (Cristina84) Vrancea 395
61 Croitoru Robert (Croiii) Vrancea 389
62 Mihai Giulia (Mihai_Giulia) Vrancea 387
63 Ciobotaru Mircea (Ciobotaru_mircea) Vrancea 382
64 Vlasceanu Rafaella (rafaela) Vrancea 369
65 Staicu Diana (DianaStaicu) Vrancea 366
66 Damian Mihnea (MihneaDamian) Vrancea 360
67 Tibrea Cristian (Criisti) Vrancea 359
68 Marchitan Marina (marchitan_marina) Vrancea 351
69 Iacob Teodora (Teodora_Iacob_03) Vrancea 351
70 Mitu Iustin (IustinMitu) Vrancea 341
71 Popa Jasmine (jasmine) Vrancea 340
72 Patrascu Teodora (Teodora_Patrascu) Vrancea 338
73 Vulpe Cezar (Cezarvvv) Vrancea 338
74 Madalina Ghiuta (ghiuta_madalina) Vrancea 335
75 Lepadatu Alexandru (alexandrulepa) Vrancea 333
76 Balosin Alexandru Eugen (BaloSeeN01) Vrancea 332
77 Lazar Stefan (stefanlazar24) Vrancea 328
78 Iamandi Denisa (DenisaIamandi) Vrancea 327
79 Lavric Teodor (teodorlav) Vrancea 324
80 Porumb Gabriela (gabriela_07) Vrancea 322
81 Hutanu Horia (Hutanu_Horia) Vrancea 321
82 Ladunca Darian (darianfheroe) Vrancea 319
83 Mohonea Iulian (IulianMoh) Vrancea 319
84 Geana Tudor (Tudor_Geana) Vrancea 318
85 Craciun Cosmin (Craciun_Cosmin) Vrancea 317
86 Stoica Bogdan (bogsto) Vrancea 310
87 Mirica Teodora (Dora16matei) Vrancea 308
88 Manea Loredana (Lory056) Vrancea 307
89 TICAU SORINA (sorina_tcu) Vrancea 304
90 Radulescu Elena (elena137) Vrancea 299
91 Bucataru Patricia (PatrisiaB) Vrancea 299
92 Emilian Horduna (Emilian953) Vrancea 299
93 Preda Ana (predaana09) Vrancea 299
94 Grosu Andreea (grosu_andreea21) Vrancea 295
95 Sapmaz Aycan-Florian (Aycan) Vrancea 294
96 Draghici Paula (draghicipau6) Vrancea 294
97 cristian andra (andracristian) Vrancea 291
98 Pislaru Luca (Luca_Pislaru) Vrancea 288
99 Cosor Andrei (andrei_cosor) Vrancea 288
100 Apostu Bogdan (bogdan_apostu) Vrancea 288
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.