Top 100 , judetul Braila

No. Utilizator Județ Probleme
rezolvate
1 Davitoiu Emil (AndreiEmil) Braila 554
2 Alberto Serbano (robertomental) Braila 371
3 Danutz Florinel Mitroi (rusuraulm) Braila 357
4 Stefan At. 2 (YuguWanto) Braila 273
5 Dicianu Ioan-Alexandru (hiimsoba) Braila 255
6 Grigore Lino (andrei_cirstea) Braila 231
7 Antonyo Penikyo (stefantrana) Braila 203
8 cyg_ an (Aurel_NKT) Braila 146
9 Andrei Prepe (andreiprepe99) Braila 108
10 arici liliana (liliana_arici) Braila 106
11 Mocanita Robert (Robertino103) Braila 94
12 Mihai Dragos (Dragonu) Braila 88
13 Dinescu Alexandru (Licurici_sclipirici) Braila 86
14 Micsunescu Cristian (micsunescu_cristian) Braila 81
15 Uzuneanu Gabriela (Uzuneanu_Gabriela) Braila 80
16 David Theodor (TheodorDavid) Braila 79
17 Marin Vali (Vali001) Braila 69
18 Bujor Cosmin (cosminbujor) Braila 67
19 Cireasa Oana (oanadrina) Braila 66
20 Bruma Cristina (cristinabruma) Braila 60
21 frigioiu robert (pregatire_robert) Braila 56
22 Stefanescu Robert (RobertStefanescu) Braila 56
23 Lazar Mihail (LazarMihail) Braila 52
24 Popa Gabriela (Popa_Gabriela) Braila 51
25 Anghel Mihai (Mihai07) Braila 50
26 Clelia - Maria Dobrescu (Clelia) Braila 48
27 Mihai Florentiu (florentiu) Braila 48
28 Trucă Bogdan-Florian (SoKKa) Braila 43
29 Drogeanu Nicusor (Drogeanu_Nicusor17) Braila 41
30 Stancu Mihai (mihaistancu) Braila 40
31 Ana Maria (annymary) Braila 40
32 Bou Elena-Mirela (Alerim) Braila 40
33 Cristea Vlad (OldNab) Braila 39
34 Ciurea Bogdan (Ceasca) Braila 38
35 Costea Maria-Ionela (mariaionela_costea) Braila 37
36 Dumitrescu Tudor (TudorMeister) Braila 34
37 alecuzu stefilica (stefi666) Braila 34
38 Trufas Dafina (TrufasDafina) Braila 33
39 Toader Wiliam (twiliam10) Braila 33
40 ST OCT (OctavianS) Braila 33
41 Mario Lucian (Mario123) Braila 32
42 Dicianu Ioan-Alexandru (dicialex) Braila 30
43 balasoiu bogdan (Bogdan20012004) Braila 30
44 Pîrlog Marcel (123anakin123) Braila 29
45 munteanu George-Cristian (Abovee) Braila 29
46 Poasca Stefan (PoascaStefan) Braila 29
47 Badea Andrada (AndradaB1313) Braila 28
48 Radu Gabriel (gabyb0ss339) Braila 28
49 Anghel Andrei (Andreinfs) Braila 26
50 Beck Luke (FOK) Braila 25
51 Robert Frigioiu (robert_1) Braila 24
52 Oprea Vlad (ggggiop) Braila 23
53 Turcu Georgiana (turcugeorgiana99) Braila 23
54 Bedreag Ioana Liliana (IoanaBedreag) Braila 21
55 Oncescu Vlad (vladnorin) Braila 21
56 Grecu Stefanita (stefan01) Braila 21
57 Coconcea Bogdan-Vlăduț (kojo) Braila 21
58 Silvia Suciu (Silvia1999) Braila 20
59 Tanase Radu (tanaseradu) Braila 20
60 Radu Stan REAL (radu_stan_adevarat) Braila 20
61 Lupu Catalin Mihai (LupuMihai) Braila 20
62 Mogodeanu Claudiu (ClaudiuMogo) Braila 19
63 Tanase Alexandru (tanase_alexandru) Braila 19
64 Virban Adrian (Morculescu) Braila 19
65 Damian Teodora (teodorad) Braila 19
66 Dobrescu Andrei (DobrescuAndreiDeLaBraila) Braila 18
67 floriii floriii (florinachicarosa) Braila 18
68 zama denisa (deni7) Braila 17
69 Andrei Paul (PaulTurcu) Braila 17
70 Patrianca Teodora (TeodoraPatrianca) Braila 17
71 dadad adsdadsada (val19991) Braila 16
72 vOci vOci (vOci) Braila 16
73 Matei Ana-Maria (ana2204) Braila 16
74 ionel mihai (ionel01) Braila 16
75 tatarus andreea (azgazga1124) Braila 16
76 Vlad Nichifor (Vladone1) Braila 16
77 huluba octavian (Octavian220) Braila 16
78 Fetic Veronica (VeronicaG) Braila 16
79 Buzea Andra-Elena (AndraElena) Braila 16
80 Jurubita Miruna (MirunaJurubita) Braila 15
81 Buzea Florin (FlorinBuzea) Braila 15
82 Nita Stefan (Stefan218) Braila 15
83 Vasilescu Antonio (AntonioVasilescu) Braila 14
84 Mizga Ionut Alexandru (JusT) Braila 14
85 Simion Andrei-Laurentiu (simion_andrei) Braila 14
86 Capitaneanu Eduard (Edi16) Braila 14
87 Tabacaru Sebastian (Sebi11) Braila 14
88 Baros Cristian (CCristian) Braila 14
89 Doroftei Rares (rares22iunie) Braila 14
90 Dunareanu Florentina (Florentina16) Braila 14
91 Boboc Alexandra Loredana (LoredanaB) Braila 14
92 Ghelase Alexandra (Pussito) Braila 13
93 Filote Andreea (Andreea2902) Braila 13
94 Maddy VIteza (thedikvendor) Braila 13
95 Copae Danut (corporsano) Braila 13
96 Cirlan George (cgeorge99) Braila 13
97 Batrineanu Andreea (BatrineanuAndreea) Braila 13
98 Cont 2 (Xyzhackerman) Braila 12
99 Popa Maria (mpiseverywhere) Braila 12
100 1 2 (WeirdoINTP) Braila 12
Notă: Clasamentul se actualizează periodic. Eventualele modificări nu sunt disponibile în timp real.